Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıTakvimAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Paylaş | 

Karşılaşma (Miké- Androméda)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 4:56 pm

Her zamanki gibi elinde kitabı, en sevdiği yerde, korulukta oturuyordu. Elementiyle ilgili bazı bilgiler bulmak için eski ritüeller kitabını kütüphanenin en uç köşelerinden bulmuştu. Neler yapabileceğini kesinlikle merak ediyordu. Başkalarının duygularını yavaş yavaş hissetmeyi ve ruhu çağırarak görünmez olabilmeyi öğrenmişti ama daha fazlasını yapabilmeyi istiyordu. Kitabın sayfalarını dikkatlice karıştırırken bir şey bulamayacağını anlaması çok da uzun sürmemişti ama yine de okumaya devam ediyordu. Korulukta olmak ona her zaman huzur veriyordu. Kendine odaklanabiliyordu. Baykuşların seslerini dinlerken bazı çıtırtılar duydu. Alondra’nın soğuk mavi gözleri sesin geldiği yöne, sola çevirdi ve gelenin kim olduğunu tahmin etmeye çalıştı. Gelen kişinin duygularından en baskını meraktı. İlk gördüğü mavi gözler ve sonra da Miké’ın olduğunu tahmin ettiği kızıl saçlarıyla sevimli yüzü ortaya çıktı.“Senin de mi huzura ihtiyacın var?” dedi sıkıntılı bir sesle. Gece Evi’nde olanlar herkesin olduğu gibi Miké’ın da olanlardan dolayı sıkıntılı olduğunu hissediyordu. Cevabını beklerken gözlerini tekrar kitaba dikti ve Miké bir cevap verene kadar kitabı okumaya devam etti…

Out: Kısa oldu sanırım Sad
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 6:03 pm

Miké'ın canı sıkkındı ve kesinlikle huzura ihtiyacı vardı.Kendini en rahat hissettiği yeri düşünmeye başladı ve bunun Koruluk olduğuna karar verdi.Hem tenha hem huzur verici bir yer olduğundan hem huzur hemde düşünmek için uygun bir yerdi.Miké Koruluğa doğru ilerledi.Yavaş ve sessiz bir şekilde Koruluğa giden Miké'ın aklında hem elementi hemde duyguları vardı.Birinden hoşlanıyordu.Ama ona söylemekten çekiniyordu ; yanında sessiz kalıyor ve hiçbir şey yapamıyordu...
Koruluğa vardığında o'nun orda olduğunu gördü.O da Miké'ı görmüştü ki ;
“Senin de mi huzura ihtiyacın var?” dedi sıkıntılı bir sesle.Miké yine her zaman olduğu gibi yanında sessiz kalmıştı..Yanına oturmaya karar verdi ; fakat bunun için izin alması gerekiyordu.
''Yanına oturabilir miyim ?'' dedi zorlukla.Şimdi ise o bir cevap bekliyordu.

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 6:16 pm

''Yanına oturabilir miyim ?'' dedi zorlukla Miké. Alondra başı kitaptan kaldırdı, Miké’ın masmavi gözlerine baktı ve gülümsedi. “Tabi, gel.” Dedi ve biraz sola kaydı. Miké’ın neler hissettiğini anlayabiliyordu. Özellikle yanındayken. Kitabına geri dönmeyi düşündü, ama yapmadı. Bunun yerine Miké’la konuşmak daha cazipti belki de. Uzun bir süre boyunca sessizdiler. Alondra Miké’ın bakışlarını üzerinde hissetse de ona doğru bakmıyordu. Okumasa da gözü hala kitaptaydı. Böyle de çok sıkıcı olmuştu ama. Sadece baykuşların sesi ve rüzgarın uğultusu vardı. Alondra ağır ağır sayfaları çevirirken bir anda kitabı kapadı ve Miké’in ona baktığı bir anda soğuk gözlerini Miké’ınkilere çevirdi. İçtenlikle gülümsedi. “Ee, toprak. Yeni şeyler öğreniyor musun elementinle ilgili?” Tek derdi bir konu açmaktı. Kitabı yumuşak çimlerin üzerine bıraktı ve tekrar Miké’ın olduğu yöne döndü. Gözlerindeki neşe onu rahatlatıyordu. Cevabını beklerken toprak kokusunu içine çekti…
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 6:27 pm

O ruhtu ! Kesin Miké duygularını anlamıştı ama bu Miké'ın umrunda değildi.Şuan umrunda olan sadece oydu.Kitabı aniden kapatıp Miké'ın ona bakan gözlerine çevirdi.
“Ee, toprak. Yeni şeyler öğreniyor musun elementinle ilgili?” dedi.Kitaplarını çime koyarak Miké'a döndü.Miké onu mutlu etmek için topraktan mis gibi bir koku yaymasını istedi ve Androméda'nın içine çektiği mis kokulu toprak kokusuyla huzura birazda olsa kavuşmuşa benziyordu.Miké'ta rahat olmalıydı.
''Her gün garip garip şeyler keşfediyorum.'' dedi rahatça sonra devam etti ''ee sen ne yapıosn bakalım gördüğüm kadarıyla hiç kitaptan ayrılmıyosun ? '' dedi.İlk defa kendini Androméda'yla konuşurken rahat hissediyordu..

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 6:55 pm

Miké’ın rahatlamış olması Androméda’yı da rahatlatmıştı. Karşısında birinin gergin olduğunu hissettiğinde o da gergin oluyordu. Ama bu sefer Miké rahattı. Kendisi de rahat olabilirdi. ''Ee sen ne yapıyorsun bakalım gördüğüm kadarıyla hiç kitaptan ayrılmıyorsun ? '' Önce yerdeki kitaba baktı, sonra ona dönüp gülümsedi. “Evet her zamanki gibi okuyorum işte. Ruh hakkında bilgiler arıyorum. Ama pek bir şey buldum sayılmaz. Başka bedenlerdeki ruhlarla iletişime geçebileceğim sanırım ama bunu nasıl yaparım bilmiyorum. “ Yüzü önce üzüntülü bir ifade aldı, daha sonra tekrar gülümsedi. Milé’ın düşünceli hali dikkatinden kaçmamıştı. Ve dalgın hali. Meraklı bakışlarla ona bakarken gülümsemeyi sürdürüyordu. Miké’ı rahatlattığını biliyordu…
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 7:05 pm

Miké Andromédaya olan hisleri gittikçe artıyordu hemen şap diye söylemek istiyordu.Ama biraz beklemeye karar verdi.Bir an ikiside göz göze geldiler ve 1-2 saniye boyunca öle durdular.Miké hoşlanmıştı bu bakışmadan..

''And.Hadi biraz deneme yapalım elementlerle..'' dedi ve ayağa kalktı.And'de onla beraber kalktı.İlk önce Miké başlamak istiyordu.
''İlk ben ! '' dedi And'e.And 'se ona gülümsedi.
Miké elini toprağa doğru uzattı ve gözlerini kapatıp odaklanmaya başladı.Topraktan bir gülün yükseldiğini hissetmişti.Gözlerini açtığında büyüttüğü gülü koparık And'e verdi.
''Al bakalım tatlı kız..'' dedi.

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 7:29 pm

Kıpkırmızı, muhteşem bir gülün topraktan yükselişi And’i büyülemişti. Muhteşem görünüyordu. Miké çiçeği dalından kopardığında bir an içinin acıdığını hissetti. Çiçek dalındayken daha güzel dururdu And’e göre. Çiçeği elinden alıp gülümsedi. Son nefeslerini hissedebiliyordu gülün. “Teşekkürler ama keşke dalında kalsaydı. Canlıların son nefesini hissetmek canımı yakabiliyor da..” Bu sözler üzerine Miké’ın yüzü asılmıştı. Üzüldüğünü hissedebiliyordu. Gözlerini Miké’a dikip odaklandı. Üzülmesini istemiyorum. Aklından geçirdiği tam olarak buydu. İyi şeyler düşündü ve elementinin varlığına odaklandı. Özgüven ve mutluluk dolduğunu hissedebiliyordu. Aynı şeyin Miké’a da olmasını istedi. Gözlerini yavaşça kapatıp ellerini Miké’a doğru uzattı. Enerjinin ellerinin arasından çıktığını hissediyordu. Bir süre öylece durduktan sonra gözlerini açıp gülümsedi. “Kendini nasıl hissediyorsun?”
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 7:34 pm

''Süper..'' dedi Miké.Gerçekten süper hissediyordu..Bunu o yamıştı ama Miké'ın yüzünün gülmesini sağlamıştı.Çok iyi davranıyordu Miké'a.Miké'ın And'den hoşlandığını ona sölemesinin zamanı gelmiş gibiydi.
''And , şeyy..Ben senden hoşlanıyorum.Benle çıkar mısın ? '' dedi.İnanamıyordu bunu söyleyebildiğine tekrar toprağa odaklanıp bu sefer bir papatya büyütüp dalından kopardı ve diz çkerek çiçeği ona doğru uzattı.And'in cevap vermesibi bekliyordu..Ona delice aşık olmuş bir genç gibi bakarken ve gözlerindeki o ışıltıyla..

En son Miké Jéanill Xanlées tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 12:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://nightofhouse.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 8:13 pm

Miké’ın yaptığı kesinlikle çok hoş bir şeydi. Ama… And şimdilik de olsa ona karşı dostluktan başka bir şey hissetmiyordu. Miké’ın içindeki umudu hissettikçe kendi içindeki üzüntü artıyordu. Daha iki hafta önce sevgilisi dönüşümü reddetmişti ve… O’nun ölümü üzerinden bu kadar kısa bir süre geçip, başkasıyla beraber olmak sanki O’nun ölüsüne hakaretti And’e göre. “Şey ben…” Boğazında düğümleniyordu kelimeler. Hiçbir şey söyleyemiyordu. Sadece öylece Miké’ın gözlerine bakıyordu. Öylece durmak mantıksızdı ama bir şey söyleyecek olsa ilk söyleyeceği şey… “Üzgünüm.” Bunu kendisi söylememişti. Bunları söyleyen Miké’tı. Ayağa kalkmıştı, yüzündeki umutla parlayan gülümsemesi kaybolmuş, yerinde mutsuz ve umutsuz bir ifade vardı.. Ve gidiyordu. Elindeki papatyanın yavaşça ellerinden kaydığını ve yere düştüğünü gördü. İşte buna dayanamazdı. Kimseyi üzmek istemiyordu. Ondan birkaç adım uzaklaşmışken And tamamen duygularıyla hareket ederek Miké’ın yanında koştu ve onu kendine hızla çevirip ince dudaklarını onun dudaklarına bastırdı. Bu kesinlikle sürtükçeydi ama şu anda o bile ne yaptığını bilmiyordu. Baskın olan tek şey duygularıydı…
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 9:30 pm

Elinden kayıp solan çiçeğin solduğunu hissetmişti sadece.Sonra And yanına gelip öpmeye başlamıştı.Miké şaşırmıştı.And'in Miké'ın dudaklarına yapışmış olan And'e cevap veremiyordu ; çünkü çok şaşkındı.Öylece duruyor ve And'in kendisini öpmesine izin veriyordu.Sonra And öpmeyi bırakınca arkasını dönmüştü.Kaçmamıştı.Miké'sa hala öylece duruyordu.Etrafına bakınmaya başlamıştı.Gözü elinden kayıp düşen güle çevrilmişti.Düşünmeye başlamıştı ; eğer Miké üzgün hissettiğinde papatya soluksa şimdide yeniden açması gerekiyordu..Ama olmamıştı..Halen yerde soluk bir şekilde duran papatyada bir değişiklilik olmamıştı..
Bu işte bir iş vardı..

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 9:50 pm

Miké’ın baktığı yöne doğru baktığında ne olduğunu anlamıştı. And onu seviyordu, ama sevemiyordu. Thomas’la olanları unutmamıştı, unutamamıştı. O’na verdiği sözü tutması gerekiyordu ama duyguları… Mantığının çok ötesindeydi. Bu yanlıştı ama yine de doğru geliyordu. Suçlu, üzgün ve bir o kadar da masum gözlerle Miké’a baktı. Duygularını ona anlatmak istiyordu. Titreyen soğuk elleriyle Miké’ın sıcak ellerini tuttu. Ruh lütfen bana yardım et. Diye düşündü sessizce. Sadece ne hissettiğini ona göstermek istiyordu. Neler çektiğini… Bir süre öylece sadece duygularına odaklandı. Sonra yavaşça elleri Miké’ınkilerden kaydı ve iki yanına düştü. “Bir şey hissettin mi?” Evet demesini bekliyordu, ya da hissettiğine dair herhangi bir cevap. Ama o put gibi durmuş boş gözlerle sadece ona bakıyordu. And onun bu haline gerçekten üzülmüştü. Kendi haline de öyle. Gözlerini yere dikti. Ona bakamıyordu bile. Göz pınarlarından iki damla yaş yanaklarından süzülüp yere düştüğünde Miké’ın sesi yankılandı kulaklarında…
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 10:02 pm

''Üzgünüm..'' diyebilmişti.''Bu sefer olmadı..'' dedi kendide buna inanmak istiyordu ama olmamıştı sadece And'in ağladığını görebiliyordu.Buna dayanamıyordu ; fakat bir şeyde yapamıyordu halen put gibi duruyor ve zar zor cevap verebiliyordu.
''And gerçekten çok üzgünüm..Bende iyi olmak isterdim ama aklım şurdaki çiçekte ve nedenini çözmeye çalışıyorum..Mantıklı bir açıklaması olmalı..Hem bende mutlu hissettmek istiyorum ama..'' devamını getirememişti.Canı acımaya başlamıştı..

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 11:19 pm

“Bak, o çiçek senin mutluluğun veya benim hissettiğim herhangi bir duyguyla normalde hayat bulmalıydı, ama benim hislerimin baskınlığı… Sana anlatmadığım bir şey var.” Sesi suçlu gibiydi ama suçlu falan değildi. Yaşadıklarını kimseye anlatmazdı zaten. Derin bir nefes aldı. Hala ağlıyordu. Bu sefer iki damla gözyaşıyla değil, cidden ağlıyordu. Thomas’ı aklına getirdikçe daha da kötü oluyordu. “Ba-bana bir saniye ver.” Derin derin nefes alıp verirken ne diyeceğini toparlamaya çalıştı. En sonunda konuşmaya başladı. “İki hafta önce sevgilimi kaybettim. Thomas’ı. Senden hoşlanıyorum, en azından duygularım öyle söylüyor ama mantığım… Thomas dışında kimseyi sevemedim ben. Bana biraz izin verir misin? En azından kendimi toparlamama izin ver…” Ne dediğinin o bile farkında değildi. Gözlerini tekrar yere dikti ve Miké’ın cevabını bekledi. Muhtemelen çekip gidecekti ama And’in ona bakmaya yüzü yoktu. Canı zaten yanıyordu…
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Salı Haz. 08, 2010 11:53 pm

''Anlıyorum.'' diyebişmişti sadece.Gerçekten anlıyordu.İlk defa birini kendine yerine koyabiliyordu ve anlayış gösteriyordu.
And'de şaşırmış gibiydi ki yüzünü birazda olsa kaldırıp Miké'a bakmştı.Galiba And Miké'ın sinirlenip kaçmasını ve bu ortamdan uzaklaşmasını bekliyordu.Fakat Miké böyle bir şey yapmamış ve anlayış göstermişti.
And ordaki banka oturdu ve ağlamaya başladı.Miké ne yapacağını tam olarak bilmiyordu ama yüreği ona yardımcı olmasını söylüyordu..Evet bunu yapmalıydı.Gitti ve yanına oturdu.''And , çektiğin acıyı gerçekten anlıyorum ve ben seni zorlamam merak etme.Geçen hafta olana bende çok üzüldüm ; ama bu normal bir şey..Her çaylağın başına gelebilir..'' dedi.And biraz da olsa sakinleşmiş miydi bilmiyordu.Ama şuan için bildiği tek şey onu gerçekten sevdiğiydi.

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 12:17 am

Ölüm çaylaklar için acı bir gerçekti. Nyx senin vampir olmanı istemiyorsa, ölüyordun. En azından And bunu böyle düşünüyordu. Başkalarının ne düşündüğü umurunda da değildi. Miké’ın yanında olması onu rahatlatıyordu. Sakinleştirici almış gibiydi, sadece bunun için ilaca ihtiyacı yoktu. Miké ona yetiyordu. Gözyaşlarını silerken yarı gülümser bir şekilde ona baktı. Ve içindeki kıvılcıma dayanamayıp boynuna atladı. Gözyaşları iyice hızlanmıştı ama onun kokusunu içine çekmek, sıcaklığını hissetmek hoşuna gidiyordu. Gerçekten rahatlıyordu. Ona Thomas’ı hatırlatıyordu. Belki de bu yüzdendi Miké’a yakın olmak istemesi. Bir an elektrik çarpılmış gibi hissetti. İstemeyerek de boynundan ayrıldı ve yere bakarak en sonunda bir şey de olsa söyledi. “Teşekkürler…”
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 12:25 am

''Bişi değil.'' dedi.Galiba bundan hoşlanmamıştı And.En azından Miké böyle düşünüyordu.Onun yanında mutlu oluyor kalbi hızla atıyor onu çok seviyordu.Ama bunu And kabullenemiyor gibiydi.Belki de And için Miké sadece bir dost'tu.Ama Miké bunu kabullenemiyor onu çok ama çok seviyordu.Buna katlanabilir mi hiç bilmiyordu.Bir de sarılıktan sonra ki aniden boynundan çekilmesi gibi bir hareketi yaptığını aklı ermiyordu ve bunu öğrenmeden içi rahat etmiyecekti.''Şey..Az önce boynumdan neden rahatsız gibi atıldın bir sorun mu var ? '' dedi Miké.Şimdi ikiside oturuyor ve Miké And'den cevap bekliyordu..Ne kadar güzel beklediği hiçbir şey yolunda gitmemişti..

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 12:46 am

O’nu hissettim. Tam olarak bunu söylemeyi istedi ama yapamadı. Sadece yarım ağızla gülümsemekle yetindi. Hala bir cevap bekliyordu Miké ama And söyleyecek bir şey bulamıyordu. Birini hissettim.” Dedi sadece. Miké muhtemelen ne demek istediğini anlamıştı ama hissettikleri biraz daha farklıydı. Neden olduğunu bilmiyordu ama içinde bir sıkıntı vardı. “İçeri geçsek nasıl olur? Burada kötü şeyler olacak gibi bir his var içimde.” Sanki birisi ona dokunuyor gibi hissetti bir an. Bunu hissetmesiyle Miké’a sokulması bir olmuştu. “Lütfen gidelim…” Katlanamayacağı kadar çok iğne batırıyorlarmış gibi hissediyordu. Bunun nedenini bir türlü anlayamamıştı. Bunu bana yapmayacaktın. Sesi tanıyordu. Thomas... O buradaydı. Miké'ın meraklı bakışlarına korku dolu bakışlarla cevap verdi. "O burada..."
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 12:57 am

''And..İyi misin ?'' dedi Miké.İyice okulmuştu Miké'ın yanına And.Gerçekten korkuyor gibiydi.''Miké ! Thomas burda ! '' And'in böyle demesiyle Miké çok şaşırmıştı ne yapacağını bilmeden And'e dönüp '' Sana bir şey yapmasına izin vermiyeceğim..'' dedi.And'se hemen ''Miké ! Git burdan..'' demişti.Her şey çok çabuk oluyordu.''Hayır ! Bak Ann ben sana kendimden daha fazla önem veriyorum tamam mı ? '' dedi.Sus pislik ! demişti Thomas.And bana bunu yaparsan olacaklara katlanırsın.. dedi.Miké onu duyabiliyordu heralde bu And'in ona temas halinde olmasından dolayıydı.And'e bir şey olmasına izin veremezdi vermeyecektide.
''And ben seni korurum korkma ! Bir şey yapamaz.. '' dedi Miké.Bi bu eksikti..

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 1:14 am

Onu şu zamana kadar hiç duymamış olup, şimdi duyması onu inanılmaz şekilde rahatsız etmişti. Miké’ın yanından ayrılmıyor olması da ayrı bir şeydi. Canına falan susamış olmalıydı. Thomas onun bedenine girip canını yakabilirdi. Belki de ruhunu Öteki Alem’le Normal Dünya arasına sıkışıp kalabilirdi. Bu olmasını istediği son şeydi. Ne işin var burada? Bunu sorması çok tuhaftı çünkü Thomas ona bir kez daha görüşeceklerine dair söz vermişti. Şimdi ise bu sözü yerine getirdiği zaman… And başkasıyla beraberdi. Haklı olarak canı yanıyordu onun da. Verdiğim sözü ben yerine getirdim ama sen bakıyorum hemen unutmuşsun. Bu sözler bile And’i ağlatmaya yetiyordu. Thomas’ın siniri ve öfkesi Miké’ınkine karışırken düşüncelerini sözlerine vurdu. En azından fısıldamıştı. “Düşündüğün gibi değil…”
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 1:19 am

Miké And'in dediğine hem şaşırmış hem de şaşırmamıştı.Çünkü az önce yanında sırnaşan ve sarılan Miké değildi.Ama onun çıkma teklifini de reddetmişti yani şaşırmaması gerekiyordu.
''Evet düşündüğün gibi değil Thomas , ben onu seviyorum evet ama o beni..'' dedi Miké bu söylediklerini And'in kafasını aşağı indirtmişti ama bu bir gerçekti.And bu doğru mu ? demişti ruh.Hem Miké hemde Thamas And'in cevabını bekliyordu..Ama büyük ihtimalle evet doğru diyecekti..

Misafir

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 1:39 am

Ah lanet olsun Thomas ! Evet onu seviyorum. Benim mutlu olmamı istemiyor muydun? İşte şimdi mutluyum. Lütfen rahat bırak bizi. Bu onu muhtemelen daha da kızdırmıştı ama yine de doğruları söylüyordu. Miké onu duymamıştı. O da bir cevap bekliyor olmalıydı. “Ben onunla mutluyum.” Dedi tekrar. Bu Miké’ı mutlu etmiş olmalıydı ki içinde bir güven duygusu hissetti. Bu Thomas’ı daha da sinirlendirmiş gibiydi. Ama umurunda değildi. O Miké’ı seviyordu ve her zaman sevecekti. Ama şimdi Thomas’ı göndermesi gerekiyordu. Sessizce fısıldadı. “Elementimin bana getirdiğini geri yollamak istiyorum. Ruh, bu uygunsuz, bedensiz ruhu al ve ait olduğu yere, Nyx’in Öteki Alemi’ne gönder
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Karşılaşma (Miké- Androméda)   Çarş. Haz. 09, 2010 1:46 am

And Miké'ı seçmişti.Miké çok mutluydu.And'in Thomas'ı gönerişi çok garip olmuştu öyl bir hızlı rüzgar çarptığı için ikiside sersemlemiş gibiydi.Miké And'i kollarının arasına aldı.Onun kalp atışlarının hızlılığını hissediyordu.And Miké'ın kollarından ayrılıp doğruldu.Ve Miké And'in dudağına yapışmıştı.Onu çok ama çok seviyordu.Onlar öpüşürken ikiside solan çiçeğin yeniden açtığını fark etmemişlerdi ama ikside birbirlerine bağlanmışlardı..

-Son -

Karşılaşma (Miké- Androméda)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karşılıksız verilen başarı