House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Lydia Madeleine Gloom

+3
Katherine Nina dobrév
CaroLiné XéuL's
Lydia Madeleine Gloom
7 posters
YazarMesaj
Lydia Madeleine Gloom
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 78
Lydia Madeleine Gloom

Oda Arkadaşı : Iweyn Stella Darcia çok iyi birisin Stel hep yanımda olacağını biliyorum ^^
İş/Hobiler : arkadaşlarla takılmak.onlarla alış veriş ve dedikodu yapıp frappucino içmek.
Lakap : Ly,Mad,Mady,line ama genelde Lydia derler ^^

Lydia Madeleine Gloom Empty
MesajKonu: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:50 pm

Lydia Madeleine Gloom 6f17c03f

Ad Soyad: Lydia Madeleine Gloom

Doğum Yeri:
Newyork-Brooklyn

Doğum Tarihi:
23.11.1993

Burcu:
Yay

Uyruk:
Amerikan

Ana Dil:
İngilizce

D
iğer Diller: Fransızca,İspanyolca,İtalyanca

Meslek:
6. sınıf çaylak

Lydia Madeleine Gloom A4646d01

~ KARAKTER ÖZELLİKLERİ~

-Fiziksel Özellikleri-

Saçları:
Sarı

Gözleri:
Mavi

Boyu:
174 cm

Kilosu:
52 kg

Lydia Madeleine Gloom B5cde4ae

-Kişisel Özellikleri-
Lydia deli dolu,yaşam enerjisi hiç bitmeyen eğlenceli bir kızdır.Hep mutludur.Değilse bile bunu kimseye belli etmez çünkü kimseyi üzmek istemez.Sevdiklerine sahip çıkar, onları korur.
Lydia Madeleine Gloom 1b45ddaa

~AİLESİ VE GEÇMİŞİ~

Ailesi: Ailesi Newyork'un ileri gelenlerinden.Babası iş adamı ve annesi Brooklyn sosyete dergisinin baş köşe yazarı.
Geçmişi:Lydia daha küçücük bir kız çocuğuyken sosyetenin gözdesi olmuştu ama o bu süslü kadınlardan hiç hoşlanmaz, onları itici bulurdu.Ailenin tek çocuğu olduğu halde hiç şımartılmamış,mükemmel bir hayat sürmüştü.İşaretlendiği gün onun için kurtuluş değil mükemmel hayatının sonuydu.
Lydia Madeleine Gloom 21213754
Lydia Madeleine Gloom 5bb3db6c

~Sevdikleri & Sevmedikleri~

Sevdikleri:

*Arkadaşlarıyla takılmak
*Müzik dinlemek
*Alış-veriş yapmak
*Frappucino içmek
Lydia Madeleine Gloom 0562eb7b

Sevmedikleri:
*Birileriyle tartışmak
*Sosyetedeki çirkin, makyajlı kadınlar
*Yanlız kalmak

İconlar:

Lydia Madeleine Gloom 8b6591e2Lydia Madeleine Gloom Df2f1aeaLydia Madeleine Gloom 441e5017Lydia Madeleine Gloom 98450ba0Lydia Madeleine Gloom C4443311Lydia Madeleine Gloom Bafd91dbLydia Madeleine Gloom B60d3fe1Lydia Madeleine Gloom 5e440a6cLydia Madeleine Gloom 2d797ae0Lydia Madeleine Gloom D80d7355Lydia Madeleine Gloom 93a7b480Lydia Madeleine Gloom 71773da3Lydia Madeleine Gloom 2b5d316aLydia Madeleine Gloom E242486bLydia Madeleine Gloom 5f595a89Lydia Madeleine Gloom Dc9805e0Lydia Madeleine Gloom 9a6a31c8Lydia Madeleine Gloom 521bf10eLydia Madeleine Gloom 5844c13fLydia Madeleine Gloom 20f2d972Lydia Madeleine Gloom 01b50d92Lydia Madeleine Gloom Ddcc95bcLydia Madeleine Gloom 7c92bdc1Lydia Madeleine Gloom C932e7baLydia Madeleine Gloom 34712ae8Lydia Madeleine Gloom Bc1bd784Lydia Madeleine Gloom Fbf8bd75Lydia Madeleine Gloom 670871a5

En son Lydia Madeleine Gloom tarafından Perş. Tem. 01, 2010 7:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Lydia Madeleine Gloom
Lydia Madeleine Gloom

Oda Arkadaşı : Iweyn Stella Darcia çok iyi birisin Stel hep yanımda olacağını biliyorum ^^
İş/Hobiler : arkadaşlarla takılmak.onlarla alış veriş ve dedikodu yapıp frappucino içmek.

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 4:55 pm

~İlişkiler~

~Aşk~

~Oda Arkadaşım~

~Kardeşlerim~

~Arkadaşlarım~
Lydia Madeleine Gloom C8a39b6dLydia Madeleine Gloom Bcfd9749
Katherine Nina dobrév:
İlk geldiğim zamanlarda güzelliğimi kıskandığımı söylesede onun benden daha güzel olduğuna inanıyorum.O bana ne kadar gıcık olsada ben ona karşı hep iyi davrandım ve şimdi iki yakın arkadaşız.Seviliyorsun kath ^^
Lydia Madeleine Gloom 5c18aad0Lydia Madeleine Gloom F261a904
Aléxis Lyré Xanlées:Tıpatıp kath'e benziyor.Aynı huylar,aynı şımarıklık.Ama oda Kath gibi çok iyi bir kız.Bazen beraber takıldığımızda oluyor.Çok şeker birisin Alexis ^^

Lydia Madeleine Gloom 9f02c38dLydia Madeleine Gloom 117db89a
Natalia Ellié O'rélia:İşte bu kız eğlenmek nedir biliyor.Hoşlandığımız ve yaptığımız şeyler çok benzesede huy olarak pek benzemiyoruz.Ama dışarıda beraber takıldığımız çok oluyor.Tarzına bayılıyorum Ellie ^^

~Eski Sevgilim ve Arkadaşım~
Lydia Madeleine Gloom Deae6c6cLydia Madeleine Gloom D9407568

Parkér NathaniéL HaLford:Sen belkide sadece avunmak için gelmiştin bana.Reddedilmenin acısı vardı yüreğinde.Uzun sürmedi ilişkimiz.Aşık değildik ki biz.Çocuktuk zaten.Sonra arkadaş olduk.İyi ki de olmuşuz.Natalia'nın seni nasıl adam edebildiğini hala anlayamasamda birbirinize çok yakıştırıyorum sizi.

~Sadece Selamlaştıklarım~

~Hoşlanmadıklarım~

~Profesörlerim~

Eklenmek istediğiniz yeri,kurguyu ve 2 tane uyumlu iconu istiyorum.Bunları vermeyen eklenmeyecektir.

En son Lydia Madeleine Gloom tarafından Perş. Tem. 08, 2010 3:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
CaroLiné XéuL's
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
CaroLiné XéuL's

Oda Arkadaşı : Chanelle Peacock.. İyiki seni buldumm :)
İş/Hobiler : işim erkekleri tavlayıp işlerimi onlara yaptırmak xD
Lakap : sen kimsin ki bana lakap takıcaksın?

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 5:11 pm

kurguyu belirledin zaten.
iconlar lejantta var .)
Lydia Madeleine Gloom
Lydia Madeleine Gloom

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 6:54 pm

hallettim Smile
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:21 pm

tatluş ekle bakem^^
yeni geldin ilk zamanlarda güzelliğii cidden kıskandı sna agıık oldum ama sonradan çok saf ve iyi bir kız olduğunu görüp, seninle uğraşmamaya kara verdim. ben sana gıcık olurken bile sen beni seviyordun. şimdide çok ykın 2 arkadaşız

yada

benm ukala havalı şımarık bi srtük olduğumu düşünüyosun. herkez gibi. düşmanız birbirinmize gıcık oluyoruz.

ekle işte icon lejantta^^
Lydia Madeleine Gloom
Lydia Madeleine Gloom

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:42 pm

ekledim ^^
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 8:20 pm

Nina'nın tıpkısıyım XD
sürtük ruhlu şımargn tekiyim. ama seni öyle aman aman güzel buldgm flaan yok .D
takılıyoruz işe arada. .D
şımark ve ukala bri olmam seni rahatsz etmezse tabi XD

Lydia Madeleine Gloom -Leighton-leighton-meester-12393478-100-100Lydia Madeleine Gloom -Leighton-leighton-meester-12393481-100-100
Lydia Madeleine Gloom -Leighton-leighton-meester-12393491-100-100Lydia Madeleine Gloom -Leighton-leighton-meester-12393489-100-100
Lydia Madeleine Gloom L-Meester-leighton-meester-12900058-100-100Lydia Madeleine Gloom L-Meester-leighton-meester-12900047-100-100
Lydia Madeleine Gloom Leightonicon16mc6Lydia Madeleine Gloom Leightonicon17rz4
Lydia Madeleine Gloom Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Lydia Madeleine Gloom Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Lydia Madeleine Gloom Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Lydia Madeleine Gloom Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Lydia Madeleine Gloom Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Lydia Madeleine Gloom Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
Lydia Madeleine Gloom Avi5Lydia Madeleine Gloom Avi4
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:25 am

*Arkadaşlarıyla takılmak
*Müzik dinlemek
*Alış-veriş yapmak
*Frappucino içmek

Bayılrım ^^ Kesinlikle bu çeşit aktivitelerde birlikte takılan iyi ik arkadaş olablrz . Kurgu falan böle bişeyler olsun Very Happy

İconlar:

Lydia Madeleine Gloom 30sy7w0 Lydia Madeleine Gloom ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 Lydia Madeleine Gloom 15s0tw0

Lydia Madeleine Gloom 2rgpeyo Lydia Madeleine Gloom 210bqxl Lydia Madeleine Gloom Mtthg

Lydia Madeleine Gloom 2q80phv Lydia Madeleine Gloom 2wec2zq Lydia Madeleine Gloom N4ehr4

Lydia Madeleine Gloom Fmhuma Lydia Madeleine Gloom 2kgdoi Lydia Madeleine Gloom 2i7ahrl

Lydia Madeleine Gloom 2wf1ykg Lydia Madeleine Gloom V3eihk Lydia Madeleine Gloom 9kx9jl

Lydia Madeleine Gloom Wrxo5c Lydia Madeleine Gloom 2qibn95 Lydia Madeleine Gloom V7y5o4

Lydia Madeleine Gloom 6yp88w Lydia Madeleine Gloom 5koxlc Lydia Madeleine Gloom N180vt
Lydia Madeleine Gloom
Lydia Madeleine Gloom

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:51 am

Lydia Madeleine Gloom demiş ki:
ekledim ^^
Parkér NathaniéL HaLford
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Parkér NathaniéL HaLford

Oda Arkadaşı : Lucas Matthew O'mhéndiâ. Şanslıyım işte :D
İş/Hobiler : Birisinin yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirim. Biraz odaklanırsam olayı bile görebilirim.
Lakap : istediini de fark etmez.

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 2:46 am

ekle bakalım.
nasıl ekliceğini biliyorsun .)
icons::

Lydia Madeleine Gloom Chace-is-HOT-chace-crawford-12565810-100-100Lydia Madeleine Gloom Chace-is-HOT-chace-crawford-12565807-100-100
Lydia Madeleine Gloom
Lydia Madeleine Gloom

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:23 am

ekledim ^^
Isabella Lyndia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Isabella Lyndia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Lisa Gardenia Mc'Kena. Sensiz bir hiçim ikiz. Sen olmadan asla yaşayamam. Seni seviyorum. Unutulmazımsın. Seninle asla ayrılmamalıyız. Senden asla nefret etmeyeceğim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Bella//Bells//Isa//Dia//Mc'Kena

MesajKonu: Geri: Lydia Madeleine Gloom   Lydia Madeleine Gloom Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:29 am

Lydia Madeleine Gloom SharpayUntitled3xLydia Madeleine Gloom Sharpay01xLydia Madeleine Gloom 001sharpayiconxLydia Madeleine Gloom 001sharpayxLydia Madeleine Gloom 001

Arkadaşlarım

Oda arkadaşının [ Iweyn'in ] yakın dostlarındanım. Onu gördüğünde beni karşında bulmaya artık alıştın. Beni tatlı ve sevimli buluyorsun. Sana göre hâlâ uyum sürencindeyim ama şundan da eminsin buraya kolay alışacağım.

Lydia Madeleine Gloom
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lydia Madeleine Gloom