House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

E l é o n o r a J a n e

+4
Oceane Eleanor Depaisè
Natalia Ellié O'rélia
Katherine McGolugh
Eléonora Jane Pércival
8 posters
YazarMesaj
Eléonora Jane Pércival
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Eléonora Jane Pércival

Oda Arkadaşı : Katherine McGolugh
İş/Hobiler : müzik dinlemek kitap okumak bilgisyarda bu siteye girmek en büyük hobilerim ....
Lakap : sen ne demek istersen onu söyle ... Tam adımı tercih ederim =)

E l é o n o r a J a n e Empty
MesajKonu: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:13 am

E l é o n o r a J a n e P é r c i v a l

E l é o n o r a J a n e C9257291_Simone_Simons_my2

Ad & Soyad: Eléonora Jane Pércival
Tarafı : Tarafsızım daha doğrusu kararsızım. İyi olduğu gibi İçimde kötüde var.
Sınıf:6.Sınıf
Evcil Hayvan:
Joe John Jolissé adında 3 kedi

E l é o n o r a J a n e Simone_simons_02

>> Kim Kimdir? Neyin Nesidir? <<

Adımsoyadım ıvır zıvır… Los Angeles şehrinde doğdum. Güneşli olması gerekirken ben yağmurlu bir günde doğmuşum. O günü annem gülerekanlatır. İlk doğduğumda ağlamamışım benim ölü olduğumu sanmışlar. Bir süre beklemişler. Ağlayacağım yerde esnemişim. Bunu söylerken bende gülüyorum. Doktorlarda gülmüş ve
“Uykudan duyanırmış…” diyerek beni annemin kucağına vermişler. O gün belliymiş benim uykucu olacağım… Uyuduğumda top atsalar uyanmam. Doğum günümü ben bile hatırlamam. Bazı zamanlar hariç… Eğer birinden hatırlamasını bekliyorsam asla unutmam. Adımı eski bir kraliçeden almışım.

E l é o n o r a J a n e Simone+Simons+simone4

>> Aynaya Baktığımda <<

Sarı saçlarım omuzlarımdan biraz daha fazla uzundur. Sarı demesem doğru olur herhalde çünkü hep değiştiririm saç rengimi ama orjinali sarıdır... Yani kollarımın yarısına kadar diyelim. Gözlerimin rengi Mavi mi ne işte? Bakınca görürsün… Lenslerle değiştirmeyi severim...Boyum 1.70 herhalde ne biliyim son zamanlarda hiç ölçülmedim… Hiç de ölçülmem… En son isteyerek arkadaşımla iddiaya girdiğimde ölçülmüştüm. O mu uzun? Ben mi? Şimdi düşünüyorum da ne kadar aptalca bir iddiaymış. Kilomu da 50 veya 55’dir herhalde… Kilomu da hiç meral etmem. En son öğretmenim ödev verdiğinde ödev yapma hevesine istekle tartının üstüne çıkmıştım. Belki umursamaz görünüyorum bu konularda ama tırnaklarıma çok özen gösteririm. Manikürü pedikürü eksik etmem. Ojeyle dolaşmayı pek sevmem. O yüzden beni ojeli çok az görürsün. Makyajlarla da aram pekiyi değildir. Makyajımı hep başkası yapar.

E l é o n o r a J a n e Simone+Simons+simone

>> Ruhsal Ben <<

Utangaç biriyimdir.Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdır yani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur. Ondan asla kopamam. Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım. O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem, yalnız bırakmam, bırakamam. Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim. Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten geçmiştir. Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu? Neden üzgünsün?”derim.

E l é o n o r a J a n e Simone+Simons+simone2

>> Azman Kedim <<

E l é o n o r a J a n e 1113903334ankara_kedisi_13

Aslında bir tane kedim vardı hamileyken beni sahiplenmişti. Öldüğünde 3 minik kediyi arkasında bıraktı. Tam anlamı ile sahibine tapan ve beni her yerde takip eden enerjik, oyuncu, zeki ve meraklı bir kedidir. Evine oldukça düşkün olan Jolissé insanlar ile ilişkilerinde oldukça yakın ve uyumludur. Meraklı ve araştırmacı yapısı ona oyuncu özelliğide katmıştır. Bunun yanında kararlı bir yapısı olması da meraklı kimliğinin bir sonucu olarak görülebilir. Eğer aklına bir şey koyduysa mutlaka yapacaktır. Kendine özgü eğlence anlayışı ve gösteri merakı nedeniyle onu evde mobilyalar üzerinde gezinirken, hayali avını yakalarken veya yumaklar ile oynarken görmek ve onunla hiç sıkılmadan eğlenceli dakikalar geçirmek mümkündür.

E l é o n o r a J a n e Simone+Simons++600x900+PNG
E l é o n o r a J a n e Simone+Simons
E l é o n o r a J a n e Simone+Simons+Drop+dead+gorgeouspng

En son Eléonora Jane Pércival tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 11:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org/
Eléonora Jane Pércival
Eléonora Jane Pércival

İş/Hobiler : müzik dinlemek kitap okumak bilgisyarda bu siteye girmek en büyük hobilerim ....

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:14 am

İlişki Kurguları

+ Kardeş Gibi +
+ İyi Dost +
+ Dostlarımdan +
+ Arkadaşım +
+ Meslektaşım +
+ Daha İyi Olabilirdik +
¿ Yeni Tanıyorum ¿
¿ Zerre Fikrim Yok ¿
¿ Önemsemiyorum ¿
- Hazzetmiyorum -
- İnanılmaz Derecede Gıcık –
- Biri Beni Tutsun -
- Nefret Ediyorum –
x Öylesine x
x Dikkatimi Çekiyor x
x Karşılıksız x
x Sevgili x
x Eski Sevgili x
¤ Aile ¤

İkonlarım

E l é o n o r a J a n e Simone_simons_002E l é o n o r a J a n e Simone_simons_026E l é o n o r a J a n e Search-foxglove_icons
E l é o n o r a J a n e 1275915890_f9e007f70fE l é o n o r a J a n e Simone-simons-090831-smallE l é o n o r a J a n e Simone-simons-080528-small
E l é o n o r a J a n e 1248996043_7210_fullE l é o n o r a J a n e Ktd2bC532114-01E l é o n o r a J a n e 21092879
E l é o n o r a J a n e 442369143.img.smallE l é o n o r a J a n e Whd65W153864-01
E l é o n o r a J a n e SimonE l é o n o r a J a n e 6205887h_0_p2O3E

En son Eléonora Jane Pércival tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 11:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Eléonora Jane Pércival
Eléonora Jane Pércival

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:15 am

Eklenmek için;

1. Ad & Soyad(Linkten koyalmayın Lütfen!)
  2. Kurgu:
  3. İki Adet uyumlu ikon:
  4. Nereye eklenmek istiyorsun:

Bunları doldurmayanı eklemeyeceğim!

En son Eléonora Jane Pércival tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 2:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Eléonora Jane Pércival
Eléonora Jane Pércival

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 1:16 am

>> İlişkilerim <<

E l é o n o r a J a n e SelenabeadsE l é o n o r a J a n e Sleneaa
Lillian Aurélia Slogéra
+ Dostlarımdan +

Benden bir yaş küçük olsanda senin olgun biri olduğunu düşünüyorum. Çok yakın değiliz ama iyi anlaşıyoruz.Birbirimize saygı duyuyoruz.Bir son sınıf olarak potansiyelin olduğunu düşünüyorsun. Hep böyle devam et. NYX seni korusun!

E l é o n o r a J a n e V7y5o4E l é o n o r a J a n e 2wf1ykg

Natalia Ellié O'rélia
x Dikkatimi Çekiyor x

Ne kadar benden küçük olsan da rahat hallerine özenmiyor değilim. Nasıl bu kadar rahat olabiliyorsun anlayamıyorum? Havalı ve ukalasın... Bu da seninle dost olmamaı engelliyor. Seni sevdiğimi söyleyemem.

E l é o n o r a J a n e D234b6a4E l é o n o r a J a n e F08585e4

Katherine McGolugh
+ Kardeş Gibi +
+ İyi Dost +

Onu çok seviyorum. Canım oda arkadaşım her zaman yanımda ol! Sana ne söylesem yetmez... Hepsi yanında çıplak kalıyor. Çok güzelsin ve komiksin... NYX seni korusun!

E l é o n o r a J a n e Avi5E l é o n o r a J a n e Avi4

Alexis Lyré Xanlées
+ Arkadaşım +

Bence okulun en şımarık ve ukala kişisi... Ama seviyorum bu kızı. Çok güzel ve zeki olduğunu kabul ediyorum... Başı derde girse onu kollayacak bir abisi olduğundan şanslı...

E l é o n o r a J a n e 4554E l é o n o r a J a n e 4558
Brandon Crawford
¿ Önemsemiyorum ¿

Cesur, hırslı ve zeki bu özellikleri mükemmel ama bazen çekilmez oluyor.
Sevgilisi nasıl dayanıyor anlamıyorum çünkü çok çapkın... Gördüğü her
kıza aşık sanıyor kendini herhalde... Önemsenmiyorsun tatlım! Çok yakşıklı bunu inkar etmeyeceğim ama önemseiyorum.

E l é o n o r a J a n e 3306E l é o n o r a J a n e 3307

Castor Warthader
x Dikkatimi Çekiyor x
x Karşılıksız x

Çapkın ve en önemlisi çok neşeli... Onu seviyorum sanırım ya da öyle bir şeyler... Dikkatimi çekiyor. Yanımdan geçtiğinde bakmadan edemiyorum desem yalan olmaz. Beni güzel bulduğunu bir arkadaşından öğrendim. Nasıl cesaret ettim aklım ermiyor... Çok yakışıklı bunu ben dahil herkes biliyordur herhalde... Bir ara yakınlaşma olmuştu aramızda ama o ilk ve son oldu sanırım...

E l é o n o r a J a n e 001sharpayE l é o n o r a J a n e 001

Ashley Evans

¿ Yeni Tanıyorum ¿
Sadece görüyorum. Pek öyle konuşmuşluğumuz yok! Çok hareketli olduğunu her görüşümde anlıyorum. Çok tatlı bir kızsın beraber çok güzel vakit geçireceğimizden eminim... İyi arakadaş olabilirz. İyi biri olduğunu sezinliyorum.

En son Eléonora Jane Pércival tarafından C.tesi Tem. 10, 2010 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 5:05 am

1. Ad & Soyad(Linkten koyalmayın Lütfen!) : Lillian Aurélia Slogéra
  2. Kurgu: Senden bir yaş küçük olsamda benim olgun biri olduğumu düşünüyorsun. Çok yakın değiliz ama iyi anlaşıyoruz.Birbirimşze saygı duyuyoruz.Bir son sınıf olarak potansiyelim olduğunu düşünüyorsun.
  3. İki Adet uyumlu ikon:
    E l é o n o r a J a n e SelenabeadsxxE l é o n o r a J a n e Sleneaa
  4. Nereye eklenmek istiyorsun: Dostlarımdan
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:48 am

Nerde olmak istedigimi biliyorsun.
Doldurmayanı eklemeycegim demişsin yinede doldurayım mı ?
Ayrıca Kardesim gibiye de istiyorum .E l é o n o r a J a n e Icon_lol

İcons Smile

Iconlar :

E l é o n o r a J a n e 31dcd89cE l é o n o r a J a n e 5f21ca98

E l é o n o r a J a n e 1819a90dE l é o n o r a J a n e 230967ee

E l é o n o r a J a n e 79636d07
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:01 am

* Natalia Ellié O'rélia
* Dikkatimi çekiyor bölümüne eklersen sevinirim...
*Ne kadar senden küçük olsam da rahat ve havalı hallerimi özenmiyor değilsin . Sen biraz utangaç olduğun için bunlar san abiraz uzak ne de olsa ...
*İconlar:

E l é o n o r a J a n e 30sy7w0 E l é o n o r a J a n e ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 E l é o n o r a J a n e 15s0tw0

E l é o n o r a J a n e 2rgpeyo E l é o n o r a J a n e 210bqxl E l é o n o r a J a n e Mtthg

E l é o n o r a J a n e 2q80phv E l é o n o r a J a n e 2wec2zq E l é o n o r a J a n e N4ehr4

E l é o n o r a J a n e Fmhuma E l é o n o r a J a n e 2kgdoi E l é o n o r a J a n e 2i7ahrl

E l é o n o r a J a n e 2wf1ykg E l é o n o r a J a n e V3eihk E l é o n o r a J a n e 9kx9jl

E l é o n o r a J a n e Wrxo5c E l é o n o r a J a n e 2qibn95 E l é o n o r a J a n e V7y5o4

E l é o n o r a J a n e 6yp88w E l é o n o r a J a n e 5koxlc E l é o n o r a J a n e N180vt
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:08 pm

Ad : Aléxis Lyré Xanlées

Durumu : Kırmızı Çaylak

Kısaca : Okulun en şımarık ve ukala kızına ''merhaba ! '' de. Bunun yanında çok zeki ve güzelim. Dikkat çekmeye bayılırım. Özel gücümle insanların duygularıyla oynayabilirim. Sevdgm insanlar etrafımda huzurlu hissederler. Sevmedklerime de içimdeki öfkeyi hissettiririm. Genel olarak sevilen biriyim, bazen çok ukala olmam insanları bıktırsada..Ama elimde degl. Anne ve babasız da olsa abartılı bir çocukluk gecirdim. Buda hem abimi hemde beni biraz fazla şımarık yaptı. Basımı ne kadar derde soksam da daima arkamı toplayacak bir abim var. ( Miké Jéanill Xanlées )

İconlar : yada istersen imzamın altnda da var .)

Not: İstedgn yere koy beni .) .

E l é o n o r a J a n e 3432E l é o n o r a J a n e 3440

E l é o n o r a J a n e 3444E l é o n o r a J a n e 3453
E l é o n o r a J a n e 3482E l é o n o r a J a n e 3500
Brandon Crawford
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:09 am

Belirgin Özellikleri : Çapkın, güvenilmez ve çok zeki

Hobileri: Yüzme, Futbol ve kesinlikle bir hız tutkunu. Arabalara bayılıyor. Aynı zamanda oyunculuk yapıyor.

Kişilik olarak : Cesur, hırslı ve zeki. Çok çapkın, hayatındaki tüm kadınlara aşık. Çok çekici ve aynı zamanda soğuk. Tam bir hız tutkunu. Maceraperest ve aynı zamanda rahatına düşkün. Aşık olmayı bilmez.

İCONLAR

E l é o n o r a J a n e 4554E l é o n o r a J a n e 4558
E l é o n o r a J a n e 4560E l é o n o r a J a n e 4567
E l é o n o r a J a n e 4574E l é o n o r a J a n e 4576
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:02 am

İcon güncellemesii .) daha simdiden XD

E l é o n o r a J a n e Leightonicon16mc6E l é o n o r a J a n e Leightonicon17rz4
E l é o n o r a J a n e Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100E l é o n o r a J a n e Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
E l é o n o r a J a n e Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100E l é o n o r a J a n e Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
E l é o n o r a J a n e Leigh-leighton-meester-12806070-100-100E l é o n o r a J a n e Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
E l é o n o r a J a n e Avi5E l é o n o r a J a n e Avi4
E l é o n o r a J a n e G12E l é o n o r a J a n e G17
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:40 pm

İcon güncellemesi Smile

E l é o n o r a J a n e D234b6a4E l é o n o r a J a n e F08585e4

E l é o n o r a J a n e Icip2f E l é o n o r a J a n e 2m8341w
E l é o n o r a J a n e 98fuyaE l é o n o r a J a n e 4ua1y8
Castor Warthader
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
Castor Warthader

Oda Arkadaşı : Jackie Kenn Arentino
İş/Hobiler : Müzik, futbol, kızlar
Lakap : Castor demek çok mu zor ?

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 6:11 pm

çapkın ve neşeli biriym.
seni çok güzel bulyrm.
hatta baslarda aramzda bir yakınlaşma ble olmştu.
gerisine yaz sbyler Very Happy

E l é o n o r a J a n e 3306E l é o n o r a J a n e 3307
E l é o n o r a J a n e 3315E l é o n o r a J a n e 3318
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 4:18 pm

Heyo ikizim beni eklememişsin Smile
Yeni icon istersen vereyim.
Ayrıca kurguda benim lejantta bulunuyor.
Unutma en yakın benim ha Very Happy
Eléonora Jane Pércival
Eléonora Jane Pércival

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 4:37 pm

Ekledim hepinizi kuzularımmmmmmmm ^^
Isabella Lyndia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Isabella Lyndia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Lisa Gardenia Mc'Kena. Sensiz bir hiçim ikiz. Sen olmadan asla yaşayamam. Seni seviyorum. Unutulmazımsın. Seninle asla ayrılmamalıyız. Senden asla nefret etmeyeceğim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Bella//Bells//Isa//Dia//Mc'Kena

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:15 am

İsim & Soyisim : Ashley Evans
Kurgu : Beni sadece görüyorsun. Tam olarak beni tanımıyorsun. Sürekli olarak yer değiştiriyorum. Çok haraketli ve güzelim. Şu ana kadar hiç konuşmadık ama iyi biri olduğumu sezinliyorsun.
Eklenmek İstediğiniz Yer : Yeni Tanıyorum
2 Adet Uyumlu İcon : E l é o n o r a J a n e Sharpay01xE l é o n o r a J a n e 001sharpayiconxE l é o n o r a J a n e 001sharpayxE l é o n o r a J a n e 001
Eléonora Jane Pércival
Eléonora Jane Pércival

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:29 pm

Güncellendi=)
Alessandra Mitchell Sydné
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
Alessandra Mitchell Sydné

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   E l é o n o r a J a n e Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 7:32 pm

E l é o n o r a J a n e 3E l é o n o r a J a n e Debby6
Iweyn Stella Darcia
Seninle bir çok ortak dersimiz var. Çok sık konuşuyoruz. Beni tatlı buluyorsun. Diğerleri ile olduğu gibi seninlede hemen dost olduk. arada bir tartışsakta yine de birbirimizi seviyoruz.
Dostlarımdan ya da İyi Dost

E l é o n o r a J a n e
1 sayfadaki 1 sayfası