House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Eva & Blair Tanışma ve Alışma

2 posters
YazarMesaj
Blair Mimi Forcelit
4. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 72
Blair Mimi Forcelit

Oda Arkadaşı : Nerissa Elit ikizz seviliosun ^^ ama artık birlikte kalamayız ne yazıkkii :( ama olsun yinede bir hayatım var dimi???Biricik oda arkadaşım Eva Blaa seviliosun Eva :)
İş/Hobiler : 3 kelime 1.eğlence 2.eğlence 3.eğlence xD
Lakap : Queen B

Eva & Blair Tanışma ve Alışma Empty
MesajKonu: Eva & Blair Tanışma ve Alışma   Eva & Blair Tanışma ve Alışma Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:48 pm

Blair gece evine sonunda gelebilmişti.Hemde hiç risk almadan.Odaya girdi dolabından havlusunu ve eşyalarını çıkarttı soğuk bir duş iyi gelecekti.Duşu tamamen soğuk şekilde ayarladı.Suyun içine girdiğinde üzerindeki yorgunluk tamamen atılmış gibiydi.Kapıda bir kaç takırdama duydu.Ama aldırmadı bunun o yaramaz Bone olabileceğini düşünüyordu.Suyu biraz daha ılıttı.Ve gelen konuşma seslerini duyduğuında hemen havluyu üstüne aldı içerisi buharla dolmuştu kapıyı açtı bir kız vardı bu kim olabilirdi ki??
Eva Blaa
4. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Eva Blaa

Oda Arkadaşı : biricik Blair Mimi Forcelit..:) seviliyorsun..:)
Lakap : eyvi

MesajKonu: Geri: Eva & Blair Tanışma ve Alışma   Eva & Blair Tanışma ve Alışma Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:19 am

Sonunda odamı bulmuştum.Karamsar olmaktan nefret ediyoorum ama ya oda arkadaşımla anlaşamazsam?
Gece evinden önce iki okul değiştirmiştim.Oda arkadaşları konusunda tecrübeliydim.Linet gayet de hıyar biriydi.Orada geçirdiğim çaylaklığımın ilk yılı berbattı.Odamız bana hücre gibi geliyıordu.Oysa Penny çok iyiydi.Onunla geçirdiğim 2 yıl boyunca odaya kapalı gibiydik.Linetleyken oda kavramını bilmiyordum fakat Penny sayesinde süper iki çatlak olarak çok iyiydik.
Penny kadar kafa birini beklemiyordum.Çok iyi birini hayal edip hayal kırıklığı yaşamak istemiyordum.Kapıyı birkaç keç tıklattım.'uff nerde bu kız' diye içimden söyleniyordum.
Nihayet kapı açıldığında gördüğüm kız havluylaydı.Bunu tahmin etmemiştim.İster istemez sırıttım.
pardon diyebildim.şaşkındı.Arkamda valizim,bir an önce içeri girmek istiyordum.İçimdeki his *işte sana kafa bir kız* diye tısladı.İçimdeki ses yanılmazdı.Elimi uzattım.selam ben Eva.Oda arkadaşıyız. dedim.Gayet sevecendim ve samimiyetime inanmasını istiyordum.Çünkü içimdeki ses beni hiç yanıltmadı.
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

Oda Arkadaşı : Nerissa Elit ikizz seviliosun ^^ ama artık birlikte kalamayız ne yazıkkii :( ama olsun yinede bir hayatım var dimi???Biricik oda arkadaşım Eva Blaa seviliosun Eva :)

MesajKonu: Geri: Eva & Blair Tanışma ve Alışma   Eva & Blair Tanışma ve Alışma Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 12:24 am

selam ben Eva.Oda arkadaşıyız. dedi beni içten içe şaşırtmıştı ama sammimiyeti beni hiç kuşkulandırtmadı.Merhaba ben Blair yani şeyy sanırım bir oda arkadaşı beklemiyordum en azından şu sıralar nese içeri gel diyecektim ama girmişsin ahh nese sanırım hasta olmadan banyoya girmeliyim ve sende valizlerini boşaltmalısın.Dedikten sonra gözlerimi hafif kısarak bavullara baktım boşaltmak en kötü kısmıydı yüzümü ekşittim ve bavulları gösterdim.
Eva Blaa
Eva Blaa

Oda Arkadaşı : biricik Blair Mimi Forcelit..:) seviliyorsun..:)
Lakap : eyvi

MesajKonu: Geri: Eva & Blair Tanışma ve Alışma   Eva & Blair Tanışma ve Alışma Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:31 pm

...sanırım hasta olmadan banyoya girmeliyim ve sende valizini boşaltmalısın diyerek gözlerini valizime çevirdi.tamam pek de küçük bir valizim yoktu ama çok da dikkat çekiyor olmamalıydı.sanırım haklısın diye gülümseyerek işe koyuldum.Odada iki yatak vardı.Boş olanın yanına geçip üzerine oturdum.İzlenildiğim hissine kapılıyordum.güzel bir oda. dedim ve güzel bir oda arkadaşı diye içimden geçirdim.valizimi açtım.Ah hayır bu sahneyi görmek istemiyordum.Hiçbir zaman düzenli olamadım malesef ki.Olduğu gibi içine atılmış kıyafetler.sanırım biraz düzen eksikliğim var diyebildim.Bu kadar da berbat bırakmamıştım.Hadi ama bu kadar da kötü olamazdı.
Bir gülümseme sesi duydum.Bende gülmeye başladım.Zihnimi okumuş gibiydii;sanırım bu bir felaket diyerek gülümsedi.Elimle saçımı karıştırarak haklısın diyebildim.Haklıydı çünkü ortada amazonlyardan daha karışık bir kıyafet yığını vardı.İkimizde gülmeyi bırakmış kahkaha atıyorduk.=)
Blair Mimi Forcelit
Blair Mimi Forcelit

MesajKonu: Geri: Eva & Blair Tanışma ve Alışma   Eva & Blair Tanışma ve Alışma Icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 4:57 pm

üzerimdeki havluyu çıkararak duşa girdim hafif sıcaklıkta ki suya başımı sokuverdim.Çıktığımda saçlarımdan sular damlıyordu sarı saçlarım suyun esintisinde kumrala dönüşmüştü.Havluma sarındım eşyalarımı üzerime geçirdikten sonra Eva nın yanına yöneldim bu bir felaketti.sanırım biraz düzen eksikliğim var dediğini duydum.Sanırım bu bir felaket diyebildim küstahça gülüyordum bir de nasıl düşüneceğini düşünmemiştim ama aynı tepkiyi aldım.Oda gülüyordu ve bir ses daha geldi ardından haklısın konuşmalarımız kahkaya yuvarlanıyordu gözlerimin içinde bir gülümseme vardı ama gözlerim şişmiş gibiydi gülümsedim evet öyleyimdir.

Eva & Blair Tanışma ve Alışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Blair mimi Force
» Blair Mimi Forcelit
» Blair-Hayley yorucu bir günün üzerine kahveleri yudumlamak