House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Aoron*Oceane

3 posters
YazarMesaj
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:27 pm

Duştan yeni çıkmıştı. korulukta esen rüzgar saçları hala ıslak olduğu için ürpermesine neden oluyordu. uyuyamamisti bir türlü. bir kaç saat önce yaşananlar onu çok yıpratmıs, bu yüzden duştan sonra biraz kafa dinlemek için avluya atmıştı kendini. Bir ağacın altına oturdu. Zifiri karanlıkta tüm ihtisamiyla kendini gösteren binalarina baktı. Gece evi.. Burdaki çocuklar ne kadar özel olsalarda insani çıkarlar burda da vardı.Aklından yaşananlari geçirdi. Olayları ve bundan sonra olabilecekleri tartıyordu kafasında.. Bir çıtırtıyla sıyrıldı düşüncelerinden. Kafasını kaldırıp kendine yaklaşan gölgeye baktı. Aoron.. Burda olmasına şaşırmamisti, korulukta genelde pek kimse olmazdı. Ve Aoron da yalnız takılmayı seven seksi bir son sınıftı. Ama anlaşılan bu gece kendi mekanında Oceane'ı göreceğini tahmin etmiyordu.

" Anlaşılan bu gece seni biraz rahatsiz edicem " dedi Oceane. Sesi yumuşak fakat duygusuzdu. Öyle yorgundu ki karşısında duran Kalona bile olsa onu etkisi altına alamazdi herhalde. Aoron'un gelip yanına oturmasini izledi. Ardından gözlerini tekrar okul binasina sabitledı.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aoron Jasper D'iara
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Aoron Jasper D'iara

Oda Arkadaşı : Hey! Ben yalnız takılırım..!
Lakap : Bana lakap takabilecek kadar yakınım mısın?

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:46 pm

Yine yalnız ve koca bir gece vardı önünde. Ve yine düşünmek için tek bir konu vardı. Oceane..
Onu düşünmek için en iyi ve en sessiz olan yer şüphesiz koruluktu. Ama bu gece korulukta bir farklılık vardı. Kuru ot kokularının yerini yoğun bir parfüm kokusu almıştı. Aoron bu kokuyu tanıyordu. Bu koku Oceane'ye aitti. Uzun uzun içine çekti ve kokunun geldiği yere doğru ilerledi.
Oceane'nin burada ne işi olabilirdi ki? Kimse olmazdı burada. Ve yalnızlık ona göre değildi. Sonra bugün olanları hatırladı. Kafasını dağıtmak için burada olabileceği aklına geldi.
Gözlerini Gece Evi'ne dikmişti. Ama Aoron'u görüncü gözlerini ayrıdı ve ona baktı. Kısa bir süre sonra "Anlaşılan bu gece seni biraz rahatsız edicem"dedi. Aoron içinden rahatsızlık mı? diye geçirdi. Oceane tekrar Gece EVine döndü. "Yo, tabiki rahatsız etmezsin ama seni burada görmeyi beklemiyordum." dedi. Oceane çok derinlere dalmış gibiydi. Aoron onu duyduğundan şüpheliydi. Tam o sırada Oceane cevap verdi..
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:15 pm

"Yo tabi ki rahatsız etmezsin ama seni burda görmeyi beklemiyordum" sesi huzur vericiydi. Oceane ona döndü. Nedense şuan çok iyi tanımadığı birinin yanında olmak iyi gelmişti. Aoron da kendisini izliyordu. Gülümsedi:

"Aklından geçenleri duyar gibiyim. Oceane bugün amma da dağıttı değil mi? " dedi sırıtarak. Aoron'u çok tanımıyordu fakat ona nedense samimi geliyordu. Siyah dağınık saçları ve gri gözleri..Çok sıcak ve içtendi. Bunun yanında müthiş vücudu kesinlikle çok seksiydi. Gözlerini sonunda ondan ayırabildi. Umursamaz bir tavırla ekledi:

"Yalnız sen değil, yarından sonra tüm okul bizi konuşacak." Aoron da gülüyordu. Eline aldığı bir sopayla toprakta anlamsız şekiller karalıyordu.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:30 pm

Kendine bile itiraf etmekten korkuyordu. Ama olmuştu işte. Aşık olmuştu Oceane'ye. Ama onun kendisini sevmediğini biliyordu.. Sonra aşık olduğu sesle irkildi "Yalnız sen değil, yarından sonra bütün okul bizi konuşacak." Aoron da güldü. İkiside gülüyorlardı. "Ben de gördüm sizi. Ama Nina'yı affetmen. Pek anlam veremedim doğrusu. Her neyse bana bir şey demek düşmez sonuçta"dedi. Oceane tekrar Aoron'a baktı. Göz göze geldiler. Oceane "Yoo, konuş. Seni dinlemek, tuhap ama iyi geliyor."dedi. Aoron gülümsedi. Bu cümle kalbinin hızlanmasına neden olmuştu. Cevap verdi " O zaman sen beni susturana kadar konuşurum" Oceane güldü. Elleriyle kollarını ısıtmaya çalıştı. Aoron Oceane üşüdüğünü fark etmemişti. Çünkü soğuk olduğunun farkında değildi. Hiçbir şeyin farkında değildi aslında. Çıkarker üstüne aldığı hırkayı çıkarttı ve Oceane'nin omzuna koydu. FAzlasıyla bol gelmişti ona. Oceane Aoron'a döndü ve...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 8:02 pm

"Ben de gördüm sizi. Ama Nina'yı affetmen. Pek anlam veremedim doğrusu. Her neyse bana bir şey demek düşmez sonuçta" Oceane tekrar Aoron'a baktı. Göz göze geldiler. Aoron şaşırtıcı biçimde iyi geliyordu. Gülümseyerek baktı ona:

"Yoo, konuş. Seni dinlemek, tuhaf ama iyi geliyor."dedi. Aoron gülümsedi. "Ah Tanrıcam gülümsemes iöyle güzelki" diye geçirdi içimden Oceane.

" O zaman sen beni susturana kadar konuşurum" dedi Aoron . Oceane güldü. Aoron gerçekten çok şekerdi. Onunla sabaha kadar oturabilirdi burda. Fakat hava buna izin vermeyecekti. Elleriyle kollarını ısıtmaya çalıştı. Aoron bunu fark etmiş olacak ki hırkasını Oceane'in omuzlarına attı. Gülümseyerek giydi Oceane hırkayı. Gerçekten bol gelmişti. Fakat öyle güzel kokuyordu ki. Sıcak, temiz ve çekici.. Aorona gülümsedi.

" Teşekkürler" sesi yumuşak ve içtendi. Az önceki puslu havası dağılmıştı Aoron sayesinde. Onunla olmak hoşuna gitmişti. Içtendi çünkü. Düşündüklerini olduğu gibi söylüyordu yüzüne. Kendisine kur yapan moronlar gibi onu sürekli onaylamiyordu. Oceane'a sırf dış görünüşu için yaklaşmadigi belliydi. Aoron'a biraz daha yaklaştı. Gözlerini çocuğun yüzünde gezdirdi. Ilahi bir güzelliği yoktu fakat o kadar çekiciydi ki. Dolgun dudakları kemikli yüzüyle kesinlikle çok uyumluydu. Baskılı tsörtunun altındaki müthiş gövdeyi hayal etti. Istemsiz olarak dudağını ısırdı. Gördüklerine ınanamiyormuşcasına seyretti onu:

" Seni gün ısıyana kadar dinleyebilirim " sesi yumuşak ve çekiciydi.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 1:39 am

"Seni gün ışıyana kadar dinleyebilirim" dedi Oceane. Sesi o kadar tatlıydı ki. Sadece değil. Baştan aşağa tatlıydı. Güzeldi. Asildi. Zekiydi. Bir kızda olmasını isteyeceği tüm özelliklere sahipti o. Birden ona sarılmak ve her şeyin toluna gireceğini söylemek istedi. Ama kim bilir belki de öyle yapsa Oceane ona tokadı basardı. Belki de karşılık verirdi. Düşünceleri kafasından attı. Oceane'nin adını bile bildiğinden şüpheliydi. Sonra bir cevap vermesi gerektiğini fark etti. "Aslında anlatacağım çok şey var. Ama durum biraz garip. Ben kimseye bir şey anlatmam aslında.." dedi sonunda. Oceane tekrar gülümsedi. Gülümsemesi bu havayı bile ısıtıyordu. "Her şeyin bir ilki vardır."dedi. Aoron da güldü. "Bu sıralar hep ilkleri yaşıyorum zaten"diye yanıtladı. Oceane birden üstüne alındı. İçinden acaba benimle ilgili bir şey mi diye geçirdi. Sonra saçmaladığını fark etti. "Ne konuda?"diye sordu. Aoron " Bunu söylemek benim için oldukça garip. Ama ben ilk defa birine..."dedi ve sonra sustu. Oceane meraklanmıştı...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 3:06 am

"Aslında anlatacağım çok şey var. Ama durum biraz garip. Ben kimseye bir şey anlatmam aslında.." dedi Aoron. Oceane tekrar gülümsedi. Aoron'un samimiyeti gerçekten içini ısıtıyordu.

"Her şeyin bir ilki vardır."dedi Oceane tatlı bir sesle. Aoron da güldü. Gülümseme ona o kadar çok yakışıyordu ki.

"Bu sıralar hep ilkleri yaşıyorum zaten" diye yanıtladı Aoron onu. Oceane ne demek istediğini anlamadı fakat kimseye bişey anlatmayan çocuk bunu kendisine söylüyorsa üstüne alınması gerekirdi. Ki bu gerçekten olmasını isteyeceği bir durumdu. Biraz fazla hevesli sordu:

"Ne konuda?". Aoron gözlerini kaçırdı önce. Sonra tekrar döndü Oceane'a gri gözleri parlıyordu. Oceane bir an için Aoron'un söyleyeceklerini gözlerinden okuduğuna yemin edebilirdi. Fakat kafasından uzaklaştırdı düşüncelerini, o anın büyüsünü bozmaya niyeti yoktu.

" Bunu söylemek benim için oldukça garip. Ama ben ilk defa birine..." Sustu. Oceane gülümsedi. Cesaret vermek istercesine Aoron'a sokuldu. Aoron Oceane'in yüzüne nazikçe dokundu. Parmağının arkasıyla kızın yanağını okşadı. Teni sıcak ve pürüzsüzdu. Gözlerini kızınkilerden bir an bile ayırmayarak devam etti:

" Asık oldum "

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 4:47 am

"Aşık oldum" dedi. Birden çıkıvermişti ağzından. Olmuştu işte. Söylemişti. İlk defa birine aşık olmuştu ve şuan onun yüzü ellerinin arasındaydı. Oceane ağzını açacak gibi oldu. Ama Aoron devam etti. "Ne kendimin ne de senin aklında bir soru işareti bırakmak istemiyorum. Evet, biliyorum daha çok erken, birbirimizi tanımıyoruz. Ama oldu işte. Engel olamadım. Seviyorum seni. Deli gibi seviyorum. Belki şimdi tokadı yapıştıracaksın ama yine de bu belirsizlikte iyidir. Çünkü bu beni kahrediyor..."dedi. Sonra ellerini çekti ve Gece Evi'ne döndü yüzünü. Oceane büyülenmişti... Bir cevap vermesi gerekti ve ne diyeceğini biliyordu...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 4:31 pm

"Aşık oldum" Oceane bir an ne diyeceğine karar veremedi. Aoron kesinlikle onu etkiliyordu. Konuşmak için ağzını açtı fakat Aoron ona cevap vermek için fırsat bırakmamisti.

"Ne kendimin ne de senin aklında bir soru işareti bırakmak istemiyorum. Evet, biliyorum daha çok erken, birbirimizi tanımıyoruz. Ama oldu işte. Engel olamadım. Seviyorum seni. Deli gibi seviyorum. Belki şimdi tokadı yapıştıracaksın ama yine de bu belirsizlikte iyidir. Çünkü bu beni kahrediyor..." Oceane büyülenmisti. Aoron öyle içten konuşmuştu ki..Aoron'a duygularını belli edememis olduğu için kızdı kendine. Günlerdir onu takip ediyordu halbuki. Hatta yemekhanedeki olay olmadan önce o gece yemekte Nina'ya Aoron dan bahsetmeyi bile planlamisti kafasında... Sıyrıldı düşüncelerinden. Aoron'a baktı. Çocuk ellerini yüzünden çekmiş , Gözlerini Gece Evi'ne sabitlemisti. Oceane uzanıp onun ellini tuttu. Aoron şaşırmısti, gri gözleri hayretle izliyordu Oceane'ı. Oceane da onun gri gözlerine bakıp gülümsedi,:

"Gece evinde verdiğim en doğru kararsin Aoron" dedi tatlı bir sesle. Sonra ellerine baktı. Aoron'unkinin yanında kendi eli öyle minik duruyordu ki gülümsedi. Aoron'a döndü, o hala susuyordu.:

" Hani ben susturana kadar konusucaktin ? " dedi gülümseyerek. Hiç susmasin hep yanında olsun istiyordu.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 5:47 pm

"Hani ben susturana kadar konuşacaktın" dedi Oceane. Doğru Aoron böyle söylemişti. Ama şimdi konuşmak istemiyordu. Sadece susmak ve onu izlemek istiyordu. "O az önceydi. Az önce seninle daha yakın olmabilmek için konuşacaktım. Ama şimdi ellerin ellerimde.. Ve ben böyle kalmak istiyorum"dedi.
Oceane tekrar güldü. KArşılıklı gülüyorlardı. Onlarınkisi tutkuya dönüşüyordu. Aşk değildi. Aşktan çok farklı bir şeydi. Oceane "Tamam o zaman.. Konuşmak için daha zamanımız olacak gibi gözüküyor"dedi..
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:10 pm

"O az önceydi. Az önce seninle daha yakın olmabilmek için konuşacaktım. Ama şimdi ellerin ellerimde.. Ve ben böyle kalmak istiyorum"dedi Aoron. Oceane tekrar güldü:

"Tamam o zaman.. Konuşmak için daha zamanımız olacak gibi gözüküyor"dedi. Aoron'a baktı. Birine gülümseme bu kadar yakışabilirdi. Parmaklarını Aoron'un yanağındaki gamzelere götürdü. Dudağını sarkıttı :

"Gülümsemek sana benden daha çok yakışıyor." dedi. Aoron yine gülümsedi. Oceane Uzanıp başını Aoron'un göğsüne yasladi. Kokusunu içine çekerek derin bir nefes aldı:

"Seni Seviyorum" Aoron göğsünde yatan Oceane'in nemli saclarini okşadi. Kollarını kızın bedenine sardı. Oceane onun kollarında oldukça kırılgan duruyordu.

"Bende seni seviyorum " dedi pürüzsüz bir sesle.

.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 7:13 pm

"Bende seni seviyorum" dedi birisi nina şaşırdı. ama onu şaşırtan "bende seni seviyorum"sözü değildi. bu sözden önce gelen"seni seviyorum"sözüydü. bu kadar şaşılacak şeyse bu sesi çok iyi tanıyor olmasıydı.
Oceana.
Kimi seviyordu yine? bu sefer kimi bulmuştu? ne vardı biraz bekllesydi? tüm erkeklerin aynı olduğunu bilmiyordu sanki.
Ve o anda bi yumru hissetti. ya bu kişiyi yeni bulmamışsa ya bu kişi....ya Kénn se? içini bi duygusallık sardı. Afalladı.
Derin derin nefes almaya çalıştı. sonunda bu göhüs kafesini şişiricek derecede büyük olan nesfesler sonucunu verdi ve kendine geldi nina. saçmaladığını anladı kenn'i mi kıskanacaktı.
yüzüne hafif bi tokat vurdu.
bu hareketi yaptıktan sonra küçük adımlarla ilerledi ve karşısındakileri gördü. Aoron ve Oceana!
hadi ordan bu kadar alçalmışmıydı yani oceana? bu sexiliğini saklayan sessiz çocuk değilmiydi? Oceana ne kadar hızlı olursa olsun erkekten anlıyordu. Nina sinsice güldü. biraz daha yaklaştı. onları izlemeye başladı. Buraya gelme sebebini unuttu. O Oceana'ya bakmaya gelmişti başıına birşey gelmesin diye odaya çağıracaktı eğer isterse bugün odada yalnız kalabileceğini söyleyecekti. Ninada şu düşük kızların birinin odasında kalıcaktı.Kızlar buna bayılırdı.
Katherine Nina Dobrev benim odamda kalıyor! ooo yaşasın.
tüm kızların yüzündeki sevinci görürü gibi oldu ve küüçümseyici bi şekilde güldü. ama bbugün yapacağı buydu belkide Oceana yalnız kalmalıydı. Yada kalmazdı sonuçta Nina'nın sol eline oje sürmesine ve saçlarını taraması gerekirdi. Tbi nina içinde öyle.
bu düşünceleri düşünmeyi bıraktıktan sonra onlara dikkatlşe baktığında sessiz çocuğun Oceanay öpmek için eğildiğini gördü. eli oceananın yüzündeydi ve kendine yaklaştırıyordu.
Bu kadarı çok fazlaydı o da oceanayla vücudu içinmi çıacaktı? Nina bundan bıkmıştı artık. Aoron öyle birine benzemiyordu ama öylydi demekki.
"hey dur bakalım seni sessiz görünümlü kız düşkünü, gördün fıstık gibi kızı. oh ne güzel savunmasız kırılmış yıpratılmış.2 Kelimeyle tavla sonrada at eve. oh ne güzel ya! dur bakalım!aklını başına alsan iyi edersin yoksa dudaklarını bidaha öpülemeyecek hale getiririm. seni fırsatçı!"diyerek atıldı. gözlerinden öfke akıyordu alev alev bu atılımıyla elini oceananın yüüznden çekti ve doğruldu.Nina ellerini göhsüne kavuşturdu ve ayağını yere hızlı biçimde vurmaya başladı. şimdi ne diyecekti bakalım?
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 8:03 pm

Aoron Oceane'in yüzünü avuçlarinin içine aldı. Gri gözlerini Oceane'inkilere dikmişti.

"Bende seni seviyorum " Oceane gülümsedi. Daha mutlu olduğu bir an hatırlamıyordu. Birden başka birinin sesiyle irkildiler. Döndüğünde karşısında nina'yi gördü. Kollarını kavuşturmuş sinirle onlara bakıyordu. Aoron'dan rahatsız olduğunu belirten bir kaç şey söyledi. Yine Oceane'ı korumaya çalışıyordu fakat bu sefer yöntemi biraz sertti. Aoron onu tanımıyordu bu yüzden Nina'nin sözlerini yanlış anlamamasi için atıldı söze:

" Ah Nina yanlış anladın " dedi gülerek ve devam etti:

"Aoron düşündüğün gibi 2 kelimelik değil. Kenn den sonra uzun süredir görüşüyoduk zaten" Kenn'in ismini zor telaffuz etmişti. Nina'yla aralarında bir tabuydu sanki. Fakat bozuntuya vermeden devam etti:

"Sana bu gece ondan bahsetmeyi planliyordum. Yemekten önce.." ddi ve sustu.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:44 pm

Ah, tanrıçam yine bu kız diye geçirdi içinden Aoron. Bunca cümleyi art arda getiren kız, Oceane'yi Aoron'dan korumaya çalışan kız Nina'ydı. Kimi kimden koruyordu acaba. Oceane bütün olanlardan sonra Nina'yı affetmişti. Aoron buna anlam veremediğini Oceane'ye de söylemişti ama pek karışmamıştı.
Ama Nina'nın Aoron'a söylediği şeylerden sonra Oceane'nin bu kadar tepkisiiz kalmasını beklemezdi. Biraz bozulmuştu açıkcası. Ama artık konuşması gerekiyordu. "Hey hey! Sen Oceane'yi koruyorsun şimdi öyle mi? O korumaya çalıştığın kıza en büyük zararı sen verdin farkında mısın?!"dedi. Belki Oceane ona kızacaktı bu söyledikleri için ama Aoron hiç bir zaman kendisine laf ettirmezdi. Bu sözleri söyledikten sonra uzun bir sessizlik oldu. Aoron önce Oceane'ye baktı. Oceane ona kızmış gibi gözükmüyordu. Ama yine de Aoron'u onaylayan bir şey söylememişti.
Aoron Oceane'den sonra Nina'ya baktı.
Nina bir şeyler söylemek ister gibi önce ağzını açıyordu. Sonra vazgeçip susuyordu. Ama bir cevap vermesi gerekti..
Ya Oceane'ye ne demeliydi. Eğer az önce söylediği gibi Aoron'u seviyorsa, bir şeyler söylemesi gerekirdi...
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 12:43 am

Nina bu aşırı karşısındakini ezen cümlesini kurduktan sonra oceana durumu kurtarmaya çalıştı. Kardeşiyle sevgilisini arasında kalmak istemiyordu.
Sevgilimi? Nina yine öfkelendi 2 dk da sevgilimi olmuşlardı. Sinirden dudağını ısırdı. ve devam etti oceana.
Aoron düşündüğün gibi 2 kelimelik değil. Kenn den sonra uzun süredir görüşüyoduk zaten"
bu cümlenin iyi ve kötü yanları vardı iyi yönü hemen 2 dk lık bir aşk olmamadıydı uzun olmuş olmasıydı. uzun süreliler güven sağlardı. kötü olan şey se kenn'in devamlı karşılarına çıkıyor olmalarıydı. ve diğer sorun da Oceana kenn'i hayatlarından çıkarmak için büyük çaba harcıyor Nina ise hayatımızdan çıkmasını istemiyordu. yine dudağını ısırdı. biraz kendini toparlamaya çalıştı.
Bu durgunluğundan fırsat bulan aoron konuştu. Ah dilini yutmuş gibi gözken çocuk konuşuyordu ne harika
Hey hey! Sen Oceane'yi koruyorsun şimdi öyle mi? O korumaya çalıştığın kıza en büyük zararı sen verdin farkında mısın?
dedi şapşal çocuk. Ninanın içini büyük bir çfke sardı öfkenin yanında hüzünde vardı ama hüzün şu an kendini göstermeyecekti. bir yabancının yanında oceanaya ne kadar üzgün olduğunu söyleyecek kadar düşmemişti. Onun yerine öfkesini serbest bıraktı.alaycı bir tavır takınıp gülümsedi.
"hadi ya öylemi çok mu acıttım canını ciddimisin? Bak seni son sınıf ama zekası düşük çocuk oceana saf gibi görünür ama değildir. ben öyle gözükmem değilimde! demem o ki, obu üzücek biri olarak görmesem seni bu çıkışta bulunmazdım ve ne dersin sende itiraf etsene hadi ama şu kızın aşırı dolgun dudaklarına bak senin de düşündüğn diğer erkeklerden farklı değil."dedi küçük bi neefes alıp devam etti."ayrıca bu çıkışın çok asılsız benmle ne laf nede somut bi kavgaya giremessin. seni oceanayla görmeden önce, gözükmez bi nesneydin benim için öyle düşük bi safhadasın ki. Seni uyarırım ben diğerleri gibi değilim evet tatlısın hadi ama tatlı olduğunu biliyorum." "ama sakın diğerleriyle karıştırma. ben hormonlarına düşkün gibi "gözüken"biriyim halbuki siz erkekler düşkünsünüz. ben ne sana saf aşık oceana nede sesizliğini sexi bulan şapşal kızlardanım aklını başına alsan iyi edersin." " bu arada beni biraz daha kızdırırsan acılar içinde kıvranışını izlerim. ve biliyormusun sonra ne yaparım? eğer hala sana kızgınsam seni öldürüm"dedi bir nefes daha aldı. ve alaycı biçimde elleri darkotunu cebinde başı sağa eğik şekilde güldü.
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:14 am

Aoron Nina dan rahatsız olmuştu. Ve bunu açıkça dile getirmişti. Oceane dudağını ısırdı, Kenn olayı sürekli karşılarına çıkıyordu oysa o Aoron'un yanında onun adı bile geçsin istemiyordu. Nina'yi affetmişti fakat bu olay olmasaydı hiç olmazsa Kenn ile yaşadıklarına "güzel günlerdi" diyerek arkadaş kalabilir ve Aoron'la huzurlu bir ilişki yaşayabilirdi. Dudağını sarkıttı en yakın arkadaşı ve sevgilisi arasında tekrar kalmak istemiyordu. Nina'nin sesiyle sıyrıldı düşüncelerinden. Çok sinirlendiği kemirdiği dudağından anlaşılıyordu arkadaşının. Hararetle cevap veriyordu Aoron'a. Oysa Aoron'u hiç tanımıyordu. Erkek arkadaşlarından başka hiç kimseyle takılırken görmemişti Oceane onu, hayatına giren ilk ciddi kız kendisiydi..Nina nasıl bunun sahte olduğuna ınanabiliyordu ki. Fakat şu bir gerçekti ki Oceane bu gece canınin bir kez daha sıkılmasina izin vermezdi. Nina sözlerini bitirdikten sonra -Ah Tanrıçam, bu kız nefes almadan konuşabiliyordu- bozulmuş bir sesle o atıldı söze:

" Ah Tanrıcam, bu gece bir tartışma daha kaldıramam. Öncelikle Nina, Aoron'u nefsine hakim olamayip sağda solda biriyle öpüştugünu görmem imkansız olduğu için beni bazılarından daha fazla üzemeyecegi kesin." sözlerinde acı bir gerçek vardı. Bunları ima etmekten hoşlanmamis olsa da Aoron'un farklı olduğuna emin olduğu için onu savunması gerekiyordu. Fakat öte yandan Nina ile herşey yeni yola girmeye başlamışken bozamazdi da. Gözlerini Aoron'a çevirdi bu sefer devam etti:

" Ve Aoron ne yaşanırsa yaşansin Nina benim kardeşim ve aramızdakini tekrar kaybetmeyi göze almayacagindan adım gibi eminim. Şimdi eğer hala tartışmaya devam etmeye niyetliysenız bunu bensiz devam edeceksiniz " Aoron ve Nina cevap vermediler bir süre. Sanırım onlarda hem Oceane'in hem de birbirlerinin üzerlerine gereksiz yere fazla geldiklerini fark etmişlerdi. Bir süre sustular. Ardından sessizliği bozan Aoron oldu, şimdi Oceane'in elini daha sıkı tutuyordu :

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Salı Tem. 13, 2010 9:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:52 am

Ah Tanrıcam, bu gece bir tartışma daha kaldıramam. Öncelikle Nina, Aoron'u nefsine hakim olamayip sağda solda biriyle öpüştugünu görmem imkansız olduğu için beni bazılarından daha fazla üzemeyecegi kesin" tamam ne harika çiftlerin arasına girmiş karakedi ne harika! bunlar bir yana Oceana daha yeni anıdığı kişiyi nina'ya savunuyordu. Ninayı değil karşısındaki yabancıyı savunuyordu. Nina Gerçek arkadaşlığın olmadığı düşüncesi ile yakıp kavruluyordu. Oceana gerçekten sevmemmişmiydi yani onu?
içi öyle daraldı ki nefes alamadı bir an. Tam ağzını açıp ikiisine mutluluk dileyip ikisininde hayatından çıkacakken, oceana konuşmaya başladı.
"Ve Aoron ne yaşanırsa yaşansin Nina benim kardeşim ve aramızdakini tekrar kaybetmeyi göze almayacagindan adım gibi eminim. Şimdi eğer hala tartışmaya devam etmeye niyetliysenız bunu bensiz devam edeceksiniz "
Bu sözler oan ilaç gibi gelmişti içini bi ferahlık kapladı, kendisini tutamadan gülümsedi. br ara kimsse konuşmadı aoron konuşmak için ağzını açtı ama geri yuttu nefesini.
nina gözlerindeki gerçek şefkatle"tabiyki kardeşiz"dedi bir adım atarak onlara yaklaştı. Devam etmek istiyordu devam edip aoronu dahada yerin dibine sokmaktan başka bi düşüncesi yoktu ama oceana kırılacaktı. ve nina bunu istemezdi. aorana baktı düşüncelerini biraz yumuşatmayı denedi. eğer oceanayı gerçekten seviyorsa ona bir şans verebilirdi belki. ama araalarındaki ateşkes konuşmasını yapacak kişi kesinlikle aoron du nina asla barışma konuşması yapmazdı. Ve eğer aoron şimdi-şu an o konuşmayı yapmassa birdaha asla şansı olmazdı asla ama asla ona iyi biçimde yaklaşmaya çabalamazdı. Herkeze bir şans verirdi. ve eğer o konuşmayı yapmassa ona iyi yaklaşmayacağı gibi oceanayıda oondan uzaklaştırdrdı. Ninanın hoşlanmadığı biriyle çıkmasını istemezdi. Onu gerçekten güvenle teslim edemeyeceği biriyle çıkmasına izin vermezdi. ne yapar ne eder ayırırdı. tabi ninadan önce davranıp aorondan ayrılmassa oceana.Ama bu entrikaları yapmasına gerek kalmıyacak gibi gözüküyordu. Aoron iyi bi barışma konuşması yapacak gibiyi. Nina saçlarını geriye attı bir elini kotunun cebine soktu diğer eliyleyse o elindeki , dengesi bozulmuş kapalı pembe ojeye dikkat kesilmiş gibi bakıyordu.
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:21 am

Evet, Aoron konuşacaktı. Ama Nina'yla iyi olmak için değil. Sadece Oceane içindi. Oceane'nin üzülmesi istediği en son şeydi. O yüzden derin bir nefes aldı ve ilk defa kendisiyle böyle konuşan biriyle iyi konuşacaktı. "Bak Nina. Oceane benim için bir anlık heves ya da başka bir şey değil. Senin onun için endişelenmeni anlıyorum. Hak veriyorum da ve bu güzel bir şey. Ancak onun üzülmesini bende en az senin kadar istemiyorum. Çünkü o benim canım. Gerçekten. Lütfen, benim hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun. Evet, Oceane'den önce adımı bile bilmiyordun işte. Kendin söyledin. Lütfen beni tanımadan, benimle ilgili yorum yapma. Tanıdıktan sonra eğer hala öyle düşünüyorsan istediğini söyle. Şu anda istediklerimiz aynı. İkimizde Oceane'yi çok seviyoruz. Ve bu bizim iyi anlaşmamız anlamına geliyor. Şimdi, eğer hala kavga etmek istiyorsan hemen giderim. Çünkü bunu yapmak istemiyorum. En azından KIZ ARKADAŞIMIN yanında." dedi. Kız arkadaşımı vurgulamıştı Aoron. Çünkü Nina'nın bunun farkında olması gerekiyordu..
Bu konuşmalar sırasında hep Oceane'nin elini tutmuştu. Çünkü ondan güç alıyordu. Ve ne olursa olsun Oceane'nin elini bırakmayacağından emindi. Aslında Oceane de böyle düşünüyordu. Aoron düşüncelerinden Nina'nın sesiyle sıyrıldı..
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: a   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 6:20 am

Aoron konuşmaya başlıyacaktı. ama konuşacakları pek gerçek gibi gelmiyordu ninaya.
Bak Nina. Oceane benim için bir anlık heves ya da başka bir şey değil. Senin onun için endişelenmeni anlıyorum. Hak veriyorum da ve bu güzel bir şey. Ancak onun üzülmesini bende en az senin kadar istemiyorum. Çünkü o benim canım. Gerçekten. Lütfen, benim hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun. Evet, Oceane'den önce adımı bile bilmiyordun işte. Kendin söyledin. Lütfen beni tanımadan, benimle ilgili yorum yapma. Tanıdıktan sonra eğer hala öyle düşünüyorsan istediğini söyle. Şu anda istediklerimiz aynı. İkimizde Oceane'yi çok seviyoruz. Ve bu bizim iyi anlaşmamız anlamına geliyor. Şimdi, eğer hala kavga etmek istiyorsan hemen giderim. Çünkü bunu yapmak istemiyorum. En azından KIZ ARKADAŞIMIN yanında" Ah tam da böyle birinden beklenecek bir konuşma, nina onu tanımıyordu evet ama tanımak zorundamıydı? hadi ama oceananın her erkek arkadaşını tanımaya kalksa...
ama bunu burda uzatmayacaktı "kız arkadaşım"demişti aoron. Anlaşılan baya kendine güvenliydi bu çocuk nina oceana içn alaycılığını en aza indirmeye çalıştı ve devam etti. Çok iyi biri olucaktı...daima öyleydi .D
"haklısın aoron seni tanımıyorum, ama belki tanıyabilirim. ve kavga etmek istememenide anlıyorum. Yakın bi zamanda tanışıcağımzı sanıyorum"dedi ve aşırı dost biçimde aorona sarrıldı elleri boynundaydı uzun bacakları sayesinde çok yükselmesi gerekmedi. ve kulağına fısıldadı
"tanışacağız aoron, "kız arkadaşın" olmadığı bir zamanda tanışacağız. seni tanımayı ne kadar çok istediğimi bilemessin"dedi ve son kez boynundan sıkıca sarılıp bıraktı. Bu hareketi 2 şeyi ifade ediyordu biri eğer aoron dediği gibi oceanaya bağlıysa o baştan çıkarıcı fısıldaşmasına daha sonra bi karşılık vermezdi ve bu ninayı çok mutlu ederdi yani bu bir testti. diğer anlamı ise bir şantaj.
Aoronun diğerleri gibi olmamasını diledi nina, ne kadar zayıf bi ihtimal olsada. ve oceana cıyakladı
"İşte buna baylıyorum"deyip iki elni alkış yapar gibi birleştirdi. gözlerinden mutluluk akıyordu nina gülümsedi.
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 5:03 pm

Gülümsedi Oceane. Işler istediği gibi ilerliyordu sonunda. Aoron kendisine kıyamamis Nina'nin iğneleyici laflarına rağmen durumu alttan almıştı. Mutlulukla gülümsedi ona. Konuşmasında kendisinden "kızarkadaşım" diye bahsederek sanırım Nina'yi ikna etmis olacak ki Nina da kendinden beklenmeyecek şekilde nazik davrandı ona. Hatta sözlerinin sonunda Aoron'a sarıldı bile. Oceane mutluydu sevinçle çırpti ellerini:

"İşte buna bayılıyorum" ardından ikisininde yanağına ıslak birer öpücuk kondurdu. Mutluydu gerçekten Nina ilk kez bir erkek arkadaşında kendisiyle inatlaşmamisti. . Burda biraz daha kalabilirlerdi fakat güneşin 1saate kadar doğacagini hepsi hissedebiliyordu.

"Sanırım artık mağaralarimıza çekilmeliyiz " dedi Oceane dudağını sarkıtarak Aoron'a bakıyordu. Onun yanından ayrılmak istemiyordu ki odaya döndüklerinde Nina tarafından sorguya çekilecegine de emindi. Belki yorgunum derse bu sorgulamayi bir kaç saat için erteleyebilirdi de..
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 11:50 pm

"Sanırım artık mağaralarimıza çekilmeliyiz" dedi Oceane. Ama Aoron gitmek istemiyorduki. Burada hep Oceane ile kalmak istiyordu. Ama gitmek zorundalardı.
"Nina, birbirimizi tanımak için daha sık görüşmek isterim. Tabi eğer sende istersen?"dedi Aoron. Nina önce tek kaşını kaldırdı. Aoron'u süzdü ve sonra "Tabi, merak etmek görüşeceğiz"dedi. Aoron onun tüm sözlerini alttan almıştı ama Nina ısrarla onu iğnelemeye devam ediyordu. Oceane tekrar güldü. "Hey! Beni unutuyorsunuz. Bende sizinle geleceğim değil mi?"diye sordu. Aoron güldü. Oceane'nin sesi Aoron'un içini ısıtıyordu.
"Tabi tatlım. Sensiz olur mu hiç?"dedi. Aoron'un bu sözüne Nina da güldü. Aoron bu gülüşün içten olmasını diliyordu.
"Nina yanlış anlamazsan senden bizi yalnız bırakman için bir dakika isteyebilir miyim?"dedi. Aoron Nina'nın cevabını gerçekten merak ediyordu..
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:26 am

"Nina yanlış anlamazsan senden bizi yalnız bırakman için bir dakika isteyebilir miyim?" dedi Aoron. O kadar kibardi ki. Nina gözlerini Oceane'a çevirdi. Bu bakışları uyarıcıydi. -şimdi gidiyorum fakat saçma sapan birşey yapma lütfen- bakışlarıydı. . Aoron hakkında hala şüpheleri vardı ve Oceane'in feci dudaklarını ilk günden tatmasini istemediği açıkti. Nina gülümsemeye çalıştı fakat Oceane dan emin olamadıği halde gittiği için endişeliydi :

"Tamam tamam gidiyorum. yeterince rahatsız ettim "dedi ukalaca gülerek. Gözlerini devirdi ve Oceane'a baktı:

"Odadayim tatlım, geç kalma" dedi gülümseyerek. Oceane ona sırıtıyordu. Nina onu baştan aşağı süzdu ve elleri pantolonunun cebinde dönüp gitti. Oceane da gülümseyerek Aoron'a döndü. Aoron nefes kesici gülümsemesiyle gözlerine bakıyordu.
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:34 am

İstediği olmuş, Nina bir kaçdakikalığına onları yalnız bırakmıştı. Oceane de tatlı tatlı Aoron'a bakıyordu. Aoron'un bir şey söyleyeceğini sanmış olmalıydı. Ama Aoron'un söyleyecek bir şeyi yoktu. Sadece onunla yalnız kalmak istiyordu.
"Oceane, her şey çok yeni. Ve sen, senden kız arkadaşım diye bahsettiğime kızarsan, anlarım." dedi. Oceane güldü.
Oceane'nin gülümsemesi Aoron'un hayatında gördüğü en mükemmel şeydi. Oceane "Hayır aksine çok hoşuma gitti. Erkek arkadaşım" dedi gülerek. Aoron da güldü. Oceane devam etti. "Aoron, senden bir söz istiyorum. Sakın Kenn'in bana yaptıklarını, sende bana yapma. Çünkü bunu kaldıramam."dedi. Aoron Ocean'nin yüzüne düşen saçları elleriyle arkaya itti.
Ve cevap verdi
"Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin.
Bu halde nasıl olurda senden başkasına bakabilirim..?" dedi..
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 2:03 am

"Oceane, her şey çok yeni. Ve sen, senden kız arkadaşım diye bahsettiğime kızarsan, anlarım." dedi Aoron . Oceane güldü:

"Hayır aksine çok hoşuma gitti. Erkek arkadaşım" sesi adeta çınlıyordu öyle mutluydu ki. Bir an içini bir korku sardı. Dudağını büktü :

"Aoron, senden bir söz istiyorum. Sakın Kenn'in bana yaptıklarını, sende bana yapma. Çünkü bunu kaldıramam." Aoron gülümsedi. Yavaşca Ocean'nin yüzüne düşen saçları arkaya itti. Pürüzsuz sesiyle cevapladı sevgilisini:

"Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin.
Bu halde nasıl olurda senden başkasına bakabilirim..?" Oceane büyülenmisti. Bir an boş bulunup sesli düşündü:

"Ah Tanrıcam, dünyada romantizm var miydi?" ve kendi sesiyle irkildi. Kızardı. Elini havada birşeyi kovmak istercesine iki yana salladı:

"Aslında bunu içimden söylemeyi planlamıştim" Aoron gülüyordu. Oceane'in doğal hareketleri hoşuna gitmişti. Dışardan göründüğü gibi fazla havalarda ve soğuk değildi. Oceane da gülümsüyordu. Sonra ifadesini ciddilestirdi ve tatlı bir sesle ekledi:

"Aoron başıma gelen en güzel şeysin"
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Aoron*Oceane Empty
MesajKonu: Geri: Aoron*Oceane   Aoron*Oceane Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 2:27 am

NOT: Rpg bitmiştir.

Aoron*Oceane
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine bir olay.. Oceane*Aoron*Nina *Jackie
» Oceane Chloe.
» Oceane<3Aoron
» Aoron J.
» .:: Nina ve Oceane!ın odası