House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

C r i s t i a n*

2 posters
YazarMesaj
Cristian Ozera

Oda Arkadaşı : yok.
Lakap : adımı söylemek seni yoruyorsa lakapla hiç uğraşma !

C r i s t i a n* Empty
MesajKonu: C r i s t i a n*   C r i s t i a n* Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 7:55 pm

Cris akşamları yine olduğu gibi dışarı çıkmaya hazırlanıyordu. Evlerinin yakınlarındaki Gece Evi'nde bulunan kızları görüyordu. Hepsi uzun boylu , soluk tenli ama sexsilerdi. Ve yanı başlarında hep bir erkek. Eskiden aşık olduğu kızda oraya gitmişti. Katie. Onu özlüyordu. Bazen içinden küfrediyordu sahip olduklarına. "Neden benide almadılar ki o okula ?" diyordu.
Katie'nin yokluğuna alışmaktan nefret ediyordu. Bu yüzden her gece barlarda birşeyler içiyor ve sabaha karşı evine gekiyordu. Uyumayı bile unutmuştu.
"Ah Katie. Neden gittin ki ? Şimdi yanında olmak vardı." dedi dört duvara.

Üzerine paltosunu alarak çıktı evden. Nereye gittiğini yine bilmiyordu.Evinin yakınlarında hep bar vardı. Nereye girmesinin bir önemi olmayacaktı zaten. Yapacağı tek şey içmekti. İçecek , içecek içecek !

Tam o anda büyük bir ışık patlamasıyla beyazlar içinde biri geldi karşısına. Beyazlıktı ondan çıkarılan ana fikir. Hayranlıkla onu seyrederken Nyx konuştu.

"Katherine'yi özlediğini biliyorum Cristian. Bu yüzden seni araştırdım. Ve sanırım sende bir vampir olmalısın. Ama eğer vücudun bu işi reddederse ölüme mahkum olursun. "

Birden kayboldu ve etraf yine karardı. Rüya mı görmüştü. Gözlerini ovaladı ve takrar baktı.

"Bekle beni aşkım geliyorum.
"

*Gece Evi*

"Etkilendiğim tek yapıtsın Gece Evi." dedi Cris kapısından girerken.

Gelen geçen ona bakıyordu. Yeni olduğunu herkes biliyordu.
Bu kadar bakılması kendisini rahatsız etti. Görmek istediği tek kişi O'ydu.

Ve gördü de. Bir taşın üstüne oturmuş kitap okuyordu.

Yanına gitti ve önüne geçti. Katie bu gölgeyi çözemedi ve kafasını kaldırdı. Beyaz teni ışıkta parlıyordu. "C, Cristian '"
"Evet o benim. Seni bırakmayacağımı söylemiştim. "
"Sen nasıl gelebildin buraya ? Hemen çık. Birileri seni görürse ceza alabilirim. "
"Bende artık buraya aitim. Nyx gece beni ziyaret etti ve yerimin yanı olduğunu söyledi."

"Ne ?! Buna inanmıyorum. Sonunda yalnızlıktan kurtuluyorum desene."
"Evet aşkım."

Cris ona sarıldı. Ve mutluluğun kokusunu çekti derince.

Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

C r i s t i a n* Empty
MesajKonu: Geri: C r i s t i a n*   C r i s t i a n* Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:45 pm

*Betimleme : Puan 30/10
*Akıcılık : Puan 10/10
*Renklendirme : Puan 10/9
*Kurgu : Puan 20/5
*Uzunluk : Puan 20/9
*Yazım ve Noktalama: Puan 10/10

*55 Rp'ni beğenmedim.Daha iyisi olabilirdi...

C r i s t i a n*
1 sayfadaki 1 sayfası