House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Natalia Ellié O'rélia

+12
Alessandra Mitchell Sydné
Miley Natalie Leonél
Parkér NathaniéL HaLford
Jakié Kénn Aréntino
CaroLiné XéuL's
Castor Warthader
Chanelle Peacock
Katherine McGolugh
Brandon Crawford
Natalia Aphrodite Tesher
Oceane Eleanor Depaisè
Natalia Ellié O'rélia
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Natalia Ellié O'rélia Empty
MesajKonu: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 5:09 am

NATALİA ~ ELLİE ~ O'RELİA
Natalia Ellié O'rélia X3soxj

Ad: Natalia Ellié O'rélia
Soyad: O’rélia
Doğum Yeri: Moskova
Doğum Tarihi: 26.10.1992
Burcu: Akrep
Uyruk: Rus
Ana Dil: Rusça
Diğer Diller: İngilizce ,Fransızca ,İspanyolca
Meslek: 5. sınıf çaylak

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler: Nefes kesecek bir vücuda ve güzelliğe sahip . Sarı uzun saçları beline kadar ipek gibi dalgalanır . Gözleri buz mavisidir ve bir bakışıla deler geçer . Boyu uzundur ve vücudu bir mankeninki kadar düzgündür . Boyu 1.70 kilosu 50’dir . Ona bakmayacak erkek neredeyse yoktur .

Kişisel Özellikler: Biraz havalı ve kendini beğenmiş olsa da aslında içinde bir kötülük yoktur . Tek kusuru insanları fazla eleştirmesi ve önyargılı yaklaşmasıdır . İnsanların görünüşüne bakarak ona pay biçmeye çalışır ve kendisini onlardan üstün görür . Fakat yakın arkadaşlarına karşı sevecen , sırdaş ve cana yakındır . Arkadaşları da genellikle havalı tiplerdir . Fazla konuşmasa da gözeriyle ve bakışlarıyla karşıya verilecek mesajı kolayca iletebilir .Taklitçilikten ve yapmacık davranışlardan nefret eder . Hayvanlara karşı büyük bir ilgisi vardır ve hayvanları korumak için elinden geleni yapar .Fazla konuşan insanlardan pek hoşlanmaz . Sadece boş konuştuklarını düşünür . Gece evinde ciddi anlamda beğenilen , popüler birisidir .

Natalia Ellié O'rélia 2vns376

AİLESİ ve YAŞAMI

Aile Geçmişi: Ailesi soylu ve varlıklı bir ailedir . Soy adı şehirdeki veya ülkedeki herkes tarafından bilinir . Bu da onun popüler olmasının nedenlerinden birisi…

Öz Geçmiş: Ailesi tarafından çok iyi okullarda okutulmuştur ve kültür seviyesi yüksek bir genç kızdır . Yaşıtları tarafından genellikle özenilen bir kişi olmuştur . Bunun nedeni annesinden aldığı güzelliği , zenginliği ve yine ailesinden aldığı kültürüdür .

Natalia Ellié O'rélia Alex-P-alex-pettyfer-5177978-100-100
Lucas Matthew O'mhéndiâ
Sen benim yalnızca kuzenim değil canımsın.Ailemi her zaman sevmişimdir ama sen bir başkasın.Bir derdi olduğu zaman hep yanımdasın.Senin zor zamanlarında da ben yanındaydım.İyi ki varsın Lucas.İyi ki kuzenimsin...

Sevdikleri: Para harcamayı , dedikodu yapmayı , hayvanlarla ilgilenmeyi , arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever .

Sevmedikleri: Korku filmlerini , yapmacık veya taklitçi insanları , çenebazları sevmez.

KEDİSİ:

*Kedisinin karakteri : Karakteri sahibininkisiyle tıpatıp aynıdır . O da kendisini beğenmiş ve huysuzdur . Sürekli mırıldar ve yanına gelen kedileri tırnaklarını gösterererek yanından uzaklaştırır . Bunu yapmadığı sadece 2-3 kedi vardır . Fakat sahibine karşı her zaman çok uysal ve söz dinleyen bir kedidir .

*Kedisinin ismi : Ona yakışır bir isim Queen

*Görünüşü : Beyaz tüylerinin üst kısmında sarı ve duman rengi bulunur . Gözleri mavidir ve çok asil bir kedidir .

Natalia Ellié O'rélia Ragdoll-cat-cat

NYX'İN ONA BAHŞETTİĞİ GÜÇ :

Su elementi Nyx tarafında ona bahşedilmiştir . Böylece kurulan çemberlerde suyu temsil eden Natalia olmuştur . Zaten zeki , çalışkan ve iyi olan Natalia bu gücü aldıktan sonra kötülerle savaş yolunda daha da emin adımlarla ilerlemiştir...

Natalia Ellié O'rélia Dark2tier

İconlar:

Natalia Ellié O'rélia 30sy7w0 Natalia Ellié O'rélia ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 Natalia Ellié O'rélia 15s0tw0

Natalia Ellié O'rélia 2rgpeyo Natalia Ellié O'rélia 210bqxl Natalia Ellié O'rélia Mtthg

Natalia Ellié O'rélia 2q80phv Natalia Ellié O'rélia 2wec2zq Natalia Ellié O'rélia N4ehr4

Natalia Ellié O'rélia Fmhuma Natalia Ellié O'rélia 2kgdoi Natalia Ellié O'rélia 2i7ahrl

Natalia Ellié O'rélia 2wf1ykg Natalia Ellié O'rélia V3eihk Natalia Ellié O'rélia 9kx9jl

Natalia Ellié O'rélia Wrxo5c Natalia Ellié O'rélia 2qibn95 Natalia Ellié O'rélia V7y5o4

Natalia Ellié O'rélia 6yp88w Natalia Ellié O'rélia 5koxlc Natalia Ellié O'rélia N180vt

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından Çarş. Tem. 28, 2010 12:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 5:34 am

~ İlişki Türleri ~

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]
Natalia Ellié O'rélia Taylor-taylor-swift-1161578_100_100

Natalia Aphrodite Tesher
Sevgili oda arkadaşım ... O burada bana en yakın kişi . Beni benden bile iyi tanır . Beni her zaman anlar ve dinler . Ne zaman sorunum olsa yanımdadır . Her zaman ikimiz takılırız . Onsuz bir hayat düşünemiyorum... İsimlerimizin de aynı olması gerçekten çok ilginç . Bazen karışıklık yaratabiliyor... Haha !

[Suç Ortakları]

Natalia Ellié O'rélia So-cute-3-selena-gomez-12529955-100-100
Lillian Aurélia Slogéra
Eskiden aramız biraz kötüydü fakat beni tanıyınca ve ben de onu tanıyınca aramız düzeldi . Yine bu önyargılarım yüzünden onu küçük gördüm başta ama sonra ne kadar değerli birisi olduğunu anladım . Şimdiyse beraber çok eğleniyoruz . O benim suç ortağım . Belirtmeyi unutmuşum onunla starbucksta takıştım o bir insan . Onu görünce ağzım sulanıyor fakat ona asla bir şey yapmam ... Bana güvenebilir .

Natalia Ellié O'rélia 2zqbqxz
Chanelle Peacock
Bu kıza baylıyorum . Tam benim kafamda . Onunla dedikodu yapmak , küçük sınıflara istediğimiziyaptırmak bir harika . Seviliyorsun tatlım .

[Yakın]

Natalia Ellié O'rélia 2nnjoh
Oceane Eleanor Depaisè
Aphrodite'ten sonra bana en yakın kişi Oceane.Şeytani zekası olan bir prensestir ve olayların kontrolü altında olmasına bayılır.Çoğu kişi tarafından sevilen birisidir.Kendisiyle eğlenmek,gezmek tozmak,dedikodu yapak bir başkadır.Seviliyorsun hayatım !

Natalia Ellié O'rélia Nina-nina-dobrev-8877233-100-100
Katherine Nina dobrév
Bu kız tam bir çatlak . Ona bayılıyorum . Onunla çok eğleniyor , delice şeyler yapıyoruz . Onunla geçirdiğiniz zamana asla pişman olmazsınız . Aslında ona büyük olduğunla ilgili takılıyorum ama o da şaka olduğunu biliyor .

Natalia Ellié O'rélia Orlzt4
Miley Natalie Leonél
Onunla San Clemente Adası'nda tatildeyken tanıştım.O zamanlar bir insandım.Ve onunla öyle iyi anlaştık ki benim en yakın arkadaşım oldu.Natalia yokken o vardı ve o zamanlar hep onunlaydık.Fakat benim işaretlenmemle birlikte eskisi kadar sık takılamaz olduk ve onun yerine daha çok Natalia ile takılmaya başladım.Ama onu hala çok seviyorum ve benim en yakınım...Keşke o da Gece Evi'nde olsaydı...

[Değer Verdiklerim]

Natalia Ellié O'rélia 66itk3
Castor Warthader
En yakın erkek arkadaşlarımdan birisi . Onu çok seviyorum . Zeki , neşeli ve eğlenceli . Ayrıxa çok komik . Bazen bana karşı bile çapkın olsa bile umursamıyorum . Gülümsemesi o kadar tatlı ki ona kızmam imkansız ...

Natalia Ellié O'rélia O0o66q
CaroLiné XéuL's
O benim çocukluk arkadaşım . Kendimi bildim bileli hep dostum oldu . Ona gerçekten çok değer veriyorum . Sonsuza kadar da dost olacağımızı biliyorum ve onun kötü planlarına yardım ediyorum . Ne kadar da kötü kızlarız değil mi ?

Natalia Ellié O'rélia Adam-adam-brody-11552442-100-100
Aoron Jasper D'iara
Seninle küçüklüğümüzden beri tanışıyoruz.Çok fazla güvendiğim nadır kişilerdensin.İyi ki arkadaşşımsın...

[Kanımın Isınık Oldukları ]

Natalia Ellié O'rélia 2vb7sb8
Heaven Jack Night
Bu çocuğu seviyorum . Tam benim kafadan . Onuna her zaman iyi olacağımızı biliyorum .

[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]

Natalia Ellié O'rélia 2i064vb
Katherine McGolugh
Bu kızı sevmiyorum ama zararsız . Ona o kadar soğuk ve ukala davranmama rağmen hala bana selam veriyor . Onu takmıyorum açıkçası .

Natalia Ellié O'rélia X55z0o
Alexa Mia D'iara
Bu kız beni güldürüyor sadece.O üzerindeki kıyafetleri nerden buluyor bilmiyorum.Sanırım çiftlik modasını takip ediyor.İkide bir kovboy çizmeleri giyip duruyor.Eskiden kıyafetlerini eleştirirdim fakat artık sadece gülüyorum.Nasıl bu kadar salaş olabiliyor hala anlamış değilim.

[İşe yaramazlar]

Natalia Ellié O'rélia 100x100_1236169788_avril-lavigne
Isabella Lyndia Mc'Kena

Kendini tatlı ve şeytan zannediyor Nyx'in meleği.Şaytan nedir görmemiş büyük ihtimalle.Fazla kendi halinde uslu bir ezik kendisi....

[Rakipler]
[/b]

[Hoşlanmadığım]
Natalia Ellié O'rélia C7rdu
Brandon Crawford

İyi birisine benzemesine rağmen kendisinden pek hoşlanmıyorum . Yok yeresulanıp durmaları beni biraz sıkıyor . Kendisine aşırı güveni beni deli ediyor .

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]

Natalia Ellié O'rélia 5si9v
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér...Sana 15 yaşından beri aşığım . Ben işaretlendiğimde sana zarar verceğimden öyle korktum ki... Çünkü sen hala bir insandın . Senin o baştan çıkarıcı kokunu , kanının kokusunu duyarak kendimi zor tutarken nir yandan da incinmemen için ben her gün ölüyordum . Ama Nyx nasıl ölesiye aşık olduğumuzu anladı ve seni de işaretledi . Şimdi yanımdasın . Her zaman olduğu gibi . Sıcaklığınla hep yanımdasın . Ver her zaman benimle olacağını biliyorum . Seni seviyorum Nathaniél .</FONT></FONT>

[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ Ö Ğ R E N C İ L E R ~

[Bayıldığım Öğrenciler]
[Potansiyeli Olduğunu Düşündüklerim]
[Nötr Öğrenciler]
[Seviyesiz Öğrenciler]
[Zorunlu Sevdiğim]
[Zorunlu Sevmediğim]

~ A İ L E M ~

[Kuzenlerim]

Natalia Ellié O'rélia Alex-P-alex-pettyfer-5177978-100-100
Lucas Matthew O'mhéndiâ
Sen benim yalnızca kuzenim değil canımsın.Ailemi her zaman sevmişimdir ama sen bir başkasın.Bir derdi olduğu zaman hep yanımdasın.Senin zor zamanlarında da ben yanındaydım.İyi ki varsın Lucas.İyi ki kuzenimsin...

[Teyzem/Halam/Eniştem/Amcam/Yengem]
[Annem/Babam/Kardeşim]
[Uzaktan Akrabam]

*Eklenmek için 1 adet icon , kurgu ve nereye eklenmek istiyorsunuz belirtmelisiniz . Bu şekilde yazmayanlar eklenmeyecektir...

En son Natalia Ellié O'rélia tarafından C.tesi Tem. 31, 2010 4:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 48 kere değiştirildi
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 6:20 pm

ekle bakalım .)
ben senn ayrılmaz ikilinim.. birbrmze çok çok çok yakınız XD
gerçekte bu zaten .P .D

icon imzamın altnda .)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 10:03 pm

Natalia Ellié O'rélia Yea73xxNatalia Ellié O'rélia Jessandxx

Seninle ilk başlarda anlaşamıyorduk.Daha sonra benimle çok vakit geçirmeye başladın.Bana yardımcı oldun.Artık kankayız.

Suç Ortaklarım ya da Ayrılmaz İkili'ye ekleyebilirsin.
Natalia Aphrodite Tesher
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Natalia Aphrodite Tesher

Oda Arkadaşı : Natalia Ellié O'rélia. İkiz :D
İş/Hobiler : Rp yazmak
Lakap : ßisu , ßilsu, Kuzu, Pikaçu (pikaçunun böyle yazılmadığını bende biliyorum *-*)

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 12:28 am

Natalia Ellié O'rélia 242vfvnNatalia Ellié O'rélia 286og9Natalia Ellié O'rélia 11afkad

Seç beğen al Natalia Ellié O'rélia Lol

Kurgu: Natalia ile Aphrodite oda arkadaşlarıdır. Birbirlerinin tam anlamıyla ruh ikizidirler. Genellikle birbirleriyle takılırlar.

Not: Eklenmek istediğim yeri yazmıyorum Very Happy Sen nereye uygun görürsen ^^
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 1:42 am

Gizemci seni yakınlara ekledim bu sitede kurgum biraz farklı . Bilgesu ile çok yakın arkadaş ve oda arkadaşı da olduk o yüzden seni ayrılmaz ikiliye ekleyemedim .

Onun dışında Güncellendi !
Brandon Crawford
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:13 am

Belirgin Özellikleri : Çapkın, güvenilmez ve çok zeki

Hobileri: Yüzme, Futbol ve kesinlikle bir hız tutkunu. Arabalara bayılıyor. Aynı zamanda oyunculuk yapıyor.

Kişilik olarak : Cesur, hırslı ve zeki. Çok çapkın, hayatındaki tüm kadınlara aşık. Çok çekici ve aynı zamanda soğuk. Tam bir hız tutkunu. Maceraperest ve aynı zamanda rahatına düşkün. Aşık olmayı bilmez.

İCONLAR

Natalia Ellié O'rélia 4554Natalia Ellié O'rélia 4558
Natalia Ellié O'rélia 4560Natalia Ellié O'rélia 4567
Natalia Ellié O'rélia 4574Natalia Ellié O'rélia 4576
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:01 am

İcon güncellemesii .) daha simdiden XD

Natalia Ellié O'rélia Leightonicon16mc6Natalia Ellié O'rélia Leightonicon17rz4
Natalia Ellié O'rélia Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Natalia Ellié O'rélia Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Natalia Ellié O'rélia Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Natalia Ellié O'rélia Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Natalia Ellié O'rélia Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Natalia Ellié O'rélia Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
Natalia Ellié O'rélia Avi5Natalia Ellié O'rélia Avi4
Natalia Ellié O'rélia G12Natalia Ellié O'rélia G17
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 9:43 pm

İyi olan biryerde olmak isterim .)
Suc ortakları iyi olur Smile

Natalia Ellié O'rélia D234b6a4Natalia Ellié O'rélia F08585e4

Natalia Ellié O'rélia Icip2f Natalia Ellié O'rélia 2m8341w
Natalia Ellié O'rélia 98fuyaNatalia Ellié O'rélia 4ua1y8

En son Katherine McGolugh tarafından Salı Haz. 15, 2010 3:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chanelle Peacock
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
Chanelle Peacock

Oda Arkadaşı : CaroLiné XéuL's
Lakap : Cha Cha.

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:20 am

Natalia Ellié O'rélia Michelle15Natalia Ellié O'rélia Michelle16//Natalia Ellié O'rélia MT_bornrestless6Natalia Ellié O'rélia MT_bornrestless7//Natalia Ellié O'rélia Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-21Natalia Ellié O'rélia Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-23

İstediğin yere ekle ama suç ortakları favorimdir Razz
Sendekine göre benim lejantıma da ekliyorum, uygun mudur?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:11 pm

Canım ben insan oldum.Bizim kurguyu ona göre düzenlersen sevinirim.
Castor Warthader
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
Castor Warthader

Oda Arkadaşı : Jackie Kenn Arentino
İş/Hobiler : Müzik, futbol, kızlar
Lakap : Castor demek çok mu zor ?

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 6:06 pm

capkın biriym.
neşeli ve komiğim.
genelde kızların ilgsni gülüşüm çeker.
sennle de aramz iyi vs vs XD

Natalia Ellié O'rélia 3306Natalia Ellié O'rélia 3307
Natalia Ellié O'rélia 3315Natalia Ellié O'rélia 3318
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:37 pm

Katherine hariç

Güncellendi !
CaroLiné XéuL's
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
CaroLiné XéuL's

Oda Arkadaşı : Chanelle Peacock.. İyiki seni buldumm :)
İş/Hobiler : işim erkekleri tavlayıp işlerimi onlara yaptırmak xD
Lakap : sen kimsin ki bana lakap takıcaksın?

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:11 pm

kuguyu söyledin zaten. seni çok seviyorum. sende beni Smile biz hiç ayrılmayacağız. Smile

iconlar:

Natalia Ellié O'rélia Adriana-adriana-lima-9900658-100-100Natalia Ellié O'rélia Adriana-adriana-lima-9900657-100-100
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:50 pm

en yakın zamanda güncelleyeceğim yarın falan Very Happy Natalia Ellié O'rélia Lol
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 11:48 pm

Natalia Ellié O'rélia 98fuya

Kurgu ; Sen zengin bir kızsın. Bundan dolayı sadece merabalaşmalarımız vardır.
Ben kendimi sana yakın hissederken senin ne hissettiğini merak etmişim.
Böyle birşey.
Kendinde bana yazmıştın aslında.
Ona baglandıtılı olarak yazabilirsin. Smile)
Jakié Kénn Aréntino
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Jakié Kénn Aréntino

Oda Arkadaşı : Castor Warthader
İş/Hobiler : bütün sporlar
Lakap : yok.

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 12:01 am

Ekle beni de yakın arkadaşa falan ya da nasıl istiosan Very Happy

Natalia Ellié O'rélia Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664902-100-100Natalia Ellié O'rélia Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664901-100-100

Natalia Ellié O'rélia -Ed-Westwick-ed-westwick-12418567-100-100Natalia Ellié O'rélia -Ed-Westwick-ed-westwick-12418563-100-100
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:00 am

Güncellendi ...
Parkér NathaniéL HaLford
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Parkér NathaniéL HaLford

Oda Arkadaşı : Lucas Matthew O'mhéndiâ. Şanslıyım işte :D
İş/Hobiler : Birisinin yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirim. Biraz odaklanırsam olayı bile görebilirim.
Lakap : istediini de fark etmez.

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:23 pm

ekle beni de .)
nasıl ekleyeceğini biliyorsun

iconlarımı da düzelttm XD

Natalia Ellié O'rélia Chace-is-HOT-chace-crawford-12565810-100-100Natalia Ellié O'rélia Chace-is-HOT-chace-crawford-12565807-100-100
Natalia Ellié O'rélia Chace-is-HOT-chace-crawford-12565800-100-100Natalia Ellié O'rélia Chace-is-HOT-chace-crawford-12565798-100-100
Natalia Ellié O'rélia Chace-Crawford-chace-crawford-12109904-100-100Natalia Ellié O'rélia Chace-Crawford-chace-crawford-12109895-100-100
Natalia Ellié O'rélia Chace-Crawford-chace-crawford-11796264-100-100Natalia Ellié O'rélia Chace-Crawford-chace-crawford-11796263-100-100
Natalia Ellié O'rélia Chace-chace-crawford-11711324-100-100Natalia Ellié O'rélia Chace-chace-crawford-11711318-100-100
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 12:21 am

Natalia Ellié O'rélia Lol Güncelledim
Miley Natalie Leonél
İnsan | Güç Seviyesi : 60
İnsan | Güç Seviyesi : 60
Miley Natalie Leonél

Oda Arkadaşı : Evim var!Sonunda evime birisi geldi Lillian Aurélia Slogéra
İş/Hobiler : öğrenciyiz başka ne yapalım
Lakap : N ~Lié~Smiley~Miley Ray~Destiny Hope

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 9:57 pm

Natalia Ellié O'rélia 3886948651_5e89257a6e

kurgumuz belli ada olayı felan Natalia Ellié O'rélia Lol
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 11:45 pm

Natalia Ellié O'rélia 3xNatalia Ellié O'rélia Flower2
Kurguyu biliyorsun zaten. Beni çok salaş buluyorsun. Giyim tarzımla sürekli alay ediyorsun. Beni önemsemiyorsun.
Zararsızlar ya da Rakipler sen seç tatlım =)
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:40 pm

Yarın kesin güncellicem Very Happy Razz Natalia Ellié O'rélia Lol
Isabella Lyndia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Isabella Lyndia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Lisa Gardenia Mc'Kena. Sensiz bir hiçim ikiz. Sen olmadan asla yaşayamam. Seni seviyorum. Unutulmazımsın. Seninle asla ayrılmamalıyız. Senden asla nefret etmeyeceğim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Bella//Bells//Isa//Dia//Mc'Kena

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:21 am

Natalia Ellié O'rélia SharpayUntitled3xNatalia Ellié O'rélia Sharpay01xNatalia Ellié O'rélia 001sharpayiconxNatalia Ellié O'rélia 001sharpayxNatalia Ellié O'rélia 001

Beni çok fazla sevöiyorsun. Çünkü sürekli Iweyn ile dolaşıyorum. Ama popüler olma konusunda ilerleyeceğimi düşünüyorsun. Beni her gördüğünde söylediğin cümle hep aynı ; " Iweyn'i unutursan benim gibi olabilirsin. "
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

MesajKonu: Geri: Natalia Ellié O'rélia   Natalia Ellié O'rélia Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:50 am

Güncellendi!

Natalia Ellié O'rélia
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Natalia-Nathaniel
» Natalia Aphrodite Tesher
» Natalia Aphrodite Tesher
» Dertler (Natalia-Nathaniél)