House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Tom M. Anderson~

+3
Oceane Eleanor Depaisè
Natalia Ellié O'rélia
Tom M. Anderson
7 posters
YazarMesaj
Tom M. Anderson
Edebiyat Profesörü | Güç Seviyesi : 82
Tom M. Anderson

Oda Arkadaşı : Tek kalıyorum v.v

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 4:47 am

Tom M. Anderson~ 2aeto2u

Tom M. AndersonTom M. Anderson~ Wwesdw x Tom
x 19 Ocak 1987
x Osaka, Japonya
x Japonca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca

x Edebiyat
x Dondurma
x Asalet
x Doğruluk
x Aşk
x Tutku
x Güven

x Asyalıdır, altı yaşına kadar da Japonya'da kalmıştır. Daha sonra buraya gelmiş, sekiz yaşıdayken ebeveynlerinin boşanması üzerine annesiyle yaşamaya devam etmiştir. 14 yaşında işaretlenmiş, beş buçuk yıl sonra vampir olmuştur. Daha önceden iki kitap basımı yapılan, ve sekiz tane kitap eleştirisi yayımlanan Tom, daha sonra Gece Evi'nde Vampir Edebiyatı Profesörlüğü teklifi almış, ve düşünmeden kabul edip, buraya yerleşmiştir.

x Zeki ve ileri görüşlüdür. Atacağı her adım için iki kere düşünüp, öyle karar verir. Konuşmayı pek sevmez, duygularını yazılı olarak ifade etmek ister. Usanmadan aşkı aramaya devam eder, ve doğru kişiyi bulmaya... Yüzücüdür, ve genelde gideceği yerlere bisikletle gitmeyi sever. Doğallığı sever, yapmacık tavırlar ve hareketlerden hiç haz etmez. Çok ısrarcı olabilir, tatlı diliyle yılanı deliğinden çıkaran cinstendir. Kazancının bir kısmı yolda görüp de acıdığı insanlara gider. Elibol biridir. Romantiktir ve psikolojiden iyi anlar. İşareti dolalı çok olmadığı için, çaylaklarıyla pek iyi vakit geçirir, onlarla dertleşebilir ve gerektiğinde sorunlarına birlikte çözüm bulmaya çalışır. Yalakalıktan nefret eder, yanında bir dolandırıcı da olsa, bunu kendisine açık bir şekilde söylese, cebindeki tüm parayı çıkarıp verebilecek cinstendir...Sevmek, ve karşılığında sevgi görmek ister.. Para onun için pek de önemli değildir, aşka daha çok değer verir. Yardımsever ve kibardır, tarih ve edebiyat gibi konularda oldukça bilgilidir, eline su döktürmez. Kitap kurdudur, bıraksanız tüm gün nefes almadan kitap okuyabilir. Kolay kolay sinirlenmez, ama belli kuralları vardır. Kendi tabuları yıkıldığında, hele ki bunu sevdiği biri yaptıysa, kalp kırıcı olabilir. Sürekli gülümser, ve elleri genelde bir eli saçında, diğer eli de ya yanında taşıdığı kitabı tutmakta, ya da kitabı koltuğunun altındayken cebinde durmaktadır. Herhangi bir yerde sıkılabilme olasılığına karşı iPod ve kitabını asla yanında ayırmaz. Genelde bilgisayar çantası, ve belinde veya sırtında taşıyabileceği küçük bir spor çantası vardır yanında. Konuşurken rahattır, ve karşısındakinden de bu rahatlığı bekler. İçi neyse dışına da onu yansıtır, ayrıca insan sarrafıdır. Sizi çözebilmesi için bir bakış yeterlidir sadece.

Tom M. Anderson~ O5asg6

Soğuk bir Ocak akşamı gözlerini dünyaya açtı Tom. Annesinin bir dokuz ay boyunca sürekli kısa vadeli depresyonlar atlatmasına, krizlere girmesine sebep olmuştu. Babası Mukai, doğduğunda bir güzel pataklayacağını söylüyordu onu hep. Fakat oğlunu gördüğü anda, karısına verdiği tüm sözler ve yatıştırma amaçlı verilmiş yeminler uçup gidivermişti hafızasından. Bir süre sonra karısının kaldığı odaya yavaşça girdi; bitap, fakat huzurlu bir hali vardı. Eğilip alnından öptü yavaşça. Ardından
oturunca içine gömülünen, muşamba kaplı yumuşak koltuğa attı kendini. Uyandığında karısına 'bitti kabusun,' diyecekti. 'Güzel, uzun bir rüyaya dönüştü artık...'

Çocukluğunda yerinde duramayan, kendini sevdirmek için yer arayan bir çocuktu tom. Annesi Jennifer'ın isteği üzerine ilk ismi Tom olmuştu. İkinci ismi ise Momoru olmuştu. İki dedesinin de ismini taşıyordu Tom, soy adı ise o zamanlar, Suzuki idi...

Tom büyüdükçe evdeki tartışmalarda artmaya başlamıştı. Para yetmiyor, ev çok dağınık, iyi bir ebeveyn olamıyorsun, yemekleri hep dışarıdan söylemekten bıktım gibi karşılıklı, bir sürü sudan bahaneyle ortaya çıkan tartışmalar... Jennifer'ın muhafazakar babası Anthony, kızının bir gün açtığı telefon üzerine, doğruca Osaka/Japonya'ya bir uçak bileti satın aldı. Jennifer ile Mukai, ayrılmaya karar vermişlerdi... Ve Jenny'nin bir işi olmadığından, ayrılmaları durumunda Tom'un velayeti Mukai'ye verilecekti. Mukai, Jenny'den daha iyi ebeveyn olabilirdi halbuki, fakat Jenny bunu kabullenmek istemedi. Babasına, korumacı babasına, Mukai'nin kendine tokat attığını söylemiş, Tom'u da yanına alıp çekip gitmek istediğini söylemişti...

Dedesi Anthony'nin mirası sebebiyle*ve birkaç tanıdık ile* Tom'un velayeti annesinde kalmıştı. Mukai yıkılmıştı elbet, ama yapabileceği, danışabileceği kimse yoktu.. Sadece Anthony'den, yılda bir kere de olsa oğlunu yanına yollamalarını istedi. Konuşması yüreğine dokunmuştu Anthony'nin, bir adamın gözü önünde ağlayıp ayaklarına kapanmasına dayanamamıştı. Sonunda o da gözleri yaşlı bir şekilde, bu isteğini kabul etmiş, hatta tüm uzun tatillerde yanına yollayacağını temin etmişti...

Anthony ölene kadar, Jenny bundan hoşlanmasa dai bu böyle devame etti. Tom her geri geldiğinde, babasıyla geçirdiği güzel zamanları dedesiin kucağıda heyecanla anlatırken, Jenny'nin içi içini yiyordu. Tom'un ileride babasında kalmayı isteyebilecek olması ihtimaline karşı, tedbirler almaya koyuldu. Anthony öldükten sonra da, ilk anlaşmaları gibi sadece yılda bir kere göndermeye başladı oğlunu, her seferinde bir gün daha az...

Tom 14. yaş gününü, babasının yanında kutlamak isteyince evde kıyametler kopmuştu. Annesiyle dedesi ölene kadar hiç tartışmamıştı, fakat daha sonra tartışmalar çoğaldı, kavgalara döndü. Hiçbir tanesi bu kadar hiddetli değildi, bu yüzden Tom uçaktayken, hala içinde bir sıkıntı vardı. Dedesi ölmeden önce de öğrendiği tüm gerçekler, annesine olan güvenini sarsmıştı. O zamandan beri, güven en vazgeçilmezlerinden biri olmuştu...

Uçaktan indiğinde, yere eğilip toprağı öpmek istiyordu. Fakat ileride babasını gördüğünde, neredeyse bavulunu bile almayı unutarak, ona doğru hızla ilerledi. Çoğu zaman annesinden görmediği şefkati tadıyordu babasında, bu yüzden onunla geçirdiği her vakit, Tom'un hafızasında kalıcı bir yere sahipti.

Babasının oturduğu evin her yanında, kendi fotoğraflarını görmek, nostalji yaratıyordu Tom'da. Babası ona Mamoru diye hitap ediyordu, bu da hoşuna gitmiyor değildi hani. Bir keresine annesi içeriden ona seslendiğinde, istemeden ' Tom değil, Mamoru! ' diye çıkışmıştı ona. Daha sonra büyük dedesinin ismini taşımanın nesi yanlış diye yapmacık bir ağlama krizine giren annesine kıyamamış, özür dilemişti...

Babasının geçen yaz geldiğinde hediye ettiği bisikletle, akşam vakti kitap fuarında eve doğru ilerliyor, sırf yanından ayırmadığı ıvır zıvırlarını *telefon, olmazsa olmazı laptop, bir kitap, bir uçlu kalem ve bir not defteri* taşıdığı sepet ağzına kadar dolmuş, kitaplar düşmesin diye bağlamak zorunda kalmıştı. iPod'undan şarkı dinleye dinleye ilerlerken, karşıya geçmek için durduğunda, ileride Makoto'yu gördü. Yüzü pembeleşti, o tarafa bakmaya çekindi. Babasından sonra burada görmek isteyeceği tek kişi, kalbini deli gibi çarptıran Makoto idi karşıdan gelen. Ona selam verdiğinde olabildiğince doğal bir şekilde elini kaldırdı hafifçe. Kendisine doğru ilerliyordu, Tomsa kaldırıma çıkmış, bisikletten inerek onu bekliyordu. Kenarda oturan dilenci kılıklı adamdan haz etmemişti, fakat yine de pek umursamıyordu. Ta ki, başını ondan yana çevirene kadar...

Safir rengi hilalini gördüğünde nutku tutulmuştu. Makoto hala karşıdan kendisine doğru gelmekteydi. Adam elini yere koyarak destek alıp yavaşça doğruldu, belini ovuşturarak iç geçirdi. Üstündeki pardesüyle alnını silip, yüzündeki psikopat gülümsemesiyle Tom'u süzerken, Makoto bir iki metre uzaklarında durmuş, yanaşmaya çekiniyordu. Daha sonra adam elindeki eldiveni çıkardı, ve sadistçe bir kahkahayla karışık konuşmaya başladı. ' Hah! Gece seni seçti, ölümün doğşun olacak! Kaderin Gece Evi'nde seni bekliyor, ufaklık! ' Arkaya doğru sendeleyip, sonunda gözleri kapanırken, duyduğu tek şey arka plandan Makoto'nun çığlığı, ve İz Sürücü'nün 'zavallı' diye tıslaması olmuştu...

En son Tom M. Anderson tarafından Paz Haz. 13, 2010 5:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 4:49 am

Tom M. Anderson~ K2ohet

~İLİŞKİLER~

Tom M. Anderson~ ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7
Natalia Ellié O'rélia
Uçuk kaçık, fakat en samimi öğrencilerimden bir tanesidir Natalie. Dersine girmekten büyük keyif duyuyorum, zira çalışkan ve apaçık zeki bir öğrencim. Dersime ilgi duyması da beni onurlandırıyor, insanda ilk çizdiği portreye rağmen aslında sevecen ve iyi huylu olması da, ona duyduğum güveni arttırıyor. Diğer derslerinde de, benim dersimde olduğu gibi harikulade olması, onun adına şimdilik tek temennim.

Tom M. Anderson~ Yea73
Lillian Aurélia Slogéra
Edebiyatla bu kadar haşır neşir olan birinin, aynı zamanda da bu kadar uçuk kaçık olabileceği, Lilian'ın dersine girene kadar aklımın ucundan dahi geçmez; böyle birinin var olduğunu söyleseler, 'Hadi canım,' der geçerdim. Zeki biri olduğu için derste bir kere gördüğünü hemen kapıyor, bu da kendini sevdiren bir öğrenci olmasının yanında, eminim ki diğer profesörlerin de bu yönüyle dikkatini çekiyordur. Zaman zaman çocukluk damarı aşırı kabardığında ona kızmaya yeltensem de, bir şirinlik yapıp ortamı hemen yumuşatıyor. Bu yüzden genelde beni güldüren, ve bu yüzden konuşmayı sevdiğim öğrencilerimden bir tanesi. Umarım gelecekte istediği alanda, hakkı olan başarıyı sağlayabilir..

Tom M. Anderson~ Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Aléxis Lyré Xanlées
Şımarık, bir o kadar da kendini sevdirmeyi bilen öğrencim benim. Çocukluğundan beri şımartılıp pohpohlanarak büyümüş olduğu gerçeği şimdi onu zaman zaman ukala ve -genelde- ilgiye daima açık biri yapsa da, özel gücüyle insanların duygularını kontrol etmeden bile genelde sevilen birisi. Dersime ilgi duymadığı bariz bir gerçek olsa da, bana karşı da saygısızlık etmediğinden bu konuda onunla hiç problem yaşamadık. Gerçi, arada dikkatini derse yönlendirmek için epeyce bir uğraşmam gerekse de, ilgi duymadığı bir şeye karşı fazla baskı yapmaya luzüm görmüyorum. Dersler dışındaki diyaloglarımızda da çok neşeli ve kıpır kıpır olmasını ne kadar sevsem de, başını derde sokmaktan garip bir haz duyduğu için yeri geldiğinde onu, bir profesör olarak değil de, dışarıdan birisi olarak uyarıyorum.

Tom M. Anderson~ 4558
Brandon Crawford
Hayatındaki tüm bayanların Romeo'su olmaya aday, zeki ve aşırı uyanık, aşırı hırs düşkünü olmasına rağmen dersine girmekten zevk aldığım nadir öğrencilerimdendir Brandon. Araba sevdası ve yüzme-futbol gibi sporlarla ilgilenmesini anlayabiliyorum; fakat aşırı hırsı ve gözü karalığı beni endişelendirmiyor değil. Edebiyata da fazla ilgisi olmamasına karşın, diğerlerine göre bir peygamber sabrı göstererek dersimi dinlemesi beni mutlu ediyor. Fakat yine de çapkınlığı hat safhada olan ve oyunculuk kabiliyeti nedeniyle daha da bilinen biri olmasından dolayı, kimseyi tam anlamıyla sevememesine üzülüyorum. Bunun, ileride sosyal çevresine bir güvensizlik getirebileceği ihtimaline karşılık, dersimi dinliyor olmasına güvenerek, zaman zaman derse katılmasını sağlamaya çalışıyorum. Bir gün benimle konuşmak isterse seve seve dinleyeceğim birisi; zira onu çözebilmek, hayatına daha iyi yön verebilmesine yardım edebilmem açısından benim için iyi olacaktır...

Tom M. Anderson~ F08585e4
Katherine McGolugh
Karakteristik özellikleri olarak, aynı benim çaylaklık dönemlerime benzettiğim öğrencim: Katherine. O da uysal ve barışçıl biri, aynı zamanda da içine kapanık ve edebiyat düşkünü... Onunla konuşmaktan büyük keyif alıyorum, zira onda kendi geçmişimi görüyorum. Bu yüzden onu anlamam pek zor olmuyor. Belki de bu yüzden konuştuğu yegane kişilerden biri oluyorum. Bu beni mutlu etmiyor değil, fakat daha dışa dönük olması için genelde derslerimde onu da sürekli konuşturmaya çalışıyor, bir atak yapmasını bekliyorum. Eğitmeni olsaydım eğer, en iyi anlayabildiğim birinin çaylağım olması, beni bir hayli mutlu ederdi açıkçası...

Tom M. Anderson~ 3306
Castor Warthader
Çapkın, fakat edebiyatı seven, gözde öğrencilerimden biridir Castor. Yakışıklı bir genç olması bir yana, edebiyatla da karşı cinsin ilgisini çektiğini düşünüyorum, ve sanırım o da bunu yapabileceğinin farkında, belki de yapıyor. Hınzır bir öğrencim, fakat bir o kadar da zeki. Muhabbetimiz bir yerde dersimle ilgili olarak başlasa da, konuşmaktan sıkılmayacağım bir çaylak. Ben onun çapkınlığının geçici olduğunu düşünüyorum, konuştukça da bu düşüncem doğrulanıyor. Eminim ki aşık olabileceği birini bulduğunda uzun canı yanmayacak, zira kız tavlamada yılların tecrübesini kazanmış olacak Very Happy Temennim, bu kişiyi geç bulması yönünde. Zira o kişi erken karşısına çıkarsa, ilişkisini yürütebilmesi açısından zorluk yaşamasından çekiniyorum. Sonuçta hala vampir olabilmek üzere bir değişim içerisinde bulunmakta, fakat mürvetinde yanında olmak isterim..^^

2 adet iconu 'buraya' koyup, kurgu yazmadan eklenmek istemeyiniz lütfen...

Tom M. Anderson~ JJ-hero-jae-joong-5948893-75-75 Tom M. Anderson~ 68069c

En son Tom M. Anderson tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 2:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 6:20 pm

*Natalia Ellié O'rélia

*Zeki başarılı ve çalışkan bir öğrenciyim . Her ne kadar havalı ve uçuk gibi görünsem de aslında derslerimde gayet başarılıyım . Kısacası sevdiğin bir öğrencinim

*İconlar:

Tom M. Anderson~ 2rgpeyo
Tom M. Anderson~ 30sy7w0 Tom M. Anderson~ ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7

Tom M. Anderson~ 2i7ahrl Tom M. Anderson~ 210bqxl Tom M. Anderson~ Mtthg
Tom M. Anderson~ 2wec2zq Tom M. Anderson~ 2kgdoi Tom M. Anderson~ 15s0tw0
Tom M. Anderson~ 2q80phv Tom M. Anderson~ Fmhuma Tom M. Anderson~ N4ehr4
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 2:33 am

Ekliyorum hemen^^ Umarım güzel bir profesör-çaylak ilişkimiz olur Very Happy
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 3:02 am

Tom M. Anderson demiş ki:
Ekliyorum hemen^^ Umarım güzel bir profesör-çaylak ilişkimiz olur Very Happy

Olur olur Very Happy
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 4:11 am

AsdfasdxD Olsun o zaman^^
Misafir
Misafir

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 4:59 am

~~ Lillian Aurélia Slogéra

~~ Zeki, başarılı ve çalışkan biriym.Kitap okumayı ve edebiyatı severim.Tüm bunların yanında okulun en yaramaz kızlerından biriyim.

~~ İcons : Tom M. Anderson~ Sgi1xTom M. Anderson~ Yea73

NOT : Umarım iyi bir Profesör ~ Çaylak ilişkimiz olur ^^
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 4:29 am

Ekledim desu. Eğer beğenmezsen istediğin yönde değiştirebilirim; ayrıca, iyi bir profesör~çaylak ilişkimiz olacağından şüphen olmasın desu^^
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:06 pm

Ad : Aléxis Lyré Xanlées

Durumu : Kırmızı Çaylak

Kısaca : Okulun en şımarık ve ukala kızına ''merhaba ! '' de. Bunun yanında çok zeki ve güzelim. Dikkat çekmeye bayılırım. Özel gücümle insanların duygularıyla oynayabilirim. Sevdgm insanlar etrafımda huzurlu hissederler. Sevmedklerime de içimdeki öfkeyi hissettiririm. Genel olarak sevilen biriyim, bazen çok ukala olmam insanları bıktırsada..Ama elimde degl. Anne ve babasız da olsa abartılı bir çocukluk gecirdim. Buda hem abimi hemde beni biraz fazla şımarık yaptı. Basımı ne kadar derde soksam da daima arkamı toplayacak bir abim var. ( Miké Jéanill Xanlées )

İconlar : yada istersen imzamın altnda da var .)

Not: Edebiyat dersini sevmem. Ama sana da saygısızlık yapmam. Beni neşeli bulursun ve derste sıkılmamı anlayışla karsılarsın.

Tom M. Anderson~ 3432Tom M. Anderson~ 3440

Tom M. Anderson~ 3444Tom M. Anderson~ 3453
Tom M. Anderson~ 3482Tom M. Anderson~ 3500
Misafir
Misafir

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:37 am

Bana yazdığınız kurguya bayıldım profesör.
Brandon Crawford
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:07 am

Belirgin Özellikleri : Çapkın, güvenilmez ve çok zeki

Hobileri: Yüzme, Futbol ve kesinlikle bir hız tutkunu. Arabalara bayılıyor. Aynı zamanda oyunculuk yapıyor.

Kişilik olarak : Cesur, hırslı ve zeki. Çok çapkın, hayatındaki tüm kadınlara aşık. Çok çekici ve aynı zamanda soğuk. Tam bir hız tutkunu. Maceraperest ve aynı zamanda rahatına düşkün. Aşık olmayı bilmez.

İCONLAR

Tom M. Anderson~ 4554Tom M. Anderson~ 4558
Tom M. Anderson~ 4560Tom M. Anderson~ 4567
Tom M. Anderson~ 4574Tom M. Anderson~ 4576

Not: Edebiyatı pek sevmem. Ama dersini dinliyorum.
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:03 am

İcon güncellemesii .) daha simdiden XD

Tom M. Anderson~ Leightonicon16mc6Tom M. Anderson~ Leightonicon17rz4
Tom M. Anderson~ Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Tom M. Anderson~ Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Tom M. Anderson~ Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Tom M. Anderson~ Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Tom M. Anderson~ Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Tom M. Anderson~ Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
Tom M. Anderson~ Avi5Tom M. Anderson~ Avi4
Tom M. Anderson~ G12Tom M. Anderson~ G17
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:39 pm

Lilian;

Ne demek, kurgu güzel olunca^.^

Aléxis;

Ekledim, iconunu da değiştirdim desu, umarım beğenirsin^.^

Brandon;

Bir şeyler yazdım ama, umarım hoşuna gider desu^.^ Beğnmediğin bir yer olursa buradan veya pmden söylersen hemen değiştiririm^.^
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 6:00 pm

zaaa XD ben bayıldm .)
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:39 pm

Tom M. Anderson~ D234b6a4Tom M. Anderson~ F08585e4

Kurgu ; vampir edebiyatı dersine bayılır. çok fazla kimseyle konusmasada icine kapanıktır. Anca siz konusabiliyorsunuz derslerde onunla. dersinizde gayet başarılıdır Smile
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:10 pm

Aléxis;

Ne demek, o senin güzelliğin^^ Umarım ileride de profesör~çaylak ilişkimiz bozulmadan devam eder^^

Katherine;

Ekledim desu, umarım beğenirsin. Hoşuna gitmeyen bir yer olursa söylemen yeterli^^
Castor Warthader
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
Castor Warthader

Oda Arkadaşı : Jackie Kenn Arentino
İş/Hobiler : Müzik, futbol, kızlar
Lakap : Castor demek çok mu zor ?

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 6:10 pm

sevdgn öğrencilerden brym.
çapkın brym fakat bu brandon gbi soğuk olarak yapmıyorum
aksine neşeli ve komiğim.
dersini sevyrm. seni de sevyrm .D

Tom M. Anderson~ 3306Tom M. Anderson~ 3307
Tom M. Anderson~ 3315Tom M. Anderson~ 3318
Tom M. Anderson
Tom M. Anderson

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 2:42 am

Asdfasd, piki^^ Seviyorum kelimesini yuvarlamandan çapkın bir öğrenci olduğun anlaşılıyor zaten Very Happy Umarım iyi bir profesör~çaylak ilişkimiz olur Castor^^
Isabella Lyndia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Isabella Lyndia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Lisa Gardenia Mc'Kena. Sensiz bir hiçim ikiz. Sen olmadan asla yaşayamam. Seni seviyorum. Unutulmazımsın. Seninle asla ayrılmamalıyız. Senden asla nefret etmeyeceğim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Bella//Bells//Isa//Dia//Mc'Kena

Tom M. Anderson~ Empty
MesajKonu: Geri: Tom M. Anderson~   Tom M. Anderson~ Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:18 am

İsim & Soyisim : Ashley Evans
Karakterik Özellikler : Ashley o küçük ve masumane görünüşüne rağmen içinde bir cadı gizlemektedir. Dışsdönüktür. Kendini göstermekten hiç çekinmez. Okulun kendini popüler sananları ile uğraşmaya bayılır. Ayrıca bir çok erkek ona karşı büyük bir hayranlık duymaktadır. Edebiyatı çok sevmesede dersi dikkatle dinler ve asla hata yapmaz.
İconlar : Tom M. Anderson~ Sharpay01xTom M. Anderson~ 001sharpayiconxTom M. Anderson~ 001sharpayxTom M. Anderson~ 001

Tom M. Anderson~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom M. Anderson~