House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Diğer Konular.

+3
Oceane Eleanor Depaisè
Tom M. Anderson
Julié Clouid O'Shéliâ
7 posters
YazarMesaj
Julié Clouid O'Shéliâ
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Julié Clouid O'Shéliâ

İş/Hobiler : Yakmak.

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 4:18 am

~Diğer konulara bakındınız ve öneriniz ile ilgili bir kategori mi bulamadınız?... Buyrun buraya o zaman...
Tom M. Anderson
Edebiyat Profesörü | Güç Seviyesi : 82
Edebiyat Profesörü | Güç Seviyesi : 82
Tom M. Anderson

Oda Arkadaşı : Tek kalıyorum v.v

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:21 pm

Mod olan bir arkadaşa belirttiğim bir şey vardı, o da öenrilere yazmamı istedi. Ben de bakındım bakındım, en iyi başlık burasıdır herhalde dedimO_o

'Bir sitede bu kenardaki karakter bilgilerinde üç tane bar eklemişlerdi. Biri sağlığı, biri gücü, biri de değişimi gösteriyordu. Düzenli olarak yatakhane ve yemekhaneye rp bırakmayan kişilerin sağlığı ve değişimi azalıyordu, derslere katılmayanların değişimi azalıyordu, gücünü de rplerinin akıcılığına göre arttırıyorlardı, her her bir puan aralığında bir sınıf düşüyordu. Bir de şöyle bir şey yaparsanız herkes eşit dağılır: Her bir rütbeey ilk olarak beş kişilik kontenjan verin, tüm rütbelerde o beş kişilik kontenjan dolduğunda beş kişilik daha ekleyin. Başka bir beş kişi herhangi bir rütbeye geldiğinde, rplerine bakılmadan otomatik olarak bir üst seviyeye geçebilir. Böylece sitenin her yerinde rp kasılır...xD'
Julié Clouid O'Shéliâ
Julié Clouid O'Shéliâ

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:37 am

Bunu diğer admin arkadaşlar da karar versin. Ben son olarak onaylarım derim.
Misafir
Misafir

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:37 am

Tom M. Anderson demiş ki:
Mod olan bir arkadaşa belirttiğim bir şey vardı, o da öenrilere yazmamı istedi. Ben de bakındım bakındım, en iyi başlık burasıdır herhalde dedimO_o

'Bir sitede bu kenardaki karakter bilgilerinde üç tane bar eklemişlerdi. Biri sağlığı, biri gücü, biri de değişimi gösteriyordu. Düzenli olarak yatakhane ve yemekhaneye rp bırakmayan kişilerin sağlığı ve değişimi azalıyordu, derslere katılmayanların değişimi azalıyordu, gücünü de rplerinin akıcılığına göre arttırıyorlardı, her her bir puan aralığında bir sınıf düşüyordu. Bir de şöyle bir şey yaparsanız herkes eşit dağılır: Her bir rütbeey ilk olarak beş kişilik kontenjan verin, tüm rütbelerde o beş kişilik kontenjan dolduğunda beş kişilik daha ekleyin. Başka bir beş kişi herhangi bir rütbeye geldiğinde, rplerine bakılmadan otomatik olarak bir üst seviyeye geçebilir. Böylece sitenin her yerinde rp kasılır...xD'

1. fikrin bence saçma.Yani sağlık ve değişim güzelde bence sınıf düşüşü ve güç olmasada olur.
2. fikrine gelince bence gereksiz.Çünkü sitede neredeyse herkes 5. Sınıf çaylak.Bu nedenle gereksiz bulyorum.Tabi bu benim.Düşüncem adminler ne der bilemem.
Misafir
Misafir

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:39 am

Ovnérta Juli Quisqaun demiş ki:
Bunu diğer admin arkadaşlar da karar versin. Ben son olarak onaylarım derim.

Bence de ama bilemem tom.
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 1:30 am

Fikrin çok güzel ve zekice. Fakat bence takip etmesi zor bir sistem olacaktır. Sitenin yöneticilerinin de hepsinin öğrenci oldugunu düşünürsek uygulamaya konulması biraz zor bir işlem olabilir.
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:32 am

Aléxis Lyré Xanlées demiş ki:
Fikrin çok güzel ve zekice. Fakat bence takip etmesi zor bir sistem olacaktır. Sitenin yöneticilerinin de hepsinin öğrenci oldugunu düşünürsek uygulamaya konulması biraz zor bir işlem olabilir.

Katılıyorum katip etmesi gerçekten çok zor .
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:14 pm

Ve bunun için neredeyse her gün online olunması gerek ve tüm rp'lerin takip edilip okunması gerek.Kısacası zor bir iş o yüzden olmaz diorm :/
http://nightofhouse.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:18 pm

Sanatçı alımları açılabilir. Oyuncu, model şarkıcı, yazr, çizer v.s.
Isabella Lyndia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Isabella Lyndia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Lisa Gardenia Mc'Kena. Sensiz bir hiçim ikiz. Sen olmadan asla yaşayamam. Seni seviyorum. Unutulmazımsın. Seninle asla ayrılmamalıyız. Senden asla nefret etmeyeceğim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Bella//Bells//Isa//Dia//Mc'Kena

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:25 pm

İstekler bölümüne isim ve rütbe değiştirme dışında istekler başlığı açılabilir. Böylece üyeler isteklerini oraya yazabilir.
Jo Harvelle
İnsan | Güç Seviyesi: 71
Jo Harvelle

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:40 am

Acaba rp dersliği ne zaman açılacak?
Jo Harvelle
Jo Harvelle

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:53 am

Flood için üzgünüm ama soru sordum sanki Rolling Eyes
Julié Clouid O'Shéliâ
Julié Clouid O'Shéliâ

Diğer Konular. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Konular.   Diğer Konular. Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:29 pm

Bir kaç gün içinde konuyu bulur bulmaz açacağım.

Edit.

Başlık açılmıştır.

Diğer Konular.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» -Nyks'nin diğer isimleri-