House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Güven..

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Güven.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Güven..   Güven.. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:00 am

Konunun ilk mesajı :

Oceane o akşam Caroline ile birlikte kalabalık bir masaya oturmuştu. Masadaki çaylaklarin neşeli sesleri dolduruyordu etrafı. O ise umutsuzca tabağındaki soteyle oynuyordu. Içinde tanımlayamadigi bir boşluk oluşmuştu. Oysa yemek sırasında Caroline'in anlattıklarını dinleyene kadar ne kadar da mutluydu. Üst sınıflardan Aoron'u kesiyordu ve Kenn'i unutuyo olmanın huzurunu yaşıyordu. Oysa şimdi kendini koca bir boşlukta hissediyordu. Caroline, Kenn ve Nina'yi önceki gece bahçede öpüşurken gördüğünü söylemişti. Oceane buna inanmak istemiyordu. "Nina'ninmutlakabiraçıklamasıvardır" diye geçirdi içinden. Kendisine endişeyle bakan Caroline'a döndü:

"Az sonra gelip bana herşeyi anlatıcaktır, bir açıklaması olduğuna eminim. " dedi ümitle. Ve o sırada masalarına yaklaşan Nina'yi fark etti.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Paz Tem. 11, 2010 4:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

YazarMesaj
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Güven.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Güven..   Güven.. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 10:03 am

NOT : Rpg bitmiştir!

Güven..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2