Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Vampir Olmak.

YazarMesaj
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

MesajKonu: Vampir Olmak.   Cuma Haz. 11, 2010 6:13 am

Leonardo, çalıştığı ofisin mesai bölümü kapısından dışarı çıktı. Ofisin havasız bölümünden kurtulduğuna sevindi bir an. Leonardo'nun bir eşi vardı. Katie. Şimdi oraya gidiyordu. Evi iş yerinden birkaç kilometre uzağındaydı. Aslında eve taksiyle gidebilirdi ama O yürümeyi tercih ediyordu. Leonardo giydiği siyah ceketinin iç cebinden kırmızı jelatine sarılmış ince sigaralarından bir tanesini aldı ve dudaklarının arasına koydu. Çakmağıyla sigarayı yaktı. Başını yukarı kaldırınca sigarasının dumanından dolayı gözlerini kıstı. Yürümeyi birazda Katie'den dolayı istiyordu. Katie sigaraya karşıydı. Evde içmesine asla izin vermiyordu. Leo'da işte bu yüzden eve yürüyerek gidiyordu.

Evin önüne geldiği zaman sigarasını bitirmişti. Son bir fırt daha çektikten sonra yere atıp ayakkabısının ucuyla ezdi. Sigaradan dumanlar çıkıyordu. Ama sönmüştü. Leo merdivenleri yavaşça çıkıyordu. Binanın içine geldiğinde karısının kokusunu burnunda hissetti. İçine çekti. Ve suratında bir gülümseme belirdi.

Evin kapısına anahtarı taktı ve çevirdi. Baktığı ilk yer salondu. Ve iniltiler geliyordu. Leonardo meraklanmıştı. Salonda sarışın bir silüet gördü. Ve kollarının arasında ise kendisine hiç yabancı gelmeyen ince bir beden. Bu karısıydı doğru ama adamın kollarında ne işi vardı. Sarışın adam onu yere doğru eğmiş ve boynuna gömülmüştü. Katie'nin saçları aşağı doğru sarkıyordu. Simsiyahtı. Tıpkı " geceyi çağırır gibi"

Leo önce onu öpüyor sanmıştı. Ama silüetin karısının boynundan ağzını çektiği anda ıskaladığı kan damlaları yerlere akıyordu. Yerde birkaç damla kanı görünce Leo ne olduğunu anladı. Bu yıllardan beri araştırdığı ve geçmişini duydukça tiksindiği uzun dişli yaratıklardı. Vampirlerdi.

"Uzak dur ondan seni pis yaratık. Öldürecek başka insan bulamadın mı koca ülkede !"

Sarışın adam gördüğü adam karşısında şaşırmış ve bir hayli öfkelenmişti. Şimdi kanlı ağzından çıkan iki uzun köpek dişiyle ona bakıyordu. Dişleri birbirine geçmişti. Tıpkı saldırıya hazır bir aslan gibi.
Leo yine konuştu.

"Hemen burdan defolmazsan tahta kazığımı alacağım ve senin ruhsuz bedenine saplayacagım !"

Adam bunu duyunca eski haline döndü. Hızlıca açık olan balkon kapısından dışarı çıktı. O kadar hızlıydı ki görülmesi imkansızdı.
Leo adamın gittiğine iyice emin olunca karısının yanına gitti.
Katie'nin boynunda derin diş izleri vardı. O kadar derindi ki vampirin işi bittiği halde kan akıyordu. Leo hemen sargı bezini getirdi ve yarayı sardı.
Vampir şah damarını hedef aldığı için Katie nefes almakta zorlanıyordu. Ama konuşması şarttı.

"Leo." dedi olabildiğince güçlü olmaya çalışarak.
Ama sesi titriyordu.
"O.O'nu içeri ben aldım. Ben izin verdim kanımı içmesini."
Leo duydukları karşısında şok olmuştu. Kendine gelemiyordu ve sahnenin rüya olup olmadığını anlamak için gözlerini birkaç kez kırptı.

"Nasıl Katie ? Neden yaptın bunu ? Beni mi sevmiyordun ? Lanet olsun ! Lanet olsun !"

Katie nefes almakta zorlanıyordu. "Neden Leo bu kadar erken geldi ki , daha ben onun kanını emecektim ve istediğime ulaşacaktım." diye geçirdi içinden. Ama bunu ona söyleyemiyordu. Gücü yoktu.
Sonunda başardı.

"Leo. Anlamıyorsun! Ben vampir olmak istiyorum !"

Leo şimdi kendine gelemiyordu. "Yok artık " dedi içinden.

"Nasıl ya ? Ah Tanrım ! Kimsin sen ? Karımın bedeninde ne işin var? Ne yaptın sen karıma ? O bir hemşireydi ve bir insanı bile incitmek istemezken şimdi binlerce insanın kanını emmek istedigin , onları öldürmek istediğini , acımasızca , korkmadan işlerini bitirmek istediğini söylüyor."

Katie hafifce güldü Leo'nun surat ifadesine.

"Bunu sen uydurdun Leo. Sen vampirleri araştırırken sesimi çıkarmayınca yanında olduğumu zannettin. Ama değildim. "

Leo, afallamıştı.

"Git burdan. Hemen ! Defol" dedi.

Katie neye uğradığına şaşırmıştı. Yavaşça kalktı koltuktan.

"Gidiyorum. Ama seni görmeye geleceğim. Yine görüşeceğiz aşkım."

"Hayır Katie. Seni görecegim ve görmek istedigim en son yer boşanma davasının salonu olacak. Şimdi çık git. Artık bir eşim yok benim. Yok !"

Katie bu hakarete dayanamamıştı. Yanına bir kıyafet bile almadan çıktı gitti. Çünkü o bundan sonra bir avcı olacaktı. Avlanacaktı. Kan içecekti.

Leo neye uğradığını düşünüyordu hala. Şimdi hep neşe ve mutlulukla dolan bu evde sessizlik vardı. Uzun bir sessizlik.
En son duyulan ses ise , Katie'nin sinirle çarptıgı kapının tok sesiydi.
Kullanıcı profilini gör
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

MesajKonu: Geri: Vampir Olmak.   Cuma Haz. 11, 2010 2:57 pm

*78
Rütbe almak için lütfen gerekli başvuruları yapınız.
İyi Rp'ler.
Uğurlar Olsun ^^
Başlık Kilit !

Vampir Olmak.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEO olmak istiyorum
» GREAT KHALİ OLMAK İSTİYORUM