House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Güven..

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Güven.. Empty
MesajKonu: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:00 am

Oceane o akşam Caroline ile birlikte kalabalık bir masaya oturmuştu. Masadaki çaylaklarin neşeli sesleri dolduruyordu etrafı. O ise umutsuzca tabağındaki soteyle oynuyordu. Içinde tanımlayamadigi bir boşluk oluşmuştu. Oysa yemek sırasında Caroline'in anlattıklarını dinleyene kadar ne kadar da mutluydu. Üst sınıflardan Aoron'u kesiyordu ve Kenn'i unutuyo olmanın huzurunu yaşıyordu. Oysa şimdi kendini koca bir boşlukta hissediyordu. Caroline, Kenn ve Nina'yi önceki gece bahçede öpüşurken gördüğünü söylemişti. Oceane buna inanmak istemiyordu. "Nina'ninmutlakabiraçıklamasıvardır" diye geçirdi içinden. Kendisine endişeyle bakan Caroline'a döndü:

"Az sonra gelip bana herşeyi anlatıcaktır, bir açıklaması olduğuna eminim. " dedi ümitle. Ve o sırada masalarına yaklaşan Nina'yi fark etti.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 4:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:22 am

Nina ne kadar dayanılmaz sondan kaçmaya çalışsada korkunun ecele faydası yoktu, onunla yüzleşmeliydi arkadaşlıklarını bir yalana dayamamalıydı. ama ona nasıl anlatacaktı herşeyi nasıl söyliyebilirdi ki?
"ben senin eski sevgilinden hoşlandım oceana"mı diyecekti bunu diyemezdi ki. demeye ne hakkı nede cesareti vardı. ama söylemek zorundaydı. o anda aklına bi fikir geldi. bunu söylemese ne olurdu? kimse bilmese sonuçta dün çok fazla bişi olmamıştı. anlatmasa ne olurdu ki? anlatmaktan daha köü değildir heralde diye düşündü ve söylememeye karar verdi. bunu asla söyliyemezdi. öyle utanıyordu ki...
elindeki yemekle masaya geldiğine ocea'nın etrafındaki kızları gördü. bunlar ninanın geri geldiğini bilmiyorlarmıydı.dert bi şekilde elindeki tepsiyi masaya koydu ve yüksek sesle konuştu.
"evet kızlar şu baş belası eceliniz kız geri döndü ve ne oldu bilin bakalım ocea'nın arkadaşa ihtiyacı kalmadı. şimdi defolun burdan sizi çıkarcı sürtükler"dediği anda kızlar gitmeye başlamışlardı bile. bir tek oceana ve nina kalmıştı.
nina oceana'ya bakmamamk için hemen yemekle meşgulmüş gibi yaptı. ama oceana bişi yemiyordu sanki nnaya gözlerini dikmişti. sabrı kalmamoş gibiydi oceanın nina hiç rahat değildi kasları kasılmıştı.
acaba biliyormuydu?
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:53 am

Nina hiçbir şey olmamış gibi davranıyordu. Her zamanki gibi ters laflariyla etraftaki diğer kızları kovmuş Oceane'i sahiplenmisti. Şimdi de Oceane'in karşısına yerleşmis, tabağıyla ilgileniyordu. Oceane Gözlerini Nina'ya dikmişti. Içinden "Tanrıcamlütfenbirşeysoylesin" diye geçirdi. Fakat Nina susuyordu. Normalde 10sn boyunca sessiz kalmayan kız tek kelime etmiyordu. Caroline haklıydı. Oceane defalarca onun karanlıkta yanlış görmüş olabileceğine inandırmak istemişti kendini ama Nina'nin davranışları Caroline'in sözlerinin altını imzalıyordu resmen. Dayanamadı, gözlerini kısıp gördüklerine inanamiyormuşcasina Nina'ya baktı :

" Nasıl yaparsın ? "sesi kırgın ve isyan ediyordu. Nina bunu bekliyormuşcasina durdu. Çatalıni masaya bıraktı ve kollarını masada kavuşturdu.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 3:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 2:23 am

" Nasıl yaparsın ?dedi oceana. ninanın yüzü kızarmaya başladı. dişlerini sıktı.gözlerini yumdu ve hazmetmeye çalıştı. kapalı gözlerinde yaşlar dolduğunu hiseetti. Biliyordu.
"ben.neyi nasıl..."dedi bu yaşlanın işe yaramayacağını anladı. ggözlerini açtı ve tüm vücudunu oceanaya bakmaya zorladı o onun en yakınıydı bunu affedebilirdi belki, belki hiç umursamazdı bile...ama bu boş bi hayaldi o hala az da olsa keen'e ilgi duyuyordu.nina öyle iğrenç bi duyguyaa girmişti ki..
"be.ben... ç..o.k üzgünüm"dedi sıkılı dişleri arasından kekeleye kekeleye konuştu.ve gölerini tekrar yumdu..
bu sıra içinde oceana şiddetle ayağa kalkmış bağırıyordu
"nasıl yaptın bunu nina, nasıl yapabildin? nasıl kalkıştın böle bişiye? arkadaşız sanmıştum..hayır hayır arkadaş değil dostuz sanmıştım nina"dedi ellerini bi oraya bi buraya hareket ettiriyordu. oceanın duyguları öyle güçlüydü ki, ninaya kadar ulaşıyordu. onun duyguları arasında boğulacağını sandı nina. anlaşılan özel gücü harakete geçmişti. en yakınına özel güçmü kullanıyordu alexis ? inanamadı nina. bir hüzün dalgası daha sardı ruhunu.
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 2:49 am

Nina'nin ifadesi birden değişmişti. Üzgün olduğunu söylüyordu. Bu Oceane'in içindeki öfkeyi arttırdı. Ayağa kalktı hızla. Kendini tutamıyordu. Öfkesi Nina'nin canını yakiyordu. Ama o özel gücünu kullandığının farkında bile değildi :

"Üzgün müsün ? " sesi hayretle doluydu adeta, sahte bir kahkaha patlattı.

" 2 gün önce Starbucks ta Kenn için omzunda ağladığım kızin, ertesi gece eski sevgilimin dudaklarında olduğunu öğrenince asıl ben üzüldüm " diye haykırdıginda herkes onları izliyordu. Yemekhanedeki tek ses kendisininkıydı artık.

" İnan Kenn'in ne halt yediği umrumda olmazdı. Ama.." yutkundu. Söyleyeceklerini kendi de hazmedemiyormuş gibiydi. Gözyaşları yanaklarını terk ederken:

" Sen benim kardeşimdin " diye fısıldadi.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 3:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 3:12 am

" 2 gün önce Starbucks ta Kenn için omzunda ağladığım kızin, ertesi gece eski sevgilimin dudaklarında olduğunu öğrenince asıl ben üzüldüm " diye haykırdıginda herkes onları izliyordu. Yemekhanedeki tek ses kendisininkıydı artık.

" İnan Kenn'in ne halt yediği umrumda olmazdı. Ama.." yutkundu. Söyleyeceklerini kendi de hazmedemiyormuş gibiydi. Gözyaşları yanaklarını terk ederken:

" Sen benim kardeşimdin " diye fısıldadi.

ninanın içine bir yumru oturdu. gözyaşlarını titreyen elleriyle dildi kızarmış yüzüne götürdü ellerini sıcaklığı almak ister gibi bastırdı yüzüne.
güçsüz düşmüş bacaklarını kaldırmayı denedi, ayakları öyle güçsüz düşmüştü ki ayağa kalkmaya çalışırken canı acıdı ellerini masaya koyarak güç aldı ve ayağa kalkabildi. ona hala güç kullanıyordu zaten iğrenç duygularını daha da beter hale getiriyordu. bu ninayı derinden sarsıyordu , ona karşı hani durumda ourlarsa olsunlar güç kullanması içini yakıyordu. bunu ondan beklemezdi.
derin bi nefes alıp toparlanmaya çalıştı tüm yemekhane can ciğer arkadaşların kavgasını görmeye bayılıyorlardı hatta bazırları telefondan resimlerini bile çekmişti.
"herşey için çok çok üzgünüm oceana öyle üzgünümki sana beni affet demeye ne gücüm neden hakkım olduğuna inanıyorum"dedi çatlak sesiyle. boynunu eğmişti ayakta zor duruyordu her an bayılabilirdi.
Ah evet güçlü yenilmez kız bayılabilirdi. HARİKA!
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 3:41 am

Nina göz yaşları içinde özür diliyordu. Onu hiç böyle görmediğini fark etti Oceane, yaptığı hiçbir şeyden pişman olduğuna şahit olmamışti daha önce. Nina yerde acı içinde kıvranıyordu, Oceane buna bir anlam veremedi. Anlamayan gözlerle Nina'nin mücadelesini izliyordu. Kulağına durmasını fısıldayan bir sesle irkildi. Aoron'du. Durmasını söylüyordu. O anda yumruk şekline gelmiş ellerini fark etti. Vücudundaki tüm kaslar kasılmışti. Nina'ya işkence eden kendisiydi. Dehşetle gevşetti avuçlarını. Aynı anda Nina'ninda rahatladığını fark etti. Bir süre susup birbirlerine baktılar. Oceane'nin öfkesi dinmemisti fakat konuşmaya artık gücü yoktu. Bunun yanında kardeşim dediği kıza bu şekilde davranmak istemiyordu. Bir an önce burdan çıkıp kendisini abisinin kollarına atmak istiyordu. Ne düşünecegini bilmiyordu. Göz yaşlarını sildi. Bezgin bir sesle devam etti :

" Bu okulda beni en çok mutlu eden olayların içinde hep sen vardın ama artık hayatımın en kötü olayının başrolündesin. "

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 3:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 3:49 am

Ninanın duygusal ağırlıkları ppişmanlık duygusuyla birleşince daha beter oldu. fiziksel bir acı çekmiyordu tabiyki. ocaeanın gücü ruhsaldı ve eğer bu oceanın üzüntüsüyse bu ninayı duygusal olarak çok kötü yıpratırdı.
Oceana özel gücünü kullandığını farkettiğinde-heleşükür- ellerini gevşetii. nina biraz olsun rahatladı ama harika değildi oceanın bu üzüntüsü onu çok kötü sarsmıştı.
öyle iğrenç öyle düşük bi kızdı ki nina, tek kelime etmeye hakkı yoktu herşey onun yüzündendi. okulda öpüşeceği tek erkek o muydu yani?
nina tekrar tökezledi oceana ise gitmeye yeltendi. yavaş adımlar atmaya başladı.
"dur..."diyebildi nina sadece gitmesini istemiyordu. onu iyileştirebilicek tek kişi onun böyle acı çekmesisne sebep olan kişiydi.
Oceana.
Jakié Kénn Aréntino
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Jakié Kénn Aréntino

Oda Arkadaşı : Castor Warthader
İş/Hobiler : bütün sporlar
Lakap : yok.

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 4:03 am

Sessizce yemekhanede en köşedeki masada oturuyordu Kénn.Etrafında olup bitenden habersizdi.Az önce yanına birkaç yılışık kız gelmişti ve onları yanından def etmişti.Yalnız kalmaya ihtiyacı vardı.Eskisi gibi eğlenmek gelmiyordu içinden.Olanları düşünmenin biraz da yalnız kalmanın ona faydası olacaktı.Birden duyduğu seslerle irkildi.Sanki Nina ve Oceane'ın sesleri kafasında yankılanıyordu.İyice kafayı yemişti şimdi de...Suçluluktan onların sesini duyuyordu şimdi de.Bu iyiden iyiye bir işkence halini almıştı.Sesler kafasında uğulduyordu.Kulaklarını acıyla tıkadı ama hala duyuyordu. ''gün önce Starbucks'ta Kenn için omzunda ağladığım kızin, ertesi gece eski sevgilimin dudaklarında olduğunu öğrenince asıl ben üzüldüm " diye haykırdı Oceane . İnan Kenn'in ne halt yediği umrumda olmazdı. Ama.." dedi ve birden sustu o ses. ''Herşey için çok çok üzgünüm Cceane öyle üzgünüm ki sana beni affet demeye ne gücüm neden hakkım olduğuna inanıyorum'' Bunu da duyduktan sonra sonunda kafasını çevirdi ve gördüklerine inanamadı.Bu duydukları onun iç sesi değildi.Oceane ve Nina onun yüzünden kavga ediyorlardı.Birden Nina'ya baktı ve acı içinde yerke kıvranırken gördü onu.İşte o an bütün sesler kesildi kulaklarında.Hiçbir şey düüşünmeden yanlarına koşmaya başladı.O gittiğinde Nina yerden kalmıştı ve Oceane'a bir şeyler söylüyordu.Bu durumu düzeltmeliydi...Sadece tek kelime söylemişti.Ama herkesin ona bakmasına yetmişti bu. ''Oceane...'' Oceane Nina'nın çektiği kolunu fevri bir hareketle kurtardı.Nina ise bakakalmıştı.Hemen Kénn'e döndü. Oceane ise tüm sesiyle bağırmaya başlamıştı bile. ''Ne diyeceksen de Kénn.Seni sevmekte hata etmişim...'' işte bu gerçekten kötü olmuştu.Kalbine bir bıçak saplanmıştı sanki.Ama kendini düşünmeyi bıraktı ve konuştu. ''Hepsi benim hatam.Nina'yı suçlamayı bırak..'' dedi ve Oceane şaşkın bir ifadeyle Nina'ya döndü...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 4:37 am

Sert bir hareketle kurtardı kolunu Nina'dan. Hiçbir şey umrunda değildi. Abisine gitmeyi onun yanında huzur bulmayı diliyordu. Ve tanıdık bir sesle irkildi:

"Oceane " Kenn karşısında duruyordu. Ayrıldıklarından sonra ilk kez gözlerinin içine bakıyordu onun. Içi sıyladi fakat Öfke yeniden tüm bedenini sarmaya başlamışti.

"Ne diyeceksen soyle Kenn. Umrumda değil. Seni sevmekle hata etmişim" diye haykırdı göz yaşları içinde. Dudakları titriyordu. Kenn birşeyler söylediğini ısıttı. Fakat yoğunlasamiyordu söylediklerine. Yarim yamalak da olsa suçu üstlendiğini cikarabiliyordu. Nina'ya döndü. Kızın yüzündeki ifadeyi çözmeye çalıştı. Vazgeçti. Hiçbir anlamı yoktu artık ikisininde.Üzüntüsunu ona göstermek istemiyordu. Küstah maskesinin ardına sallanmayı seçti.

"Birbirinizi korumaya da başladınız. Tanrı bilir 5 dakika sonra suçlu ben olurum " dedi alaylı bir sesle. Evet ışte yine geliyordu..Öfke..Yavaş yavaş akıyordu damarlarında bunu duyabiliyordu.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 8:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 4:59 am

Natalia yemeğe biraz geç kalmıştı.Çünkü o gün Naté ile buluşmuştu ve karnı toktu.Fakat Aphrodite'i hiçbir yerde bulamıyordu.Sonunda pes etti ve çaylak yemek salonuna doğru ilerledi.Sonra aklına Nate geldi.İstemsiz olarak gülümsedi.Onu ne kadar sevdiğini hatırlattı kendine.Tekrar tekrar.Onu düşünürken istemsiz olarak sırıtıyordu hala.Birçok çaylak ona selam verdi ama onları duymuyordu bile...Hiçbirini duymuyordu.Aniden klına işareti gelmişti.Çantasından ıslak mendilini çıkardı ve fondötenini sildi.Elindeki mendili çöpe attı ve en sevdiği parfümünü sıktı tüm havasıyla.Saçlarını savurarak yemekhaneye girdi.Bir şeyler oluyordu orada.Bir karmaşa ve gürültü vardı ama nedenini çözememişti.Üç kişi bağıra bağıra konuşurken diğer herkes susuyor ve olanları izliyordu.Gözlerini kıstı ve o üç kişiyi tanımaya çalıştı.Bunlar Nina,Oceane ve Kénn'di.Nina ve Oceane perişan görünüyordu.İkisinin de gözleri yaşlar içersindeydi.Olanlara anlam veremişti Natalia.Hala ne olduğunu anlayamamıştı.Tüm gözler dehşet içinde onlara bakıyordu.Natalia olaya müdahale etmek için hızla onlara yaklaştı.Artık söylenilenleri duyabiliyordu..."Ne diyeceksen soyle Kenn. Umrumda değil. Seni sevmekle hata etmişim" dedi ve gözleri tekrar doldu. ''Hepsi benim hatam.Nina'yı suçlamayı bırak.'' Olaylar daha da karışıyor.Natalia olanalra anlam veremiyordu. ''Birbirinizi korumaya da başladınız. Tanrı bilir 5 dakika sonra suçlu ben olurum " Sonunda onlara ulaşabilmişti. ''Hey neler oluyor?'' dedi ve sorgulayan gözlerini Oceane ve Kénn'e dikti.İkisi de yakın arkadaşlarıydı ve onlar yemekhanede bağrış çığrış kavga ediyorlardı. ''Sana neler olduğunu onlar açıklasın Natalia!'' dedi Oceane ve eliyle Nina ve Kénn'i işaret etti.Oceane'nin bedeni hırstan ve sinirden sarsılıyordu.Natalia'ysa sorgulayan gözlerle önce Nina'ya sonra da Kénn'e baktı...
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 5:12 am

''Hey neler oluyor?'' dedi ve sorgulayan gözlerini Oceane ve Kénn'e diktianlaşılan nina sorgulanamayak kadar kötü gözüküyordu. dudağını ısırdı.

''Sana neler olduğunu onlar açıklasın Natalia!dedi oceana öyle öfkeliydi ki! sesinden iddet akıyordu.
"durun yeter artık, anlatırım natalia herşeyi sana ama birazdan" dedi öyle zor konuşuyordu ki fiziksel acı hisetti.ayakları yine güçsüzleşmişti ama yürümeye yeltendi. neredeyse düşecekti.konuşmak için ağzını açtığında, ken atıldı
"tamam açıklıyacağım, daha fazla üstüne gitmeyin"dedi sesi bir hırıltı gibi çıkmıştı.
Jakié Kénn Aréntino
Jakié Kénn Aréntino

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 5:31 am

Şimdi de Natalia karışmıştı olaya.İşler çığrından çıkıyordu ve artık ne kadar güç olsa da bir şeyleri açıklamanın vakti gelmişti.Okula da malzeme çıkmıştı.En popüler kişiler gözlerinin önünde kavga ediyordu.Sinirlenmişti Kénn.Kendini tutamayarak bağırdı. ''Hepiniz işinize bakın!'' .O anda herkes önüne dönmüştü.Elleri titriyordu.Karşısında Natalia şaşkın gözlerle ona bakıyor,olanlara anlam vermeye çalışıyordu.Oceane hem sinirli hem de hüzülüydü.Nina ise başını öne eğmiş.İlk defa yaptığı bir şeyden pişmanlık duymuştu.Sonunda konuşmaya başladı Kénn. ''Bildiğin gibi Oceane ve ben ayrıldık.Daha sonra Nina ile karşılaştık ve benimle konuşması gerektiğini söyledi.Ben de ''tamam'' dedim.Bahçeye çıktık ve konuşmaya başladık.Bana neden Oceane'dan ayrıldığımı sordu.Onu çok üzdüğümü söyledi.Nasıl ona üzdüğümü söyleyerek bana sitem etti.Ben de ona sebeplerimi ve neden ayrıldığımızı anlattım.O da başta bana kızsa da ona karşı dürüst davrandığım için bana teşekkür etti.Daha sonra ayrılmamaıza yakın ayağı takıldı ve ben onu tuttum ve öpmeye çalıştım.O karşı çıktı ve bana yumruk attı.Daha sonrasında ondan binlerce kez özür diledim ve bunu yaşanmamış saymaya karar verdik.'' dedi ve Nina'ya baktı.Gözünden yaşlar birer birer yere damlıyordu.O anlatırken bir kez bile başını kaldırmamıştı. Sonra Natalia'ya baktı.Yüzünü buruşturmuş küçümser bir tavırla bakıyordu ona. ''Bunu nasıl yapabildin Kénn?Biri eski sevgilin ve diğeri de onun en yakın arkadaşı...Kendinden utanmıyormusun söyle bana!?'' Evet kendinden utanıyordu.Onun tahmin edemeyeceği kadar...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:04 am

Oceane hıçkırıklarının arasında Natalia'nin sesini duydu. Bir açıklama beklediğini söylüyordu. Oceane onu görünce mutlu olmuştu. Sonunda kendisini anlayabilecek birisi vardı. Gözyaşları arasında Kenn ve Nina'yi işaret etti. Açıklama yapması gerekenler onlardı. Natalia endişeyle bakıyordu kendisinine, ardından etraftakilere bağıran Kenn'e döndü. Onun sesiyle yemekhanedekileri unutmuş olduğunu fark etti. Kendilerini izleyen meraklı gözleri taradi. Ertesi günün dedikodu başlıklarında ismini duyabiliyordu. Oceane ve Nina'nin durumu gerçekten bir sansasyondu. Kenn'in konuşmasını dinlemeye çalıştı. Fakat kelimeler askıda kalıyor, arkasından dönen olaylari duymak onu yaralıyordu. Kenn'in her kelimesi canını yakiyordu. "Öpmeye çalıştım.." demişti. Ne yani Nina karşılık vermemismiydi.. Ve Kenn.. Onu kendisinden başkasıni arzulamasi acıtiyordu . Natalia'nin sesini duydu tekrar, ses gittikçe yaklaştı. Natalia yanına gelmiş onu sandalyeye oturtmaya çalışıyordu. Oceane Natalia'ya döndü, kızın bileklerini tuttu ve ona fısıldadı:

" Götür beni burdan.. " sesi kırgın ve yalvarıyordu

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 8:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:17 am

Ona bağırdıktan sonra nefes nefese kalmıştı Natalia.Nefes almakta güçlük çekiyordu.İçi sıkışmıştı.Bu olanlar gerçekten kötüydü.Kendi bile böyle hissederken Oceane'nın durumunu düşündü.Kimbilir ne kadar acı çekiyordu.Ona baktı ama Oceane her an bayılacakmış gibi duruyordu.O güzel gözleri anlamsız bir şekilde yarı kapalıydı.Sayıklar gibi bir şeyler söylüyordu.Natalia onun ne kadar kötü olduğunu anlamıştı.Nasıl canının acıdığını.Onu çok iyi tanıyordu.Bunu kaldıramayacağını biliyordu.Çünkü Kénn'i ne kadar sevdiğini biliyordu Natalia.Onu kolundan tuttu hemen.Tutmasaydı her an yere yığılabilirdi.Yarı baygın sürükledi onu sandalyeye. ''Yanındayım tatlım.Sakın kendini bırakma.Unutma ben yanındayım...'' Saçlarını okşuyor onu sakinleştirmeye çalışıordu.Onun yaptığıysa yaşla dolmuş gözleriyle Kénn'e bakmaktı.Kénn de harap olmuş gözüküyordu.Olmalıydı da.Bunu hak etmişti.Nina için de üzülmüştü Natalia ama Oceane haklıydı.Ona kızmakta da....O sırada Oceane tekrar hıçkırmaya başlamıştı.Bileklerini sımsıkı tuttu Natalia'nın. " Götür beni burdan.. " Natalia'nın da gözleri dolmuştu. ''Tamam tatlım kendine hakim olmaya çalış.Gidiyoruz...'' dedi ve nefret dolu bakışlarıyla Kénn'i süzdü. ''Yaptıklarından mutlu musun peki?!''
Jakié Kénn Aréntino
Jakié Kénn Aréntino

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 6:36 am

Yaptıklarından pişmadı Kénn.Herkesin gözü önünde küçük düşmüştü.Bu alışık olduğu bir durum değildi.Genelde ondan övgüyle bahsederlerdi.Çekemeyelenleri olurdu tabi ama onun imkanlarını çekemezlerdi genellikle.Onlara konuşmaları için hiç böylesine bir malzeme vermemişti.Tüm şımarıklıklarının sonunda bunu da yapmayı başarmıştı.O egosuna gücenip Nina'yı öpmeye çalışmıştı.Ona karşı çıkacağını düşünmemişti.Veya Oceane'ı üzeceğini.Çıkarcı davranmıştı ve sadece kendi isteklerine öncelik vermişti.Her zaman olduğu gibi...Şimdiyse herkesi kırmıştı.Oceane çok kötü görünüyordu.Her an bayılacakmış gibi.Natalia onu oturttuğu sandalyede ona teselli veriyor.Ayakta kalmasını sağlıyordu.O ise boş gözlerle Kénn'e bakıyordu.Kendisinden böyle bir şey beklemezdi.Kénn ise herkesin önünde daha da küçük düşmemek için kendini sıkıyordu.Ellerini iki koca yumruk yapmış,damarları çıkıncaya dek sıkıyordu onları.Sonra Oceane'nın sesini duydu.''Götür beni burdan...'' Sesi çok uzaklardan gelir gibiydi.Sanki ona ait değil gibi.Natalia ise telaşlanmıştı.Arkadaşının bu durumuna çok üzülüyordu.Gözleri dolmuştu. ''Tamam tatlım kendine hakim olmaya çalış.Gidiyoruz...'' dedi ve nefret dolu bir bakışla Kénn'i süzdü.Ondan utanırr gibi bir hali vardı.Yani onu iyi arkadaşı olarak nitelendirdiğinden dolayı utanç duyar gibiydi...Şimdiyse bağırmaya başlamıştı... ''Yaptıklarından mutlu musun peki?!'' Kénn tekrar sıktı yumruklarını.Sinirlenmemeye çalışıyordu. ''Ben üzgünüm.Böyle olmasını ve Oceane'ı üzmeyi istememiştim...'' dedi ve dişlerini sıktı. ''Peki neden yaptın bunu?!'' Natalia çok sinirlenmişti.Gözlerinden alevler fışkırıyordu adeta.Kendine hakim olamıyordu.Eğer su elementini kullanırsa saniyede onu alt edebilirdi.O anda beklenmedik bir ses duyuldu. Bu Oceane'dı. ''Yeter!Artık gidelim Natalia...''
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:11 am

Natalia Oceane'in kulağına eğilmiş onu yumuşak sesiyle teselli ediyordu. Oceane kızın söylediklerine başını sallıyordu yalnızca. Aglamaktan yorulmuştu, konuşacak gücü yoktu. Gözlerinin önüne Nina'yla tanıştığı gün geldi. Katıldıkları partiler, kırdıkları kalpler, yalnı yaşadıkları fakat birlikte atlattiklari sorunlar.. Boğazı düğümlendi. Ağlamak istedi fakat ağlamak bile canını yakiyordu artık. Natalia'nin sesini isitti. Çok hırçın geliyordu kulağına. Kenn'e çıkışıyordu. Ah Kenn..gülümsemesıyle aklını başından alan çocuk..Ilk öpüşmeleri..Oceane'a ilk dokunuşu.. Natalia'nin kızgın sesiyle sıyrıldı düşüncelerinden;

''Peki neden yaptın bunu?!'' Natalia gerçekten çok sinirliydi. Kenn'in cevap vermesine fırsat kalmadan acı bir ses yankılandı yemekhanede.. Bu Oceane'dı.

''Yeter!Artık gidelim Natalia...''
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:14 am

Oceana gidecekmiydi? Gitmesini istemiyordu. Öyle kötü bi an geçiriyordu ki nina ölse yeriydi. Ölmeyi hak ediyordu zaten. En yakınına ihanet etmişti. Evet belki kenn’i reddetmişti ama o öpüşü istediğini inkar edemezdi. Tekrar tğm duyguları bulamaç oldu. Ama bu sefer özel gücünü kullanmıyordu oceana. Bu sefer gerçektende oceananın üzüntüsünün ağırlığı üsütüne yıkılmıştı. Öyle ağırdı ki bu yük…tekrar tökezledi.

“lütfen…”dedi acı acı” herkezden özrdiliyorum. Hepsi benim suçum, kenn ile konuşmaya çalışmamalıydım sana tüm olanları anlatmalıydım çok özrdilerim.”dedi eli kalbinin üstündeydi orası öyle acıyordu ki sıvazlama isteği duydu.diğer eli ise masadaydı.

Ama oceana onu dinlemiyordu bile.

Nina düşündü hepsi onun suçuydu onun yüzündendi tüm bunlar kenn ne kadar hatalıda olsa bu duruma düşmeyi hak etmiyordu. Tek cezatı hak eden ninaydı canı yanmalıydı başkalarını üzdüğü gibi o da üzülmeliydi

Ve o anda tüm vücdunu acı dalgası sardı öyle canı yanıyordu ki sanki kanı damarlarından çekilir gibi. Delice ççığıklar atmaya başladı ve yere düştü yerde kıvranıyordu, çığıkları öyle can yakıcıydı ki. Hiç kimse bişi anlamadı. Herkez başına üşüştü ninanın ona acıyor olmalıydılar. Ninanınsa çığıkları kesilmiyordu sanki tüm vücuduna iğneler saplanıyordı. Belinden hançerler giriyordu. Gözyaşları fazlalaşmaya başladı.

Oceana ne karda kırılmış olsada o en teleşlı gibi görünüyordu hemen yanına eğilmiş özel gücünü kullanarak onu rahatlatmaya çalışıyordu natalia ise suyun ferahlatıcı havasından yararlanmaya çalışıyordu. Ama pek de işe yaramıyordu bu acıyı kesebilecek tek kişi acıyı verenin kendisiydi. Nina. Sonunda anladı kendi kendine acı çektiriyordu ama nasıl?

Nasıl yapabiliyordu bunu ölümden daha beterdi bu şey ama o bunu hak ediyordu…

Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:28 am

Uzunca bir süre özür diledi Nina.Onun için üzülüyordu.Kendine göre haklı olabilirdi belki ama olanları Oceane'a anlatmalıydı.İşte bu konuda hatalıydı.Bu yüzden Oceane'a destek çıkıyordu.Çıkmalıydı da...Böyle bir zamanda onu yalnız bırakamazdı.O bunları düşünürken Nina'nın yüz ifadesi birden bire değişti.Acı çekiyor gibi yüzü kasılıyordu.Aniden yüzü kıpkırmızı oldu.Evet o, o acı çekiyordu.Acı çektiğini kanıtlayan çığlıklar fazla bekletmeden kendini göstermişti.Durmadan çığlık atıyordu Nina.Natalia ve herkes şaşkına dönmüştü.Kimse neler olduğunu anlayamamıştı.Oceane ise yarı baygın halinden çıkmıştı.Natali hemen yerinden kalktı.Nina'ya yardım etmeliydi.Onun yanına geldi ve elini tuttu. ''Su bana gel ve arkadaşımın acısını al lütfen...Sana ihtiyacım var!'' O an yanına baktığında gözlerine inanamadı.Oceane da Nina için özel gücünü kullanıyordu.Onun acısını hafifletmek için.Kénn ise su getirmişti.Ona içirmeye çalışıyorlardı ama nafile...Ne su ne de özel güç yardımı etki etmiyordu.Bu gerçekten şaşırtıcıydı.Peki şimdi ne yapacaklardı?
Jakié Kénn Aréntino
Jakié Kénn Aréntino

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:40 am

Olaylar gitgide içinden çıkılmaz bir hal alıyordu.Şimdiyse Nina gözleri önünde acı çekiyordu.Bağırıyor,bir kuş gibi çırpınıyordu.Natalia ve Oceane ise yardımcı olmaya çalışıyordu.Oceane'ı neden sevdiğini bir kez daha hatırladı.Her zaman olduğu gibi şimdi de kendi acısını unutmuş,tüm bu olanlara rağmen arkadaşına yardımcı olmaya çalışıyordu.Oceane mutlu olmayı hak ediyordu.Kendi ise onu ne kadar da üzmüştü.Ama şimdi bunları düşünmenin ne yeri ne de zamanıydı.Bir şeyler yapıp Nina'yı kurtarmaları gerekti.Elindeki suyu ona içirmeye bir yandan da ou teselli etmeye çalışıyordu.Ama bunlar hiçbir işe yaramıyordu.Oceane ise Nina'nın üzerine gittiği için pişmandı. ''Ah Nina bu kadar üzerine gelmemliydim.Ben ..ben üzgünüm.Gerçekten.'' Bu sözlerle birlikte Nina'nın bağrışları kesilmişti.Hızlı hızlı nefes almaya başladı.Natalia ise hala su elementinden yardım istiyordu.İşte sonunda gözleri açılmıştı ve birşeyler söylemeye çalışıyordu...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 8:20 am

Nina göz yaşları içinde özür diliyordu. Bağırarak ağlıyordu, sonra hıçkırıkları acı çığlıklara dönüştü. Yere çöktü ve kıvranmaya başladı. Oceane ne olduğunu anlayamadı fakat istemsiz olarak nina'nin yanına koştu. Bu hareketi salondaki herkesi şaşırtmıştı. Nina'ya baktı. Kızın Gözlerindeki acıyı okuyabiliyordu. Çığlıkları yemekhaneyi sarsıyordu adeta. Kendi kendine ceza veriyordu Nina. Oceane kızın elini avuçlarının içine aldı.Düşüncelerini yoğunlastirmaya uğraştı fakat Natalia'nin elementi gibi kendi gücü de etkisiz kalıyordu onun üzerinde. Oceane düşünceleriyle ona eziyet ettiği için pişmanlık duyuyordu şimdi.

"çok üzgünüm " diye mırıldandı. Ağlıyordu yine fakat bu öfkeye karşı verilen bir tepki değildi bu sefer sadece Nina'yi düşünüyordu. Bir anda tüm olanlar silinmişti hafızasından.

"bu kadar üzerine gelmemeliydim " diyerek devam etti. Sesi cılız ve yıpranmışti. Fakat şaşırtıci biçimde Oceane'in sözleri Nina'nin bedenini sakinleştiriyordu. Nina'nin vicdaninin kendine verdiği ceza , Oceane'in kalpten gelen affiyla ortadan kalkıyordu.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 8:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 8:35 am

Oceananın bu sözleri acısına merhem gibi gelmişt. yavaş yavaş doğrulmaya çalıştı. onu affettiğini umma düşüncesi bile acılarıını kesmişti. yavaşca kalktı. ilk önce oceanaın gücü aracığıyla gevşemeye başladı nathalianın elementi sayesindede güzel bi temizliik ve ferahlık hissi geliyordu içine. Kenn ise aşırı telaşlı gözleriyle ninaya bakıyordu yapabileceği başka bişi yoktu çünkü...ama onun yanında olması yeterdi...
nina hemen silkindi ve ve kendine gelme yolunda iyi adımlarla yürüyordu.onlar ninanın arkadaşlarıydılar ne kadar kızsalarda devamlı yanında olacak arkadaşları nina gülümsedi. salondan ise mırıltılar duyulıyordu.
"teşekkür ederim"dedi tiz bi sesle. ve oceana boynuna sarıldı.
"bnei öyle korkuttunki nina..."dedi yaşlı gözleri kurumuştu"söylesene ne oldu öyle? öl..ölüceksin sandım"
"bende korktum ne oldu bilmiyorum ama sadece acı çektiğimi düşündüm ve bunu istedim bunu hakediyordum"dedi boynu eğikken
"ahh.."dedi ve yine boynuna sarıldı ninanın oceana.
"tehlikeli bi gücü var"dedi natalia.herşeyi anlamış gibi bi hali vardı. söyledikleri öyle inandırıcıydı ki..
"düşünceleriyle acı çektirebiliyor, istese hepimzi şimdi öldürür"dedi ve sırıttı su elemtine teşekkür ederken
"bunu asla yapmam, zaten benim gibi birinede gelebilicek böyle bi güç olur. ne zaman yararlı bişiye sahip oldum ki!"dedi bu güce sevinmeliydi aslında ...
"saçmalama bu gücün nasıl bir büyü olduğunun farkında değilmsin..."kenn'in sesi herkezi şaşırtmıştı ve biraz olsun gerdi. konuşmak için tekrar ağzını açtı kenn
Jakié Kénn Aréntino
Jakié Kénn Aréntino

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 8:44 am

"Saçmalama bu gücün nasıl bir büyü olduğunun farkında değilmisin..." Kénn'in sesi herkezi şaşırtmıştı ve biraz olsun gerdi. '' Bu gücünle övünmelisin.Ayrıca burdayken herkesten binlerce kez özür diliyorum.Şu an hiçbiriniz yaptıklarımı hak etmiyorsunuz.Ne kadar aptal olduğumun farkındayım ve ikinizi de daha fazla üzmeye hakkım yok...'' Şimdi hepsi ona şaşkın gözlerle bakıyordu.Nina için çok endişelenmişti ve ona olanların tek sebebi kendisiydi.Onlara daha fazla acı çektirmeden oradan uzaklaşmalıydı.Çevresine bakındı.Herkes bir şeyler fısıldaşıyordu.Millete malzeme olmuşlardı.Son kez sertçe yutkundu ve yemekhaneden hızla çıktı.Ordaki herkes arkasından bakakalmıştı...
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 9:00 am

Kénn sonunda doğru olanı yapmıştı.Burda durması artık anlamsızdı. ''Gitmesi en iyisiydi.Sizi bu kadar üzmeye hakkı yoktu.'' dedi kendini tutamadan . Herkes susmuştu.Belki de herkesin düşündüğünü sesli dile getirmesi iyi olmuştu.Belki de kötü.Ama artık her şey eskisinden farklı olacaktı.Buna emindi Natalia.Bugün olanlar gerçekten garipti.Kendini yorgun hissediyordu.Yorgun ve bitkin...Başta Nina'ya kızmıştı ama artık unutmuştu olanları.Çünkü onun bir suçu yoktu.Belki de söylemeye cesaret edememişti.Onun yerinde olsa belki Natalia da söyleyemezdi.Sonra arkadaşlarına baktı.Barışmaları gerçekten harika olmuştu.İkisini ayrı düşünmek Natalia İçin imkansızdı.İşte o anda Oceane konuşmaya başladı...
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

Güven.. Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 9:19 am

Nina herkesi korkutmustu özellikle de Oceane'i. Fakat şuan iyiydi ve bu Oceane için yeterdi. Gülümseyerek arkadaşına baktı. Birbirlerini çok fazla hırpalamislardi. Onu içten bir şekilde affetmiş olsa da bazı şeylerin eskisi gibi olabileceginden emin değildi. Kenn Nina daha iyi hissettikten sonra çekip gitti. Oceane bir süre arkasından baktı onun. Bundan sonra Nina ile arasına girmeye cesaret edemeyecegi kesindi. Sessizliği natalia bozdu. Kenn'in gitmesinden memnun olmuştu o da. Natalia'nin sözlerine gülümsedi Oceane. Ardından kendisini izleyen Nina ya döndü. Kızarmış gözleriyle Birbirlerine özlemle bakıyorlardı. Oceane duygularını yansıttı ona. Nina'nin gözleri dolmuştu yine ama bu kez mutluluktandi.

"Daha fazla ağlama sakın. Gözlerinin sisligini kapatacak kadar etkili bir fondötenim yok ona göre " dedi Oceane sırıtarak. Nina o meşhur kahkahasini patlattı yine. Dışardan herşey eskisi gibi görünüyordu fakat Vazo birkez kırılmışti, parçaları birleştiren tutkal ne kadar iyi olursa olsun çatlaktar hep belli olacakti....

Güven..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki