House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Jenny ..

2 posters
YazarMesaj
Jenny Skavo

Jenny .. Empty
MesajKonu: Jenny ..   Jenny .. Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 7:59 pm

Evet herşey yoluna girmişti.Küs olduklarımla barışmıştım.Her şey daha da güzel görünüyordu gözüme.
Herşeyin yolunda olmasının verdiği sevinç, güne daha da mutlu uyanmamı sağlamıştı.Ayrıca ilk ders Quidditch'ti."
Harika
"dedim yataktan kalkarken.

-Kapa çeneni Jenny!!!
-Üzgünüm Sabrina.
dedim kıkırdayarak.Uykusundan uyandırılmayı pek sevmez.

Üstümü hemen giyindim.Saçlarımı toplamadım.Düzgün bir şekle soktuktan sonra açık bıraktım.Bugün kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle davranmak istiyordum.Hmm..Bu sabah biraz fazla acıkmıştım galiba.Mutlu olunca hep böyle oluyor bana.Neden bilmiyorum ama öyle.Hemen büyük salona doğru son hız yürüdüm.

-Yavaş Jenny.
-Ah,Rose günaydın.
-Günaydın.
-Kahvaltıya mı ?
-Evvet dedim gülümseyerek.
-Hadi o zaman
dedi.

Büyük salona girdik.O kendi binasının olduğu bölüme gitti.Ben de Slytherin öğrencilerinin olduğu bölüme doğru hızla yürüdüm.Boş bir yer bulup oturdum.Bir an önce kahvaltımı yapıp Quidditch dersine gitmeyi istiyordum.Henüz saat erkendi.Kahvaltıda biraz oyalandım.Nihayet vakti gelmişti.Büyük salondan dışarı koşar adım çıktım.Biraz yürüdüm ve işte
"Quidditch" adına yapacağımız iLk ders için bazı öğrenciler yavaş yavaş toplanmıştı bile.Hemen ben de onların yanına gittim ve beklemeye başladım.Yavaş yavaş tüm öğrenciler gelmişti.
Slytherin öğrencileri her
zamanki kendini beğenmiş tavırlarıyla yavaşça geliyordu derse.Sanırım sadece bu huyumuzu seviyordum.Gerektiğinden fazla özgüven..

Ve işte profesör Evaline Aria Briella.Adını biliyordum çünkü bu dersi merak ettiğimden bir şekilde öğrenmiştim.Slytherin olmanın bir avantajı daha ,
fazla hırs..

Kısa bir tanışma konuşması yaptı.Bir an duraksadı ,herkesi düzgün bir sıraya soktu ve tekrar devam etti."5 dakikanız var çocuklar.Şimdi dediğimde sert bir şekilde Yukarı!diye bağırmanızı istiyorum.Unutmayın sert ve kararlı!" ve Şimdi!

-Yukarı
-Yukarı
-Yukarı
-Yukarı

Herkes hazır olduğu anda aynı şeyleri söylemeye başladı.Ben de cesaretimi topladım.Sert ve kararlı!..
YUKARI!..

küt!!!!Ah,acuvum
dedim sessizce.
-Fazla sert oldu galiba dedi tanıdık bir ses.
-Galiba,Rose
dedim gülümseyerek.
Avucum acımıştı ama başarmıştım.Profesör herkesin başardığına emin olduktan sonra çizdiği çemberleri gösterdi ve ne yapmamız gerektiğini anlattı...
.
.

Sıra bana geldiğince çok heycanlanmıştım."Uçmak çok heycan verici bir şey olmalı "dedim kendi kendime."Şimdi!deyince" dedi profesör."Tamam" anlamında başımı salladım.

Şimdi!.

Süpürgeye bindim ve işte havalanıyordum.Yerle olan bağlantım kesilmişti.Fazla yükselmemiştim ama dengemi yine de zor sağlıyordum.Çemberin etrafında dönmem gerekiyordu.Dengemi pek sağlayamıyordum.Yere düştü düşecek gibiydim.Zorda olsa birinci turu attım.Hem korkuyordum hem de heycanlıydım.İkinci tur daha kolay olmuştu ama iniş biraz sertti...

küt!Sağ kolumun üstüne düşmüştüm.İşte ilk Quidditch dersimiz böyle geçmişti.Gün iyi başlamış ,kolumun incinmesine rağmen yine de iyi bitmişti.Hogwarts'ı seviyorum..
Julié Clouid O'Shéliâ
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Julié Clouid O'Shéliâ

İş/Hobiler : Yakmak.

Jenny .. Empty
MesajKonu: Geri: Jenny ..   Jenny .. Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 10:58 pm

Aynı anda 3 karakter açıp bunlara farklı farklı Rp puanlattıramazsınız!
Konu Kilit!

Jenny ..
1 sayfadaki 1 sayfası