House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Ders kuralları ve Duyuruları

YazarMesaj
Elizabeth Rose Wayland
Gece Evi Yüksek Rahibesi | Şiir Profesörü | Güç Seviyesi: 90
Gece Evi Yüksek Rahibesi | Şiir Profesörü | Güç Seviyesi: 90
Elizabeth Rose Wayland

Oda Arkadaşı : Profesörüm Elbette tek kalıyorum
Lakap : Liz yada Roza

Ders kuralları ve Duyuruları Empty
MesajKonu: Ders kuralları ve Duyuruları   Ders kuralları ve Duyuruları Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 2:27 am

Ders kuralları

+ Ders offline işlenecektir. Konuyu eğlenceli yapmak için elimden geleni yapacağım merak etmeyin.

+ Dersler Offline işleneceği için herkes bir RP bırakabilir. (Ofline derslerde rpler Genel olarak derse başlar, ilerletir ve bitirip çıkılır. Şeklinde yazılır)

+ RPlerinizde benim konuşmalarıma ya da bahsettiğim hareketlerime yer verin ama asla bunu abartmayın. Hayal gücünüzü görmek istiyorum.

+ RPleriniz uzun olmalı çünkü offline ders işleyeceğiz. Renklendirme güzel olmalı ki şık dursun.

+ Ödevler ise kopyalanmayacak, kendi yorumlarınız katılarak hazırlanacaktır. Uzunluk önemlidir ama hayal gücü çok daha önemlidir.

+ Ödevleri rpnizin sonunda sınıftan ayrılırken masama bıraktığınızı belirtiniz fakat ödevleriı en altta spoiler içine alınız. Spoiller yapmak içinKod:
[spoiller]Ödevini buraya yazacaksınız[/spoiller]

+ Rp’leriniz en az 10 satır olmalı.

+ Derslerde genelde konuyu profesör değil öğrenciler işler. Bu yüzden beni olabildiğince az konuşturun.

+ Derslerde Arkadaşlarınıza bağlı ortak bir kurgu yapabilirsiniz ancak kendi sözlerinizi kullanmalı ve özgün olmalısınız. Dersin konusu ortak olacak fakat ne yazacağınız, dersin işlenişi size bağlı olacak.

Ders kuralları ve Duyuruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öğrenci Listesi - Ders için başvurda bulunun
» #Ders Kuralları
» Ders Seçimleri.
» Rpg kuralları
» Forum kuralları