Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !

YazarMesaj
Julié Clouid O'Shéliâ
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100

İş/Hobiler : Yakmak.

MesajKonu: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Çarş. Tem. 28, 2010 6:22 am

Linda - Ovnérta.
Hava kararırken...
I.Tekil.

Hayatımın en güzel gecesini sevgilimin kollarında uyuyarak geçirdikten sonra tekrar hayatımın en güzel yemeğini onunla yiyecektim. Ama ilk önce biraz hava almalıydım. Dolaşmalıydım. Yada benim tabirimle kafayı toplamak gerekiyordu... Klavier odadan gittikten sonra duşa girdim, rahatlamak için. Ardından üzerime her zamanki gibi bir kot ve siyah ip askılı bluz giydim. Koruluğa doğru biraz yürüyüşe çıktım. Bu saatte kimse olmazdı burada. Ya yemekhanededirler yada yavaş yavaş sınıflara doluşmaya başlamıştır öğrenciler. Burada bu saatte kimse olmadığı için yürümeyi seviyordum.

Yürürken aklımdan çıkaramadığım tek şey O'ydu...O'nun kanının tadı... Dudaklarına tutkum... Saçlarının yumuşaklığı... Tek kelime ile "O"... Karşıdan birinin bana doğru yürüdüğünü görünce daldığım düşüncelerden çıkmak zorunda kalmıştım. Ama yine de Klavier aklımda yer etmişti. Hiçbir zaman unutamıyordum onu. Karşıdan gelen üvey kardeşim Linda'ydı. Acaba yine ne konuşacaktı onunla... Belki bir şey anlatmaya gelmemişse Linda bu sefer anlatacak birşeyi olan bendim. Klavier'i anlatabileceğim tek kişi Linda'ydı... Linda iyice bana yakınlaştığında ona seslendim, sanki beni görmüyormuş gibi.

"Linda...!"

6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92

Oda Arkadaşı : Dominic Chandlér .L Sürtüğüm benim Muaah. .K
İş/Hobiler : İşim Luc. Hobim de Luc. :D .L
Lakap : İsmimden türetin işte .D

MesajKonu: Geri: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Çarş. Tem. 28, 2010 7:00 am

Güneş gerçekten hiç doğmamış mıydı, karanlık bu olsa gerek. Neydi bu üstümüze çöken bulut. Yüreğimi kirletiyordu, hayatımı mahfediyordu. Bir şarkı dilime dolanmıştı. ağır ve acı bir şarkı
"There’s a Possibility...
There’s a Possibility..."

Yaşamak için bir ihtimal var mıydı? Gülümseyen bir yüz görebilmek için ve o gülümsemeye aşık olabilmek için. Kocaman okulda yapayalnız olmak mı sorun olandı yoksa kulağımı her dinlediğim de acı acı titreten bu melodinin olması mıydı? Her şey filmlerdeki ya da şarkılardaki kadar kolay mıydı? Bıçağı karnıma sapladığım an ölebilir miyim? Özlediğim onca şey var ki, hiç bir şey yeni gibi gelmiyor. Tanıdığım yeni bir dost bile sanki yıllardır içimde ve yıllardır bana acı veriyor. Mutlu eden hiç bir şey yok ve hiç bir zamanda olmayacak...
Bu sırada Ovn'u gördüm. Onunla aynı yerde olmak güzeldi aslında, bir şeyler paylaşıyorduk birbirimizle. Üvey kardeş olsak da hani kardeşliğin getirdiği bir sıcaklığı taşıyordu yüreğimde. Ona doğru giderken heyecanla ismimi haykırdı. Dudaklarımı gülümser gibi yaparak ona doğru yaklaştım, gözlerindeki ışık anlatacağı çok şeyi olduğunu gösteriyordu. Zaten bende şuan dinlemekten başka bir şey yapmak istemiyordum. Gidip kardeşime sarıldım, kısa süreli bir sarılma olsa da gereken bu olsa gerek.

"Merhaba Ovn, nasıl gidiyor?"

En son Linda Cryptic tarafından Çarş. Tem. 28, 2010 10:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

MesajKonu: Geri: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Çarş. Tem. 28, 2010 10:37 pm

Kuzenim Natalia okula dönmüştü. Ona karşı olan özlemimi tam olarak giderememiştim . Çünkü Nate'le beraber giderecekti ilk önce. Bunun için onları rahat bırakıp konuşabilebilmeleri için dışarı çıkmıştım. Natalia'yı kucaklamıştım evet. Ama bu bana yetmemişti. Hemde hiç yetmemişti. Öğrenmem gereken şeyler ve kuzenime olan özlemimi gidermem gerekiyordu. O benim hayatımdaki en önemli şeydi. Bu yüzden ona bir şey olmaması için her şeyi yapıyordum. Hayattaki her şeyimi kaybetmiştim. Ailemi , sevgimi ... Eğer Natalia'ya bir şey olsaydı ben kendimi bile kaybedebilirdim. Bu beni mahvedebilirdi. Ve belki zamanla şizofreniye dönebilirdim. Ama Natalia sapasağlam dönmüştü. Buna ne kadar sevinsemde kalbimi bir şeyler kurcalıyordu. Kafamdada Acaba Natalia'yı neden çağırdı ailesi ? gibi sorular yankılanıyordu. Ve bu endişemin bitmediği anlamına geliyordu. Doğruları öğrenene kadar da bu endişe yok olmayacaktı. Koruluğa getirmişti ayaklarım beni. Acaba neden diye düşünmedim hiç. Gerek yoktu böyle saçma şeylere. Koruluğa vardığımda ileride iki kişi gördüm. Bunlar Ovn ve Linda üvey kardeşleriydi. Araları pek iyi olmasada iyiydi. Tüm okul onların üvey kardeş olduğunu biliyordu. Buna alışmışlardı zaten. Ovn kötü gün dil dostumdu. Arası bazılarıyla kötü olsa da bana değer veriyordu. Benim hikayemide biliyordu. Aramız hiçbir zaman bozulmamıştı. Bozulmasını da istemezdim zaten. Linda'ylasa aram iyiydi. O da bana değer veriyordu. Her zaman konuştuğum kızlardan biri. Hoş bi kızdı yani. Onu seviyordum. Ama kalpten mi bunu bilmiyordum...Yanlarına yaklaştım ve beni görebildikleri bir mesafede durdum. İkisininde gözleri benim üzerimdeydi. Bir şeyler söylemeye karar verdim.

''Selam Kızlar . '' diyebilmiştim sadece gülümseyerek. Ama bu gülümseme normal bir gülümseme değildi zorla gülümsüyordu. Anlaşılan aklında halen olumsuz düşünceler dönüyordu...

Spoiler:

MesajKonu: Geri: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Çarş. Tem. 28, 2010 10:59 pm

Eğer kendine ait bir çok şeyin varsa, bunu çok görme. Bir gün sen de kaybedersin. Gözlerini sabaha kadar kıpkırmızı yapan gözyaşların olur, başka hiç kimseden olmasa da gözlerine zarar veren gözyaşları... Ağlamanın bir çare olmadığını anladığın an zaman geçmiştir, kaybettiğin şeyler vardır. Gözyaşlarının arasında seni gülümsetmeye çalışan birkaç şeyi kaybedersin. Ve gülümsemek istediğin an artık onlarda yoktur. Ve tekrar eski haline dönersin, beynimde yankılanan melodi hep aynı hep aynı... There’s a Possibility...Susmak bilmiyor, birçok ses var etrafımda güzel birçok şey ama o sesten başka hiç bir şey duymuyorum sanki, bütün yüzler ağlıyor sanki. Gülümseyen hiç bir şey yok. Nefes alan hiç bir şey yok...Ölmüşüm sanki, titreyen ses tonum mutlu gibi bağıramıyor artık...Ovn'un konuşmasını bekliyordum, bir şeyler anlatmasını ve sadece öylece durup ölmeyi bekliyor gibi gözükmemem için...Bu sırada yanımıza gelip zorla gülümseyen bir yüze takıldı gözlerim. Benden bir yaş küçük olan Lucas'dı gelen. Yüzündeki acıyı saklamaya çalışıyordu sanki. Yüzümü ona doğru çevirdim, işte rol oynama zamanı gelmişti. Gülümse Linda ve yapabildiğin en iyi şakayı yap ve büyük bir kahkaha at. Kimse bilmemeli, kimse sana acımamalı...

"Selam Luc. Naber?"
Kullanıcı profilini gör
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Çarş. Tem. 28, 2010 11:20 pm

Lucas acısını saklamak istiyordu. Bunu fark etmelerini istemiyordum hiç . Çünkü sormaya başlayacaklardı hemen. Ne oldu yine ? Nasıl oldu ? Kimle oldu ? vs. Uğraşmak istemiyordum. Zaten ağlamaktan gözlerim şişmişti. Bunu anlarlarsa gerisi gelecekti zaten. Bu yüzden hiçbir şey olmamış gibi sesinin normal çıkmasını istiyordum. Ama görünüşe bakılırsa başaramamıştım bunu .

''İyi Lind. Senden naber ? '' biçim normal olsada ton yorgun mutsuz ve sakin çıkmıştı. Bir şey anlamamalaını ummaktan vazgeçmeliydim. Çünkü gerçekten her şeyi belli ediyordum. Benden sonra hangisinin konuşacağını bilmesemde. İkisininde durumumu çözdüğünden emin gibiydim. Aslında bunu anlamak zor olmamıştı. Bunu yüzlerinden ve yüzlerinde oluşan ifadelerden anlayabilmiştim. Bu yüzden onlara bakan gözlerimi aşağı indirdim ve sakince beklemeye başladım...

MesajKonu: Geri: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Perş. Tem. 29, 2010 1:28 am

Sessiz birkaç kelime "İyim" içimdekileri gözlerimle haykırıyor muydum? Hayır bakışlarım hiç Luc'un gözleriyle buluşmamıştı. Yerde bir şeyleri inceliyordum, hoş bir şey bulmuş gibi ama her yer karanlıkken ne görebilirdim ki. Gözlerimi yavaşça kaldırdım Ovn kendi halindeydi sanki biz hiç yokmuşuz gibi mutlu görünüyordu. Ama Luc'un gözleri öyle değildi. Sanki bir şeyler anlatıyorlardı. İlk defa böyle bir şey görmüş olmalıyım. Bir şeyler anlatan gözler... Bana doğru bağırıyorlardı sanki bir şeylere çağırıyorlar benden bir şeyler istiyorlar. Onlara ne verebilirdim ki, istedikleri şey neydi? Uzun zamandır gülümsemediğim bir şekilde gülümsedim o an. Bu parıldayan gözler benden aşk istiyordu. 'aşk' bu kelimeyi dudaklarımda hissetmeyeli çok zaman olmuştu. İlk bakışta aşk falan bunlar gerçek olabilir miydi? Luc gerçekten o muydu? Bu beni çılgına çeviriyordu, bir şeyler yapmam gerekiyordu. Gene birilerini kendime aşık etmek... Masum milyonlarca kişiye yaptığım gibi. Yeteneğimi saçma işlerde kullandığım doğruydu, peki ya mutlu olmuş muydum? HA-YIR.! Onu kaybettikten beri mutlu olmamıştım. Belki yeni birileri onu unuturabilirdi bana zorla sevdirsem bile, belki bir şans...Hem Luc için bir fark olmayacaktı, o da çok üzgündü, onunla mutlu olabilirdik. Yoğunlaşmaya çalıştım bunu sürekli yaptığım için kolay oluyordu. Zhninden geçenler, kalbinden geçenler... Karışıktı çok karışık. Birçok şey var ama aşka dair değil gibi, bir şeyler olmalı küçük bir aşk...O anı gördüğümde bütün konsantrem tamamen yok olmuştu. Bana dair bir şeyler vardı, bir aşk...Bu çok belliydi, her şeyiyle tamamen kalbindeki tek aşk belirtisi bendim sanki...Bir şey gerekmiyordu galiba, şaşkınlığımı saklayamıyordum. Biri bana aşık mı oluyordu, ya da ben diğerlerine beni sevmeleri için zaman vermiyordum. Çok bencildim olabildiğince çok..."Luc..." çocuğun yüzü bana doğru dönmüştü, parıltı artıyordu. Parıltı ile birlikte gülümsemem de ısınıyordu. Emin miydim? "Seni seviyorum" dudaklarındaki ateşi hissediyordum. Dudaklarımız birbirine kilitlenmişti, karşılık alıyordum. Uzun yıllardır ilk defa hiç bir şey yapmadan karşılık alıyordum. Luc ellerini belimde birleştirmiş ve kendine doğru çekmişti beni. Ovn'u bile umursamadan öpüşüyorduk. İsteksiz hiç bir şey yoktu, zorla yapılmış hiç bir şey yoktu...
Kullanıcı profilini gör
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !   Perş. Tem. 29, 2010 1:49 am

Linda'nın dudaklarını hissettiğim an dudaklarımda. Aşkı hissettim onda. Ona karşı olan hislerim değişmişti bir anda. Onu seviyordum. Bu ani öpücük bu kelimeleri getirmişti aklıma. İlk görüşte değilde ilk öpüşte aşk olmuştu bizim yaptığımız. Ovn'un burada olduğundan haberimiz yok gibi öpüşüyorduk. Karşılık verdiği geç fark etmiştim. Elimi belime atarak kendime çektim ve onu ateşli bir şekilde öptüm. Kalbimin atışlarının hızlandığını hissedebiliyordum. Kendimi biraz geri çektim ve fısıldayarak ''Bende seni Linda.'' dedim. Bu onun hoşuna gitmişti. Yüzüne gülümseme gelmişti. Bu benimde mutlu olmamı sağlamıştı. Linda'nın ne zamandır gülmediğini biliyordum. Bu benim hoşuma gitmişti. Konuşamaya devam ettim. ''Peki benle çıkar mısın ?'' dedim gülerek. O da kısa bi kahkahayla cevap vermişti. ''Evet prensim .'' dedi. Bu benimde hoşuma gitmişti. Onu kucağama alıp havaya kaldırdım. Yere indirdiğimde tekarar dudaklarımı dudaklarına bastırdım. Ovn hayretle ve sessizce bizi izliyor olmalıydı. Bu onun için bir film gibi olmuştu sanırım. Nate ve Natalia'ya kaşı olan kıskançlığımın sona ermesi yeni bir aşkın başlamaısyla olcaktı. Ve ben o aşkı yaşıyordum...

Üveyde Olsa Kardeşiz Biz !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kaç kardeşsiniz
» Twilight'ın Esas Kızı Kristen Stewart
» kemalettin tuğcu