House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

ilginç bir gün [isteyen katılsın]

4 posters
YazarMesaj
Hayley Elizabeth Foster
Oyuncu | Güç Seviyesi: 70
Hayley Elizabeth Foster

Oda Arkadaşı : oda arkadaşı mı? hahaha
İş/Hobiler : Film çekmek :)
Lakap : Hayl, Eliz

ilginç bir gün [isteyen katılsın] Empty
MesajKonu: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:47 pm

Hayley'in tatili çok sıkıcı geçiyordu. Parkları ve müzeleri gezmişti. Şimdi de Philbrook müzesindeydi. Buraya yakın bir gece evi vardı. Hayley hep bir çaylakla veya bir vampirle tanışmanın hayalini kurmuştu. Aslında müzeyi de sırf Tulsa Gece evine yakın olduğu için gelmişti. Etrafta fazla insan yoktu. Sadece yanındaki menajeri yani en iyi arkadaşı Nola, bir de yeri temizleyen bir adam vardı. Koridorda yürüdükçe etrafta daha çok kişi gördü. Kim bilir, belki de bunlardan biri vampir veya çaylaktır, diye düşündü..
Blair Mimi Forcelit
4. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 72
Blair Mimi Forcelit

Oda Arkadaşı : Nerissa Elit ikizz seviliosun ^^ ama artık birlikte kalamayız ne yazıkkii :( ama olsun yinede bir hayatım var dimi???Biricik oda arkadaşım Eva Blaa seviliosun Eva :)
İş/Hobiler : 3 kelime 1.eğlence 2.eğlence 3.eğlence xD
Lakap : Queen B

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:53 pm

Blair aklı ikizinde kalmışp bir şekilde müzeyi geziyordu gece evinden dışarı çıkması onun için tehlikeli olabilirdi.Ama işaretlerini tamamaen kapamış ve üstünde çaylak olduğunu kanıtlayacak hiç bir şey bırakmamıştı burada çok az kişi vardı hepsi insan gibi gözüküyordu Bu yüzden derin bir oh çekti yani kimse dışarı çıktığını bilemiyecekti.Koridorda ge3en biri gözüne çarptı sanki tanıyor gibiydi sonra tanımadığını anladığında tekrar bir oh çekti ve kıza doğru ilerledi.
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:03 am

Blair kıza doğru ilerledi.
'' Seni tanıyor muyum?'' Kaşlarını çattı.
Hayley bir kahkaha attı.
'' Beni kim tanımaz ki? Ben Hayley, Hayley Elizabeth Foster. Hani şu televizyondaki.'' Blair, Hayley'i tanıyordu. Onun bir kaç filmini izlemişti. Demek bu yüzden ona tanıdık geliyordu.
Hayley Blair'in kulağına eğildi.
'' Buralarda hiç vampir veya çaylak gördün mü?'' Blair donup kaldı.
'' Bunu neden soruyorsun?''
'' Sadece onlardan biriyle tanışmak çok hoş olurdu.'' dedi ve kıkırdadı.
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

Oda Arkadaşı : Nerissa Elit ikizz seviliosun ^^ ama artık birlikte kalamayız ne yazıkkii :( ama olsun yinede bir hayatım var dimi???Biricik oda arkadaşım Eva Blaa seviliosun Eva :)

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:12 am

Bana böyle bir soru soramazdı diye düşündü Blair nasıl bir soru bu şimdi bana neden bunu soruyorsunuz ki insanlar vampir ve çaylaklarla uğraşmayı sevmez bayan Foster dedi ve saçını bir arkaya birde öne atıverdi.Ama bayan bakışlarıyla Blair'i süzüyor bir şeyler anlamış gibi kafasını kurcalıyor gittikçe üsteliyor gibiydi.Ve Blair sonunda pes ediverdi.Evet burada bir çaylak görmüştüm ancak sanırım siz hala bunu fark edemediniz bayan Elizabeth
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:17 am

Hayley eliyle Blair'in alnına dokundu. Eliyle hafifçe ovaladı ve Blair'in işaretindeki kapatıcıyı etrafa yaydı. Blair'in işareti ortaya çıkmıştı. Blair;
'' Ne yaptığınızı sanıyorsunuz?'' dedi ve elini alnına kapattı. Hayley bir kahkaha daha attı. Bu arada arkadaşı Nola çoktan bir yerlere takılıp kalmıştı bile. Elizabeth;
'' Sen beni salak mı sandın?'' dedi ve çantasından bir kapatıcı çıkarttı. Blair'in alnına hafifçe kapatıcıyı sürdü.
'' Seni tanımak isterim. Gerçekten, seninle uğraşmayacağım. Ben küçükken ablamı bir iz sürücü işaretlemişti. Ama o öldü.'' dedi ve önüne düşen saçları geriye attı
.
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:25 am

yani şu anda kırmızı çaylak yada vampirmi?Bu arada hayır tipinden salak olmadığın belli ama içini bilemem tabi diyerek soğuk bir şaka patlattı ve gülmeye başladı nese her şeyi bozup düzelttiğin için teşekkür ederim ancak insanlarla arkadaş olmanın tehliklei olacağını düşünüyorum hem sen ne için vampirlerle takılıyorsun anlamadım bu arada adım Blair Mimi dedi ve yine her zamanki samimi gülüşünü yaptı..
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:38 am

''Neden mi? Bilemiyorum. Ablamın vicudu değişimi reddetti ve öldü. Kırmızı vampir falan da olmadı. Ben hep ablam gibi olmak istemiştim. Onun arkadaşlarıyla takılırdım. Aslına bakarsan bütün çaylakları ablama benzetiyorum, bana onu hatırlatıyorlar. Benim senden büyük olmama rağmen sen de bana onu hatırlatıyorsun. Sahi, kaç yaşındasın? Nasıl işaretlendin?''
Dedi ve Blair'in saçını kulağının arkasına attı.
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:57 am

aslına bakarsan yaşım 19 küçük gösteriyorum ama sanırım öyleyimde geçmişimden pek bahsetmeyi sevmiyorum annem beni doğururken öldü babam ise beni terk edip gitmiş bana kim baktı ne yaptı kimsenin umrunda değildi bir gün babamı bulmak için yemin ettim ve babamı buldumda tam hayatım düzene girmişken büyük bir ev iyi bir baba küçük kardeş ve bir anne ye sahip olmuşken yani hayatımdaki yaşama işaretlendim işte hemde ailemin yanında işaretlendim.Bir gün yemek yemek için dışarı çıkmıştık yemeklerimiz çok şık bir yerde yenildi ve kahve içmek için bildiğim en mükemmel yere ilerledik kahveler içilmişti cafeden çıkıyorduk ki iz sürücü tarafından işaretleniverdim işte.Peki sen kaç yaşındasın?? dedi ve acı içinde geçiştirdi.
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:07 am

Hayley Blair'in konuşması sırasında durmadan kafasını sallamıştı.
'' Peki sen kaç yaşındasın?'' Hayley;
'' Ben, 20 yaşındayım. Biliyorum, daha büyük gösteriyorum ama hepsi, üzerimdeki bin ton makyajdan! Ablam işaretlendiğinde 14 yaşındaydım. O 4. sınıftayken, yani senin yaşındayken öldü. '' dedi. Kafasını Nola'ya çevirdiğinde onu bir başkasıyla konuşurken gördü. Anlaşılan Nola da kendine birini bulmuştu. Hayley;
'' Benimle Starbuxks'ta bir şeyler içmek ister misin tatlım?'' dedi ve Blair'e döndü
.
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:18 am

elbette isterim Hayley yani sana Hayley dememin bir sorun olucağını sanmıyorum ama ne biliyim benden büyüksün ve yüzündeki o makyajla 34 gibi gözüküyorsun
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:22 am

Hayley;
'' Tabiki Blair. '' dedi ve gülümsedi.
Aurelia Séptember Qixinâ
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
Aurelia Séptember Qixinâ

Oda Arkadaşı : Undine Lissa O'Shéa.
İş/Hobiler : Çaylak / Kitap okumak.
Lakap : Séph.

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:58 am

En az 5 satır kuralına dikkat edin lütfen!
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:31 pm

rp bitti. Kilitler misiniz?
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: ilginç bir gün [isteyen katılsın]   ilginç bir gün [isteyen katılsın] Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 7:34 am

Tekrar tekrar uyarıyoruz.Rpgleriniz en az 5 satır olmalı.Rpglerinizi yazarken konuşmadan çok ruhsal ve fiziksel betimlemeye yer veriniz.Böylece rpg'leriniz uzayacaktır.Bir daha 5 satırdan az rpg'nizi görürsek uyarı alacaksınız.Bilginize...

ilginç bir gün [isteyen katılsın]
1 sayfadaki 1 sayfası