House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Atışma Alexa//Gardenia//Isabella

YazarMesaj
Alessandra Mitchell Sydné
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
Alessandra Mitchell Sydné

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

Atışma Alexa//Gardenia//Isabella  Empty
MesajKonu: Atışma Alexa//Gardenia//Isabella    Atışma Alexa//Gardenia//Isabella  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 5:51 am

Alex; edebiyat dersinden sonra biraz dinlenmek için avluya çıkmıştı. Edebiyat kitabını eline almış bugün işledikleri konuyu tekrarlıyordu. Daha sonra bir ses duydu. " Hey Alex. Yine mi inek gibi çalışıyorsun ? " Kahretsin duyduğu bu pürüssüz ama bir o kadar da sinir bozucu ses Lisa'ya aitti.
Lisa'dan oldum olası nefret ederdi Alex. Genelde bu kısımda kitabını kaldırır ve giderdi. Ama bugün öyle yapmadı ve Lisa'ya cevap verdi. " Evet Gardenia. Ama ben en azından senin kadar başarısız değilim ve bununla gurur duyuyorum. Bana istediğin kadar inek diyebilirsin. Bu gün sinirimi bozmana izin vermeyeceğim. "
Lisa çok sinirlenmişti. Ona Gardenia denmesini sevmezdi. Özellikle de onun başarısını aşağılayan sözlere katlanamazdı. Ama o da tepkisiz kalmadı. " Başarısız olsam da senin kadar köylü değilim. " dedi.
Alex bundan nefret ederdi. Sonuçta o köylü değildi. " Saçmalıklarınla uğraşacak vaktim yok. " dedi.

Atışma Alexa//Gardenia//Isabella
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lisa Gardenia Mc'Kena