Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Atışma Alexa//Gardenia//Isabella

YazarMesaj
Alessandra Mitchell Sydné
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

MesajKonu: Atışma Alexa//Gardenia//Isabella    Paz Tem. 18, 2010 5:51 am

Alex; edebiyat dersinden sonra biraz dinlenmek için avluya çıkmıştı. Edebiyat kitabını eline almış bugün işledikleri konuyu tekrarlıyordu. Daha sonra bir ses duydu. " Hey Alex. Yine mi inek gibi çalışıyorsun ? " Kahretsin duyduğu bu pürüssüz ama bir o kadar da sinir bozucu ses Lisa'ya aitti.
Lisa'dan oldum olası nefret ederdi Alex. Genelde bu kısımda kitabını kaldırır ve giderdi. Ama bugün öyle yapmadı ve Lisa'ya cevap verdi. " Evet Gardenia. Ama ben en azından senin kadar başarısız değilim ve bununla gurur duyuyorum. Bana istediğin kadar inek diyebilirsin. Bu gün sinirimi bozmana izin vermeyeceğim. "
Lisa çok sinirlenmişti. Ona Gardenia denmesini sevmezdi. Özellikle de onun başarısını aşağılayan sözlere katlanamazdı. Ama o da tepkisiz kalmadı. " Başarısız olsam da senin kadar köylü değilim. " dedi.
Alex bundan nefret ederdi. Sonuçta o köylü değildi. " Saçmalıklarınla uğraşacak vaktim yok. " dedi.
Kullanıcı profilini gör

Atışma Alexa//Gardenia//Isabella
1 sayfadaki 1 sayfası