House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Minik Sohbet

3 posters
YazarMesaj
Natalia Aphrodite Tesher
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Natalia Aphrodite Tesher

Oda Arkadaşı : Natalia Ellié O'rélia. İkiz :D
İş/Hobiler : Rp yazmak
Lakap : ßisu , ßilsu, Kuzu, Pikaçu (pikaçunun böyle yazılmadığını bende biliyorum *-*)

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:12 am

Kişiler: Natalia Aphrodite Tesher, Natalia Ellié O'rellia
Zaman: Şafak
Kaçıncı Şahıs: III. Tekil Şahıs
Kısa Kurgu: Aphrodite ve Natalia'nın, Natalia'nın başına gelenler hakkındaki konuşması.

Aphrodite yatağına oturdu ve yastığını kucağına alıp kemirmeye başladı. Oda arkadaşı Natalia'yı gerçekten de merak etmişti. Pijamalarıyla odadan çıkmış ve hiçbirşey söylememişti. Şafak sökmek üzereydi. Aphrodite'İn ciddi anlamda uykusu gelmişti. Gözleri ağır ağır kapanıyordu. Her an yastığı ağzında uyuyabilirdi. Ağır ağır cebinden telefonunu çıkardı. Natalia'yı tekrar arayacaktı. İnek gözlüklerini takarak rehberinde Natalia'yı buldu ve "ara" tuşuna bastı. Telefonu kapalıydı. Aph'ın yastığı gerçekten de sırılsıklam olmuştu. Birden kapı çarptı. Natalia gelişti. Aph rahatlamıştı. Natalia ona deli misin dercesine bakıyordu. Aph ağzından yastığı çıkardı ve hızla konuşmaya başladı. " Pijamanla odadan çıktın ve batı duvarına doğru gittin. Telefonun kapalı ve şafak sökmek üzere. Vay canına. Sen cidden üşütmüş olmalısın" dedi. Üşütmüş olmalısın kısmını şakayla söylemişti. Natalia'nın alınmamasını umuyordu. O sırada Aph'ın kemirmeyi bıraktığı yastığı keisi BlacKer yalamaya başlamıştı. Aph BlacKer'a ters ters baktı. Aph ısırırken yastığın sadece ucu ıslaktı şimdi ise bütün yastık sırılsıklam olmuştu. Güneş ışığı gelmemesi için kalın perdeyi çekti ve ayağını yere vurarak Natalia'nın cevap vermesini bekledi.
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 7:42 pm

Artık eskisi kadar sinirli değildi Natalia.Ne olursa olsun bugün sonunda bir sonucu iyiye bağlayabilmişti.Evet annesi ölmüştü,eski sevgili tarafından kullanmılmıştı,ölümün kıyısından dönmüştü belki ama Nina'yla arasında olan buzları ertimişti işte.Hiç olmassa bunu başarmıştı.Yakında kendisine de gelecekti.Eski neşeli günlerine geri dönecekti bunu biliyordu.Hafif dalgalı saçlarını parmağıyla kıvırarak yürüyordu koridorda.Birkaç ezik onu böyle pijamayla görmeye alışık değil ki hemen aralarında fısırdaşmaya başlamışlardı.Başka zaman olsa onlara ağzının payını verirdi ama bugün gününde değildi.O ezikler de iyi günlerindeydi tabi.Böyle düşünürken hızla kızlar yatakhanesine ulaştı.420 nolu odaya geldi ve hemen içeriye daldı.Aphrodite yatağına oturmuş yastığını kemiriordu.Bunu sıkıldıüı veya meraklandığı zamanlar yapardı.Tüm yastık ıslanmıştı neredeyse.Gülmemek için kendini zor tuttu.Natalia onun bir deli olduğunu düşündü yine ve sırıttı." Pijamanla odadan çıktın ve batı duvarına doğru gittin. Telefonun kapalı ve şafak sökmek üzere. Vay canına. Sen cidden üşütmüş olmalısın" Natalia ayağında mırlayan Queen'i kucağına aldı ve kendi ekstra büyük uçuk renk yatağına oturdu.Yatağının üzerinde birleşen tüller yüzüne takılmıştı.Eliyl ittirdi ve Queen'i okşadı.''Aslına bakarsan üşüten ben değilim.Bu okulda üşüten başka kişiler var Aphrodite.Ciddiyim...'' Aphrodite şaşırmıştı.
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Lakap : ßisu , ßilsu, Kuzu, Pikaçu (pikaçunun böyle yazılmadığını bende biliyorum *-*)

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 8:14 pm

Natalia yatağına oturdu. "''Aslına bakarsan üşüten ben değilim.Bu okulda üşüten başka kişiler var Aphrodite.Ciddiyim..." dedi. Aph iyice meraklanmıştı. Yastığını BlacKer'dan aldı ve ıslanmayan yüzünü çevirerek yine ısırmaya başladı. Sonra saçmaladığını fark etti ve kafasını sallayarak yastığını bıraktı. BlacKer yastığa gidecek gibi olmuş ancak Aph ona ters ters bakınca Queen'in yanına gitti. Aph heyecanla ve yine hızlı konuştu. " Tanrı aşkına. Sanırım okul gündeminden fazla uzak kaldım. Neler oluyor? Bu aralar herkes çok garip davranıyor" dedi. Fransız aksanıyla konuşmuştu. Sonra sırılsıklam olan yastığına baktı ve yandaki çekmeceyi karıştırmaya başladı. Çekmecenin en dibinde temiz ve puanlı bir yastık kılıfı buldu. Çekmecenin üstüne koydu ve perdenin aralığını kaple attı. Gerçekten de çok meraklanıyordu. Natalia'ya meraklı gözlerlerle bakmaya devam etti ve Natalia'nın cevabını bekledi.
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:33 am

"Tanrı aşkına. Sanırım okul gündeminden fazla uzak kaldım. Neler oluyor? Bu aralar herkes çok garip davranıyor" dedi. Fransız aksanıyla konuşmuştu.Gülümsedi Natalia.Neler olduğunu bir bilseydi deliye dönerdi kesinlikle.Bunları düşünürken Queen kucağıncan hızla atlamış aralık kapıdan dışarıya fırlamıştı bu her zaman yaptığı bir şeydi.O kucağından atladığında Natalia üzerindeki kıyafetin farkına vardı.Sinirle giydiği pembe pijamalrıydı bunlar.Kesinlikle de seksi falan değildi.Ahh olamaz diye düşündü.Saçlarını da at kuyruğu yapmıştı.Tam bir fiyaskoydu bu.Aphrodite'nin meraklı gözlerine aldırmadan hızla kalktı.Devasa gardolabına doğru ilerledi.Beyaz ve toz pembeden oluşan kapağını açtı.İçinden en seksi sütyenini ve geceliğini çıkardı.Bunlar Victoria's Secret imzalı kumaşlardı.Özenle giydi bunları.Sonra elini belinde gezdirdi ayna karşısında.Şimdi iyi görünüyordu işte.Tek eksik olan saçlarını saldı.Upuzun olan saçları beline kadar düşmüştü gülümsedi ve Aphrodite'e doğru ilerledi.''Kenn ve Oceané arasında olanları biliyorsun.Ve orada Nina'nın durumunu da.İnanmassın ama her şey orada Nina'ya olan tavrımla başladı.'' Aph. şaşırmıştı.Yatakta doğrudu ve ojeli tırnaklarını süzmeye başladı.Kafasının karıştığı belliydi.
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:25 am

Natalia pijamasını değiştirdi. Sonra konuştu. ''Kenn ve Oceané arasında olanları biliyorsun.Ve orada Nina'nın durumunu da.İnanmassın ama her şey orada Nina'ya olan tavrımla başladı.'' Aph. şaşırmıştı.Yatakta doğrudu ve ojeli tırnaklarını süzmeye başladı.Kafasının karıştığı belliydi. Aph merakla konuştu. "Evet biliyorum. Ayrıca Nina'ya sert davrandın bence de. Yani sonuçta Nina'nın elinde olan bir şey değildi" dedi. "Yani pijamayla çekip gitmen bu yüzden öyle mi?"diye sordu gülerek Aph. Natalia Hayır anlamında başını salladı. Aphrodite gülmeyi kesti. Kaşlarını kadırarak konuştu. "Eee sonra ?" Yandaki çekmeceden ipek pijamalarını aradı. Gerçekten çekmecesi çok karışıktı. Üstteki kitapların hepsini yatağının üstüne attı. En sonunda alltaki koruma kılıfının içinde olan pijamalarını çıkardı. Pembe olanları giydi ve sonra yeniden yatağına oturdu ve meraklı gözlerle Natalia'ya bakmaya başladı.
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 4:20 am

"Evet biliyorum. Ayrıca Nina'ya sert davrandın bence de. Yani sonuçta Nina'nın elinde olan bir şey değildi" dedi. "Yani pijamayla çekip gitmen bu yüzden öyle mi?"diye sordu gülerek Aph. Natalia Hayır anlamında başını salladı. Aphrodite gülmeyi kesti. Kaşlarını kadırarak konuştu. "Eee sonra ?" Natalia içinden Adrian'ı düşündü.Seneler onu hiç değiştirmemişti.Hep aynı çapkınlığında ve umursamaz tavırlarındaydı.Natalia'ya nasılsın bile demeden ona asılmış hatta daha da ileriye gidip onu zorla öpmüştü.Üstelik bu küçük bir öpücük falan da değildi.Adrian eskisinden daha baştan çıkmış gibi gözüküyordu.Yıllar geçtikçe uslanmayacağı belliydi.Bunları düşünürken birden aklına Nate geldi.Ya Nate olanları öğrenirse diye düşündü içinde.Ya Natalia'dan ayrılırsa...Olanları gören birisi olmaması için dua etti içinden.Ve de Orabéll'in şom ağızlılık yapmaması için.O bunları düşünürken Aphrodite Yandaki çekmeceden ipek pijamalarını aradı. Gerçekten çekmecesi çok karışıktı. Üstteki kitapların hepsini yatağının üstüne attı. En sonunda alltaki koruma kılıfının içinde olan pijamalarını çıkardı. Pembe olanları giydi ve sonra yeniden yatağına oturdu ve meraklı gözlerle Natalia'ya bakmaya başladı.Gözlerini kocaman kocaman açmış kıvırcık saçlarıyla oynuyor.Eee hadi dercesine bakıyordu Natalia'ya. ''Belki ne alaka diyebilirsin ama bugün kim geldi tahmin et bakalım?'' Aphrodite daha da meraklanmaya başlamıştı.Bilmem der gibi baktı Natalia'ya ve kollarını iki yana açtı.Natalia bombayı patlatmıştı bile. ''Adrian!'' Ve Aphrodite şoktaydı...
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 5:04 am

''Belki ne alaka diyebilirsin ama bugün kim geldi tahmin et bakalım?'' Aphrodite daha da meraklanmaya başlamıştı.Bilmem der gibi baktı Natalia'ya ve kollarını iki yana açtı.Natalia bombayı patlatmıştı bile. ''Adrian!'' Ve Aphrodite şoktaydı. Aphrodite elini ağzına kapattı ve kıkırdamaya başladı. Natalia'nın sinirli bakışlarına aldırmadan kahkahayı koparttı. "Eee. Seni özlediği için mi gelmiş" diye sordu Aphrodite. Natalia'nın sinirli bakışlarına dikkat etti. Yavru köpek bakışını kullandı." Özür dilerim" dedi. Natalia'nın gözlerindeki kızgınlık birden şirinliğe dönüşüverdi. Natalia'nın cevap vermesini beklerken Natalia'nın daha önce anlattıkları aklına geldi. Adrian çapkın bir çocuktu ve Natalia'nın eski sevgilisiydi. Daha önce Natalia'yı çok üzmüştü. Natalia onu çok severken Adrian onu aldatmıştı. Gerçekten de iğrenç bir herif diye düşündü içinden. Tam Natalia cevap verecekti ki Aphrodite gözlerini büyüttü. "Onu hala seviyor musun? Yani aşk anlamında olmasa bile arkadaş olarak" diye sordu. Aphrodite ayrıldığı bütün erkeklerin hayatını mahvetmişti. Konuşrken bir yandan da çekmeceyi yavaşça açtı. Yatağından aşağı indi ve yere oturdu. Kolunun uzun olması gerçekten de büyük bir avantajdı. En güzeli de uzun kolu boyu da uzun olduğu için çok uzun gözükmüyordu. Elini yatağını üzerine uzattı ve ayaklarının üzerinde kalkarak kitaplarını yavaşça çekmeceye koymaya başladı. O sırada yatağından dedikoducu kız kitaplarından biri düştü. Aldı ve ayracı bıraktığı kısmı okumaya başladı. Aphrodite her ne kadar tembel bir kız gibi gözükse de (ki öyle sayılırdı zaten. Gece Evi'ne gelmeden önce birçok derse hiç çalışmazdı) kitap okumaya bayılırdı. Bir öksürükle kitaptan başını kaldırdı ve öksürüğün geldiği tarafa baktı. Natalia kaşlarını kaldırmış beni dinle dercesine bakıyordu. Aphrodite teslim oluyorum der gibi ellerini kaldırdı ve korkulu bir sırıtmayla konuştu. "Özür dilerim" diye mırıldandı. Yatağa oturdu ve Natalia'yı dinlemeye başladı...
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 5:18 am

"Eee. Seni özlediği için mi gelmiş"Adrian adını duyunca ondan beklenmeyecek bir şekilde şaşırmış ve sevinmiş gibi görünüyordu Aphrodite.Natalia kaşlarını çattı.Yine parmağındaki yüzükle oynamaya başlamıştı.Yani Nathaniel'in verdiği yüzükle.Bugün yaşananlar onu çok sarsmıştı.Aphrodite onu anlamassa başka kimseye anlatamazdı ve o zaman kendisini gerçekten kötü hissedebilirdi.Sonra bakışlarını yüzüğünden çekti ve buz mavisi gözlerini anlamlı bir şekilde Aphrodite'e dikti.Natalia'nın ne demek istediğini şimdi anlamıştı.Halbuki Adrian'ın on bu kadar üzdüğünü bile bile ikisinin bir araya geleceğini düşünmesine şaşırmıştı Natalia.Hem artık Nate vardı ve onu gerçekten çok seviyordu.Aphrodite Natalia'nın düşünceli ve sert bakışları üzerine bakışlarını küçük kedi yavrusu misali masumlaştırdı.İşte bu Natalia'nın hoşuna gitmişti.Aynı şekilde o da gülümsedi.." Özür dilerim" dedi.Natalia hemen affetmişti onu.Zaten Aphrodite onu her zaman anlardı.Onu her zaman dinleyecek ve anlayacak bir kişi varsa bu kişi de en yakın arkadaşı Aphrodite'ti.Neşeyle gülümsedi.Sonunda derdini anlatacak birini bulmuştu."Onu hala seviyor musun? Yani aşk anlamında olmasa bile arkadaş olarak" diye sordu.Onu arkadaş olarak bile nasıl sevebilirdi ki onca yaptığı şeyden sonra.Artık Adrian Natalia için yalnızca etkisiz bir elemandı.Ama yine geleceğini söylemişti.Ve Adrian bir şeyi aklına koymışsa kesinlikle yapardı.Umutsuzluğa kapıldı yine Natalia.Hafifçe boynunu yana eğdi.Tam anlatmaya hazırlanacakken Aph. saçma bir şekilde kitaplarıyla uğraşmaya başlamıştı.Bu da neyin nesi şimdi bakışını gönderdi ona.Aph anlamış olacakki kocaman sırıttı ve özür dileyip yatağina oturdu. ''Bugün Adrian geldi ve...Bana sarktı.Bir sevgilim olduğunu öğrenmiş aslına bakarsan.Ne kadar kıkanç olduğunu bilirsin...'' Sonra unuttuğum detayın farkına vardım ve kocaman asık bir suratla ekledim. ''Ve beni zorla öptü!''
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 6:20 am

''Bugün Adrian geldi ve...Bana sarktı.Bir sevgilim olduğunu öğrenmiş aslına bakarsan.Ne kadar kıkanç olduğunu bilirsin...'' Aphrodite sarkma kısmına gerçekten çok şaşırmıştı. Gece Evi'ne gelmesi bile büyük bir aptallıktı. Sonra devam etti. ''Ve beni zorla öptü!''
Aphrodite eliyle ağzını kapattı ve gözlerini kocaman açtı. Bu sarkma kısmından da şaşırtıcı bir olaydı.Adrian tam bir... Tam bir... Aphrodite başını ellerinin arasına aldı ve derin bir nefes alarak sordu. "Ya Nathaniel öğrenirse nolcak. Adrian ölür"dedi. Gerçi Adrian'ın ölmesi hiç umrunda bile olmazdı ama en yakın arkadaşı hatta ikizi Natalia'nın başı derde girebilirdi. Natalia cevap vermek üzereydi ki Aphrodite araya girdi. " Peki ya bir sevgilinin olduğunu nerden öğrenmiş" diye sordu heyecan ve üzüntünün karıştığı bir ses tonuyla. Sonra kafasını salladı. Bunların hepsi ona çok garip gelmişti. "Peki ya bu olanların Nina'yla ilgisi ne ?" diye sordu. Natalia cevap vermeye fırsat bulamıyordu çünkü Aphrodite hep soru soruyordu. En sonunda Aphrodite ağzını haaa der gibi açtı. " Yoksa Nina mı çağırmış Adrian'ı." diye sordu. Ama Nina böyle birşey yapmazdı. Nina çok iyi biriydi ve Natalia'yı çok severdi... Natalia'nın cevap vermesini beklemeden konuştu. "Ama öyle olamaz değil mi?" dedi.
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 6:36 am

Aphrodite olanlara o kadar şaşırmıştı ki nefes almadan aard arda soruları yöneltiyordu.O konuşuken ya Nate öğrenirse Adrian ölür gibi bir şey duymuştu ondan.Bu doğruydu Nate istese bir anda Adrian'ı öldürürdü.Ve bu çok yanlıştı.Bunu kesinlike öğrenmemli diye düşünürken acı gerçek beynine bir kurşun gibi saplanmıştı.Nate birisi yalan söylediğinde bunu anlayabiliyordu.Bu onun özel gücüydü...Natalia ona şimdiye kadar yalan söylemediği için onun özel gücünü unutmuştu.Ve bu kez Nate olanları kesinlikle anlayacaktı.Yakın zamanda kıyamet kopacaktı.Adrian ne yapıp ne edip kaçmalıydı ama bunu yapmayacağını biliyordu Natalia.O koskocaman egosuyla hemen gelir burda Nate ile savaşmaya kalkardı.Sanki gücü yetecek gibi...Natalia bunları düşünürken Aph. sorularına devam ediyordu.Şimdi de olanların Nina'yla ilgisini soruyordu.Ama Aph. Nina'nın böyle bir şey yapabileceğine imkan vermiyordu ve kesinlikle bunu reddediyordu.Natalia ise bitkin bir şekilde konuştu. ''Aphrodite!'' Aphrodite sonunda soru sormayı bırakmış devleşmiş gözleriyle Natalia'ya bakıyordu. ''Belki inanmak istemeyebilirsin ama Adrian'ı çağıran Nina'ymış...Ben de senin kadar şaşırdım ve kırıldım...''
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 5:30 am

"İnanmıyorum" dedi Aphrodite şaşkın bir sesle. Nina'nın böyle birşey yapacağına ölse inanmazdı oysa. Sonra tam Natalia konuşacakken Aphrodite yine sözünü kesti. "Bunu Nathaniel'den nasıl saklamayı düşünüyorsun acaba?" diye sordu korkuyla. Natalia ne yapacağını bilmiyor gibiydi. Aphrodite Natalia cevap veremeden gözlerini yeniden kocaman açtı ve konuştu. "Sonra n'oldu?" diye sordu. Natalia ters ters baktı ama Aphrodite aldırmadı. Bu sırada artık güneş ışığını perde bile kapatamıyordu. Aphrodite sinirle en kalın perdeyi çekti. Kalın perde gerçekten koyu bir kırmızı renkteydi. Aphrodite perdeyi kapattıktan sonra yastığa baktı. Yastığı kendinden uzak tutmaya çalışsada sürekli gözü ona kayıyordu. Sonunda BlacKer homurdandı ve ayağını paspasa silerek yastığı ayağıyla Aphrodite'ten uzak bir yere itti. Aphrodite BlacKer'a sevgi dolu bir bakış fırlattı. BlacKer ona dil çıkardı ve Queen'in yanına gitti. Oynamaya başladılar. Aphrodite şirin bir şekilde Natalia'ya bakmaya karar verdi. Natalia kafasını salladı ve konuştu..
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 6:12 am

Tüm bunları Nina'nın yaptığına inanamamıştı Aph. Başta Natalia da inanamamıştı ama kabullenmek zor olsa da Nina'nın acımasız yüzünü görmüştü. İşin kötü tarafı Nina'yla barışmış olsalar da Adrian'ın onu rahat bırakmayacğını biliyordu. Bugünden sonra kesinlikle Natalia'ya takacaktı. Bunu bilmek çok zor değildi Natali için. Onu yaptıklarıyla gayet iyi tanımıştı. Ve şimdiden sonra kendisini rahat bırakmayacağını iyi biliyordu. İçinden Nate ile arasının bozulmaması için dua etti. Eğer bu olursa Natalia ölürdü. Yine yüzüğüyle oynamaya başlamıştı o esnada Aph telaşla konuştu. ''İnanmıyorum...'' O da olanlara anlam verememişti tabiki. ''Bunu Nathaniel'den nasıl saklamayı düşünüyorsun acaba?'' İşte bu günün sorusuydu elbetteki. Evet bunu nasıl saklayacaktı. Nathaniel'in yalanları anlama gibi bir özelliğiolduğu ortadaydı. En küçük bir potla birlikte tüm gerçekleri öğrenebilirdi. İşte o zaman olacakları düşünmek bile istemiyordu Natalia. Fakat daha Natalia cevap veremeden Aph gözlerini kocaman kocman açtı ve konuştu. ''Sonra noldu?'' Natalia hemen ters bir bakış attı. Bu şekilde nasıl onun sorularını cevaplayabilirdi ki? Bu sırada gün ışığı rahatsız edici bir şekilde içeriye giriyordu. Aph kalkıp perdeleri çekti. Sonunda BlacKer homurdandı ve ayağını paspasa silerek yastığı ayağıyla Aphrodite'ten uzak bir yere itti. Aphrodite BlacKer'a sevgi dolu bir bakış fırlattı. BlacKer ona dil çıkardı ve Queen'in yanına gitti. Oynamaya başladılar. Aphrodite şirin bir şekilde Natalia'ya bakmaya karar verdi. Natalia kafasını salladı ve konuştu... ''Aslında Nina'yla barıştık ama Adrian yine gelecek. Bunu biliyorum...Aslında sen de az çok tahmin edebilirsin.''
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 7:33 am

"İnatçı erkeklerden nefret ederim. Sen onunla nasıl çıkıyordun. İğrenç" dedi Aphrodite. Sonra Natalia'ya "Özür dilerim" dedi. Sonra derin bir nefes aldı. "Uykum vaaaaar" diye esnedi. Natalia şüpheli bakışlarla ona bakıyordu. "Ama konuşmaya devam edelim" dedi gülerek. Sonra yastığa ve yorgana bakmamaya çalışarak. "Nina'yla barıştınız mı? Ciddi misin? Ben ona küsmezsem darılmazsın öyleyse değil mi? Ama şaşırdım sen öyle kolay kolay affetmezdin" dedi. Nina'yla küsmek istemiyordu çünkü Nina onun en yakın arkadaşlarından biriydi. Bunu biliyordu çünkü 3.sınıftayken gerçekten çok kötü kavga etmişlerdi ve 4.sınıf olana kadar asla konuşmamışlardı. Hatta birbirlerinin yüzünü görmemek için kese kağıdı geçirmişlerdi başlarına. Şimdi ise çok yakın arkadaştılar. Aphrodite bazen ona ikiz diye hitap ediyordu. Bu anıyı hatırlamamaya çalışıyor, hatırladıklarındaysa gülüyorlardı. Aphrodite güldü. Natalia ona Ne gülüyorsun? der gibi baktı. Aphrodite korkuyla. "Sadece birşey hatırladım. Ona gülüyordum" dedi. Natalia gülümsedi. Natalia tam konuşacakken Aphrodite yine sözünü kesti. "E hadi konuşsana" Aphrodite cidden geveze bir o da arkadaşıydı. Aphrodite heyecanlanmıştı çünkü merak ediyordu. Eper Adrian okula gelirse onun için cidden kötü olurdu bu. Büyük ihtimalle Nathaniel onu tek eliyle bile öldürebilirdi. Ve buna Natalia engel olamazdı. Aslında Adrian ölse Natalia kurtulurdu. diye düşündü. Sonunda birşey düşünmekten yoruldu ve Natalia'ya meraklı gözlerle baktı.
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: nA   Minik Sohbet Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 2:54 pm

Bunu nasıl yapabilir ? diüşüncesi berynini kavramıştı adeta. Oradan geçerken gördükleri onu şaşırtmış ve kızdırmıştı. Herkesin farklı olduğunu düşünüyordu Dominic. Hele bu kişi Natalia'sa... Natalia onun kuzeniydi. Ve neredeyse küçüklükten Gece Evi'ne gelinceye kadar onunla birlikteydi ve hiç böyle bir şey görmemiş , duymamıştı. Onun iyi bir kız olduğunu sanıyordu. Belkide Dominic'ten gizlice yapmıştı bazen. Bu düşünceye inanmak istemiyordu. Natalia'nın bunu yapabileceği aklının ucundan bile geçmemişti. Ama yapmıştı işte. Yada Dominic yanlış anlamıştı. Bunun böyle olmasını o kadar çok istiordu ki ... Ama gözünün önünde eski sevgilisiyle öpüşmüşlerdi işte ! Bunun neresi yanlış anlaşılma olabilirdi ki. Nate'le olan ilişkisini tehlikeye atmıştı resmen. Nate adına üzülüyordu. Eğer onun yerinde olsaydı Dominic , resmen mahvolacağını biliyordu. Natalia'nın ne yapacağınıda biliyordu Dominic. Sonsuza kadar saklamaya çalışacaktı. Ama bu neredeyse imkansız bir şeydi. Neler olacağını bildiği için konuşmak için Natalia'nın yanıan gidecekti. Şafak sökmek üzereydi. Uyuyamayacağını biliyordu Natalia'nın. Bu yüzden ayaklarını Kızlar Yatakhanesi'ne doğru yönlendirdi Dominic... Giderken Natalina'nın oda arkadaşı olduğu aklına bile gelmemişti Dominic'in... Kızlar Yatakhanesi'ne girdiğinde büyük bir tenhalıkla karşılaştı Dominic. Kimsecikler yoktu. Dominic hızlı adımlarla Natalia'nın odasına ilerliyordu. Natalia deyince aklında oluşan sorulardan biri de neden ailesinin onu çağırmış olmasıydı. Gitmişken bunun da cevabını öğrenmeye karar vermişti Dominic. Kapıya geldiğinde önce bir durdu. İçeriden Aph ve Natalia'nın sesini duyabiliyordu. Bir an gözlerini kapadı ve sakinleşmek için bir hareket yaptı. Ardından içeri daldı. Natalia'nın konuşmasını kesmiş gibiydi Dominic. İkisininde gözleri Dominic'in üzerindeydi. Dominic'se ikisine de bakmaya çalışıyordu. Natalia'nın Dominic'i görünce bir şeyler olduğunu anladığını yüz ifadesinden anlamıştı. Dominic heyecanlanmıştı. Belki korkudan belkide sinirden ...
http://nightofhouse.yetkinforum.com
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 8:55 pm

Hayat çok zorluyordu Natalia'yı. Daha doğrusu ölüm. Gece onu seçmiş ve ölümü doğuşu olmuştu. Bu doğuşla birlikte tüm sorunlar kendini yavaş yavaş göstermeye başlamıştı. Eskisi gibi değildi artık. Bolca para ve iyi sevgililerle olmuyordu her şey. Önce Nate ile sorunlar yaşamıştı. Her zaman iyi giden ilişkileri Natalia'nın kan tutkusu yüzünden kötüye gitmişti. Ondan uzaklaşmıştı Natalia ne kadar canı yansa da. Çünkü ona asla zarar veremezdi. Onu şimdiye kadar kimseyi sevmediği gibi sevmişti. Onlar birbirlerini sevmenin dışında, birbirlerini çok da iyi anlıyorlardı. Daha sonra Nyx bu beraberliğin kutsallığını görmüş olacakki Nate'i de işaretlemişti. Fakat her şey yine yoluna girmemişti. Bu kez Natalia annesini kaybetmişti. Hayatının en zor günleriydi. Nate ve kuzeni Dominic sürekli onu arıyor, onun için endişeleniyorlardı. Natalia ise bu acıların içinde onlara hiçbir şey yokmuş gibi davranmak zorundaydı. Çünkü onları üzemezdi. Peki ya şimdi ne olmuştu? Daha bir acının üstesinden gelememişken Nina'nın ona yaptıkları akıl alır gibi değildi. Her ne kadar barışmış olsalar da Natalia kalbinin derinliklerinde ondan biraz soğumuştu. Çünkü Natalia kolay kolay kimseyle arkadaş olmazdı. Ama eğer severse karşısındakinin ona yaptığı en ufak şey bile onu çok kırardı. O böyle biriydi. Ayrıca Nina'yla barışmalarına rağmen şimdi başında bir sorun daha vardı. Adrian. Kesinlikle başına dert olacaktı ve Nate ile sorun çıkaracaktı. Ya kavga etmeye falan kalkarlarsa o zaman iş çığrından çıkardı. Bunları düşünürken derin bir nefes aldı Natalia. Aphrodite'in sorularını tek tek cevaplamak kadar zor bir şey yoktu. Tam ağzını açacakken bir sesle irkildi. Natalia altın sarısı parlak saçlarını hafifçe geriye itti. Ses kapıdan gelmişti. Odaya biri kapıyı bile çalmadan adeta dalmıştı. Aph ve Natalia aynı anda kapıya baktılar. Dominic nefes nefese kalmış bir biçimde onlara bakıyordu. Yüzü biraz terlemişti ve heyecanlıydı. Fakat sinirden yoksa korkudan mı bu halde olduğunu Natalia anlayamamıştı. Gözlerini hafif kıstı ve kafasını ona doğru çevirerek dikkatle baktı. Neden böyle olduğunu sorguluyordu. ''Hey bir sorun mu var?'' Ama içten içe şüphelenmeye başlamıştı bile. İyice paranoyaklaşıyordu. Ya Dominic de gördüyse olanları? Yok yok kesinlikle abartmaya başlamıştı. İstemeden de olsa meraklı gözlerle onun cevabını bekledi.
Natalia Aphrodite Tesher
Natalia Aphrodite Tesher

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:41 am

Aphrodite terslenerek konuştu. "Dominic insanlar bir odaya girmeden önce kapıyı çalarlar" dedi. Dominic Natalia'Nın kuzeniydi. Natalia Dominic'ten çok bahsetmişti. Natalia'Nın sesi geldi. ''Hey bir sorun mu var?" Natalia endişeli gözüküyordu. Aphrodite düşündü. Sorunu büyük ihtimalle biliyordu. Dahaca neler olduğunu tam olarak bilmese bile tahmin ediyordu. Dominic büyük ihtimalle Adrian ve Natalia'yı birlikte görmüş ve şokmolmuştu. Çünkü okuluun dedikodularından duyduğu kadarıyla Nathaniel ve Dominic çok yakın arkadaşlardı. Aphrodite kendini susuturmaya çalıştı ama gevezelik doğasında vardı işte. Tek kaşını kaldırdı. "Çıkar ağzındaki baklayı Dominic" dedi. Aphrodite cidden dünyanın en gıcık ve en geveze kızıydı. Ama neler olmuştu gerçekten merak ediyordu. Dominic gerçekten de Natalia'yla önemli birşey konuşacaktı galiba. Aph bıkkın bir sesle. "Eğer özel birşey konuşacaksanız ben odadan çıkabilirim. Hem yüzümü yıkarsam uykum açılır belki " dedi. Acayip dercede uykusu gelmişti. Başını yastığa koysa 1 saniye beklemeden uyurdu.
Lucas Matthéw O'mhéndia
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

Minik Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Minik Sohbet   Minik Sohbet Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:44 pm

Dominic'in Natalia'nın bu olaya olan durumu sinirini bozuyordu. Gerçekten garip hissediyordu Dominic. Kime kaç kez güveneceğini şaşırmaya başlamıştı artık. Sadece Natalia'yı süzüyor ve düşünüyordu. Düşündüğü neredeyse tek şey Bunu Nate'e nasıl yaptığıydı ? Bugün yeterince üzmüştü kendini. Ardından Natalia'yı Adrian'la görmesi onun yıkılmasına neden olmuş denebilirdi. Buradan gidip hemen uyumak istiyordu. Ve bir daha kalkmamak ... Ama bunun imkansız olduğunu biliyordu. Aklında arasıra gidip gelen bir düşüncede Natalia'yı neden çağırmalarıydı... Kafası karışıyordu. Çok karışıyordu. Hemen bunlara bir cevap bulup gidicekti. Bu yüzden kendini toplayıp konuşmaya başlamıştı. ''Bunu nasıl yapabildin ? Bunu Nate'e- '' dedi sadece. Gerisi gelmemişti. Söyleyemiyordu. Tıkanmıştı resmen. Alından süzülen terler ve elllerinin titremesi korkusunun artmasının örneğiydi. Natalia'nın yüzü düşmüştü. O sırada Aphrodite'in odadan çıktığını anlamıştı. Sadece ayak seslerinden anlamıştı. Gözleri sert bakışlarıyla halen Natalia'daydı. Bir cevap bekliyordu. Yoksa şuan şuradan çıkıp gidicekti. Ama Natalia'nın konuşmaya başlamasıyla dikkatini ona vermişti....

Spoiler:
http://nightofhouse.yetkinforum.com

Minik Sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası