House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak

4 posters
YazarMesaj
Blair Mimi Forcelit
4. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 72
Blair Mimi Forcelit

Oda Arkadaşı : Nerissa Elit ikizz seviliosun ^^ ama artık birlikte kalamayız ne yazıkkii :( ama olsun yinede bir hayatım var dimi???Biricik oda arkadaşım Eva Blaa seviliosun Eva :)
İş/Hobiler : 3 kelime 1.eğlence 2.eğlence 3.eğlence xD
Lakap : Queen B

Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Empty
MesajKonu: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 2:29 am

Blair anlamıyordu.Hayley in ablasını neden bir kırmızı olarak devam etmemişti.Bunların kafasını karıştırmasını istemiyordu ama düşünmeden de edemiyordu.Kapıya gelmişlerdi.Sanırım bir kahve iyi gelicekti.Görevliye siparişleri verdikten sonra uygun bir masaya oturdular ve konuşmaya başladılar.Blair aklından geçen şeyleri açıklamak istiyordeu ama sözü Hayley başlatmak istiyor gibiydi. B ona hak vermek istedi.Ve Hayleyin konuşucaklarını dinledi.
Hayley Elizabeth Foster
Oyuncu | Güç Seviyesi: 70
Hayley Elizabeth Foster

Oda Arkadaşı : oda arkadaşı mı? hahaha
İş/Hobiler : Film çekmek :)
Lakap : Hayl, Eliz

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 3:52 am

"Oynadigim filmlerde hep kötü vampir olurum bilirsin ama sakin bana kin duyma." dedi ve kikirdadi.
"Evet, korku filmlerini severim ve cogu filmini de izledim Hayley. Hatta su Dehsetin habercisi filminde korkudan uyuyamamistim."
Hayley gülümseyerek onu dinliyordu. Blair dayanamayarak sordu;
" Ablan neden kirmizi caylak olarak devam etmedi?" Hayley;
" Ben istemedim. Onun neye dönüsecegini biliyordum, insanlari yiyecekti, hic banyo yapmayacak ve kötü kokacakti." dedi ve bir ic cekti. Blair, Hayleyin gözlerinin doldugunu hissetti.
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:34 pm

LÜTFEN EN AZ 5 SATIR KURALINA DİKKAT ! YOKJSA UYARI ALICAKSINIZ.
http://nightofhouse.yetkinforum.com
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

Oda Arkadaşı : Nerissa Elit ikizz seviliosun ^^ ama artık birlikte kalamayız ne yazıkkii :( ama olsun yinede bir hayatım var dimi???Biricik oda arkadaşım Eva Blaa seviliosun Eva :)

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:56 pm

Hayley üzülmeni istemiyorum ama en azından yanında olabilecekti hem belkide bunları yapmazdı.İnan bana inandığı yoldan gidebilir.dedi Blair ama iş işten geçmişti Hayley ablasını kaybetmişti ama aklında bir düşünce barındırıyordu ve bunu dışa vurdu.Ama biliyormusun bence ablan hala yanında ayrıca merak etme tanrıça her zaman ablanın yanında olucaktır.
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 5:07 pm

Elizabeth gözündeki yaslari temizledi, ardindan;
" Gece evinin eski halini hatirliyorum, hala aynimi? Bana biraz anlatir misin?"
Blair kafasini kasidi.
" Sanirim hala ayni." dedi ve gülümsedi. Bir ses duydular. Kafalarini kaldirdiklarinda bir kiz Hayley"e bakiyordu.
" Merhaba. Siz Hayley Foster"siniz degil mi? Bana bir imza verebilir misiniz?" dedi ve bir kagit kalem uzatti. Blair ve Elizabeth bir kahkaha attilar.
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:12 pm

kahkalara doyum olmuyordu ancak Blair kimse onu fark etmeden gitmeliydi yinede kaldı ve konuşacakalrı daha bir sürü şeyi düşündü düşündükçe merak etti sesler kimseden gelmeyince B yine ilk konuşan oldu Onlardan sıkılmıyormusun Hayley bir sürü hayranın var evet diğerlerine göre bu muhteşem bir hayat ama bence hayatın çopk sıkıcı yani hayatını bir seneryo gibi göstermekten kim sıkılmazki??
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:29 pm

" sıkıLmiyor degilim ama ne yapsam bos."
Hayley bir yandan da kagidi imzaladi. Kiz gülümsedi ve gitti. Blair de ayaklandi.
" Gercekten gitmeliyim." Hayley Blair"in kolunu tuttu.
"Lütfen biraz daha kal. Gercekten caylaklarla vakit gecirmeyeli epey oldu. Bana biraz kendinden bahsetsene.." dedi ve Blair"i oturttu. Blair siritti ve ardindan konusmaya basladi..
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:58 pm

Ben yani bu konu biraz fazla karışık aslında gülüceksin belki ama tam bir sürtüğümdür.Anlattığım gibi babama çok kızgındım yani ozamanlar şimdi o kızgınlığın bedelini ödüyorlar bu yüzden kendimi suçlu hissediyorum ama boş işte her şey koca bir yalan gibi ben senin yaşında değilim ama inan çok acı çektim şimdi ise eski yaşamıma mutluluğuma lüksüme geri döndüm artık değiştim yani çok değiştim mutluyum bilemiyorum hayley biraz sen bahset şimdi ama eskilere çok dalmıyalım dedi gülümsedi ve kızı bekledi daha doğrusu muhtemelen kadını... Very Happy bunu düşünürken hafiften gülüyordu.Sonra arkasını döndü Nese sanırım artık kalkmam lazım gerçekten yokluğum fark edilmemeli dedi gülümsedi cebini kurcaladı çıkarttığı parlatıcıyla dudaklarını süsledikten sonra sonra görüşürüz hayley diyerek uzaklaştı.

Not:Rp bitmiştir (sanırım Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_razz Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_razz)
Hayley Elizabeth Foster
Hayley Elizabeth Foster

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:18 pm

Hayley Blair"i izledi ve kapidan cikinca oturdugu koltuga sirtini yasladi. Uzun zamandir ilk defa bir caylakla konusmustu. Akli eskilere gitti. Yarin gece evine gidecekti...

rp out: rp simdi bitti Smile
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak    Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak  Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 7:36 am

Arkadaşlar...Uyarı aldınız.Bir daha 5 satırdan az rpg'niz olmasın.Yoksa siteden uzaklaştırılabilirsiniz.Bilginize...

Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayley Elizabeth Foster
» Eva & Blair Tanışma ve Alışma
» Blair mimi Force
» Blair Mimi Forcelit