House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

~ Flawed

2 posters
YazarMesaj
Flawed Griffin

~ Flawed Empty
MesajKonu: ~ Flawed   ~ Flawed Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 7:37 pm

z Z z Z z

-Sus artık!!Seni kırmamış mıydım ben?!

z Z z Z z

-Sen kazandın!

Kahrolası gün yine başlamıştı.Şu sıralar pek mutlu değilim.Bir an önce düzelmeyi umuyorum.Umursamamam gereken şeyleri fazla umursuyorum galiba.Her günün anlamı aynı benim için.

Kahvaltı < sıkıcı bir kaç ders < öğlen < biraz boş vakit

[Yine aptallık etmiş ve saatimi ders saatinden 1 saat önceye kurmuşum.Bunun erken kalkmak gibi bir zararı olsa da tembel bir şekilde hazırlanıp,rahatça kahvaltı yapmak gibi de bir avantajı var.Üstümü en umursamaz halimle giyindim.Çantama o gün için gerekli olan tüm şeyleri aldım.Şey en azından öyle sanıyorum.Saçımı fazla özensiz bir şekilde topladım.Cüppemi son bir kez düzelltim.Ve işte sonun da odanan dışarı çıktım.Ah,bir dakika! Perdeler!Açmayı unutmuşum.Geri dönüp perdeleri açtım.Hava yine kasvetli.Ama aralardan bir yerden güneş doğacak gibi geldi bir an .Her neyse kahvaltı vakti!

Önümde ne vardı bilemiyorum.Bilsem de ne değişirdiki zaten.Şu sıralar bir şey yiyecek halim yoktu.Önümde olan bir kaç şeyi tam doymayacak şekilde yedim.Yaşamak için gerekli olmasa yiyeceğim de yoktuya neyse...

İksir dersliğine gidiyorum.Tek başıma.En iyi arkadaşlarımı bir kaç gün önce fena kırmıştım.Ben ve gereksiz davranışlarım.Bir ara özür dilemeliyim.Kısa bir yürüyüşün ardından işte İksir sınıfı.Kapıdan içeri girdim.Arka sıralardan birine geçtim ve "Sıkıcı bir ders daha" diye geçirdim içimden.

"Yanılıyorsun küçük hanım"dedi yanımdan geçen tatlı bir o kadar da otoriter bir ses.Ne?! Her şeyi anlamam kısa sürmüştü neyseki.Bu yeni profesör olmalıydı.Profesörlere karşı pek sempatim yoktur ama bu bir ilk olacaktı sanırım.Öncelikle tüm sınıfa göz gezdirdi.Bir an gözleri benim üzerimde sabitlendi.Hafif bir tebessümle göz kırptı ve tekrar sınıfa döndü.

-Günaydın çocuklar.Ben yeni İksir Profesörünüz Amelia Ramanicol.Bu yıl dersleri beraber işleyeceğiz.

-Dersler. dedim küstah olduğu her halinden belli olan bir ses tonuyla.(Nasıl dedim bilemiyorum.Küstah biri değilimdir.)
-Hmm..gülümsedi ve sözlerine devam etti.Kızmamıştı(?!).Dersleri işleyişim hakkında fazla konuşmak istemiyorum.Şunu bilin "Her ders biraz daha şaşıracaksınız." Şİmdi ilk derste yapmanızı istediğim şey kendinizi tanıtan bir kompozisyon yazmanız.Her şeyden bahsedebilirsiniz.Ders sonuna kadar müsadeniz var.Başlayabilirsiniz"dedi ve kendi için ayrılmış olan masaya gidip oturdu.Eski bir parşömen çıkardı ve üzerine bir şeyler karalamaya başladı.Neyse etrafı izlemeyi bırakıp kompozisyonu yazsam iyi olacak...

Ben Lisa.Slytherin bölümünün yüz karası

**Merhaba ben Lisa Dafnez Pixy.Slytherin'deki nadir melezlerden biriyim.Herkes aslında bulanık olduğumu düşünüyor.Bir Slytherin'e göre fazla iyiymişim.Anlamıyorum.İnsanlardaki güzellikleri keşfetmek onlara değer vermek,önemsemek yanlış mı?Hep kötü bir dönüşümü mü olmalı bunun.Sanırım öyle.Kötü biri olmak için uğraşmam gerekiyor şu sıralar.Yoksa hep kaybedeceğim.Derslerim fena sayılmaz.Umursamasam da iyidirler.Olmak zorundalar.Ah!asil bir Slytherin öğrencisinin dersleri kötü olmamalı..Saçmalık!..Ailemle aram iyidir.Slytherin de fazla arkadaşım yok.Genelde Ravenclaw ve Hufflepuff'tan arkadaşlarım var.İyiki de öyle.Şu sıralar yalnızım çünkü bir aptallık yaptım.Acaba bir şişe Felix Felicis'iniz var mı?Şu sıralar sanş benden Yana olmalıda..Herneyse şimdilik bu kadar yeter sanırım.Ders için teşekkürler.Bu arada parşömeninize mürekkep dökülecek.Dirseğinizi çarpacaksınız sanırım..Ah,çok geç çarptınız bile..**

Parşömeni profesörün yanına getirdim.Diğer öğrencilerin bıraktığı yere bıraktım.Sınıftan çıktım ve biraz yürüdükten sonra dışarıya şöyle bir baktım.Hava daha bir güzel olmuştu sanki.Yeni başlangıçlar / "her zaman zor olmuyordu demek.En azından bir süre kendimi böyle kandırsam iyi olur "diye düşündüm ve diğer derse doğru yürüdüm.
Julié Clouid O'Shéliâ
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Julié Clouid O'Shéliâ

İş/Hobiler : Yakmak.

~ Flawed Empty
MesajKonu: Geri: ~ Flawed   ~ Flawed Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 10:58 pm

Aynı anda 3 karakter açıp bunlara farklı farklı Rp puanlattıramazsınız!
Konu Kilit!

~ Flawed
1 sayfadaki 1 sayfası