Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Herkes ayrı telden çalıyo!

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Adrian Jared Cooper
İnsan | Güç Seviyesi : 60

MesajKonu: Herkes ayrı telden çalıyo!   Çarş. Tem. 28, 2010 11:28 pm

Kişiler:Adrian,Natalia,Katherine,Orabéll,Lucas
Zaman:Gece yarısından sonra...Saat 5 gibi
Kaçıncı şahıs: III. Tekil
Kısa kurgu: Geçmişteki sevgilinin, herkezin başına açtığı olay...

Adrian yavaş yavaş yürüyordu. Natalia'yı görmeliydi. Ona sırılsıklam aşık değildi ama onu istemesinin bi nedeni vardı. Vaz geçilemeyecek biri değildi ama savaşmaya değerdi. Çok farklı bi ruh hali vardı şuanda adrian'ın içinde. Natalianın cayır cayır yanan teninini, dolgun dudaklarını kesinlikle özelmişti.
Elindeki çiçeklerle yürümeye devam ediyordu. Kimsecikler yoktu ortalıkta.
Natalia'ya mesaj atmaya karar verdi. "Aşağı gel" ddemesinden 2-3 dakika sonra natalia tüm güzelliğiyle -koşaradım- geliyordu. Endişeli gözüküyordu. Ama oda özlemişti adrian'ı belki onu hala delice sevmiyordu ama adrian kendini özletecek yapıya sahipti.
Natali yanına geldiğinde yüzünün kızarmış ve hüzünle dolduğunu gördü. Alaycı şekilde güllümsedi. Bu -natalia dahil- tüm kızların en sevdiği gülümsemelerinden biriydi. Ve kesinlikle baştan çıkarıcıydı.
"Ne işin var burada?"dedi natalia elleriyle hareket yapıyordu. Kızgın gibi gözükmeye çalışıyordu ama adrian'a kızamazdı ki. Ona hiçbir zaman kızmamıştı.
Onu aldattığı gece bile...
"Bende seni yeterince özledim sevgilim"dedi adrian ve bir adım yaklaştı kıza. Alaycı gülümsemesi hala ordaydı...
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 1:09 am

Yaşadığı tüm olaylar yetmezmiş gibi aldığı bu mesajla tüm sinirleri havaya zıplamıştı Natalia'nın.Şimdi de Jared burdaydı!Gece Evi'nde!Ondan nefret ettiğini bilmezmiş gibi.Natalia'yı da kendisi gibi sürtük falan mı zannediyordu acaba?Ne olacaksa olmalıydı ama.Jared'e ağzının payını vermeden onu Gece Evi'nden yollamayacaktı.Natalia'ya çektirdiklerinin acısını çıkaracaktı ondan.Hızla yürümeye başladı.Hava'nın aydınlanmasına az kalmıştı.Hızla yürürken bir şeyin farkına vardı.Akşam giydiği fazla hatlarını belli eden kırmızı elbisesiyle çıkmıştı dışarıya.Bu salaklığı nasıl yapmıştı.Şu anda kendinden nefret etse de yapabileceği bir şey yoktu.Bahçeye gelmek üzereydi.Geçmiş istemese de gözünün önüne gelmişti.Jared'in onu aldattığı zaman nasıl üzüldüğü gelmişti aklına.Şimdiyse ne kadar mutluydu Nate ile.Onu ölesiye seviyordu.Jared onun için bir hiçti artık.Natalia bunları düşünürken Jared uzaktan görünmüştü.Yakınlaştıkça Natalia rahatısz olmaya başlamıştı.Sanki onu yiyecekmiş gibi bakıyordu.Bu daha da sinirlerini bozmuştu. ''Ne işin var burada?'' Jared ise sanki bu soru hoşuna gitmiş gibi sırıtıp duruyordu. ''Ben de seni yeterince özledim sevgilim..'' Bu çocuk kendini ne zannediyordu?!Bir ilah falan mı? ''Ben senin sevgilin değilim.Bunu kafana sok!Benim zaten bir sevgilim var Jared!'' Ama Natalia'nın her cümlesi Jared'i zevkten dört köşe ediyordu.Sırıtışı her seferinde daha da belirginleşiyordu...

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından Perş. Tem. 29, 2010 6:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 2:20 am

Natalia yine çocuksu haraketlerle kızıyor gibiydi. Ama ona gerçekten kızmadaığını -kızamadığını- ve muhtemelen kısmak istediğini kendide biliyordu. Natalia'nın ender görünen hırçın hallerini özlemişti. Ben senin sevgilin değilim.Bunu kafana sok!Benim zaten bir sevgilim var Jared!' Ah gerçekten sevgilisi varmıydı? Kimin umrundaydı ki? Adrian daha geniş güldü alaycı bi ifadeyle gülüyordu. Natalia bu gülümsemesini çok severdi. Ve reddedemezdi.Demek gerçekten sevgilisi vardı. Demek o kız doğru söylemişti. Adrian biraz daha güldü yoksa kendine şu bücür kan emmeye bayılan veletlerdenmi bulmuştu? küçük akıllılarlamı dolaşıyordu artık? Adrian gideli standartları baya düşmüştü anlaşılan. Yine sırıttı. Ve o sırada okızın kim olabileceği geldi aklına kimdi acaba? Kibrli bi ses tonu vardı. Gerçek görünümünü merak etti. Bunu söyleyen bi erkek osa bu kadar merak edermiydi diye düşündü. Yada natalia kadar güzelbi kızmıydı? "Demek sevgilin var hmm..." dedi düşünüyor gibi yaparak elini çenesine götürdü ve dehaca bi fikikir bulmuş gibi gülümsedi."Paylaşmayı öğrendim küçük hanım..."dedi ve sırıttı. Gerçekten güzel gülüyordu bunu kimse inkar edemezdi.
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 2:42 am

Buralara kadar Natalia'yla dalga görmek için mi gelmişti.Gören böyle zannedebilirdi ama Natalia öyle olmadığını adı gibi biliyordu.Oyun oynamaktan hoşlandığı apaçık ortadaydı.Natalia haline güldü onun.Dikkatlice baktı ona.Natalia'yı aldattığından beri hiç değişmemişti.Özellikle bakışları ve gülüşü hep aynıydı.Natalia bunları düşünürken konuşmaya devam ediyordu.Konuşurkenden baştan aşağıya süzüyordu Natalia'yı.Bu rahatsız ediciydi gerçekten de..."Demek sevgilin var hm..." dedi düşünüyor gibi yaparak elini çenesine götürdü ve dehaca bi fikikir bulmuş gibi gülümsedi."Paylaşmayı öğrendim küçük hanım..."dedi ve sırıttı Jared.Bu küstahlık da neyin nesiydi şimdi?! ''Küstahlığın alemi yok Jared.Tamam sana kızmayacağım.Ne istiyorsun benden?'' dedi ve ellerini kalçalarına yerleştirdi.Ona kızıyordu gerçekten.Onun ne kadar çapkın ve kız düşkünü olduğunu biliyordu.Ama artık ona karşı hiçbir hissi kalmamıştı.Artık sadece Nate vardı çünkü.Sadece Nate...Jared istediğini yapabilirdi.Sadece Natalia'ya bulaşmamalıydı.

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından Perş. Tem. 29, 2010 6:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 4:55 am

'Küstahlığın alemi yok Jared.Tamam sana kızmayacağım.Ne istiyorsun benden?'' Ne istiyorsun jared..... neden buradasın jared... ne işin var burada jared...
Sorular sorular sorular...
Neden böyle yapıyordu ki? Neden anın tadını yaşamaalrına izin vermiyordu? Böyle terbiyeli bi kız olmadığını ikiside biliyorlardı. neden direniyordu ki şimdi?...
Natalia'yı gerçekten özzlediğni farketti, hırçınlığını, uysallığını, tenini kokusunu...
Çuğu kişide bulamadığı birşey vardı onda. Ve muhtemelen hiçbi zamanda bulamayacağı...
Bir adım daha atarak neredeyse aralarındaki mesafeyi kapattı. Ragat bi nefes aldı. Elini kızın altın saçlarına götürdü. İpek gibiydi...
Saçlarıyla oynamaya devam ederek;
"Eskiden istediğim zaman alabildiğim şeyi istiyorum, zaten benim olanı istiyorum Ellia..."diye fısıldaı. elie'yi rus aksanında söylemişti bu kesinlikle işe yarardı. Natalia adrian'nın rus aksanına her zaman bayılmıştı. Onu kendinden geçiriyordu adeta, belki benliğini kaybediyordu. Ama rus aksanına bayılırdı.
Ayrıca natalia hiçte masum bir kız değildi. Bunu -birçok şeyide bildikleri gibi- ikiside biliyorlardı. Masum olmayan ama uysal kızını özlemişti...

Kullanıcı profilini gör
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 5:18 am

Linda'nın yanından ayrılmıştı.Ama kafası tonlarca düşünceyle çalkalanıyordu.Bugün Natalia'ya biricik kuzenine kavuşmuş ve hayatının aşkını bulmuştu.Bugünün anlamı derindi onun için.Anılarını beynine kazıyordu ağır ama derin bir şekilde.Asla unutmamalıydı bugünü.Ağır ağır ilerlerken bir yandan da gülümsüyordu.Linda'nın aşkına kapılmıştı işte istemeden.Artık Nate ve Natalia'yı kıskanmayacaktı.Sadece onlar için mutlu olacaktı.Çünkü Lucas da mutluydu şimdi.Mutlu ve huzurlu.Biraz yürümeyi tercih etmişti.Bu yüzden batı duvarındaydı şimdi.Ama belki de yalnız değildi.Çünkü alacakaranlıkta önünde iki gölge vardı.Biri kaslı ve iri yapılı diğeriyse karanlıkta bile belli olacak sarılıkta,uzun saçları olan narin bir kızdı.Tartışır gibi bir halleri vardı önce ama sonra sesleri kesilmişti.Daha da yakınlaştığında kızın Natalia olduğunu gördü.Peki konuştuğu çocuk da kimdi?Tam yanlarına gideceken konuşmaları duydu ve olduğu yerde kaldı."Eskiden istediğim zaman alabildiğim şeyi istiyorum, zaten benim olanı istiyorum Ellia..."dedi.Bunu eskiden Natalia'nın konuştuğu gibi söylemişti.Rus aksağanıyla...Ve sonra Natalia'ya daha da yaklaştı ve ellerini saçlarında gezdirmeye başladı.Natalia ise hiçbir şey yapmamıştı.Olanların şokuyla koşmaya başladı.Olabildiğince uzaklaştı oradan.Gördüklerini kafasından atmaya çalışıyordu.Az önce haklıydı.Bugünü gerçekten unutmayacaktı...
Kullanıcı profilini gör http://nightofhouse.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 5:33 am

Jared ona gitgide daha da yaklaşıyordu.Haddini aşmıştı.Ama bu yakınlık istemeden de olsa ona eski günleri hatırlatmıştı.Konuşmak istiyor ama konuşamıyordu.Jared ona yaklaştıkça parfümünün kokusunu duyuyordu.Eskiden bağımlısı olduğu parfümünden vazgeçmemişti.Adı kesinlikle vahşi cazibe falan olmalıydı ya da ona benzer bir şey.Bu parfüme böyle iddialı bir ad yakışırdı.Hala o bu düşüncelerdeyken Jared elini Natalia'nın saçlarına götürdü.Tam itiraz edecekken de hızla konuştu. "Eskiden istediğim zaman alabildiğim şeyi istiyorum, zaten benim olanı istiyorum Ellia..."diye fısıldadı.Onun Rus aksağanına bayıldığını biliyordu.Sırf bu yüzden böyle konuşmuştu.Natalia'yı etkilemeye çalışıyordu.Ama gerçekten de baştan çıkarıcıydı.Natalia nefes almaya bile korkuyordu.Sonra ne yaptığının farkına vardı ve aniden kendini geri çekti.Ne yapıyordu böyle?İki aptal söze mi kanacaktı yani?!Tabiki de hayır.Biraz daha geri çekildi ve saçlarını savurdu.Yüksek bir kahkaha attı.İçindeki kötü kızı uyandırmıştı Jared. Eski günlerin acısını hatırladı tekrar.Onu affetmiş olabilirdi ama aynı hataya düşecek kadar aptal değildi. ''Beni kandıramazsın Jared!'' dedi ve tek elini beline yerleştirdi.Kendinden emin bir şekilde gülümsedi sonra...

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından Perş. Tem. 29, 2010 6:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 5:57 am

Adrian gittikçe dahada yaklaşıyordu özlem duyduğğu mazisine. Natalia kendinden geçmiş gibiydi zaten. Teniyle bütünleşen parfümünün kokusunu almış olmalıydı adrian'ın. Sırıttı tekrar.
Nataliada onu özlemişti. Sevmese bile mazisini böylece bırakamazdı. Biraz daha yaklaştı kıza.
Ve natalia tamda ondan beklenicek bi haraketle geri çekildi. Bilmiş bi tavır alarak; "beni kandıramassın jared"dedi. Eminmiydi? Jared yine güldü. Natalia kandırılmak istemiyormuydu yani? İstediğini biliyordu.
JJared küçük bi mesafede uzaklaşarak elindeki sarı laleleri ona gösterdi. "Bak kızıma ne getirdim"dedi. Sarı lalelere dayanamazdı. En sevdği çiçekti sonuçta ve normal birinden farklı olarak çiçeklere çok ilgi duyardı natalia. O kadar çok zaafını biliyorduki natalia'nın...
Natala çiçekleri görünce ellerini indirdi. Lalelere gerçekten bayılırdı. Kokusunuda hemen almıştı. Adrian çevik haraketlerle yanıda bitiverdi kızın ve ona uzattı çiçekleri. Reddetmeyecekti buna emindi Adrian. Ne laleleri nede adrian'ı reddedemezdi...
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 6:13 am

''Beni kandıramassın Jared...'' Natalia'nın sözleri yine çok eğlendirmişti Jared'i.Onun her söylediğinden keyif alıyor,sırıtıyor,gülüyordu.Kızmak nedir bilmiyordu.Oysa Natalia buraya ondan intikamını biraz da olsa almak için gelmişti.Bu düşüncelerle kaşlarını sinirli bir şekilde çatmıştı.Aayakkabısının topuğunu hızla yere vuruyordu.Gerçekten Jared tam bir belaydı.Onun kızdığını anlamıştı ki hamlesini yaptı. "Bak kızıma ne getirdim"dedi.Bugün gerçekten dersine çalışıp da gelmişti.Natalia'nın tüm zaaflarını ona karşı kullanıyordu.Onun zeki olduğuna hiç şüphe yoktu ama bu kadar ince detaya takıldığını bilmiyordu Natalia.Enine boyuna düşünüp gelmişti buraya.Belliydi...Ama doğruydu.Natalia sarı laleye dayanamazdı.İster istemez gülümsedi.Çocuğun uzattığı laleleri aldı.Kokusunu içine çekti.Sonra da Jared'e baktı.Hala eskisi gibi iyi giyiniyordu.Ya da Natalia'nın giyime önem verdiğini bildiği için böyle pahalı ve havalı giyinmişti.Üzerindekilerin hepsi son moda pahalı ürünlerdi.Aynı Natalia'nınkiler gibi. ''Bugün bakıyorum da dersine iyi çalışmışsın.Peki buralara kadar gelmenin nedeni nedir?Yoksa beni rüyanda mı gördün Jared..'' dedi ve zekice gülümsedi.Onu biraz alaya almak fena olmayacaktı.Aynı onun Natalia'ya yaptığı gibi...

Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 6:30 am

Bu kız gerçekten özlenecek bi kzzdı. Şu an jaredla dalaga geçtiğini sanacak kadar bücür, olgun davranacak kadar büyüktü.
'Bugün bakıyorum da dersine iyi çalışmışsın.Peki buralara kadar gelmenin nedeni nedir?Yoksa beni rüyanda mı gördün Jared..'' sözü jared'i yine gülümsetti. Laleler elindeyken daha savunmasız duruyordu kız. Zaaflerını hep bilmişti bunun için hazırlık yapmasına gerek yoktu. Her zaman hazırdı o. Kimle nasıl konuşacağını bilirdi. Baştan çıkarabilirdi neredeyse tüm kızları. Öyle bi yapıya sahipti ama natalia'ı özliyeceği aklına gelemzdi. ama son günlerde özlemişti. hele o kibirli ses tonundaki kız o telefonu ettiğinde sevinç duymuştu. Natalia gerçekten seviyor gibi gözüküyordu. Ama çabuk seven bi kızdı. Buda onun zaaflarından biriydi. Bundan kendisiide nefret ediyordu zaten.
Çekici gülümsemesini takınarak devam etti Adrian;
"Senin için daima hazırım güzelim, dersime çalışmama gerek yok. Bi kopya gibi hep aklımdasın zaten"dedi sesi kesinlikle batan çıkarıcılığı serpiş bi alay barındırıyordu. İddialı bi sexilii vardı. Ve daima reddedilmeyen olmuştu.
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 6:43 am

Evet hiç değişmemişti.Eskisi kadar ukala,nerde nasıl konuşacağını bilen,zeki birisiydi.Ve çok güzel de kıvırabilirdi.Şu an Natalia'yı özlemiş tavırlarına girse de kızlardan asla vazgeçmezdi Natalia veya herhangi bir kız için.Natalia'yı seviyordu ama sadece o kadar.Eskiden olduğu gibi.Diğer kızlara da asla hayır demezdi."Senin için daima hazırım güzelim, dersime çalışmama gerek yok. Bi kopya gibi hep aklımdasın zaten"dedi.Ondan beklenecek bir cevaptı bu.Gerçekten güzel kıvırmıştı.Ama Natalia kıvırdığının farkındaydı.Gülümsemekele yetindi sadece.Tüm bu konuşmalardan sonra ilk kez Jared'in gözlerine baktı.Natalia'yı özlemişe benziyordu.Ne kadar yalan söylese de gözleri söyleyemezdi çünkü.Ama onun özlemi ya da sevgisi artık bir şey ifade etmiyordu Natalia için.Eskiden olsa hemen inanırdı ona.Ama artık eski Natalia yoktu.Jared ise bunun farkında değildi.Ondan etkileniyor olabilirdi ama sadece buydu.Onun yalanlarına inanacak saf aşık değildi artık.Olgunlaşmıştı.Evet şu anda aşıktı ama Jared'e değil. ''Eskisi gibi güzel kıvırıyorsun yine.Tüm aklını kızları tavlamak için kelime oyunlarına harcıyorsun.Tıpkı eskisi gibi...'' Buna biraz bozulmuştu Jared ama kendini ele vermedi.Amacına gözlerini dikmişti ve yılmayacaktı...Eğer buraya Natalia için geldiyse amacına ulaşmadan dönmeyecekti.Onu özlemişti ve yılmayacaktı.Natalia elbet hassas bir anında eline düşecekti.Bunu biliyordu...

Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 6:11 pm

Ah natalia...Natalia ve onun durmak bilmez belirsiz hareketleri. Den gesiz sexi. Bu kızın özlenmeye deyecek neyi olduğunu düşündü... Sexiliğimi? Dudakları? Cayır cayır yanan teni?
Hayır bunların hiçbiri değildi. Sexilikte natalia'yı geçen kızlarda tanıyordu. Ama onarın hiçbiri natalia gibi bakmıyor, kızmıyor konuşamıyordu. Sözlerin altındaki anlamı anlamak zordu onda. Bir gizem vardı. İşte bunu seviyordu Adrian gizemi...
'Eskisi gibi güzel kıvırıyorsun yine.Tüm aklını kızları tavlamak için kelime oyunlarına harcıyorsun.Tıpkı eskisi gibi...'' Eskisi gibi...
Ah evet herşey eskisi gibiydi pek değişmemişti. Kızlar araba parti.
Üçlemesinde oldukça hızlı ilerliyordu. Ama natalia'yı özleyecek kadar ufkunu genişletmişti artık. Onun kim olduğunu biliyordu. Tenini konuşmaarını huylarını biliyordu. Natalia da öyle. Birbirleinin geçmişleriydi onlar. Ne yaparlarsa yapsınlar sırt çeviremezlerdi birbirlerine.
"Demek eskidende ne olduğumu hatırlayacak kadar çok seviyorsun beni..."dedi natalia tam itiraz etmek için ağzını açtığında. Hızlı davranarak konuştu adrian "Seviyordun.."dedi ve gülümsedi. Ve ekledi. "Laleri beğenmene sevindim"dedi baştan çıkarıcı gülümsemesiyle.
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 6:21 pm

Natalia'nın geçmişini hatırlaması hoşuna gitmişti.Bu belliydi.Ama Natalia tabiki unutmamıştı geçmişini.Gayet iyi hatırlıyordu.Onu nasıl sevdiğini.Sonra Jared'in onu aldatışını ve her şeyin bitmesini.Yaptığı alçaklıkları öğrendiği gün ona olan sevgisi bitmişti.Şimdi Jared onun için hoş bir erkekten ibaretti.Yalnızca buydu işte."Demek eskidende ne olduğumu hatırlayacak kadar çok seviyorsun beni..."dedi.Natalia tam eskiyle şimdiki zamanı ayırd etmesini söyleyecekken ona hızlı davranarak konuştu Jared "Seviyordun.."dedi ve gülümsedi. Ve ekledi. "Laleri beğenmene sevindim"dedi baştan çıkarıcı gülümsemesiyle.Natalia tekrar gülümesedi. ''Evet laleleri beğendim tabiki.Ama bu seni eskisi gibi sevdiğimi göstermez Jared.Bunu sen de biliyorsun.Daha fazla şansını zorlamadan gitsen iyi olur.Yoksa iyi bir dayağı hak ettin...'' dedi ve bir laleyi elinin içine aldı.Kokusunu içine çekti.Hava aydınlanmaya başlıyordu.Manzara gerçekten güzeldi.Ama hava aydınlandıkça Natalia rahatsız olmaya başlamıştı az da olsa.Zaten daha bu akşam kan kusmuştu.Kendini hiç de iyi hissetmiyordu.Belki de yatıp dinlenmeliydi...Artık burda kalmasının bir anlamı da yoktu zaten.Jared'e ağzının payını vermek zordu çünkü.Gerçekten zekiydi ve nasıl işi kendi tarafına çevireceğini iyi biliyordu.

Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 6:51 pm

Nina kendinden amin edsaıyla yürüyordu. Saçları hafif dalgalı, pembemsi parlatıcısı, dar bir etek ve ragat bi gömlek giymişti. Eteği dizlerini üstündeydi tabiyki. Maviye kaçan mor renkteki hafif topuklu ayakkabıları elindeki küçük çantasına uyum sağlamaktaydı.Karamale tenini belli eden eteği çok zarifti. Kısaca yine göz kamaştırıcı bir şekilde ilerlliyordu. O çocuğun batı duvarına geleiceğini biliyordu. Çünkü kendi söylemişti. Güldü. Natalia iyi bi dersi haketmişti. Oyemekhanede onu suçalayan gözlerle bajkam hakkına sadece Oceana sahipti ama natalia kendini bişi sanarak kötü gözlerle bakmıştı ona.
Aslında bu yaptıkları azdı bile. Ama arkjadaşlığınıın önemini bukadar düşük bir ceza vermeklede kanıtlamıyormuydu? Gerçekten iyi bir arkadaştııı. Tekrar güldü.
Gerçekten işin bilen bi kızdı. Ama telefonda konuştuğu çocuğuda merak etti. Natalia zevkini bilirdi. Kesinkes sexi biriydi. Ama kendini göstermelimiydi acaba?
İlk önce olanları izlemeli ve tabiyki ilk önce çocuğu sonrada nataliayı yatıştırmalıydı...ne süper bi arkadaştı böyle. Merhametli, şevkatli, bencil olmayan paylaşımcı... Bu düşünceler üzerine bir kahkaha patlatmamak için kendini or tuttu. Aslında natalia pek kızmazdı ona. Onun hergün ezdiğa düşük ezikleriden olmadığını biliyordu Nina'nın. Akıllı bi kızdı. Hem biraz eğlenirlerdi işte fenamı? Kesinlikle değil.
Ninaböyle kurnazca bir işin daha kendi başının altından çıktığını, herkez öğrendiğinde neler düşüneceklerini tartarken arkadan br ses duyuldu. Heyecanlı ve tanıdık bir sesi. Orabel. "Selam, ne arıyosun burda" dedi Ninaya. Nina arkasını dönüp yapmacık bi şekilde gülümsedi. "Selam. Kontrolümde olan şeyleride kontrol etmeye bayıldığımı bilirsin." Dedi ve güldü. "Onu yapıyorum" dedi şımarık tavrıyla. Yine mükemmeldi.
Kullanıcı profilini gör
Orabéll Jacy Warnér
3. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 90

Oda Arkadaşı : Linda Cryptic.

MesajKonu: n   Perş. Tem. 29, 2010 7:20 pm

Orabéll bütün gün dedikodu yaptıktan sonra odasında kendi saçlarını düzleştiriyordu. Gece Evi'ne gelirken bütün makyaj malzemelerini ve bakım araçlarını yanında getirmişti. Vampir olacağı bakımsız olacağı anlamına gelmediği için getirmişti tüm bunları. Oda arkadaşı olmadığı içinde şanslı sayıyordu kendini. Bu sayede tüm bakım malzemelerine ve makinelerine yer kalmıştı. Bu kadar bakımlı bir kız olmak zordu. Üstelik bu kız okulun nadir sürtükleriden biriyse. Sürtük olmak onun genlerinde vardı. İnsankende vampirkende sürtüktü. Bunu değiştiremezdi. Değiştirmekte istemezdi. Halinden epey mutluydu. Okulun en sürtüğü Nina'yla takılıyordu genelde. Nina Orabéll'den onu izleyip ders almasını istiyordu. Ama buna ihtiyacı yoktu Orabéll'in. Onu kırmamak için onunla takılıyordu zaten. Yoksa o kendi kendine yeterdi. Buna alışmıştı zaten. Nina'yla eğlenceli oluyor diye takılıyordu. İkisi süper ikili gibiydiler. Beraber sürtüklük yapmaya bayılırlardı. Nina bugün acaba hangi sürtüklükleri yaptı ? diye geçti aklından saçlarını düzleştirirken. Kim bilir neler yapmıştı ... Orabéll'se bir sürü dedikkodu yaymıştı bugün. Dedikoduculuk sanki Orabéll için yaratılmıştı. Nina'ysa insanları ayırmakta ustaydı. Eğer birbirleriyle daha fazla takılırlarsa sürtük madalyası alacaklardı. Nina patronluk taslamayı sevsede Orabéll onun patronluk taslamasını sevmiyordu bu yüzden ikisinin eşit olduğunu gösterebilmek için elinden geleni yapıyordu. Bu düşünceler geçerken aklından bu kadar düzleştirmenin yeterli olacağını fark etti. Dışarı çıkıp hava almalıydı biraz. Hem belki daha fazla dedikodu malzemesi bulabilirdi. Dışarı çıktığında Batı Duvarı'na yönlendirmişti ayakları Orabéll'i. Dedikodu kokusu geliyordu burnuna. Sessiz ve yavaşça ilerlemeye başlamıştı. Ardından ileride duran Nina'yı gördü. Nina burdaysa kesin bir şeyler vardı. Ona gülerek yaklaştı ve "Selam, ne arıyosun burda ?" diye sordu kabaca. Kaba konuşsada yüzünde bir gülümseme vardı. "Selam. Kontrolümde olan şeyleride kontrol etmeye bayıldığımı bilirsin." dedi Nina. Ardından bir gülüş attı ve konuşmaya devam etti. "Onu yapıyorum" dedi şımarıkça. Ardından Nina'nın baktığı yere baktı Orabéll. İleride duranlar Natalia ve Adrian'dı. Adrian'nın Natalia'nın eski sevgililerinden olduğunu biliyordu Orabéll. Olayı çakınca Nina'ya döndü ve şeytanice kahkaha attı. Ardından konuşmaya başladı. ''Bu sefer ki benim olsun . Ne dersin ? '' dedi Orabéll ve şeytanice Nina'ya bakmaya devam etti. Buna izin vereceğini biliyordu , bu yüzden hazırlanmaya başladı...

~ I hate that Game ~
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 7:54 pm

Natalia Adrian'ın konuşmaları
üzerine hoş bi gülümseme takındırdı yüzün
e'Evet laleleri beğendim tabiki.Ama bu
seni eskisi gibi sevdiğimi göstermez Jared.Bunu sen de biliyorsun.Daha fazla
şansını zorlamadan gitsen iyi olur.Yoksa iyi bir dayağı hak ettin.." Ah birkere dövse ne olurdu sanki hatta adrianın pahalı kemeriyle sırtına sırtına vursa . Adrian hafif bi kahkaha attı. Bu gerçekten müthiş olurdu. Ama canı acırdı büyük ihtimalle. Ama şehvet daha ağır basardı. Tekrar sırıttı. Ne çok eğleniyordu böyle. Bu kızı cidden özlemişti. Onu eğlendirebilmesi cabasıydı zaten. Her harajketi onu güldürüyor eğlendiriyor, teşfik ediyordu. Şimdiki sevgilisini merak etti. Naıl biriydi acaba? Adrian gbi siyah saç beyaz ten? yoksa sarışın bi veletmi bulmuştu? İyide sarışınları sevmezdi... en azından o zaman...

Artık sıkılmıştı oyundan "bak diyorumda ne istediğimi sormuştun, verebilirsin sanırım onu bana"dedi ve konuşmasına fırsat vermeden aralarını kapayıp klunu boynundan yakaladı. Laleleri arasında sıkıştırarark vahşicek öpmeye başladı kızı. Koları güçlü biçimde sarmıştı geri gitmesine izin vermeyecek şekilde kilitlemişti kollarını kızın boynuna. Diğer eliyse belindeydi. Kafes gibi kapatmıştı kızı. laleler sağlamdı ezilmiyordu fazla. Kız ilk önce geri çekilmeye yeltendi ama kaçamayacağını anlayınca oda karşılık verdi. Adrian fısıldadı.
"beni özlediğini en baştada söyliyebilirdin."
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 8:12 pm

Jared sürekli sırıtıyor anlamsız şeyler mırıldanıyordı ağzının kenarından.Natalia artık çileden çıkmıştı.Bir an önce odasına gidip uyumak istiyordu.Büyük ihtimalle Aphrodite onu çok merak etmişti.O bu düşünceler arasındayken Jared onu incelemeye devam ediyordu."Bak diyorumda ne istediğimi sormuştun, verebilirsin sanırım onu bana"derken Natalia onun dudaklarına baktığını farketti.Ah olamaz.Ama Nataia'nın geri çekilmesine fırsat vermeden aralarındaki mesafeyi kapamıştı.Natalia'nın belini sımsıkı yakalamış deli gibi öpüyordu onu.Elleri çok kuvvetliydi ve gerçekten canını yakıyordu.Geri çekilmeye çalışıyordu ama olmuyordu işte.Bir milim bile kıpırdayamıyordu.Jared bir ayı kadar güçlüydü.Natalia bok gibi hissediyordu kendini.Böyle olacağını baştan anlamaylıydı.Orada Jared'le ağız dalaşı yapacağına hiçbir şey söylemeden çekip gitmeliydi.Bütün suç Natalia'daydı.Ağlamak istiyordu ama ağlamayacaktı.Bu durumdan kurtulmanın yolunu bulmuştu.Önce ona karşılık verir gibi yaptı.Sonra Jared fısıldadı. ''Beni özlediğini en başta da söyleyebilirdin.'' Ne saçmalıyordu bu.Ama gününü görecekti.Natalia'yı zorla öpmenin acısını çekecekti.Fitil fitil burnundan gelecekti yaptıkları.Natalia nefes alamıyordu.Ama kurtulmann başka şansı yoktu.Hiç ses çıkarmadan diz kapağıyla Jared'in münasip yerine geçirdi hızla.Ve başarmıştı.Jared sızlanıyor ve kıvranıyordu.Yere doğru eğilmişti.Ama bu da uzun sürmemişti.Yine o kibirli gülümseme yerleşmişti yüzüne. ''Sana bunu ödeteceğim.Benimle oynamak neymiş göreceksin.Sırıtmayı bıraakkk!!!''

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından C.tesi Tem. 31, 2010 5:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 9:04 pm

Nina arkasında Orabell'le 2 eski aşığı izliyordu. Ne sevimli ama... Gittikçe dahada keyifleniyordu. Orabell arkdan birşeyler söyleyip duruyordu hiç susmazmıydı bu kız, ama gevezeydi işte ne yaparsın. Yinede çabuk kavrayan bi yapıya sahipti. Kesinlikle nina'ya ayak uydurabiliyordu. -ne kadar zor olsada-.
Ağacın altından olanları izlerken orabell birşey söyledi. Bu sefer ki benim olsun . Ne dersin ?dedi orabell. Ah tabiyki onun olabilirdi. Nina paylaşmayı bilen biriydi sonuçta...
Gülümsedi ve arkasını döndü. başını yana yatırarak. "Tabiyki alabilirsin şekerim. Al senin olsun"dedi. Ve ona izin vermiş oldu. Bunu söyledikten sonra tekrar kumruy baktığında ateşli biçimde öpüşüyorlardı. Hızlı davranmıştı çocuk. Nina güldü. Nataliada geri çeviremiyordu. Kafesteki bi fareden farksızdı adeta natalia. Öylece hapsedilmişti. İlk başta olmasada sonradan karşılık verdiğini görücek kadar yakındı kumrulara. Ah ne aşk ama...
yi öpüyo"dediorabell aklından birşeyler geçiyordu.
Nina tekra güldü. Herşey onun başının altından çıkmıştı -herzaman olduğu gibi- ama birilerine haddini bildirmesse hadlerini aşıyorlardı. Bu ninaydı nasıl davranılması gerekildiğini herkez bilmeliydi. Aslında natalia'yı severdi kafa kızdı ama biraz eğleniyolardı işte. Natalia'nın hayatınada biraz heyyecan helirdi işte kötü olmazdı yani.
Çocuk nataliayı bıraktığında birşeyler mırıldandı. ama onu duyamadı. sonra natalia yüksek sesle sana bunu ödeteceğim.Benimle oynamak neymiş göreceksin.Sırıtmayı bıraakkk!!!''dedi ve çocuğa bi ekme geçirdi.
"off"dedi nina gülerek.Çocuk biraz sızladıktan sonra yine sırıtmaya başladı ve ayağa kalktı. Kendine güvenen bi çocuk diye düşündü nina onaylayarak. bu olaydan keyif alan 2 kişide sırıtıyordu.
Kullanıcı profilini gör
Orabéll Jacy Warnér

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 9:23 pm

Orabéll Nina'ya bir şeyler söylesede Nina onu dinlemiyordu. Bu yüzden konuşmayı kesip Natalia ve Adrian'ın konuşmalarına döndü. Adrian'la öpüşüyorlardı. Bu büyük bir dedikodu malzemesi olmuştu Orabéll için. Bu içine doğmuştu sanki. Buraya geldiği iyi olmuştu. Keyfi her dakika artıyordu. Nina'ya kısa bir bakış attığında onunda keyif aldığını gördü. Natalia ve Adrian öpüştükten sonra Orabéll ''İyi öpüyor.'' demişti. Gerçekten öpüşündeki ateşi ve hırsı burdan hissetmişti Orabéll. Bu seferkinin Orabéll'in olmasından hoşlanmıştı. Bu şansı iyi kullanmalıydı. Çocuk Natalia'yı bıraktıktan sonra bir şeyler mırıldanmıştı. Natalia'nın sesiyse çocuğun sesini kesmişti. ''Sana bunu ödeteceğim. Benimle oynamak neymiş göreceksin. Sırıtmayı bıraakkk!!!'' diye bağırmıştı. Pek bağırmaya benzemesede bağırmaayı andırıyordu. Natalia iyi kızdı. Onu sevsede bu günkü eğlenceyi asla yakalayamazdı. Bu yüzden sevmeyi kenara bırakıp kendi özelliğini hatırladı. Natalia bağırmasının ardından Adrian'a tekme geçirdi. Tekmenin çıkardığı sesin ardından Nina'nın gülerek çıkardığı ''Off.'' sesi gelmişti. Gerçekten çok sert tekme geçirmişti Natalia. Bu kızın bu kadar sert olduğunu bilmiyordu Orabéll doğrusu. Adrian'a baktığında bir iki kez sızlandıktan sonra yüzünde yine o gülümseme belirmişti. Ardından yavaşça ayağa kalktı. Kendinden emin bir çocuktu kesinlikle. Kendine ve Nina'ya baktığında ikisininde güldüğünü fark etti. Ardından konuşmaya başladı. ''Hadi , ben sevgilimin yanına gidiyim de öpiyim geçsin acısı. '' dedi Nina'ya bakarak. Ardından ikisi de kahkaha atarak güldü. Oyun başlıyordu...

~ I hate that Game ~
Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Perş. Tem. 29, 2010 10:01 pm

Nina bunları eğlenerek izliyordu öyle kötü bi kızdı ki... Orabell gittikçe heyecanlanıyordu.adi , ben sevgilimin yanına gidiyim de öpiyim geçsin acısı."demişti. Ukala bir tavırla. Bunu söyledikten sonra çocuk ayağa kalktı ve bişiler mırıldandı. Natalia elini kaldırarak bağırdı "yeter! benn odama gidiyorum." dedi. ve ellerini indirdi. Çocuğun konuşmasına fırsat vermeden arkasını döndü e yürümeye başladı.
"Tekrar geleceğim sevgilim özle beni" diye bağırdı çocuk arkasından. natalia duymuştu. bir an durdu ama yoluna devam etti. Ah yazık çok üzülmüş olmalıydı...
Sıra orabell'deydi bunu yapabilirdi çabuk baştan çıkacak birine benziyordu. Orabell bu işi kolaylıkla yapardı.
Çocuk yalnız kaldığında nina arkasını döndü. "Sergile bakalım kendini"dedi bilmiş bi edayla. ulaşılmaz gibi konuşuyordu. Orabell ninaya gülümsedi. Kendinden emn bi gülümsemeydi.
"Siz bunu yaparken"eliyle garip işaretler veriyordu "ben arkamı döneceğim" dedi ve güldü nina. "Kolay gelsin tatlım şurda oturuyorum"dedi ve onlara arkası dönük biçimde oturdu.
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Cuma Tem. 30, 2010 4:25 am

Adrian öpmeyi kestiğinde kollanırını biraz gevşetmişti ve natalia bunu fırsat bilerek hemen kollarından ayrıldı. Sinirli gözlerler bakıyordu. Ama kızgın değildi... Adrian yine güldü.
Sana bunu ödeteceğim.Benimle oynamak neymiş göreceksin.Sırıtmayı bıraakkk!!!''dedi mükemellik. Adrian hala sırıtıyordu. Hırçın kız baya sinirliydi galiba.
Adrian yine sırıtırken bacaklarının o tarafta bi acı hissetti. Natalia ona tekme atmıştı. Şiddetli bi tekme atmıştı hemde. Bir an gerçekten canı acıdı. Ama sonra kendini toparlayarak yine sırıtmaya başladı. Tüm haraketlerinden zevk alıyor, eğleniyordu.
Natalia arkasını döndü ve koşar adım gitti. Ağlıyormuydu yoksa? Yok artık. Ama ağlamıyordu
ağlamazdı.
Ukalaca seslendi arkasından
Tekrar geleceğim sevgilim özle beni" dedi ve ceketini düzeltti hememn gitmemeye karar verdi bu natalia'ydı heran geri gelebilirdi. Panka oturdu. Ve tamda tahmin ettiği gibi bir karaltının ona doğru geldiğini gördü. Bir kız olduğu kesindi uzun saçları vard. Ama bu bank karanlıkta kaldığı için saçın rengini göremiyordu. Kız biraz daha yaklaştığında natalia olmadığını anladı natalia kadar iri değildi. Ondan biraz daha küçüktü ama pek fark yoktu aralarında. Kız geldi ve yanına oturdu. Bir izin bile istemedn. Cürretkar bi kızdı demekki. Adrian güldü.
Ve kız konuştu sesinde çok fazla baştan çıkarıcılık yoktu ama kendi tarzına sahipti. "selam"dedi şeker bi ses tonuyla. Adrian sırıtarak cevap verdi. "Selam" dedi ve narince elini öptü kızın. Natalia'yı nekadar çabuk unutmuştu...
Kullanıcı profilini gör
Orabéll Jacy Warnér

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Cuma Tem. 30, 2010 8:08 pm

Nina'nın yerini almasının ardından ona göz çırparak Adrian'a doğru artistçe yürümeye başlamıştı. Bu oyundaki Orabéll'in rolü şeker , cüretkar , çekici kızdı. Bu rolüne çoktan hazırlanmıştı. Ardından çekicice Adrian'ın yanına geldi ve izin istemeden oturdu. Ona dönüp sadece ''Selam.'' dedi. Şeker kız tavrıyla. "Selam" diye cevap verip Orabéll'in elini narince öpüp tekrar ona baktı. Natalia'yı unutturmak kolay olacaktı görünüşe bakılırsa. Çocuk Orabéll'i gördüğü anda ağzı sulanmıştı sanki. Kolay Lokma ! diye düşünüyordu Orabéll. Haklıydı. Kolay olması onu yormayacaktı. Konuşmasındaki şekerliği çekici çevirmesi Adrian'ı daha da çekmiş gibi görünüyordu. ''Eee yakışıklı insan ? Burada niye olayalanıyorsun ? Karı mı bakıyorsun yoksa ... '' dedi Orabéll. Ardından çekici konuşmasına çekici bir gülüş koymuştu. Adrian'ın yüz ifadesine bakılırsa Orabéll'den hoşlanmaya başlamıştı. Kendiyle gurur duyuyordu. Daha bir cümle kurmuştu ama Adrian çoktan kanmıştı. Sanki çok konuşmuşuz ve onu çekmek için çok cümle kurmuş gibiydi. Ama bunların tam tersi olmuştu. Orabéll saçlarını geri attırdıktan sonra bacağını bacak üstünede atmıştı. Eteğinin kısalığı dikkat çekiyordu. Üstündeyse ipli bir tişört vardı. Bu kıyafetler sayesindede Adrian'ın dikkatini kendisinde toplayabilir ve planın en dikkat kısmını kolayca uygulayabilirdi. Daldığını Adrian'ın sesiyle irkilirken hissetti. Kendini direk Adrian'a döndürüp dinlemeye başladı...

RP OUT : LÜTFEN BENİ KONUŞTURMAYIN ! (=

~ I hate that Game ~
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   Cuma Tem. 30, 2010 11:15 pm

Adrian kıza bakıyordu, çok olgun bi görünmü yoktu aşırı sexi de değildi ama arzulanacak kadar şekerdi. Bacak bacak üstüne atıncaya kadar başştan çıkarıcı olabileceğini düşünmemişti adrian. Bacakları uzun değildi fazla kısada değildi orta boydu. Ne yalan söyliyebilirdiki uzun bacaklıları daha çok severdi. İnkar edecek değildi.
Kız bacak haraketinden sonra saçlarını arkaya attı ve ellerini göğsüne kavuşturdu. ve birşeye bakıyormuş gibi gözlerini karşıya dikti.
Adrian kızın konuşmayacağını sandı. Ama konuşmalıydı, sessiz sakin kızlardan hoşlanmazdı adrian hırçın biri isterdi. ama kız adrianında tahmn ettiği gibi konuştu.
'Eee yakışıklı insan ? Burada niye olayalanıyorsun ? Karı mı bakıyorsun yoksa . Tamda beklenecek bir cümle. Baştan çıkarmayı umursamıyan gibi görünüm vermek ve umursamaz bi tavır takınmak. Her kızda aynı şey...
"Ah ne kadar kabayız küçük hanım." Dedi ve gülümsedi. Kız başını çevirip adriana baktı. "Bu arad ben kız aramam bulunurum"dedi ve göz kırptı Dirsğindeki acı çoktan geçmişti. Ceketinin fermuarını indirdi. Hava o kadar soğuk değildi.

Konuşturduğum için özürdilerim bidaha yapmam Smile
Kullanıcı profilini gör
Orabéll Jacy Warnér

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 1:18 am

Orabell her zamanki gibiydi.Kaba falan değil.Sürtüklük yaparken kaba olup olmadığını da pek umursamazdı açıkçası.Gözünü hedefine dikerdi.Cümleler zaman kaybıydı onun için.Önemli olan iyi vakit geçirmekti."Ah ne kadar kabayız küçük hanım." Dedi ve gülümsedi.Başını çevirip Adrian'a baktı. "Bu arada ben kız aramam bulunurum" dedi.Bu çocuk tam ona göreydi.Havalı,yakışıklı ve yüksek egolu.Tam da ağzına layıktı.Bunları üşünürken bir yandan da bacağını sallıyor,yakışıklıyı baştan ayağa süzüyordu.Simsiyah saçları masmavi gözleriyle bir uyum içersindeydi.Ona gerçekten vahşi bir hava katıyordu.Hele o kaslı vücudu...Gerçekten bir kızın hayallerini süsleyebilirdi.Bu çocuk onun payına düştüğü için şanslıydı Orabéll.Natalia da ağzının tadını iyi biliyordu yani.Bu çocuk ve Nate..İkisi de harikaydı.Belki de bütün yakışıklıları elinden geçirmişti.Kim bilebilirdi ki...Ama şimdi onu düşünmeyecekti daha fazla.Avına odaklanmıştı.Biraz gözlerini kıstı ve çocuğa gülümsedi. ''Peki...Ben Orabéll.Ya sen?'' dedi ve bir elini bacağında gezdirmeye başladı.Küçük yaşına rağmen bu oyunları biliyordu.Çocuk belki bundan daha iyi numaralar görmüş olabilirdi ama Orabéll'in tavırları hoşuna gitmişti.Belli ki Natalia ona güzel numaralar göstermişti...

~ I hate that Game ~
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 1:32 am

Adrian bunları söyledikten sonra kız biraz düşündü. Ne düşünüyordu acaba? Karşısındaki çocuğun mükemmel olduğunumu? Evet olasıydı. Adrian bilmiş şekilde gülerek kızın onu süzmesini izledi. Bu işi pek iyi bilen bi kıza benzemiyordu. Ama çabuk anlayan bi tipi vardı. Ayrıca Natalia kadar sexy ya da olgun değildi küçüktü. Daha gelişecekti..
Ama yine de iyiydi fazla sexyliği yoktu ama tatlıydı işte. Ne yani tüm kızlar sexy olucak diye birşeymi vardı? Adrian güldü. Fazla arzulamamıştı kızı ama hayır demezdi tabiki.
Peki...Ben Orabéll.Ya sen? dedi kız. Muhabbet kurmaya çalışıyordu galiba...
"Adrian" dedi "Adrian Jared" diyerek devam etti umursamaz bi tavırla. Biraz bekledi ama kız konuşacak gibi değildi bi konu bulmaya çalıştı madem ilk önce muhabbet istiyordu. Kendi bilirdi.
"Bana telefon eden kız senmisin?"dedi sanmıyordu o kızın garip bi şekilde kendine güveni ve kibiri vardı ve konuşması tarif edilemeyecek biçimde çekiciydi. Bu kızsa tatlı,şekerdi. "Yada tanıyomusun?"
Kullanıcı profilini gör

Herkes ayrı telden çalıyo!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Batistanın WWE'den Ayrıldıktan Sonraki İlk Açıklaması !
» Kelly Kelly'den ayrıldım