House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Özel Güç Alımları.

+4
Eugéne Yekaterina
Elizabeth Rose Wayland
Eliana Yekaterina
Julié Clouid O'Shéliâ
8 posters
YazarMesaj
Julié Clouid O'Shéliâ
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Julié Clouid O'Shéliâ

İş/Hobiler : Yakmak.

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:32 pm

Ad-Soyad:
Rpg Gücü*:
İlgi Alanları:
İşaretlenmeden önce ne ile uğraşırdınız?:
Özel güç sizin için niçin gerekli? Kurgunuza yararı ne?:

+80 Rp Gücü.
Eliana Yekaterina
Drama Profesörü | Güç Seviyesi: 91
Drama Profesörü | Güç Seviyesi: 91
Eliana Yekaterina

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 6:25 am

Ad-Soyad: Eliana Yekaterina
Rpg Gücü*:91
İlgi Alanları: Kimse yokken şarkı söylemek. Ve tabii tüm hayatı boyunca hayali bir kişiyi dramatize etmesi de var.
İşaretlenmeden önce ne ile uğraşırdınız?: Bir şarkıcıydım. Ama şu şaşalı olanlardan değil. Sokakta söylerdim.
Özel güç sizin için niçin gerekli? Kurgunuza yararı ne?: Karakterim gerek görünümü gerek kişiliği dolayısıyla sürekli dışlanmış birisidir. Her şeye karşı inancını kaybetmiştir ve hayatı bir boşluktan ibarettir. Nyx kendi varlığını hatırlatmak için ona özel bir güç vermiş olabilir. Ki önceki başvurumda da söylediğim gibi. Kitapta 6. sınıfa doğru özel güçler açığa çıkıyor. Ve bir profesör olarak karakterimin özel gücünün olmaması abes değil mi?

[p.s.: Önceki konuda bir cevap yazdıysanız da görmedim. Başvuruyu yenilediğim için pardon U.U]
http://neko-no-genjutsu.blogspot.com/
Elizabeth Rose Wayland
Gece Evi Yüksek Rahibesi | Şiir Profesörü | Güç Seviyesi: 90
Gece Evi Yüksek Rahibesi | Şiir Profesörü | Güç Seviyesi: 90
Elizabeth Rose Wayland

Oda Arkadaşı : Profesörüm Elbette tek kalıyorum
Lakap : Liz yada Roza

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 6:53 pm

Ad-Soyad: elizabeth Rose Wayland
Rpg Gücü*: 80
İlgi Alanları: Edebiyat, güzel sanatlar, tarih ve arkeloji
İşaretlenmeden önce ne ile uğraşırdınız?:Öğrenciydim. Tarih okuyordum.
Özel güç sizin için niçin gerekli? Kurgunuza yararı ne?: Kurgumu geliştireceğini ve renklendireceğini düşünüyorum
Eugéne Yekaterina
Eskrim Profesörü | Güç Seviyesi: 83
Eskrim Profesörü | Güç Seviyesi: 83
Eugéne Yekaterina

Oda Arkadaşı : Oda arkadaşi mi?
İş/Hobiler : manga okumak+çizim yapmak=manga çizmek
Lakap : Eugé-kun

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 9:19 pm

Ad-Soyad: Eugéne Yekaterina
Rpg Gücü*:82
İlgi Alanları: Kendi istediği hayati pek yaşayamamış biri. Bu yüzden ilgi alanları yavaş yavaş oluşuyor.
İşaretlenmeden önce ne ile uğraşırdınız?: Ailemle ve onlarin beni yönlendirmeye çaliştiklariyla.

Özel güç sizin için niçin gerekli? Kurgunuza yararı ne?: Özel güç kullanmak kurguya renk katar uzatmamıda sağlar. Kullanılabilir. Karakterim genelde insanlara kolay yaklaşamayan biri. Bu yüzden genelde yalnız yaşamış ve nesneler üzerinde fazla uğraşmış.
Elena Bonnie McCullough
Kırmızı Çaylak | Güç Seviyesi: 90
Kırmızı Çaylak | Güç Seviyesi: 90
Elena Bonnie McCullough

Oda Arkadaşı : Arıyorum...
İş/Hobiler : Bla Bla Bla ...
Lakap : Lakap takmaya çalışta göreyim..!

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 4:12 pm

Ad-Soyad: Elena Bonnie McCullough
Rpg Gücü*: 90.
İlgi Alanları: Zamanının hemen hemen hepsini kitap okuyarak geçiştirir. Bunun dışında karşısındaki kişiyi küçük düşürmeye bayılır. Modayla da haşır neşirdir hani...
İşaretlenmeden önce ne ile uğraşırdınız?: Defterlerinin kenarlarını karalamaya bayılırdı. Küçük karalamaları aklına aniden eserdi. İlham melekleri gibi... Fotoğrafçılıkta da üstün bir başarısı vardı. Ama işaretlendikten sonra eski hayatına veda etti. Ama fotoğraf çekmeye içi gitmiyor değil.
Özel güç sizin için niçin gerekli? Kurgunuza yararı ne?: Kırmızı bir çaylak ölmüş bir çaylaktır. Madem ölüp, yeniden doğuyor niçin bir özel güce sahip olmasın ki?

! Rütbe başvurumu yapmıştım. Onaylanmasını bekliyorum.
Alessandra Mitchell Sydné
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
Alessandra Mitchell Sydné

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 5:51 pm

~ İsim & Soyisim : Alexa Mia D'iara
~ RPG Gücü : 85
~ İlgi Alanları : Alexa; bir çok uğraş içindedir. Yaptığı çalışmalarda başarılıdır. Jimnastik yapar ve müzik dinler. Oyuncudur. Rollere çok rahat bir şekilde bürünebilir. Kitap okur ve dans eder.
~ İşaretlenmeden Önce Ne İle Uğraşırdınız ? : Oyuncuydum. Başarılı ve rollerine çabuk bürünebilen biriydim. ( Hala öyleyim o ayrı ). Resim yapmaya ve matematiğe ayrı bir ilgim vardı. Ama hayatımda değişmeyen tek jimnastikti. Elastik bir yapıya sahip olduğumdan jimnastik ve akrobasi sporlarına bayılırım. İşaretlenmeden önce yamaç paraşütü, derin dalış, uçurum atlayışı gibi bir çok riskli spor dalı ile uğraşırdı.
~ Özel Güç Sizin İçin Neden Gerekli ? : Alexa; Nyx'in iyilik meleklerinden. Tatlı ve sevecen. Tanrıça'sını çok seviyor. Çocukken yaşadığı olayların yarısından çoğunun üstünden kendisi geldi ve şu anda bulunduğu konuma gelebilmek için bir çok zorluğu ve engeli aştı. Söyler misiniz ? Tanrıça'sı ona bukadar inanan ve kendini kanıtlamış birini neden bir yetenekle kutsamasın ?
~ Kurgunuza Yararı Ne ? : Kurgumu ilginç kılacaktır. Ayrıca yukarıdada bahsettiğim gibi Tanrıça'sına bu kadar inanıp, ona kendini kanıtlayan biri neden bir yetenekle kutsanmasın ?
Serenity Melanie Holls
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Serenity Melanie Holls

Oda Arkadaşı : Yok...
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Sere, prenses

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:52 pm

Ad-Soyad: Serenity Melanie Holls
Rpg Gücü*: 80
İlgi Alanları: Çok başarılıdır. Müzik, resim, dans, tiyatro her konuda yeteneği vardır. Ama o kitap okumayı çok sever. Ve tabi ki partileri... Popüler bir insan olmak için bu kesinlikle gereklidir.
İşaretlenmeden önce ne ile uğraşırdınız?: Öğrenciydi. Hemde oldukça başarılı derece yapmış bir öğrenci...
Özel güç sizin için niçin gerekli? Kurgunuza yararı ne?: Nyx ona geleceği görebilme gücünü vermiştir.
Candice Swane
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
Candice Swane

Lakap : Candy.

Özel Güç Alımları. Empty
MesajKonu: Geri: Özel Güç Alımları.   Özel Güç Alımları. Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 5:22 pm

#Candice Swane.
#100.
#Müzik, resim, edebiyat. Aslında sanatsal konularda ve edebiyatta fazlasıyla başarılı biridir. Kendi başına kalmayı tercih eder çoğu zaman ve bu nedenle ilgi alanları üzerine yoğunlaşmak için zaman bulabilir.
#Okulun rock gruplarından birinde solistti ve kendi resim sergisini açabilmek için yeni resimler üzerinde çalışıyordu. İşaretlendikten sonra da sergi için resim yapmayı sürdürdü.
#Karakterim biraz gizemli biri. İnsanlarla sanatı sayesinde iletişim kuruyor ve gerçekte olduğu kişiyi maskeler ardında saklıyor. Bu onun hem çok uzak hem de çok yakın biri gibi görünmesini sağlıyor. Gerçekte olduğu gibi değil hiç bir zaman. Eh, bu da kızımızın her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilen biri olmasını sağlıyor. İnsanları kandırmak konusunda da başarılı. Nyx'in ona vereceği özel güçlerle insanların fikirleri veya gördükleriyle oynabilmesi durumunda kötülerin arasına karışıp casusluk yapabilir. Kişiliğini saklayabilen birinin insanların gördükleri, duydukları, düşündükleri şeylerle oyunlar oynayıp onları yanıltması fazlasıyla hoş olabilirdi.

Özel Güç Alımları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» # Özel Yetenek Listesi
» Özel Model Listesi.
» Özel Model Başvurusu
» Profesör Alımları.
» İnsan Alımları.