House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Dostlar

3 posters
YazarMesaj
Miley Natalie Leonél
İnsan | Güç Seviyesi : 60
Miley Natalie Leonél

Oda Arkadaşı : Evim var!Sonunda evime birisi geldi Lillian Aurélia Slogéra
İş/Hobiler : öğrenciyiz başka ne yapalım
Lakap : N ~Lié~Smiley~Miley Ray~Destiny Hope

Dostlar Empty
MesajKonu: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:46 am

Miley üniversite çıkışı hep yorgun olurdu ve bu yorgunluğunu sadece tek bir yerde atma olanağı vardı oda starbuck'tı.Hemen içeri girdi bir masaya oturdu çantası yanına koyup ve kitaplarına masaya koyduktan sonra hemen kafasını masaya vurup gözlerini dinlendirmeye koyuldu.Omzuna bir el dokundu ve miley elini kaldırıp "Lütfen herzamankinden" diyerek.Elini şidettle masaya çarptı yorgunluktan nerdeyse burada uyuyacaktı sonra omzuna bir el dokundu sinirlendi ve ayağa hızlıca kalkarak "Ya dinlenemeyecek miyim?" ve sonra gözleri fal taşı gibi açılıp ağzı açık kalmıştı karşısındaki katié idi.Miley kısa bir sevinç şoku geçirdikten sonra katié'yi karşına alarak konuşmaya başladılar....
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:01 pm

NOT : Umarım sorun olmaz yazmam.Eğer olursa silerim.

Lillian'ın tatillerde dinlenebildiği tek yer Starbucks'tu.Orada Katie ve Miley'i gördü.Konuşuyorlardı.Daha sonra ikisine de
" Merhaba " dedi.Duymamışlardı.Daha sonra yanlarındaki masaya oturdu.Garsona bir kahve siparişi verdi.Banadanısı ile işaretini kapattı.Oturmaya ve onların kendisini farketmelirini beklemeye başladı.Çok yorgundu.Sonra kalktı ve bir tokat attı kendine.Anlamamışlardı.Daha sonra uyuya kaldığını da o anlamadı.O arada bir el hisseti omuzunda.O kişi...

Miley Natalie Leonél
Miley Natalie Leonél

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:05 pm

Rp out:Yoo önemli değil kalabalık rp'leri severim
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:15 pm

Rp out : Tamam canım.
Miley Natalie Leonél
Miley Natalie Leonél

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:21 pm

Miley hemen yine başını masaya vurup kahvesini beklerken katié'le gözleri kapalı konuşuyordu.Sonra birden yine bir el omzuna dokundu Tamam pes ediyorum sıradaki kim? diyerek başını kaldırdı ve bütün düşünceleri değiştidi,bu lillian'dı.Miley tekrar kalkarak lillian'a gülümsedi öyle yorgunduki masadan destek alıyordu.Lillian oturdu ve kendisinede bir kahve söyledi.Kahveler geldiğinde miley hemen içmeye başladı biraz kendine gelmişti fakat bu kendine gelmesi için yeterli değildi "Benim burada olmam malum fakat sizin burada ne işiniz var bakalım yoksa sizde benim gibi kahve hayranı mısınız?" diye sorarak kahvesinden bir yudum daha aldı....
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:29 pm

Lillian Miley'nin sorusuna şu yanıtı verdi :
- " Okul tatil.Biz de Tulsa'da kafayı yiyecek değiliz ki Smiley'im. " dedi. Miley ve Katie bir kahkaha patlattı.herkes gülüyordu.O arada garson başka bir isteğiniz var mı diye sordu.Lillian " Ben esmer şeker istiorum. " dedi.Sonra garson kızıdı.Kızlar gülmeye devam ediyordu.Sonara Lillian :
- " Bu kadar yeter. " dedi ve muhabbet ede ede kahvelerini içtiler.Sonra bayağı koyu bir muhabbet başladı.Kahvelerini içtiler.Miley Gece Evi'ni sorduçKatie sürekli ona basediyordu.Bu belliydi.Sonra anlatmaya başladı...
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:32 pm

~~ MuHaBbEt ~~

Bu benim bir önceki mesajda bahsettiğim yer için.Alta mesajları yazabilirsiniz.Ama konuşmalar bol olamlı.Sohbet ediyoruz çünkü xD
Miley Natalie Leonél
Miley Natalie Leonél

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:38 pm

Miley "Siz gerçekten çok şanslısınız,üniversite gibi yorucu bişi olamaz gerçekten birde fazla öğrenim görüyorum" diyerek iç geçirmişti ve miley kahvesini bitirdikten sonra bir tane kahve istetmişti.Kahve geldiğinde bir tane şeker atmıştı "Gerçekten şuan 5 tane kahve bitmiş olmalıydı sonra ödevlerim var" ağlamaklı bir şekilde söylemişti.Sonra herkes birbirine baktı ve tekrar güldü.Vay canına uzun zamandır arkadaşlarımla sohbet etmiyordum bu bana gerçekten çok iyi geldi diyerek düşünmüştü.Sonra eline bir kitap aldı ve sayfalarını çevirmeye başladı.Haftaya büyük bir sınav vardı ve çok çalışmalıydı miley'nin geleceği belkide bu sınava bağlıydı.Sonra sinirlenerek kitapı kapattı ve hızlıca kitabı masaya vurdu.İyi ki gürültüsü yayılmamış zaten burası çok gürültülü bir yerdi hiç susmuyordu
Chanelle Peacock
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
Chanelle Peacock

Oda Arkadaşı : CaroLiné XéuL's
Lakap : Cha Cha.

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:48 pm

Starbucks, Chanelle'in işaretlenmeden önce de en sık gittiği yerlerden biriydi. O kahve için yaratılmıştı! Starbucks'a girdiğinde etrafını saran nefis kahve kokusu dünya üzerinde en sevdiği şeylerden biriydi. Bugün de gitmeye karar vermişti. Aslında eski yaşadığı yerdekine gitmeyi ve ordaki arkadaşlarıyla karşılaşmayı isterdi, eskiden Starbucks kahve ve arkadaşlar demekti, ama artık onun için burası yalnızca kahve içindi. İçeri girer girmez ilerideki Katherine'i gördü. Daha önce hiç görmediği bir çaylakla -ya da bir insanla- konuşuyordu. Fazla sıkı fıkı dostlar değillerdi ama onun yanına gitmeyi yalnız kalmaya tercih etmişti. Hem selam vermemek hoş olmazdı. Kendi işleriyle öylesine meşgul görünüyorlardı ki, henüz onu farketmemişlerdi. Boşuna seslenmekle ya da hızlı yürümekle kendini yormak istemediğinden, yavaş yavaş onlara doğru ilerledi. Telefonunu çıkardı ve son gelen mesajlara baktı. Birden kahkaha sesleri duydu ve toplum içinde böyle yüksek sesle gülecek cesarete sahip kişilerin kimler olduğuna baktı.
Ah, muhteşem, diye geçirdi içinden. Baş belası Lillian da onlara katılmıştı. Bir an geri dönmeyi düşündü, ama bu pes etmek olurdu, ki hiç tarzı değildi. Tek dayanağı Katherine olmuştu. Her ne kadar çok samimi olmasalar da... Şansını denemeye değerdi.
Yanlarına gitti ve "Selam." dedi, olabildiğince nazik bir sesle.
Miley Natalie Leonél
Miley Natalie Leonél

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:54 pm

Miley birden birden bir ses duymuştu hemen başını çevirdi daha önce görmüş olmalıydı.Sonra yine ayağa kalkıp "Aaa neden oturmuyorsun" diyerek ona yer açmıştı.Miley tekrar oturduğunda ikide bir gözü yeni gelen kıza kayıyordu.Daha fazla dayanamıyarak "Merhaba ben miley sende.." miley ilk defa bu kadar durgun bir merhabalaşmıştı diğer arkadaşlarıyla karşılaşmasını kafasından geçirmişti hepsinde enerji ve mutluluk verici bir durum vardı Bugünü tarihe yazın lié ilk defa durgun olarak kendini tanıştırdı bu anı beklemiyordum aslında...
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:58 pm

Lillian sadece " Merhaba Channel. " dedi.Sesi buz gibi soğuktu.Sonra biri Lillian'a çarptı ve bandanası yere düştü.Sonra aynaya baktı işareti yoktu.Endişeliydi.Sonra insan olduğunun farkına vardı.Miley'ye " Umarım okulunuzda öğrenci açığı vardır Smiley " dedi.Miley sonra anladı.Lillian işaretini
kaybetmişiti.Sakinleşti.Herkes çok şaşırmıştı.Lillian ayağa kalktı ve " Olamaz " dedi.Sonra üstüne kahvesi döküldü.
" Tüm olumsuzluklar neden beni buluyor ? " dedi.Ağlıyordu.Sonra sustu.Sakinleşti ve diğerlerine baktı.Yerden kalktı ve eşyalarını topladı.Buna inanamıyordu.
Miley Natalie Leonél
Miley Natalie Leonél

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:03 pm

Miley şaşkınlıkla lillian'ı izlerken ayağa kalkıp ona yardım ediyordu gözlerine gülümseyerek "Oklahoma Üniversitesine hoşgeldin" ve sonra tekrar alnına baktı "Sen işaretini kaybettiğine emin misin" diyerek onu yerden kaldırmıştı fakat miley yanlışlıkla kafasını masaya vurmuştu ve kendisi düşüp birde yetmeyip lillian'ı düşürmüştü "Sakar olduğunu düşünüyorsan bir daha düşün tatlım sen birde beni üniversite'de gör" diyerek gülmüştü ve tekrar ayağa kalkmıştı ve lillian'ı tuvalete götürmüştü üzerindeki kahveyi temizlemesi lazımdı...
Chanelle Peacock
Chanelle Peacock

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:13 pm

"Merhaba ben miley sende.."
" Chanelle. İsmim Chanelle. Tanıştığıma memnun oldum." dedi ve en muhteşem gülümsemesiyle yeni çaylağa baktı. Böyle içten bir gülümseme beklemiyor gibiydi, Chanelle'in sıcak tavrı karşısında gerginliği biraz olsun azalmıştı. Sevimli bir kızdı, ama Chanelle'in varlığından rahatsız olmuşa benziyordu. Diğer insanlara neden böyle itici geldiğini düşündü. Belki de fazla soğuk davranıyorumdur, dedi kendi kendine. Ya da yapmacık? Ben en azından dostcanlısı olmayı deniyorum.
" Merhaba Channel. "
Ama sorun yalnızca onda olamazdı. Lillian, daha tanışır tanışmaz ona ters cevaplar verip tepesini attırmıştı. Ne yani? Burda da mı sorun ondaydı?
Ayrıca ismini de yanlış söylemişti. Bilerek ya da yanlışlıkla, isminin bir marka ismiyle karıştırılması hiç hoş değildi.
Derin bir nefes aldı, tam konuşmaya başlayacaktı ki, Lillian sözünü kesti.
" Umarım okulunuzda öğrenci açığı vardır Smiley. Olamaz ! Tüm olumsuzluklar neden beni buluyor ?"
Kahvesini üzerine dökmüştü. Chanelle sıkıntıyla nefesini verdi.
"Oklahoma Üniversitesine hoşgeldin. Sen işaretini kaybettiğine emin misin? Sakar olduğunu düşünüyorsan bir daha düşün tatlım sen bir de beni üniversite'de gör. "
İkisi birlikte tuvalete gittiler.

Döndüklerinde, konunun dışında kalmak Chanelle'in canını fena halde sıktığından, kendini konuşmak zorunda hissetti..
" Imm.. Sanırım ikiniz de birer insansınız. "
O sırada garson gelip başka bir istekleri olup olmadığını sordu.
" Bir frappucino. " dedi istemsizce. Garsonun konuşmalarını bölmesi hoşuna gitmemişti.
" Ve Lillian'ın soğuk tavırlarından nihayet kurtuluyorum. Tüm Gece Evi adına sana güle güle demek istiyorum. " dedi ve en yapmacık gülümsemesini takındı. Hoş davranmaktan anlamıyorsa, sanırım Lillian'a yapması gereken buydu.
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:32 pm

Tüm bu olaylar olurken Katie sessiz kalmıştı. İki arkadaşını arkasında bırakmıştı. Ve Nyx herkesin arasından kendisini seçmişti. Bu berbat sayılabilirdi. En azından eskiden. Çünkü o burayı çok seviyordu. Her gün arkadaşlarıyla toplanıp günün dedikodularını yapmak hoşuna gidiyordu. Ah, doğru kahveyide unutmamak gerekirdi. Gözünün önünde Lilian işaretini düşürmüştü. O artık bir insan olmuştu. Ayrıca üstüne kahve dökülmüştü ve Mileyle yere düşmüşlerdi. Onlar üstünü temizlemek için lavaboya gittiklerinde hala arkasında Chanelle oturuyordu. Garson gelip bir istediğimizin olup olmadığını sorduğunda Chanelle "Bir frappucino" dediğinde onun hala burada olduğunu farketmişti. Sandalyesini biraz geriye çekip arkasına döndü.. "Lilian'la aranızda kötü birşey mi geçti ? Ayrıca hayırdır neden buradasın ? " dedi gülümseyerek Katie.
Lilian dikkatle onlara bakıyordu. Büyük ihtimalle merak ediyordu ne diyeceğini. Katie Chanelle'yle iyi anlaşıyordu. Ama Lilianla aralarındakini anlayamıyordu. Miley'de şimdi bu bakışmaya katılmıştı. O sırada garson geldi."Buyrun efendim frappucinonuz "

En son Katherine McGolugh tarafından Salı Haz. 15, 2010 7:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Chanelle Peacock
Chanelle Peacock

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:35 pm

Rp out: Rpde düzeni bozmasan da onlar geldikten sonra söylesen? Çünkü benim yazdığıma göre çoktan döndüler. Düzenlersen sevinirim çünkü böyle olduğunda çok karışıyor.
Ayrıca arkanda durmuyorum çoktan oturdum bile .D
+ Nötr demiştin, aramız ne zaman kötü oldu?
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:46 pm

Chanelle Peacock demiş ki:
Rp out: Rpde düzeni bozmasan da onlar geldikten sonra söylesen? Çünkü benim yazdığıma göre çoktan döndüler. Düzenlersen sevinirim çünkü böyle olduğunda çok karışıyor.
Ayrıca arkanda durmuyorum çoktan oturdum bile .D
+ Nötr demiştin, aramız ne zaman kötü oldu?

Düzellttiim Smile
Chanelle Peacock
Chanelle Peacock

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:47 pm

Rp out: hala olmamış, konuşmalarım nerde? .D
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:52 pm

Lillian ve Miley lavabodan döndüler.Lillian hâlâ şaşkındı.Sonra oturdu.Elbisesini değiştirmişti.Chanelle ve Katie konuşuyordu.Lillian " Teşekkürler Lié.Oklahoma Üniversitesi nasıl bir yer ? " dedi.Miley Oklahoma Üniversitesi'nden, ödevlerden bahsetmeye başladı.Katie ile Chanelle de onlara katıldı.Lillian Chanelle'ye sert bir bakış attı.Sonra esmer şekeri geldi.Bir kahve daha istedi.Kahvesini yudumlarken kızların muhabbeti iyice koyulaşmıştı.Sonra Lillian " İzninizle gitmeliyim. " dedi.Nedenini sorduklarında " Eşyalarımı toplayıp buraya yerleşsem iyi olur.Yani şehre. " dedi.Diğerleri onu uğurladı.Lillian gitti. " Yarın yine buluşuruz. " dedi.Onlara el salladı ve Starbucks'u terk etti.

NOT : Kızlar ben RP'yi bırakıyorum.Bye Bye

Chanelle Peacock
Chanelle Peacock

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:59 pm

Out: Rpleri çok karıştırıyorsunuz ya .D bi öncekinin yazdıklarını değiştirmeyin.

Rp:

Katherine'e
" Tanımadığım kişilerin yanına gitmezsem, kimseyle tanışamam, değil mi? " dedi ve gülümsedi. Sonra biraz daha sohbet ettiler.
Lillian Chanelle'e hala sert davranıyordu ama Chanelle artık Gece Evi'nde olmayacağı için onu umursamayı bırakmıştı.
" Yarın yine buluşuruz. "
" Aslında ben de gitsem iyi olacak. " dedi Chanelle ve hesabın kendine ait kısmını ödeyip onların yanından ayrıldı. Bugün, Lillian gelmese daha güzel olabilirdi. Başka bir yere gidip yeni arkadaşlar edinmeye karar verdi.

Out: Falan filan işte. Salladım bir şeyler. Ben de çıkıyorum (:
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:06 pm

Out: Bütün konusmalarını alamadım. Baska yerden baglamak istedim.
Lilian, nedeen ? Sad

Lilian, Starsbuck'tan çıktı. Katie şaşkındı. Hemen Miley'e dönmüştü. "Ne oldu bu kıza ? Apar topar gitmesinin bir nedeni vardır değil mi ?" Miley'in suratını çözememişti Katie. Hem biliyorum hemde bilmiyorum gibi bir suratı vardı Miley'in.
Sonra şakayla karışık Miley'e "Eğer düşünce okuyabilseydim çoktan işin bitmişti Very Happy" Gülümsedi Miley'e. Ama öyle bir gücü yoktu. Sadece insanların düşüncelerinin bir kısmını silebilirdi. Bütün insanların değildi tabi. Katie iyice meraklanmıştı. Bu olayı çözmeliydi.Tekrar Miley'e döndü. Hala cevabı beklemekteydi. O sırada Chanelle'nında kalktıgını ve hesabını ödediğini gördü. "Aslında bende gitsem iyi olacak" dedi. Ve oda kayboldu. Tabiiki Katie hala Mileyden gelecek cevabı bekliyordu.
Miley Natalie Leonél
Miley Natalie Leonél

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:08 pm

Miley tekrar oturduğunda yine tavana baktı ve sonra istemsizce kitaplara baktı. "Evet,herneyse" diyerek geçiştirmeye çalıştırdı.Kahvesinin son yudumunu aldı,sonunda kahve bitmişti.Artık içmek istemiyordu sadece uyumak istiyordu. "Chanelle umarım iyi anlaşırız" diyebilmişti.Çantasını açtı ve bir toka çıkardı saçını şekilsiz bir topuz yaparak arkasına yaslandı."Evet benim gitmem lazım hem ders çalışıp hemde lillian'ya yardım etmem lazım sanırım benim evime taşınması lazım" diyerek çantasını alıp ve kitaplarını alıp masandan kalkmıştı "Ah katié tatlım seninle fazla ilgilenemedim özür dilerim ve chanelle seninle tanıştığıma memnun oldum umarım tekrar karşılaşırız" diyerek starbucks'tan ayrılmıştı..

Rp out:Siz istediğiniz gibi rp'yi devam ettirin
Misafir
Misafir

Dostlar Empty
MesajKonu: Geri: Dostlar   Dostlar Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:21 pm

RP SON...

RP Out : Bence RP son.Yazıyorum.

Dostlar
1 sayfadaki 1 sayfası