Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Herşeyin Başladığı Yerdeyiz..

YazarMesaj
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Herşeyin Başladığı Yerdeyiz..    Çarş. Tem. 28, 2010 7:30 pm

Avlu Oceane'in müthiş morali için fazla kalabalıktı. Ayağındaki 12cm'lik kırmızı topuklulari eline aldı ve çıplak ayaklarını sürüyerek koruluga yöneldi. Gerçekten yorgun ve üzgündü. Ve yine tıpkı 'O Gece' olduğu gibi koruluk düşünmesi için fazlasıyla sakindi.O gece Aoron ile karşılaştıkları ağacın altına doğru ilerledi.Üzerindeki beyaz kotunun ne olacağı umrunda değildi, yere oturdu.Gece evinden bir kaç hafta erken ayrılmasi iyi olacaktı.Fakat Nina?Içini çekti, onun kahkahalarına bir daha neden olamamak? Yada Aoron ile bu şekilde ayrılıp 1 yıl kadar devasa bir ara vermek? Tanıdık bir sesle sıyrıldı düşüncelerinden.

"Yine burdasin." Ah evet Aoron'du bu.Ağaca yaslanmis kendisini izliyordu.Oceane, içinde Aoron'un boynuna atlamak, 'SeniSeviyorum' diye haykırmak için büyük bir istek duydu.Ama tuttu kendini.Ayağa kalktı o da.Eliyle pantolonunun arkasını temizleyerek:

"Evet, ve sende" dedi.Uzun bir sessizlik oldu.Oceane dayanamadi:

"Aoron ben çok üzgünüm.Seni kaybetmekten o kadar çok korkuyorum ki.Nasıl davrandığımın, neler söylediğimin ınan farkında değilim.Konu sen olunca..Ben..Kendimi kaybediyorum.Özür dilerim."

6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79

Oda Arkadaşı : Hey! Ben yalnız takılırım..!
Lakap : Bana lakap takabilecek kadar yakınım mısın?

MesajKonu: Geri: Herşeyin Başladığı Yerdeyiz..    Çarş. Tem. 28, 2010 11:03 pm

"Aoron ben çok üzgünüm.Seni kaybetmekten o kadar çok
korkuyorum ki.Nasıl davrandığımın, neler söylediğimin ınan farkında
değilim.Konu sen olunca..Ben..Kendimi kaybediyorum.Özür dilerim." dedi Oceane. Üzüntüsü sesinden anlaşılıyordu.
Burası Oceane ile Aoron'un aşkının başladığı yerdi.. Ne olurdu şuani böyle bir yerde Oceane karşısında değilde kollarında olsaydı..Ama gerçekten kızmıştı ona. Yaşadıkları onca şeyden sonra gidip Kenn'e inanmıştı. İnanmış mıydı? Lanet olsun Oceane ona asla inanmazdı ki.. Tek suçlu kendisiydi işte. Oceane ona kızmıştı. Ama Aoron haksız da sayılmazdı. Kafası gerçekten çok karışıktı.
"Oceane bak. Nina beni denedi. Hepsi bu. Aramızda hiçbir şey olmadı, olamazda. Aşkım, benim gözüm senden başkası görmüyor ne olur anla..."

Ağlıyordu işte. Bu kız hayatına girdiğinden beri ne kadar sulu göz olmuştu..
Kullanıcı profilini gör
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Herşeyin Başladığı Yerdeyiz..    Perş. Tem. 29, 2010 12:10 am

Oceane bak. Nina beni denedi. Hepsi bu. Aramızda hiçbir şey olmadı, olamazda. Aşkım, benim gözüm senden başkası görmüyor ne olur anla...

Oceane'ın kafası karışmıştı. Nina neyi deniyordu ? Şu sürekli söylediği doğru erkek testlerinden miydi ? Her erkek arkadaşı olduğunda bazı testlerden bahsederdi ama şimdiye dek yapıp yapmadığı hakkında hiç fikri yoktu Oceane'in. Demek ki Aoron'a yaparken görmüştü Kenn onu. Oceane'in içine büyük bir rahatlama yayıldı fakat aynı anda feci bir suçluluk duygusu da. Aoron ve Nina yi boşyere kırmıştı. Aoron ağlıyordu. Tutmadı bu kez kendini. Aoron'un yanına gitti, parmak uçlarında yükselip sıkıca sarıldı ona.Aoron da güçlü kollarını Oceane'in ince bedenine sarmıştı. Aman Tanrım ne kadar da özlemiştı onu üstelik bir kaç saat önce birliktelerdi.

" Seni kırdığım için o çok çok özür dilerim. Affet beni sevgilim. Ne olur affet.. Sen.. Kaybetmekten korktuğum tek şeysin. " durdu geri çekilip Aoron'un ıslak gözlerini parmaklariyla sildi ve aynı yumuşak sesle devam etti:

" Seninle birlikte hayatımda ilk kez birini üzdüğüm için kahroldum, ilk kez geleceğimde bir erkeği düşledim ve ilk kez AŞK'in varlığına inandım. Biraz fazla klişe ama sen benim için çok farklısin, Aoron ben Sana Aşık oldum. "

Herşeyin Başladığı Yerdeyiz..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herşey bir gün açığa çıkar.