House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.

+2
Oceane Eleanor Depaisè
Brookie Pearl Davis
6 posters
YazarMesaj
Brookie Pearl Davis
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 90
Brookie Pearl Davis

Oda Arkadaşı : Yanlız çalışırım ^^
İş/Hobiler : Çaylağız canım.
Lakap : İnsanların bana ismim dışı hitap etmelerinden hoşlanmam.

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Empty
MesajKonu: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 5:57 pm

Aurora Holly Beliancé
Say hi to miss pretty face ^^
4 Ağustos 1992, New York doğumluyum. Saf Amerikan'ım. Ben 4 yaşındayken ailem ile birlikte Oklahoma'ya taşındık.
Hayatım boyunca hep şanslı olanlardım. Varlıklı bir ailenin kızıyım, ayrıca tek çocuğum. Eğitim ve diğer alanda ayrıcalıklar hep peşimden geldi... Fakat bende diğer şanstan vardı. Her işim -yani çoğu- düzgün gitmiştir.
Ben daha insanken, yaklaşık 14-15 yaşlarındayken arkadaşlarım Selena ve Selene Liena ile bir müzik grubu kurmuştuk. Adı da; Holly's Ivy'ydi. Kızların soyadının, Liena'nın anlamının sarmaşık olması sebebiyle bu ismin gayet yerinde olduğunu düşünmüştük. Dışarıdan da ilgi çekici bir duyumu olacak ki MySpace'de kendimize bir sayfa açtığımız ilk gün inanılmaz bir ziyaretçi sayısına ulaştık. Daha sonra uzun bir süre en iyiler listesinde takıldık...
Tabii ben işaretlenince bu iş de son buldu... (Aslında işaretlenmem işin bahanesi. Kızlar son son bayağı bir sıkılmışlardı...)
Sesimden asla şüphe etmedim. 5 yaşımdan 12 yaşıma kadar şan eğitimi almıştım... Kulağımın iyi olması için ailem her tür çalışmayı yapmamı istiyordu. 14 yaşımı bitirirken keman ve piyano konusunda ustalaşmıştım... Holly's Ivy sayesinde gitar ve bateri konusunda da kendimi ciddi manada geliştirdim...
Karakterime gelince... Ben gayet neşeli, bazen geveze, zamanı geldiğinde ise ciddi ve sinsi takılan o çift karakterlilerden sayılırım. Şirin bir surat görüp aldananlar çok olmuştur. Bunu kullanmayı iyi bilirim; düşmanlarımın beni küçük görmesi asla sinirlerime dokunmamıştır. Aksine bundan memnuniyet duyarım... Son gülen iyi güler çünkü!
Bunlar dışında inanılmaz pozitif bir kızımdır. Fakat hayata karamsar bakmaya başlamam için İşaretlenmem bir tetiklemeydi adeta. Önce erkek arkadaşımın beni aldattığını öğrendim. Ki o zamanlarının megaloman, kibirli kraliçe arısı Holly için bu inanılmaz yıkıcı bir haberdi... Daha da kötüsü ise en sevdiğim kuzenim Summer'ın bir araba kazası geçirmesiydi. Bu benim için çok zordu çünkü Summ benim için gerçek bir dosttan ötedir...
Gece Evi'ne geldiğimde Holly Beliancé, Aurora Holly Beliancé oldu. Aurora ki mitolojik tanrıçalar arasında en kusursuz bulduğumdur. Şafağa olan büyük hayranlığımı ismime de yansıtmama sebep oldu...
3. sınıfı bitirirken artık Gece Evi'ne alışmış, birçok arkadaş edinmiştim. Drew'un beni sık sık rahatsız etmesi. Arayıp, "Hols seni seviyorum..." diye saçmalaması artık canımı sıkmıyordu. Zaten bu özür süreci de fazla uzun sürmedi.
Son olarak fiziksel açıdan kendimi betimlemem kaldı sanırım. Şey aynalarla aram hep iyi olmuştur aslında. Tek kusurum kısa olmam sanırım...
Saç rengim sürekli değişir... Bal rengi, beyaza yakın sarı, kahverengi, kızıla dönük kahverengi... Hepsini denedim. Ama doğal rengim kahverengi.
Gözlerim ela falan...
Sonuç olarak ben Holly Beliancé, 17 yaşında vampir olma yolunda ilerleyen bir çaylağım tanıştığımıza sevindim...

Spoiler:
Düzenlenecektir.

En son Aurora Holly Beliancé tarafından Perş. Haz. 24, 2010 2:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Brookie Pearl Davis
Brookie Pearl Davis

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 6:00 pm

B E N & S İ Z
Eklenmek için; İcon ve kurgu/karakter özellikleri. K.Özelliği ekleyenlerin kişiliğine göre ben birşeyler bulurum. ^^

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Aléxis Lyré Xanlées
Xx İyi Anlaşdıklarım x Etrafımda Görmekten Mutluluk Duyduklarım xX
Aléxis gayet sevimli bir kız aslında. -Ne kadar öyle olmadığını düşünenler olsada.- Neşeli tavırları var ki bu mükemmel bir insan olduğunun kanıtı. Konuşkan olması da kendime yakın hissetmeme sebep oluyor onu. Bir sorunumuz yok ve bundan memnunum... ^^

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. D234b6a4 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. F08585e4
Kahterine McGolugh
Xx İyi Anlaştıklarım xX
Sessiz, sakin bir kız Kat... Böyle insanlardan hoşlanmasam da -gerçekten hoşlanmasam da- sanırım onu seviyorum... Başta ne kadar soğuk görünsede gerçekten sevimli ve cana yakın aslında... İyiki tanıyorum diyebileceğim insanlardan hemde. Ki bu herkese nasip olmaz ^^.

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Jessicabatch22 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Jessicabatch23
Clara Jonés
Xx Tanıdık Bir Yüz xX
Onu tam olarak tanımıyorum aslında. Fakat okulda karşıma çok çıkıyor. Herkese gülümsemesi hoş birşey...
Diyebilecek fazla birşeyim olmasa da, kötü biri olduğunu sanmıyorum ^^.

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4554 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4558
Brandon Crawford
Xx Arada Selam Verdiklerim xX
Nasıl biri olduğun beni ilgilendirmez. Sana kalmış zaten. Fakat ben soğuk insanların varlığından hoşlanmam... Onlarda benim gibi bir gevezeyi sevmezler zaten. Neyse nefret ettiğimi söyleyemem ama iyidir seviyorum da diyemiyorum...
[/center]

En son Aurora Holly Beliancé tarafından Salı Haz. 22, 2010 4:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 7:01 pm

Gece evinin en şımarık ve uslanmaz kızına 'merhaba' de .D
biraz fazla ukula ve şımarığım fakat cevremdeki herkes beni sever.
Miké Jéanill Xanlées (admin olan ) abim olur.
geveze , neşeli ve sürtük ruhluyum.
bakalım iyi anlaşabilecek miyiz ?

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. -Leighton-leighton-meester-12393478-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. -Leighton-leighton-meester-12393481-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. -Leighton-leighton-meester-12393491-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. -Leighton-leighton-meester-12393489-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. L-Meester-leighton-meester-12900058-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. L-Meester-leighton-meester-12900047-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leightonicon16mc6A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leightonicon17rz4
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leigh-leighton-meester-12806070-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Avi5A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Avi4
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. G12A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. G17
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 10:08 pm

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. D234b6a4A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. F08585e4A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icip2fA U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2m8341w

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 98fuya A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4ua1y8A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Ic8iz5A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2m345tu

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Avr8btlu A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. K94s3clgA U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 6884243dA U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 9e32888b

Alıntı :
Bazen içine dönük , bazen dışına.

Ben çözülmesi imkansız kızlardanım. Sadece kendimi yakın hissettiklerime içmi açabiliyorum. Ama herkesle kolay arkadaş olabiliyorum.
Gerekirse ukalada olabiliyorum. Ne yapacağım belli olmuyor.
cLara jonés

cLara jonés

Oda Arkadaşı : yk..
İş/Hobiler : vampir sosyolojisi profösörüym..
Lakap : farketmez ya.. takıL kafana göre :)

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:06 am

beni istediin yere ekle ama düşman olmak istemem Smile

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Jessicabatch22A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Jessicabatch23
Brookie Pearl Davis
Brookie Pearl Davis

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:19 am

Hepinizi ekledim. Beğenmeyen varsa değiştiririm... (:
Brandon Crawford
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 1:26 am

okulun en capkın ve uslanmaz adamıyım.
castor lada bu yuzden aram iyi.
oda benm gbi ama bnden tek farkı o neseli ve komik bense soguk ve havalı durusumla kızları cekyrm.
beni sev yda sevme sana kalmş XD

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Hayden-C-3-hayden-christensen-11264432-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Hayden-C-3-hayden-christensen-11264430-100-100
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4554A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4558
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4560A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4567
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4574A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 4576
A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Hayden-C-3-hayden-christensen-7909596-100-100A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Hayden-C-3-hayden-christensen-7909601-100-100
Brookie Pearl Davis
Brookie Pearl Davis

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 4:19 am

Güncellendi.
cLara jonés

cLara jonés

Oda Arkadaşı : yk..
İş/Hobiler : vampir sosyolojisi profösörüym..
Lakap : farketmez ya.. takıL kafana göre :)

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:51 pm

Vampir sosyolojisi profösörü oLdum.
Kurguyu düzenlersen sevinirm.
Sana göre bende değiştircem.
Teşekkürler^^
Smile
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.   A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:44 pm

Kesnilikle seni anlayan biriyim . Çünkü bazı özelliklerin bana benziyor . Seni çok iyi tanırım ve taktığın yüzleri de bilirim . Hep birlikte olmasak da kötü zamanlarımızda hep birbirimizin dertlerini dinleriz (:

İconlar:

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 30sy7w0 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 15s0tw0

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2rgpeyo A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 210bqxl A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Mtthg

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2q80phv A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2wec2zq A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. N4ehr4

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Fmhuma A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2kgdoi A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2i7ahrl

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2wf1ykg A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. V3eihk A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 9kx9jl

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. Wrxo5c A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 2qibn95 A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. V7y5o4

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 6yp88w A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. 5koxlc A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside. N180vt

A U R O R A ~ Don't belive me i'm a liar inside.
1 sayfadaki 1 sayfası