House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Natalia Ellié O'rélia

+12
Alessandra Mitchell Sydné
Miley Natalie Leonél
Parkér NathaniéL HaLford
Jakié Kénn Aréntino
CaroLiné XéuL's
Castor Warthader
Chanelle Peacock
Katherine McGolugh
Brandon Crawford
Natalia Aphrodite Tesher
Oceane Eleanor Depaisè
Natalia Ellié O'rélia
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 5:09 am

Konunun ilk mesajı :

NATALİA ~ ELLİE ~ O'RELİA
Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 X3soxj

Ad: Natalia Ellié O'rélia
Soyad: O’rélia
Doğum Yeri: Moskova
Doğum Tarihi: 26.10.1992
Burcu: Akrep
Uyruk: Rus
Ana Dil: Rusça
Diğer Diller: İngilizce ,Fransızca ,İspanyolca
Meslek: 5. sınıf çaylak

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler: Nefes kesecek bir vücuda ve güzelliğe sahip . Sarı uzun saçları beline kadar ipek gibi dalgalanır . Gözleri buz mavisidir ve bir bakışıla deler geçer . Boyu uzundur ve vücudu bir mankeninki kadar düzgündür . Boyu 1.70 kilosu 50’dir . Ona bakmayacak erkek neredeyse yoktur .

Kişisel Özellikler: Biraz havalı ve kendini beğenmiş olsa da aslında içinde bir kötülük yoktur . Tek kusuru insanları fazla eleştirmesi ve önyargılı yaklaşmasıdır . İnsanların görünüşüne bakarak ona pay biçmeye çalışır ve kendisini onlardan üstün görür . Fakat yakın arkadaşlarına karşı sevecen , sırdaş ve cana yakındır . Arkadaşları da genellikle havalı tiplerdir . Fazla konuşmasa da gözeriyle ve bakışlarıyla karşıya verilecek mesajı kolayca iletebilir .Taklitçilikten ve yapmacık davranışlardan nefret eder . Hayvanlara karşı büyük bir ilgisi vardır ve hayvanları korumak için elinden geleni yapar .Fazla konuşan insanlardan pek hoşlanmaz . Sadece boş konuştuklarını düşünür . Gece evinde ciddi anlamda beğenilen , popüler birisidir .

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2vns376

AİLESİ ve YAŞAMI

Aile Geçmişi: Ailesi soylu ve varlıklı bir ailedir . Soy adı şehirdeki veya ülkedeki herkes tarafından bilinir . Bu da onun popüler olmasının nedenlerinden birisi…

Öz Geçmiş: Ailesi tarafından çok iyi okullarda okutulmuştur ve kültür seviyesi yüksek bir genç kızdır . Yaşıtları tarafından genellikle özenilen bir kişi olmuştur . Bunun nedeni annesinden aldığı güzelliği , zenginliği ve yine ailesinden aldığı kültürüdür .

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Alex-P-alex-pettyfer-5177978-100-100
Lucas Matthew O'mhéndiâ
Sen benim yalnızca kuzenim değil canımsın.Ailemi her zaman sevmişimdir ama sen bir başkasın.Bir derdi olduğu zaman hep yanımdasın.Senin zor zamanlarında da ben yanındaydım.İyi ki varsın Lucas.İyi ki kuzenimsin...

Sevdikleri: Para harcamayı , dedikodu yapmayı , hayvanlarla ilgilenmeyi , arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever .

Sevmedikleri: Korku filmlerini , yapmacık veya taklitçi insanları , çenebazları sevmez.

KEDİSİ:

*Kedisinin karakteri : Karakteri sahibininkisiyle tıpatıp aynıdır . O da kendisini beğenmiş ve huysuzdur . Sürekli mırıldar ve yanına gelen kedileri tırnaklarını gösterererek yanından uzaklaştırır . Bunu yapmadığı sadece 2-3 kedi vardır . Fakat sahibine karşı her zaman çok uysal ve söz dinleyen bir kedidir .

*Kedisinin ismi : Ona yakışır bir isim Queen

*Görünüşü : Beyaz tüylerinin üst kısmında sarı ve duman rengi bulunur . Gözleri mavidir ve çok asil bir kedidir .

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Ragdoll-cat-cat

NYX'İN ONA BAHŞETTİĞİ GÜÇ :

Su elementi Nyx tarafında ona bahşedilmiştir . Böylece kurulan çemberlerde suyu temsil eden Natalia olmuştur . Zaten zeki , çalışkan ve iyi olan Natalia bu gücü aldıktan sonra kötülerle savaş yolunda daha da emin adımlarla ilerlemiştir...

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Dark2tier

İconlar:

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 30sy7w0 Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 15s0tw0

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2rgpeyo Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 210bqxl Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Mtthg

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2q80phv Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2wec2zq Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 N4ehr4

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Fmhuma Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2kgdoi Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2i7ahrl

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2wf1ykg Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 V3eihk Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 9kx9jl

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Wrxo5c Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 2qibn95 Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 V7y5o4

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 6yp88w Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 5koxlc Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 N180vt

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından Çarş. Tem. 28, 2010 12:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi

YazarMesaj
Aoron Jasper D'iara
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Aoron Jasper D'iara

Oda Arkadaşı : Hey! Ben yalnız takılırım..!
Lakap : Bana lakap takabilecek kadar yakınım mısın?

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:28 pm

ben sni ekledim
sende ona göre bir yere eklersin .)
iconss::
Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 ICONATOR_ed611c364688babc77ddeff64c16f1d1Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Adam-Brody-adam-brody-9509001-100-100
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 4:00 am

Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Fe25404e
Ben yokum aaa olmaz ki ama yaa Sad En en en yakın arkadaşlarından biri olmak isterim. Ünlümün sevimliliğinden dolayı eğlence makinası bir çaylağa dönüştüm resmen Razz Beraberken mikemmel şekilde eğleniyoruz falan Very Happy
Neresi uyuyo bulamadım valla Sad
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 6:13 pm

Bi de bana diosn ! Hani ben ! HIH!
http://nightofhouse.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:43 am

Güncellendi!
Undine Lissa O'Shéa
Yüksek Moderatör | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi: 90
Yüksek Moderatör | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi: 90
Undine Lissa O'Shéa

Oda Arkadaşı : Eski oda arkadaşımın huysuzluğum nedeniyle beni terk etmesinden beri kimseyle kalmadım. En azından kalmamıştım. Ama Séptember Qixinâ benimle kalmaya gönüllü oldu. Uyarılarıma rağmen. Seni seviyorum Séptember.
İş/Hobiler : Bla Bla Bla ...
Lakap : Bana sadece en yakın arkadaşlarım lakap takabilir. Onlar da bana Undie, Und veya Lis diye seslenirler.

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:45 pm

Icons:

Kurgu:

- Yukarıdaki kurguyu yazılmış bir mektup olarak düşün ona göre ekle (=

http://vandenbroeck.yetkin-forum.com

Natalia Ellié O'rélia
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Natalia-Nathaniel
» Natalia Aphrodite Tesher
» Natalia Aphrodite Tesher
» Dertler (Natalia-Nathaniél)