House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Miké Jéanil Xanlées

+9
Jakié Kénn Aréntino
Winter Schultz
CaroLiné XéuL's
Natalia Ellié O'rélia
Castor Warthader
Chanelle Peacock
Oceane Eleanor Depaisè
Brandon Crawford
Lucas Matthéw O'mhéndia
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:19 pm

Konunun ilk mesajı :

Lucas Matthéw O'mhéndia

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 2im95s1

Ad: Lucas Matthéw
Soyad: O'mhéndia
Doğum Yeri: Paris
Doğum Tarihi: 22.01.1993
Burcu: Boğa
Uyruk: İtalyan
Ana Dil: İngilizce
Diğer Diller: İtalyanca , Fransızca , Almanca
Okuduğu Okul : Tulsa Gece Evi
Meslek: 5. Sınıf Çaylak

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Alex_pettyfer

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler: Uzun boylu , normal kiloda ve kaslı bir vücuda sahiptir . Saçları ve gözleri kahverengidir .

Kişisel Özellikler: Kendisi iyi birisi olmasına rağmen dışarıya karşı acımasız ve kötüdür . En yakın arkadaşları dışında kimseye karşı merhameti veya acıması yoktur . Onları kırmaktan veya kötülümekten çekinmez . Bunun nedeniyse küçükken yaşamış olduğun travmadır . Onun ve kardeşi Aléxis’in de olduğu arabaları uçuruma yuvarlanmış ve anne babası ölürken onlar sağ kalmayı başarmışlardır . O zamandan beri kardeşine bakmak Miké’ın görevi olmuştur . Büyük bir miras da ailelerinin ardından onlara kalmıştır . Bunun için Miké herkese karşı kötü ve acımasızdır … Sadece sevdiklerine karşı fazla korumacı ve iyidir . Bunun nedeni onları da kaybetmekten korkmasıdır …

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Alex-pettyfer-20080704-432833

NYX’İN ONA BAHŞETTİĞİ GÜÇ

Nyx onun bu dışarıya karşı olan hırçınlığına rağmen iç güzelliğinin ve ne kadar iyi birisi olduğunun farkındadır . Bunun ödülüyse sahip olduğu toprak elementidir…

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 AlexPettyfer17

AİLESİ ve YAŞAMI

Aile Geçmişi: Ailesi son derece soylu ve varlıklıdır .

Öz Geçmiş: Ailesi onun her şeyidir başlarda . Hatta belki de onlardan daha mükemmelini hayal bile edememiştir Lucas . Fakat yaşadığı trajik olay her şeyi altüst etmiştir . Ailesini çok küçükken kaybetmiştir ve onlardan Lucas’a kalan miraslarıdır.Lucas ailesinin ölümüne dayanamamış ve krizle birlikte depresyona girmiştir.Kendisini bir aralar uyuşturucu ve içkiye adamıştır fakat sonra ona değer veren akrabalarını düşünerek bu huyundan vazgeçip akrabalarıyla iyi hayat geçirmesine yardımcı olmaya çalışmıştır.Akrabaları ona anne baba sevgisi göstermeye çalışmıştır.Fakat bunlar olurken hiçbir insana değer vermemiştir ve kendi yolunda yoluna devam etmiştir.En iyi dostu Kuzeni Nataliadır....
Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 30sy7w0 Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7
Canım Kuzenim ! Kötü günler geçirdim. Krize girdim . Beni en kötü günlerimde ve krize girdiğimde yanına aldığın ve değer vererek baktığınız için çok ama çok teşekkürler.Ben işaretlendikten birkaç ay sonra seninde işaretlenmen benim için mükkemmel ötesi bir şey oldu . Kendime Gece Evinde iyi arkadaşlar buldum fakat hep seni aradım . Şimdi yanımdasın . Bu beni çok ama çok mutlu etti . Seni Seviyorum Canım Kuzenim ! İyi varsın ....

Sevdikleri: Pop müzik , köpekler , şiir yazmak , şarkı yazmak , şarkı söylemek , dans etmek , içkiler , kan...

Sevmedikleri: Sürtük insanlar , kendisine zararı dokunan ve onu rahatsız eden insanlar , çok samimi olmak

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 10726552_tml

KEDİSİ

Kedinisin Karakteri : Çok tembeldir . Sabahtan akşama sadece mama yer , tüylerini temizler ve uyur . Ama bir o kadar da tatlıdır ...
Kedinisin adı : Davis

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Normal_Image3

İ C O N L A R ~

Spoiler:

En son Lucas Matthew O'mhéndiâ tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 4:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 29 kere değiştirildi
http://nightofhouse.yetkinforum.com

YazarMesaj
Aurelia Séptember Qixinâ
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
Aurelia Séptember Qixinâ

Oda Arkadaşı : Undine Lissa O'Shéa.
İş/Hobiler : Çaylak / Kitap okumak.
Lakap : Séph.

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:56 pm

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Ad40ba72
Kurguyu şimdi yazdın uğraştırma beni xD Koruyosun bini işte =C
Linda Cryptic
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92
Linda Cryptic

Oda Arkadaşı : Dominic Chandlér .L Sürtüğüm benim Muaah. .K
İş/Hobiler : İşim Luc. Hobim de Luc. :D .L
Lakap : İsmimden türetin işte .D

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:44 am

Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Stam-3-jessica-stam-11735253-100-100 Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Stam-3-jessica-stam-11735192-100-100

Ekle beni partnerceğizim ;D <3
Undine Lissa O'Shéa
Yüksek Moderatör | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi: 90
Yüksek Moderatör | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi: 90
Undine Lissa O'Shéa

Oda Arkadaşı : Eski oda arkadaşımın huysuzluğum nedeniyle beni terk etmesinden beri kimseyle kalmadım. En azından kalmamıştım. Ama Séptember Qixinâ benimle kalmaya gönüllü oldu. Uyarılarıma rağmen. Seni seviyorum Séptember.
İş/Hobiler : Bla Bla Bla ...
Lakap : Bana sadece en yakın arkadaşlarım lakap takabilir. Onlar da bana Undie, Und veya Lis diye seslenirler.

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:58 pm

İconlar:

Egeee Değer Verdiklerim'e ya da Yakın'a ekle. Kurguyu sen bul istersen çünkü bu konuda ne kadar yetersiz olduğumu gözler önüne sermek istemiyorum. ^^
http://vandenbroeck.yetkin-forum.com

Miké Jéanil Xanlées
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Aléxis Lyré Xanlées
» Aléxis Lyré Xanlées
» Mike Pysean
» Karşılaşma (Miké- Androméda)