House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Brandon Crawford

+8
Natalia Ellié O'rélia
cLara jonés
Castor Warthader
Katherine McGolugh
Chanelle Peacock
Oceane Eleanor Depaisè
Katherine Nina dobrév
Brandon Crawford
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Brandon Crawford
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:18 am

GENEL OLARAK

Doğum Yeri : Marco Island, Flo Rida U.S.A
Doğum Tarihi : 27 Nisan 1991
Uyruk : Kırmızı Çaylak

Belirgin Özellikleri : Çapkın, güvenilmez ve çok zeki
Konuşabildiği Diller: Fransızca, İngilizce, İtalyanca
Hobileri: Yüzme, Futbol ve kesinlikle bir hız tutkunu. Arabalara bayılıyor. Aynı zamanda oyunculuk yapıyor.

Brandon Crawford 119648_1222066205434_full

DIŞ GÖRÜNÜŞ
Saç - Göz : Acık Kumral Dalgalı saçlar ve gri gözler.
Boy - Kilo : 1,85cm - 70 kg

KİŞİLİK OLARAK
Cesur, hırslı ve zeki. Çok çapkın, hayatındaki tüm kadınlara aşık. Çok çekici ve aynı zamanda soğuk. Tam bir hız tutkunu. Maceraperest ve aynı zamanda rahatına düşkün. Aşık olmayı bilmez.

Brandon Crawford Haden-Christensen-hayden-christensen-3448903-300-400

AİLE DURUMU ve HAYATIM

Annemi küçük yaşta kaybettim. Fakat babam bana bunun eksikliğini hiç yaşatmadı. Zengin bir aileydik ve her istediğim her zaman yapılırdı. Megan Halam bana annem gibi baktı, büyüttü.
Lise hayatım parlak geçti. Futbol, müzik derken kendimi birden çaylak olarak buldum. Megan Halam dışında ailem de bu durumu yadırgayan olmadı.
Hayatıma bir sürü kadın girip çıktı fakat ben annemin sevgisine yaklaşmamaları için kimseye gerektiği değeri veremedim.
Babamın galerisi var. Bu yüzden arabalara oldum olası düşkünüm. Kesinlikle bir hız tutkunuyum. Galeriye gelen tüm yeni arabaları denerim. Garajımda benim de vazgeçemediğim parçaarım var Mustang 67 ve Chrysler C300.

İCONLAR

Brandon Crawford Hayden-C-3-hayden-christensen-11264432-100-100Brandon Crawford Hayden-C-3-hayden-christensen-11264430-100-100
Brandon Crawford 4554Brandon Crawford 4558
Brandon Crawford 4560Brandon Crawford 4567
Brandon Crawford 4574Brandon Crawford 4576
Brandon Crawford Hayden-C-3-hayden-christensen-7909596-100-100Brandon Crawford Hayden-C-3-hayden-christensen-7909601-100-100

Eklenmek için 2 adet uyumlu icon ve kısa bir kurgu belirtin lütfen !

En son Brandon Crawford tarafından Salı Haz. 15, 2010 11:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:18 am

.:: İlişkiler

Brandon Crawford Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-21Brandon Crawford Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-23
Sevgilim - Chanelle Peacock
Tüm kadınlara aşık olduğumu düşünürdüm. Ama Chanelle ile tanışınca herşey değişti. Aşk'ın tek bir kadını dünyadaki tüm kadınlara tercih etmek olduğunu anladım. Chanelle'in öyle bir büyüsü var ki , içimdeki serseriyi yola getirdi. Umarım bu yalnızca diğerleri gibi benim basit bir hevesim değildir. Seni Seviyorum Chanelle !

Brandon Crawford 41e6870fe062c4c210a818e5129aa4a5Brandon Crawford 48b2459f6dfcaa65cce22f8dfe808e26
Dostum - Katherina Nina Dobrev:
Nina çok yakın arkadaşım. Biraz sürtük ruhlu ama bu benim için sorun değil. O erkeklerle ben de kızlarla dalga geçmeyi seviyoruz. Bana karşı yaptığı en büyük hata Alexis'di sanırım. O kızı başıma bela ettin Nina ama yine de Seviliyorsun.

Brandon Crawford Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Brandon Crawford Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Sürpriz - Aléxis Lyré Xanlées
Ah Tanrım, bu kız başıma bela olacak..Hayatımda bu kız kadar ukala ve şımarık birini görmemiştim. Gereğinden fazla havalı. Nina yüzünden tanışmak zorunda kaldık. Kolundaki 7500 dolarlık Birkin çantası ve her yanımdan geçişinde ortalıkta buram buram kokan Lacost Touch of Pink parfümü bile sinirime dokunuyor. Oysa abisi gerçekten normal bir herif ve onu severim. Kısacası Alexis benden uzak dur

Brandon Crawford Gaspard-gaspard-ulliel-11004825-100-100Brandon Crawford Gaspard-gaspard-ulliel-11004825-100-100
Ruh İkizim - Miké Jéanill Xanlées
O da arkadaşım ve kesinlikle ruh ikizim. Gece evinde tanıştığım için kendimi şanslı hissettiğim tek çaylak. Ölümümden sonra da aramızdaki arkadaşlık bozulmadı. Herşeyimi anlattığım, özellikle kadınlar konusunda dert yandığım adam. Bana daima aşık olmayı öğreteceğini söyler. Oysa ikimizde aşka inanıyoruz tek fark o tam bir Romeo bense kalp kalp gezip dolaşan atlı serseri. Chanelle ile arası çok iyi olmasa da ciddi anlamda ilk kez bir kıza bazı duygular beslediğim için sesini çıkarmıyor.
Alexis'den hiç hoşlanmadığımın farkında. Bu durumun onu üzdüğünü de biliyorum. Fakat Mike için herşeyi yapabileceğim halde o kızla iyi anlaşamam. Yine Mike için fazla sorun çıkartmamaya bakıyorum. Mike, o benim tek dostum.

Brandon Crawford 3315Brandon Crawford 3318
Dostum - Castor Warthader
Bu çocukla iyi anlaşıyorum. Benim gibi futbola ve kızlara meraklı. Tek farkımız o çok neşeli ve sempatik, ben ise biraz daha ağır ve soğuk biriyim. Fakat sonuç olarak ikimizinde bu özellikleri kızları çekmeye fazlasıyla yetiyor. Mike kadar olmasada en yakın arkadaşım diyebilirim. Kesinlikle Seviliyor..

Brandon Crawford Kristenstewartluv1Brandon Crawford Selenagomez9
Arkadaş - Lillian Aurélia Slogéra
Fena kız değil. Sessiz sakin kendi halinde biri. Damarına basmadığın sürece sana bulaşması imkansız. İlgi alanlarımız genelde ortak. Küçük cadı beni kendine rakip görse de onadan doğal olarak iyi olmam gerektiğini ve olduğumu da kabul ediyor. İyi anlaştığım nadir insanlardan.

Brandon Crawford F08585e4Brandon Crawford D234b6a4
Arkadaş - Katherine McGolugh
Sessiz bir mavi çaylak. Kendi halinde biri, Eğlenceli bir ifadesi var. Pek fazla konuşmuşluğum yok zaten. Bu nedenle şimdilik benim için nötr.

Brandon Crawford 15s0tw0Brandon Crawford 210bqxl
Arkadaş - Natalie Ellie O'relia
Başta ona sulanıyordum bu doğru -hangikızaasılmamkizaten- fakat sonra birbirimizden pek hoşlanmadıgımızı anladık sanırım. Bana biraz fazla soğuk davranıyor. Açıkcası bu da pek umrumda değil. Hala onu güzel buluyorum ama benden hoşlanmıyorsa yapabileceğim bir şey yok demektir.

Brandon Crawford B0fe905dBrandon Crawford F364859d
Yüksek Rahibem - Androméda Sophie Xoniésse
Andomeda..O benim hem yüksek rahibem hem de yengem. Sürekli husuzluğumdan yakınıp benim adam etmeye çalışsa da beni böyle bile çok sevdiğini biliyorum. Alexis ile olan tartışmalarımızda başlarda bizi ayormaya çalışırdı ama artık öyle bıktı ki bizi görünce odadan çıkıyor. Kırmızıların idaresini de ben ve Alexis'e verdi. Sanırım bizim bir gün iyi anlaşabileceğimize inanıyor. Onu seviyorum.

Brandon Crawford 14Brandon Crawford 15
İlgimi Çekiyor - Caroline Xeul's
Kesinlikle çok güzel bir kız. Kendimi ona her an kaptırabileceğim korkusuyla daha doğrusu kız arkdaşım Chanelle'in korkusuyla ondan genelde uzak duruyorum. Fakat her durumda beni etkilemesini iyi biliyor. Gelecek neyi gösterir, kim bilir ?
Brandon Crawford Jessicabatch37Brandon Crawford Jessicabatch39
Profesör - Clara Jones
Gereğinden Güzel bir Profesör. Ona karşı saygılıyım. Dersinden çok hoşlanmasam da fiziği sayesinde ilgiyle dinliyorum.

.

En son Brandon Crawford tarafından Salı Haz. 29, 2010 2:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 17 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:21 am

ahhaakimler de burdaymışşşşş aaa xD
enişteee ekle bakam^^
senin ukala küstah şımarık kibirli baldızın olurum^^
normade çok sürtüğümdr^^
aynı zamanda senn gibi yakınlara çok da aşırı samimi değilim onları çok severim ama belli etmem. güven sorunu var bende xD(krgumdan dolayı xD)
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:43 am

Katherine Nina dobrév demiş ki:
ahhaakimler de burdaymışşşşş aaa xD
enişteee ekle bakam^^
senin ukala küstah şımarık kibirli baldızın olurum^^
normade çok sürtüğümdr^^
aynı zamanda senn gibi yakınlara çok da aşırı samimi değilim onları çok severim ama belli etmem. güven sorunu var bende xD(krgumdan dolayı xD)

derya gzemle kurguda sevgli deglz henuz. enişte olamadm yani XD ama ekledm bsyler .)
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:47 am

yok ben zati gerçek olarak dediydim^^ sözün gelişi yani xD
çok mu soğum yaw xD
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:00 am

yok canm soğuk oldugundan değil. kurgu olsun dye yazdm derya onu ben XD
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:03 am

biliyorummmmm xD
şakaydı^^
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:06 am

eheh XD
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:02 am

İcon güncellemesii .) daha simdiden XD

Brandon Crawford Leightonicon16mc6Brandon Crawford Leightonicon17rz4
Brandon Crawford Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Brandon Crawford Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Brandon Crawford Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Brandon Crawford Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Brandon Crawford Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Brandon Crawford Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
Brandon Crawford Avi5Brandon Crawford Avi4
Brandon Crawford G12Brandon Crawford G17
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:22 pm

Güncelledm tatlım XD
Misafir
Misafir

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 7:37 pm

Ekle beni kafana göre iconlar lejantta.

Karakterim : Lillian; oldukça sakin bir kızdır.Nadir olduğu konulardan bahsedilmediği sürece insanlara kızmaz.Birilerine patladığı çok nadir görülür.Genellikle güler yüzlü, neşeli biridir.İşaretlendiğinde büyük bir şok yaşamasına rağmen, artık buna alışmıştır.2 yılda hayatında çok şey değişmiştir.Ama Lillian, kendi aslını hâlâ korumaktadır.

Kurguyu bendekine benzer birşey yaz.
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 7:53 pm

güncellendi XD
Chanelle Peacock
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
Chanelle Peacock

Oda Arkadaşı : CaroLiné XéuL's
Lakap : Cha Cha.

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:35 pm

ekle Razz
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:38 pm

istedigin gibi ekle Smile
iconlarım lejantımda Smile
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:00 pm

Eklendiniz XD
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:35 pm

İcon güncellemesi Smile

Brandon Crawford D234b6a4Brandon Crawford F08585e4

Brandon Crawford Icip2f Brandon Crawford 2m8341w
Brandon Crawford 98fuyaBrandon Crawford 4ua1y8
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:39 pm

Güncelledm XD
Misafir
Misafir

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:25 pm

Brandon Crawford B0fe905d Brandon Crawford F364859d
Yüksek rahibenim + oda arkadaşının sevgilisiyim. Ekle işte Very Happy
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:47 pm

Ekledmm Rahibem XD
Misafir
Misafir

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:09 pm

Harika kurgu.Teşekkürler.
Castor Warthader
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
Castor Warthader

Oda Arkadaşı : Jackie Kenn Arentino
İş/Hobiler : Müzik, futbol, kızlar
Lakap : Castor demek çok mu zor ?

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:41 pm

Kurugyu sen söyledn zaten Very Happy
iconlar lejantta
cLara jonés

cLara jonés

Oda Arkadaşı : yk..
İş/Hobiler : vampir sosyolojisi profösörüym..
Lakap : farketmez ya.. takıL kafana göre :)

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:50 pm

Vampir sosyolojisi profösörü oLdum.
Kurguyu düzenlersen sevinirm.
Sana göre bende değiştircem.
Teşekkürler^^
Smile
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:50 pm

Ben seni ekledim ordan bakıp hallett işte Very Happy

İconlar:

Brandon Crawford 30sy7w0 Brandon Crawford ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 Brandon Crawford 15s0tw0

Brandon Crawford 2rgpeyo Brandon Crawford 210bqxl Brandon Crawford Mtthg

Brandon Crawford 2q80phv Brandon Crawford 2wec2zq Brandon Crawford N4ehr4

Brandon Crawford Fmhuma Brandon Crawford 2kgdoi Brandon Crawford 2i7ahrl

Brandon Crawford 2wf1ykg Brandon Crawford V3eihk Brandon Crawford 9kx9jl

Brandon Crawford Wrxo5c Brandon Crawford 2qibn95 Brandon Crawford V7y5o4

Brandon Crawford 6yp88w Brandon Crawford 5koxlc Brandon Crawford N180vt
CaroLiné XéuL's
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
CaroLiné XéuL's

Oda Arkadaşı : Chanelle Peacock.. İyiki seni buldumm :)
İş/Hobiler : işim erkekleri tavlayıp işlerimi onlara yaptırmak xD
Lakap : sen kimsin ki bana lakap takıcaksın?

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:03 pm

beni de ekle. senin iyi biri olduğunu düşünsem de bana karşı hep soğuk oldun. aslında herkese karşı öyle olduğunu biliyorum. ama yine de beni üzüyor.
işte buna göre bir yere ekle Smile

iconlar:

Brandon Crawford 14Brandon Crawford 15
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Brandon Crawford Empty
MesajKonu: Geri: Brandon Crawford   Brandon Crawford Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:37 pm

güncelledmm.
begenmedginiz bi yer varsa söyleyn değiştiririm XD

Brandon Crawford
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Brandon Crawford