Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Herkes ayrı telden çalıyo!

Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Adrian Jared Cooper
İnsan | Güç Seviyesi : 60

MesajKonu: Herkes ayrı telden çalıyo!   Çarş. Tem. 28, 2010 11:28 pm

Konunun ilk mesajı :

Kişiler:Adrian,Natalia,Katherine,Orabéll,Lucas
Zaman:Gece yarısından sonra...Saat 5 gibi
Kaçıncı şahıs: III. Tekil
Kısa kurgu: Geçmişteki sevgilinin, herkezin başına açtığı olay...

Adrian yavaş yavaş yürüyordu. Natalia'yı görmeliydi. Ona sırılsıklam aşık değildi ama onu istemesinin bi nedeni vardı. Vaz geçilemeyecek biri değildi ama savaşmaya değerdi. Çok farklı bi ruh hali vardı şuanda adrian'ın içinde. Natalianın cayır cayır yanan teninini, dolgun dudaklarını kesinlikle özelmişti.
Elindeki çiçeklerle yürümeye devam ediyordu. Kimsecikler yoktu ortalıkta.
Natalia'ya mesaj atmaya karar verdi. "Aşağı gel" ddemesinden 2-3 dakika sonra natalia tüm güzelliğiyle -koşaradım- geliyordu. Endişeli gözüküyordu. Ama oda özlemişti adrian'ı belki onu hala delice sevmiyordu ama adrian kendini özletecek yapıya sahipti.
Natali yanına geldiğinde yüzünün kızarmış ve hüzünle dolduğunu gördü. Alaycı şekilde güllümsedi. Bu -natalia dahil- tüm kızların en sevdiği gülümsemelerinden biriydi. Ve kesinlikle baştan çıkarıcıydı.
"Ne işin var burada?"dedi natalia elleriyle hareket yapıyordu. Kızgın gibi gözükmeye çalışıyordu ama adrian'a kızamazdı ki. Ona hiçbir zaman kızmamıştı.
Onu aldattığı gece bile...
"Bende seni yeterince özledim sevgilim"dedi adrian ve bir adım yaklaştı kıza. Alaycı gülümsemesi hala ordaydı...
Kullanıcı profilini gör

YazarMesaj
Orabéll Jacy Warnér
3. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 90

Oda Arkadaşı : Linda Cryptic.

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 4:13 am

Yakışıklının ismi neydi acaba?Kendi gibi ismi de iddialı mıydı?Kollarını ukala bir tavırla birleştirdi.Kısık gözleriyle onu süzüyordu. ''Adrian" dedi seksi bakışlarının ardından hoş bir sesle. "Adrian Jared" diyerek devam etti umursamaz bi tavırla.Güzel isimdi.Karizmatik.Daha iyisini beklerdi gerçi ama beğenmişti.Söylenmesi hoştu. Adriannnn... diye geçirdi içinden. Şanslı erkeğim sen olacaksın... Kendine fazla güveni vardı.Bunu okuldaki havalı kızlardan ve tabiki eğitmeni Nina'dan öğrenmişti.Bunları düşünürken bir yandan saçlarıyla oynuyor diğer yandan üstte kalan bacağını sallamaya devam ediyordu.Bu okulda böyle çocuklar varken sürtüklüğün kitabını yazabilirdi.Gerçi bu çocuk çaylak değildi.Alnında içi boş bir hilali yoktu ama bir insana göre bayağı iyi sayılırdı.Birazdan o kaslı kollar Orabéll'in narin beline dolanacaktı.Belki Adrian onun küçük olduğunu düşünmüş olabilirdi ama fazla ayrıntıya takılmayan bir tipti.Güzel olan her kızla olabilirdi kısacası.Ve kesinlikle Orabéll'i reddetmeyecekti.Seksi gülümsemesinden bunu herkes anlayabilirdi.Ama sürekli etrafına bakınıyordu.Acaba Natalia'yı mı düşünüyordu?O bunları düşünürken Adrian dayanamayıp "Bana telefon eden kız senmisin?" dedi.Telefondakinin kim olduğunu merak etmişti.Sorgulayan gözlerle baktı Adrian'a."Ya da tanıyormusun?" Karşısında Orabéll varken neden bunu düşünüyordu şimdi?Ama bu çocuğu baştan çıkaracaktı. ''Tanıyorum ama....Ne önemi var ki.Şimdi karşında ben varım ve şu anda o kızı düşünmen saçma değil mi?'' Bunu dudaklarını Adrian'a yaklaştırarak sessizce söylemişti.

~ I hate that Game ~
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 4:36 am

Adrian çok merak ettiği kızı sorduktan sonra biraz bekledi çünkü karşısındaki kız hemen cevap vermiyordu. En sonunda biraz daha arkasına yaslanıp adrian'a yaklaştıktan sonra baştan çıkarıcı bir ses vermeye çalışarak "Tanıyorum ama....Ne önemi var ki.Şimdi karşında ben varım ve şu anda o kızı düşünmen saçma değil mi?''

Saçmamıydı? Onu arayan kızı merak edemzmiydi? Pekala etmemeliydi o halde, en azından şimdi. Adrian güldü. Ukalaca sırıttı. Ardından dudakları dudaklarına yakın olan kıza baktı ve konuştu. "Saçma sanırım"dedi ve elini kızın çenesine götürüp kendine çekti. Dudakları dolgun değildi ama hissedilebiliyodu. Kız üstüne çıktığında dudakları daha hissedilir oldu. İişi biliyor gibydi ama usta değildi. Natalia kesinlikle ustaydı ama bu kızda yakında olurdu büyük htimalle. Adrian içinden gülüyor ve anın tadını çıkarıyordu. Fena değildi kız.
Kullanıcı profilini gör
Orabéll Jacy Warnér

Oda Arkadaşı : Linda Cryptic.

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 4:51 am

"Tanıyorum ama....Ne önemi var ki.Şimdi karşında ben varım ve şu anda o kızı düşünmen saçma değil mi?'' Biraz yüzü asılmıştı Adrian'ın.Orabéll'den o kadar da hoşlanmamış gibiydi ama kız düşkünü olduğu her halinden belliydi.Orabéll'e flört ediyor olmasına rağmen bir yandan aklında Natalia vardı.Onu hala istediği belliydi.Diğer yandansa telefondaki sesin kime ait olduğunu da merak ediyordu.Bu her halinden belliydi.Orabéll'in bu sorusu Adrian'ın dikkatini daha da dağıtmıştı.Ama şu an avucunun içinde olan kızı da kullanmadan bırakmayacağı apaçık ortadaydı.Sonunda aklı başına gelmiş olacakki seksi gülümsemesini yüzüne yerleştirdi.Bu Orabéll'i de keyiflendirmişti.Başını yana doğru hafifçe eğdi ve gülümsedi. "Saçma sanırım" Elini kızın çenesine götürüp kendine çekti ardından.Orabéll'e beklediği kadar ateşli öpüşmüyordu.Evet işini iyi yapıyordu ama Orabéll ona yetmemişti.Bunu anlayabiliyordu.Ama onu baştan çıkarmak için elinden geleni yapacaktı.Artık kendini geliştirmenin ve yeni taktikler öğrenmenin zamanı gelmişti.Adrian'ın bir elini aldı ve kendi beline yerleştirdi.Diğer eliniyse bacağının üzerine koymuştu.İstediğini almıştı belki ama Adrian onunla olmayı o kadar da istemiyor gibiydi.Sonra kısa süreliğine dudaklarını Adrian'ınkinden ayırdı. ''Aklında kim var senin?'' Bunu anlamayacak kadar da aptal değildi.Adrian önce düşünceli bir bakış attı.Ama sonra tekrar gülümsedi.Çünkü karşıdan gelen birisini görmüştü...

~ I hate that Game ~
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 5:27 am

Öpüş devam ediyordu, fazla ateşli değildi ama istetiyordu. Kız hazzızlığını fark etmiş olucakki dudaklarını ayırdı ve konuştu "Aklında kim var senin? " Kim yoktu ki! Tam cevap vermek için açılan ağzı gülümsemeyle kapandı. Karşısındaki sinirli natalia'yı sevmişti. Kızı yana kaydırıp ayağa kalktı ve konuştu. "Ah sevgilim özlemime dayanamadın değilmi"dedi ve güldü. Natalia ise kıskanç gözüküyordu bu Adrian'ın hoşuna gitmişti. Ah natalia....
Natalia yere eğilip telefonunu aldı. Demek telefonunu düşürmüştü. Üstündede pjjamaları vardı. Ah böyle bile sexi'ydi. Pembe ve mordan oluşuyordu pjaması. Onun renkleri. Sarı saçlarını at kuyruğu olarak toplamıştı. Saç rengiyle pjaması kesinlikle uyumluydu. Onu biraz daha süzdükten sonra gözlerine baktı sinirden patlaycak gibiydi. Yanındaki kız "sen görürsün" gibi bakışlar atıyordu ama kız korkuyla bakmıyordu ona güvendiği birşey vardı demekki. Yda güvencesi...Yada arkasında biri vardı. Natalia gibi bi kıza rakip olabilecek biri vardı yani!
Bunları düşünmeyi bırakarak sırıtışını yoğunlaştırdı: "Tanıştırayım, bu orabell, buda natalia"
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 5:57 am

Adrian'ın yaptıklarını hala kafasından atamıyordu.Bu ne küstahlık, bu ne pişkinlikti.Bunu yapabilecek gücü kendisinde nasıl bulabiliyordu?Ama ona da söylediği gibi bunu ona ödetecekti.Batı duvarından Gece Evi'ne doğru ilerlerken bunları düşünüyor önüne bakmadan hırçınca ilerliyordu.Sinirden önünü bile göremiyordu.İşte bir dala takılmıştı bile. ''Lanet olsun!Çekil önümden!'' Şimdi de hırsını dal parçasından çıkarıyordu sanki tüm suç onunmuş gibi.Ama suç Natalia'daydı.Aşağıya inmesi bile hataydı.Hızla ilerlemeye devam etti.Lanet olası laleler elinde kalmıştı.Hemen yere fırlattı onları.Hırsından birkaç kez zıpladı üzerinde.Paramparça ettikten sonra biraz da olsa hırsını alabilmişti.Adrian'ın hırsla kavradığı beli hala acıyordu.Onu buraya getirtenin ne olduğunu merak etti Natalia.O buralara kadar yalnızca kıskançlıktan gelmiş olabilirdi.Paylaşmayı bildiğini söylemişti ama bu kesinlikle yalandı.Natalia'nın bir sevgilisi olduğunu öğrenmiş olmalıydı.Evet kesinlikle öyleydi.Sonra hızla Gece Evi'nin kapısından içeri girdi.Koşaradım merdivenleri çıkmıştı.Sonunda kızlar yatakhanesindeydi.Odasına girdiğinde kedisi Queen yerde mırıldanıyordu.Hemen aynaya doğru ilerledi.Adrian'ın karıştırdığı saçları yüzüne düşmüştü.Çevik bir hareketle at kuyruğu topladı.Kırmızı ruju ağzının kenarına bulaşmıştı.Onu da sildikten sonra yeni aldığı fakat Adrian'ın çekiştirmekten mahvettiği kırmızı elbisesini çıkardı.Bu gece sade bir pijama giyecekti ilk defa.Pembe pijamalarını üzerine geçirdi ve pembe rujunu sürdü.Siniri biraz olsun geçince içeri geçti. Aphrodite sorgulayan gözlerle ona bakıyordu. ''Telefonunu neden açmıyorsun?'' Kaşlarını çattı Natalia.Telefonunun sesini duymamıştı bile.Olamaz.Telefonunu batı duvarında düşürmüş olmalıydı. ''Kahretsin!'' dedi ve Aphrodite'nin bir şey demesine fırsat vermeden pijamalarla fırladı odadan.Koşarak gelmişti batı duvarına.Uzaktan gördüğü kadarıyla bankta iki kişi vardı ve birisi Adrian'dı.Neden hala burdaydı ki?Daha da yaklaştığında gördüğü manzara karşısında kaşları çatılmıştı.Az önce ona askıntılık eden Adrian şimdi de Orabéll'le öpüşüyordu.Hiç bir şey demeden hızla geldi yanlarına.Ama onlar çoktan ayrılmışlardı bile.Adrian Natalia'yı gördüğüne sevinmiş olacakki yanındaki kızı bir harekette itti yanından.Orabéll gözünü doyurmamıştı büyük ihtimalle. "Ah sevgilim özlemime dayanamadın değil mi?"dedi ve güldü.Hala gülebiliyordu.Bu durumda bile!Natalia ise hiçbir şey demeden yere eğilip telefonunu aldı.Kalktığında Adrian'ın sırıtarak onu izlediğini gördü.Her zaman yaptığı gibi baştan ayağa süzüyordu.Orabéll ise Adrian'ı elinden kaçırmanın üzüntüsü ve siniri içindeydi.Belli ki onu avucuna alamamıştı.Daha çocuktu.Adrian ise sırıtışını yoğunlaştırdı: "Tanıştırayım, bu Orabell, bu da Natalia" Yine ukalalık yapıyordu. ''Natalia küçümser bakışıyla Orabéll'i süzdü. ''Kibarlığa gerek yok.Biz zaten tanışıyoruz..''

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından C.tesi Tem. 31, 2010 6:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 6:31 am

Adrian hala sırıtıyordu ikii tarafında iki kız. Biri sinirli hırçın, biri üzgün ama güven dolu. Bu kadra güveninin sebebini merak etti adrian. Natalia okulun popilerlerinden olmalıydı, ona kkafa tutmanın kolay olmaması gerekti. Yoksa en baş füşmanı bu kızmıydı? Snmıyordu adrian. Öyle bi kıza benzemiyordu çünkü sürtüktü belki ama liderlik potansiyelini görememişti onda. O zaman kesinlikle güvendiği biri vardı. Kimdi acaba?
Adrian ukalaca ikisini tanıştırdıktan sonra natalia iğneleyici bi tonla ; "Kibarlığa gerek yok..biz zaten tanışıyoruz"dedi sesinde gizli bi öfke vardı.Yarın kıza bişi yapmaz umarım, diye geçirdi içinden adrian. Yapmamasını isterdi, kız nekadar bilmiş gözüksede çabuk yaralanacak bi tipi vardı. Korkusuz değildi. Ama hoş kızdı. Sırıtışını geri getirdi. Ah sevgilim kıskanmana gerek yok biz takılıyoruz sadece" dedi ve yanından hızlıca bi makas aldı. "Yapma" dedi ve eline vurdu adrian'ın. Adrian yine sırıtıyordu. Natalia kıskançlığını azıcık düşürmeye çalışarak konuştu.
"Kim çağırdı seni. Yemin ederim canını okuyacağım"dedi burdaki herkeze sözü geçiyordu yani. İşte benim kızım diye geçirdi içinden. Gerçekten onu kim çağırmıştı? Oda bilmiyordu ki.
"Orabell'e soralım"dedi ve arkasını döndü orabel biraz kızarmıştı. Bunu beklemiyordu galiba. "Kim -iyiki- aradı beni orabelcim?"dedi ve güldü.
Orabel cevap vermiyordu öylece duruyordu. Anlaşılan söylemeyecekti. İnatçı biriydi demekki. Kimdi o kız peki? Natalia sabırsızlanmaya başlamıştı.
Ve o anda karşıdan gelen bir karaltı gördü. Biri onlara doğru geliyordu bu b kızdı asil bi edası ve olgun bi fiziği olduğunu gördü yanına geldiğinde. Vay canına! dedi.Ve bunu içinden geçirdiğği için şükretti. Kız gerçekten çok güzeldi karamel bi teni vardı yanlarındaki kızlar gibi beyaz değildi. Gerçi bi ayrım yapmazdı fazla. Uzun baakları vardı kızın. Ve altındada bi etek. Çok topuklu olmayanda bi ayakabı giymişti. Memnun şekilde gülümsüyordu. Orabele baktığında onunda gülümsediğini gördü. Bu kızda kimdi şimdi?
Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:00 am

Nina oturmaktan sıkılmış ayağa kalkmıştı, arkasını dönmesinede tanıdık bi sesin cıyaklaması neden oldu. Bu natalia'ydı güldü. Arkasını döndü ve yürümeye başladı. Yaklaştığında Kim çağırdı seni. Yemin ederim canını okuyacağım" dediğini duydu natalianın. Canınımı okuyacaktı nina'nın. Güldü nina. Yanlarına geldiğinde çocuğu daha yakından gördü. Immm dedi içinden. Natalia işni biliyordu iti anlaşma sebeblerinden biride buydu. Yanlarına gelip durduğunda hafif bi kibirle gülümsedi. "Ah kavga size yakışmıyor arkadaşlarrr"dedi ve dişleri görünür biçimde güldü. Ve yüzünü natalia'ya döndü. "Ve sen tatlım, konuşmalarına dikkat edersen iyi edersin"dedi ve tekrar güldü. Natalia ninanın bu düşman tavrına şaşırmış nedeninini sorguluyor gibiydi."Demek şu ünlü adrian sensin"dedi ve bi gülümseyişle önüne diklip yakasını düzeltti.
Tekrar ortama hakim omuştu her zaman yaptığı gibi. Adrian iyi iş çıkarmıştı. Bu olayı camlardan izliyen dedikoducuların yarın tüm okula anlatacaağını biliyordu. "sendin"dedi natalia suçlayan gözlerle bakarak.
"Ah canım üzülme bak biraz olsun eğlendin işte. Ne harika değilmi?"dedi hala gülerek.

Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:14 am

Nina kasıla kasıla gelmiş yaptığı işi beğenmişti.Bu apaçık ortadaydı.Bunu neden yapmıştı peki?Anlam veremiyordu.Belki de her gün eğlendiği eziklerden biri zannetmişti Natalia'yı ama yanılmıştı.Ya da daha geçerli bir nedeni vardı.Olmalıydı.Çünkü Natalia popüler ve havalı olabilirdi ama güvendiği sadece bir kaç kişi vardı.Nina da onlardan birisiydi.Demekki kimin dost kimin düşman olduğunu bilememişti.İşte Nina'nın gerçek yüzü açığa çıkmıştı.Yine kibirli konuşmasını yapmaya başlamıştı.Natalia sabırlı olmaya çalışıyordu ama buz mavisi gözlerini Nina'ya dikmişti bile...Natalia'ya konuşmalarına dikket etmesini söylüyordu.Kimse Natalia'ya emir veremezdi.Bu hesap bugün kapatılcaktı. "Sendin" dedi Natalia suçlayan gözlerle bakarak.Bunu neden yaptığını öğrenecekti. "Ah canım üzülme bak biraz olsun eğlendin işte. Ne harika değilmi?" dedi hala gülerek.Evet eğlendiğini zannediyordu ama ortada eğlenecek bir durum yoktu.Natalia yüzünü buruşturdu ve baştan aşağıya yazıklar olsun bakışıyla süzdü Nina'yı. ''Ben de seni dost zannetmiştim.Meğer ne çok yanılmışım.Sense eski sevgilimi buraya çağırıp benimle oynayacak kadar alçakmışsın.Amacına ulaştın.İnşallah mutlusundur.Unutmadan da söyliyeyim eskiden olan arkadaşlığımız adına sana kötü bir şey demeyi kendime yediremiyorum fakat kimse bana emir veremez...'' Nina ise kibirli tavrından uzaklaşmıştı aniden.Gerçekten dost sayabileceği kişi azdı.Natalia da onlardan biriydi ve Nina'nın bu yaptığını kendine yedirememişti.Şimdiyse Nina üzülmeye başlamıştı.Yaptıkları gerçekten kötüydü.Başkası için değil tabi.İyi dostu Natalia için...

Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:19 am

Natalia biraz kendini toparlayarak konuşmuştu:
''Ben de seni dost zannetmiştim.Meğer ne çok
yanılmışım.Sense eski sevgilimi buraya çağırıp benimle oynayacak kadar
alçakmışsın.Amacına ulaştın.İnşallah mutlusundur.Unutmadan da söyliyeyim
eskiden olan arkadaşlığımız adına sana iyi bir şey demeyi kendime
yediremiyorum fakat kimse bana emir veremez..."
Nina bir an üzüldü gerçekten üzüldü. Ama Natalia bunu haketmişti onunla madem o kadar yakınlardı önce ninayı dinelemlydi. Suçlamamalıydı aniden. Bunu o istemişti! Nina onu gerçekten severdi ama bu yaptığı Nina'yı çok kırmıştı gerçekten.O yüzden bu gece içindeki her şeyi söyleyecekti Natalia'ya.Çünkü Natali Bir şey demese bile Suçlayan gözlerle bakmıştı Nina'ya.Onu hayal kırıklığına uğratan ilk Natalia'ydı.İçinden üzülmüştü ama ağzını tutamıyordu işte.Yine ağzına geleni söyleyecek Natalia'yı daha da kıracaktı.Belki sonunda pişman olacaktı ama şu an umrunda bile değildi. ''Sen istedin bunu Natalia!Bana Kénn'le olan tartışmada suçlayan gözlerle bakan sendin.Dostluğumuz olmasa dahasını da yapardım.Seni severdim bunu sen de biliyorsun.Ama bana güvenmediğin sürece emir vermekten başka şeyler de yapabilirim...'' Orabéll pis pis sırıtırken Adrian şaşırmışa benziyordu.Buraya gelmesinin ardındaki olayı çözmeye çalışıyordu.Bu kadar karmaşık olduğunu tahmin edemezdi elbette ki.
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:52 am

Nina'nın gerçek dostu olmadığını öğrenmişti şimdi de.Ne kadar güzeldi.Tüm bu yaşananlar onu derinden incitmişti.Daha bir kaç gün önce annesi ölmüştü.Daha bu akşam kan kusup,ölümün eşiğinden dönmüştü.Şimdiyse Nina'nın yaptıkları...Hayat ne kadar da güzel gidiyordu.Ne kadar da harikaydı.Bağırmak,isyan etmek istiyordu ama Nina'ya değil.Hayatına...Nina'ya kızmıyordu bile artık.Çünkü onun değerini görmüştü.Kaç gündür Gece Evinde yoktu Natalia.Nina ona neler olduğunu soracağına bunları yapmıştı daha geldiği gün.Nina kendini ve alçaklığını gözler önüne sermişti.Artık yapacağı hiçbir şey şimdiki gibi canını yakmayacaktı Natalia'nın.''Sen istedin bunu Natalia!Bana Kénn'le olan tartışmada suçlayan gözlerle bakan sendin.Dostluğumuz olmasa dahasını da yapardım.Seni severdim bunu sen de biliyorsun.Ama bana güvenmediğin sürece emir vermekten başka şeyler de yapabilirim...'' Orabéll pis pis sırıtırken Adrian şaşırmışa benziyordu.Natalia ise hiç şaşırmamıştı.Sessizce dudaklarını büzdü.Yavaşça etrafa bakındı.Nina ise hırsına yenik düşmüş hiçbir şey söylemiyordu.Yalnızca olduğu yerde ayakkabısının topuğuyla yere vuruyordu. ''Artık ne yaparsan yap bana dokunmaz Nina.Çünkü sen dost değilsin artık.Artık yaptıkların beni incitemez...'' Adrian ise Natalia'nın yanına gelmiş kolunu okşuyordu.Bunu neden yaptığını anlamamıştı.Teselli mi etmeye çalışıyordu?Onun tesellisine ihtiyacı yoktu ama hiçbir şey söylemedi ona.Onunla uğraşacak hali yoktu. ''Unutmadan söyliyeyim dedim.Kénn'le olan meselenizi bilmiyordum bile.Sana hiçbir şey de demedim ben.Orada Oceane'ı o halde görünce ona yardımcı oldum ve bildiğin gibi onu senden daha uzun süredir tanıyorum.Ama yine de sana hiçbir şey söylemedim.Seni suçlamadım da...Çünkü sen de dostumdun o da.'' Sonra başını Adriana'a çevirdi.Kolunu elinden çekti ve devam etti. ''Bunları neden açıklıyorsam?Sanki dostluğumuzun senin için bir önemi varmış gibi.Ama sadece eski günlerin anısına bir açıklama.Ben senin kadar hain değilim çünkü...'' dedi ve yavaşça ilerlemeye başladı.Adrian şaşırmıştı. ''Natalia..Dur!'' Ama oradaki kimseye güveni yoktu artık.Kalmanın da bir önemi yoktu ayrıca...Adrian zaten kendisine iki dakikada birisini bulabilirdi.

Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 6:40 pm

Natalia baya kırılmış gözüküyordu. İstediğin yapmıştı yine. 'Artık ne yaparsan yap bana dokunmaz Nina.Çünkü sen dost değilsin artık.Artık yaptıkların beni incitemez.. Ah eminminmiydi? Ona öyle şeyler yapabilirdi ki. Ama tüm herşeyin anısına bundan ileri gitmeyeceğini tahmin ediyordu. Unutmadan söyliyeyim
dedim.Kénn'le olan meselenizi bilmiyordum bile.Sana hiçbir şey de
demedim ben.Orada Oceane'ı o halde görünce ona yardımcı oldum ve
bildiğin gibi onu senden daha uzun süredir tanıyorum.Ama yine de sana
hiçbir şey söylemedim.Seni suçlamadım da...Çünkü sen de dostumdun o
da.'' dedi ve devam etti
'Bunları neden
açıklıyorsam?Sanki dostluğumuzun senin için bir önemi varmış gibi.Ama
sadece eski günlerin anısına bir açıklama.Ben senin kadar hain değilim
çünkü..."
Ah hainlik... şimdi ona hiçbirşey yapmamjmıştı, bu ona yapabileceklerinin yajnında kesinlikle 1 gram değer sarfetmiyordu. Ama ne kadar eskide olsa dosttu onunla. Ayrıca dosttluğunuda bozmak istemiyordu ama bu intikamı almasydı içinde mutlaka bişi kalırdı. Böyle yapması aralarındaki güveni dahada yükseltmeliydi. Natalia bunları söylerken duruşunu bozmadan bekliyor ve dinliyordu. Şu an gerçekten çok karmakarışık bi hali vardı. Natalia içler acısııı bi şekide arkasını döndü ve yavaş adımlarla yürümeye başladı adrian denen çocuk dur falan dedi ama fazla bi çaba sarfetmedi doğrusu. Demek naatalia'yı gerçektende sevmiyordu.
Ve bir anda beyni ve ayakları arasındaki bağ koptu ninanın natalianın yanına koştu. "Dur""dedi onunki gerçek bi istemeydi. Natalia bunu anlamış olucakki durdu. Ve gözü dolmuş bakışlarla ninaya baktı. Ona kızamıyordu.Demek gerçekten ninayı seviyordu. Zaten seviyordu.
"Bak natalia beni bilirsin böyle entrikalar çevirmeyi severim."dedi elleriyle işaretler yapıyordu"ama yine bilirsinki seni severim ama ordaki akışını hiç unutamadım devamlı canımı acıtıyordu senden -yada aslında kendimden- bi intikam almalıydım. Şuan senden değil kendimden çıkartıyorum aslında bu acıyı."dedi özürdilemelimiydi? belki. ama önce natalia!

Kullanıcı profilini gör
Adrian Jared Cooper

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:18 pm

Ah neler oluyordu böyle? Bu gece evi hiçte sakin biryer değilmiş demekki. Ve bu kız baya kendini beğenmiş e işini biliyor gibiydi. Adrian güldü. Tam kafa kızdı doğrusu.
Bir yandan olanalrı izliyor bir yandan natalia'nın kolunu sıvazlıyordu. Natalia yıkılmıştı. Bunu anlamıştı adrian onu çok iyi tanırdı. Çbuk yıkılan bi kız değildi aslında ama bu kız yıkmıştı onu.
Birşeyler konuşyuyorlar, tartışıyorlardı kız kendinden emin bi edaya sahipti natalia ise yaralı bi sesle devam ediyordu konuşmasına. Bir açıklama yapıyor gibiydi kendini aklamaya çalıiıyordu. Demek natalia hatalıydı yoksa açıklama yapma zahmetine bile girmezdi o. Acaba ne yapmıştı yine?
Adrian hala düşünüyordu ve natalia birden omzunu adriandan çekti ve yürümeye başladı odaya gidiyordu heralde. Kız biraz bekledikten sonra natalianın yanına gitti ve konuşmaya başladılar. Barışırlardı heralde.
Peki adrian ne yapacaktı? Gitmelimiydi? Neden? Burda bi işi kalmadığı içinmi? Kalsa ne yapacaktı? Hiçbişi.
O zaman en iyisi gitmekti kızlara biraz rahat verirdi hem. arkasını döndüğünde orabel hem gülüyor hemde gitme diyen gözlerle bakıyordu. Kıza güldü ve yürümeye başladı oda. Tekrar gelicem der gibi bib bakış attıktan sonra caddedeydi artık.
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:28 pm

Natalia diyeceğini demiş odasına doğru yol almaya başlamıştı.Orada konuşacağı kadar değer verdiği birisi yoktu artık.Aralarında değer verdiği kişi Nina ona oyun oynamıştı.Natalia ve Nina'nın başkalarına oynadığı oyunlar yanında bu bir hiçti ama Natalia'yı üzmesinin nedeni bir dostunun ona bunu yapmasıydı.Nina arkadaşı olmasaysı onunla iyi bir dalaşırdı ama iki dakika öncesine kadar arkadaşım dediği birine bağırmayı kendine yediremiyordu.Bu yüzden söyleyeceğini söylemişti ve artık gitme zamanıydı.Yavaşça ilerlerden Adrian'dan sonra Ninanın sesi duyulmuştu.Yaptığından üzülmüşe benziyordu ve Natalia'nın arkasından gelmişti.Natalia durdu ama yüzünü ona dönmemişti."Bak Natalia beni bilirsin böyle entrikalar çevirmeyi severim."dedi elleriyle işaretler yapıyordu ''Ama yine bilirsinki seni severim ama ordaki akışını hiç unutamadım devamlı canımı acıtıyordu senden -yada aslında kendimden- bi intikam almalıydım. Şuan senden değil kendimden çıkartıyorum aslında bu acıyı." dedi.Natalia yavaşça ona döndü.Gözleri yaşlanmıştı ama ağlamıyordu.Parmağındaki yüzükle oynamaya başladı.Sonunda Nina'nın gözlerine baktı.Onun da gözleri dolmuştu.O günü hatırlamış olmalıydı. ''Özür dilerim Nina.Seni sevdiğimi sen de bilirsin.Ben sana suçlu gözlerle bakmadım.Yalnızca Oceane'nın durumu kötüydü.Üzgünüm...'' Nina birden barıştıklarına sevinmişti.Elini Natalia'ya uzattı.

Kullanıcı profilini gör
Katherine Nina dobrév

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:40 pm

Nina natalia'nın yanına gelmi hızlı biçimde konuşmuş ve onu bekliyordu. Başını çevirerek yüzünü kaldırdı. Ve birgün pişti oldukları yüzükle oynamaya başladı onu atmamışmıydı? Nina güldü. Pişti olduklarını gördüğünde hemen çöpe fırlatmıştı yüzüğü. O yüzüğü takan başkası olsa ona attırırdı ama natalia'ydı yakınıydı bu yüzden kendi atmıştı yüzüğü çöpe. Natalia gözlerini kapatıp kendini sıktı rahatlamaya çalışıyordu.
'Özür dilerim Nina.Seni
sevdiğimi sen de bilirsin.Ben sana suçlu gözlerle bakmadım.Yalnızca
Oceane'nın durumu kötüydü.Üzgünüm...''dedi gözlerini açtığında.
Özürdilemişti haksız olduğunu biliyordu çünkü. Bilmeliydi çünkü. Özrünü tabiyki kabul etmişti. Samimi bi gülüşle elini uzattı natalia yüzüklü olan eliyle sıktı ninanın elini ve oda gülümsedi. Natalia birde üstüne çullandı. Sıpsıkı sarıldı ninaya. "Hey barışmış ayaklarına yatarak beni öldürmeyemi çalışıyodun:? Planın bumu?"dedi gülerek.
Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 7:49 pm

Natalia Nate'in ona verdiği yüzükle oynamıştı uzun süre.Ne zaman sıkılsa ona bakardı ve parmağından çıkmarmadığı veya her gün yenisiyle değiştirmediği tek yüzüktü bu.Nina samimiyetle elini uzattığında yüzüklü olan parmağıyla elini sıkmıştı.Aynı yüzüğü bir kez Nina'da da görmüştü.Normalde takmazdı ama manevi değeri büyüktü ve hiçbir zaman çıkarmayacağına dair söz vermişti Nate'e.Bu tesadüf aklına gelince istemesen sırıttı.Nina'nın böyleri sevmediğini iyi biliyordu.Aslında o da sevmezdi ama manevi değeri adına onu çıkarmayacaktı.Aklına gelen bu komik olayla biraz da şakacı bir şekilde sarıldı Nina'ya ve onu fazlaca sıktı.Bu Natalia'nın Nina'ya çoğu zaman yaptığı bir espriydi.Bunu sevmediğini biliyordu.O yüzden özellikle onunla uğraşmak için yapardı bunu. "Hey barışmış ayaklarına yatarak beni öldürmeyemi çalışıyodun:? Planın bumu?"dedi.Daha fazla bu şakayı uzatabilirdi ama şimdilik bu yeterliydi. ''Bunu her zaman istediğimi bilirsin.Senden güçlüyüm bilirsin.Ne de olsa senden büyüğüm değil mi?'' dedi ve sırıttı.Bu da aralarında bir espriydi tabiki.Natalia'nın büyük olduğu esprisi.Ve tabiki bu da şakaydı. ''Ben şimdi sana büyük nasıl olur gösteririm.'' dedi ve küçük bir kahkaha attı.Eski dostunu geri kazanmak güzeldi...

Kullanıcı profilini gör
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Herkes ayrı telden çalıyo!   C.tesi Tem. 31, 2010 8:03 pm

Not:Rpg bitmiştir.

Konu kilit!

Kullanıcı profilini gör

Herkes ayrı telden çalıyo!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Batistanın WWE'den Ayrıldıktan Sonraki İlk Açıklaması !
» Kelly Kelly'den ayrıldım