House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Şiir-hikaye-rpg

+8
Isabella Lyndia Mc'Kena
Alessandra Mitchell Sydné
Andrea Monique
Brookie Pearl Davis
Miley Natalie Leonél
Natalia Aphrodite Tesher
Tom M. Anderson
Natalia Ellié O'rélia
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

Şiir-hikaye-rpg - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Şiir-hikaye-rpg   Şiir-hikaye-rpg - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:22 pm

Konunun ilk mesajı :

Burada kendi yazmış olduğunuz çeşitli yazılarınızı paylaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

YazarMesaj
Undine Lissa O'Shéa
Yüksek Moderatör | 6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi: 90
Undine Lissa O'Shéa

Oda Arkadaşı : Eski oda arkadaşımın huysuzluğum nedeniyle beni terk etmesinden beri kimseyle kalmadım. En azından kalmamıştım. Ama Séptember Qixinâ benimle kalmaya gönüllü oldu. Uyarılarıma rağmen. Seni seviyorum Séptember.
İş/Hobiler : Bla Bla Bla ...
Lakap : Bana sadece en yakın arkadaşlarım lakap takabilir. Onlar da bana Undie, Und veya Lis diye seslenirler.

MesajKonu: Geri: Şiir-hikaye-rpg   Şiir-hikaye-rpg - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 3:04 am

Ekiiiin tek kelimeyle harika!

Smile
http://vandenbroeck.yetkin-forum.com
Aurelia Séptember Qixinâ
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 100
Aurelia Séptember Qixinâ

Oda Arkadaşı : Undine Lissa O'Shéa.
İş/Hobiler : Çaylak / Kitap okumak.
Lakap : Séph.

MesajKonu: Geri: Şiir-hikaye-rpg   Şiir-hikaye-rpg - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 3:06 am

Tişikkür ideriiiim (= (=
Sphténréll Natalié C'Dléé
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Sphténréll Natalié C'Dléé

Oda Arkadaşı : Alessandra Mitchell Sydné.
İş/Hobiler : Klasik şeyler bunlar. Çok eskilerde kaldılar ya.
Lakap : Réll, Sph, Lié, C'Dléé

MesajKonu: Geri: Şiir-hikaye-rpg   Şiir-hikaye-rpg - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 3:34 am

I. Bölüm
Eliesha'nın Gelişi

" Sen yine mi şiir yazıyorsun Réll ? Okulun ilk günüde. " dedi Alex. Réll Alex'i burada gördüğüne şaşırmıştı. Aslında şaşırması gerekmezdi, çünkü okullar yanyanaydı ve hep Aph'ı görmeye geliyordu. " Evet, şiir yazıyorum. Beni bu çitlerin üzerinde başka bir şey yaparken gördün mü sen Alex ? " diye karşılık verdi Réll. Alex " Hayır. Aph'ı gördün mü ? " dedi. Réll " Teyze'min yanında kuzenciğim benim. " dedi. Alex " Tamam, sana iyi yazılar diliyorum matmazel. Au revoir. " diye karşılık verdi ve hemen annesi Dessire'nin yanına gitti.

" Girin. " Dessire, her zamanki ciddi sesi ile konuşmuştu ve Alex'i içeriye davet etmişti. " Ah, tatlım sen miydin ? Otur hemen. " Alex, Aph'ın karşısına oturdu. Daha sonra " Evet Aph, ruhsal dengeni bozan şu hapları almaya devam edecek misin ? Yoksa hepimize bir iyilik yapıp normal biri mi olacaksın ? " dedi. Aphrodite " Ben normalim Alex. Tamam mı ? Ayrıca bu şeyler ruhsal dengemi bozmuyor. Réll ile çok zaman geçiriyor olmalısın. " dedi. Alex, sinirli bir şekilde ayağa kalkarak " Yeter artık Aph. " diye bağırdı. Daha sonra odadan çıktı.

Réll, Alex'i bu kadar sinirli görünce çok şaşırdı. Hemen " İyi misin Alex ? " diye sordu. Alex cevap vermden hışımla Özel Lord Bass Koleji'ne gitmeye başladı. Kısa süre sonra gözden kayboldu. Réll hemen saatine baktı ve derin bir oh çekti. Daha sonra Dessire'nin sıkıcı konuşmasını dinlememek için doğruca Tarih Dersliği'ne gitti.

Yaklaşık bir saat sonra Tarih Sınıfı dolmaya başladı. En son Tarih Profesörü Matmazel Selene ve Dessire geldi. Dessire " Evet çocuklar, konuşmamda da söylediğim gibi bu yıl tüm öğrencilerin sosyal, ciddi ve disiplinli olmasını istiyorum. Her neyse. Evet çocuklar bu yeni arkadaşınız Alice Eliesha Bl'lwé. İyi dersler. " dedi, Réll'e itici bir bakış attı ve çıktı. Matmazel Selene " Evet Eliesha, bize kendini tanıt bakalım. " dedi. Eliesha gülümseyerek " Elbette efendim. Ben Alice Eliesha Bl'lwé. IV. Sınıf'a gidiyorum. Buraya Paris'ten geldim. " dedi ve Aph'ın yanındaki boş yere oturdu.

Ders bitince Eliesha koşarak Réll'in yanına gitti ve " Selam. Benim adım Eliesha. Seninki ne ? " dedi. Réll " Ben Bayan-Müdire'nin-Yeğeni-İçine-Kapanık-İtici-Kız. Ayrıca Yeni-Gelenlerle-Kuzenim-İlgileniyor-Ben-Değil-Sloganlı-Ucube. Bu nedenle git Aph'a yanaş hemen. Beni yalnız bırak. " dedi ve hemen oradan uzaklaştı. Bu kızı sevmemişti. Zaten o sadece kuzenlerini seviyordu. Bir de ablasını. Başını kaldırdığında Eliesha'nın hala onun başında olduğunu gördü. kendini sakinleştirmeye çalışarak " Bak güzelim, ben arkadaş edinmeyi sevmem. İnsanlar da beni itici bulur. Bu nedenle sen git, Aphrodite, Alex gibi sosyal insanlarla dolaş. Benim gibi anti-sosyallik kişiliğindeki kişilere değil, anladın mı ? " dedi. Eliesha " Ama ben seninle dost olmak istiyorum. " diye ısrar etti. Artık buna dayanamayan Réll koşarak bahçeye çıktı ve çitlere gitti. Tanrım ne kadar kıt bir kişilk.

Réll çitlere gelir gelmez hemen defterini çıkarır ve hep yaptığı gökyüzüne bakarak bir şiir yazmaya başlar.

Sensiz yalnızlık çekilmez oluyor.

Sensiz tüm günler cehenneme sürükleniyor.
Neredesin kahramanım ?
Neden yanımda değilsin ?

Bu sırada Dessire yanına gelir ve ona " Bak Natalié, sosyal biri olmanı istiyorum. Şu anda derdim başımdan aşkın. Lütfen normal davran. Aphrodite ve senin bu huyundan nefret ediyorum. Bu nedenle herkese bir iyilik yap ve hemen git Eliesha ile konuş, özür dile ondan. Ona bağımış ve ona 'Senden nefret ediyorum. Sen bir zavallısın.' demişsin. " dedi ve uzaklaştı.

Réll Dessire gidince kendi kendine " Bu kadının sorunu ne ? Ayrıca kim sallanmış bu cümleyi ki ? " dedi ve hemen Eliesha'nın yanına gitti. Eliesha dolabına kitaplarını yerleştirmekle meşguldü. Réll hemen dolabın kapağını çarptı ve " Sen salladın değil mi o sözü ? Senin yüzünden başım belaya girecek. Zaten beladada o ayrı mesele. " dedi. Eliesha şaşkın şaşkın bakarak " Neden söz ediyorsun sen ? " dedi. Réll " Bayan Traplas, bir öğrenciniz bana 'Senden nefret ediyorum. Sen bir zavallısın.' dedi. " diyerek yanıt verdi. Eliesha sinsi sinsi gülerek " Beni tanımıyorsun. Bu nedenle benden uzak dur. Ama seninle dost olmak isterdim. Her iddasına varım, 1 haftaya kalmadan Madam Traplas'ın favori öğrencisi ve okulun en popüleri olacağım. Yoluma çıkma tamam mı Sphténeréll Natalié C'Dléé. " dedi ve oradan uzaklaştı.

Réll yine kendi kendine " Bu kız adımı nereden biliyor ki ? " dedi ve hemen dolabına gitti ve günlüğünü aldı. Daha sonra yazmaya başladı.

II. Bölüm
Ölüm

Aphrodite, Alex ve Dessire'yi görmek için taa Londra'ya gitmişti. Şimdi üçüde sessizce oturuyordu. Kimse konuşmuyordu. Tak duyulan ses, Alex'in köpeği Almode'nin havlayışıydı. Alex, daha fazla dayanamadan " Tamam, burada daha fazla sessiz kalamayız. Aphrodite sen Manhattan'da hem bir hastanede tedavi görmeye başlayacaksın hem de düzenli olarak psikologa gideceksin. Yoksa çok ama çok kızarım. " dedi. Aphrodite ayağa kalktı ve bağırarak " Hayır. O şeyleri seviyorum. Beni mutlu ediyor. Anti-Depresan kullanmak zorundayım. Ayrıca tüm o haplar beni hayata bağlıyor. Psikolojim yerinde tamam mı ? " dedi. Dessire'de ayağa kalktı, o da Aphrodite gibi bağırarak " Anti-Depresan, hap ve alkol alıyorsun. Yakında öleceksin Aphrodite. Bu nedenle Alex'in dediğini yapmak zorundasın. " dedi.

Evin hizmetçisi herkesin birbirine bağırdığını duyunca çayları yere düşürdü ve hemen mutfağa geri döndü. Fakat üçü bunu takmıyordu bile. Aphrodite " Size artık o lanet hapları bırakmaya başladığımı söylemeye geliyorum, ama siz üstüme gelerek bu kararımdan beni döndürüyorsunuz. Aferin, tebrik ederim. Elveda. " dedi ve kapıyı çarparak evden çıktı. Tüm sokak bu konuşmayı duymuş olacak ki Aphrodite'ye dik dik bakıyordu. Aphrodite güçlü bir sesle " Çok mu tuhaf ? İşiniz yok mu sizin ? Tabii siz Züpperler-Caddesi-Sakinleri olarak hiç bir b*ka yaramıyorsunuz. " dedi ve hemen hava alanına gitti. Hemen eve dönemk istiyordu. Odasına kapanmak ve ölmek istiyordu.

Aphrodite eve geldiğinde kapıda bir not vardı.

Tatlım;
Baban ve ben yurt dışına çıkıyoruz.
Seni seviyoruz. Mashialka
izinli. Dolapta yemek var. Seni seviyorum.
Annen

Aphrodite notuda alarak içeri girdi. O bildik ahşap kokusunu içine çekti ve hemen odasına gitti. Daha sonra alkolünü, Anti-Depresan'ını ve kullandığı hapları yatağına yığdı. Daha sonra mutfaktan bir şişse su aldı, kendini odasına kilitledi. Daha sonra hepsini az aralıklar ile içti. Daha sonra herşeyi daha net duymaya başladı. " Elveda dünya. " dedi. Gözleri karardı ve yere yığıldı. Hiçbir şey duymuyor, hisstemiyordu. Ölüm, acı vermiyormuş.

Out; Devamını isterseniz vereceğim.
Undine Lissa O'Shéa
Undine Lissa O'Shéa

Oda Arkadaşı : Eski oda arkadaşımın huysuzluğum nedeniyle beni terk etmesinden beri kimseyle kalmadım. En azından kalmamıştım. Ama Séptember Qixinâ benimle kalmaya gönüllü oldu. Uyarılarıma rağmen. Seni seviyorum Séptember.
İş/Hobiler : Bla Bla Bla ...
Lakap : Bana sadece en yakın arkadaşlarım lakap takabilir. Onlar da bana Undie, Und veya Lis diye seslenirler.

MesajKonu: Geri: Şiir-hikaye-rpg   Şiir-hikaye-rpg - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 9:46 pm

Gökyüzünü kaplayan yıldızlar, minik parıltılarıyla sokağı aydınlatıyorlardı. Tüm sokak lambaları kapalıydı ve buna alışık olmayan böcekler bir ışık kaynağı arıyordu. Tatlı bir esinti garip bir kokuyu da yanında taşırken dışarıda bulunan tek kişi olan Gabriella derin bir nefes aldı. Gözyaşlarının göz pınarlarını doldurduğunu hissediyordu. Kimse onu böyle görmemeliydi. Elinin tersiyle gözyaşlarını silerken aklı durmuştu adeta. Ne yapmalıydı? Geleceği değiştirmek için ne yapmalıydı? Derin düşüncelere dalmış halde saatine baktı.

03:00

Geç kalmıştı. Yine. Oturduğu banktan kalktı ve iki katlı, eski bir eve yürümeye başladı. Ev bakımsızlığıyla iğrendirse de çevredekileri, yine de herkes kendini o eve çekilmiş hissederdi. O sokağın perili eviydi bir nevi bu ev...

Evin kapısına ulaştığında üstünü düzeltti ve kapıyı ritmik hareketlerle tıklattı. İçeriden ayak sesleri gelmesini beklemiyordu. Aslında içeriden hiçbir şeyin gelmesini beklemiyordu. Kapı açılınca içindeki hayret nidasını boşverdi ve hiçbir söz söylemeden içeriye girdi. Oldukça kalabalıktı. Liselilerin verdiği bir partiydi anlaşılan. Eski evi, liselilerin gizli mekanı mı olmuştu yani? Her şey bunun için miydi?

_ "Lanet olasıca pislikler..." diye homurdandı ve üst kata çıktı. Yıllardır beklediği şeye yaklaştığını anlayan kalbi adeta delirmişti...

En eski yazılarımdan birisini buldum defterimde. Devamını hiç yazmamışım ama paylaşmak istedim Very Happy
http://vandenbroeck.yetkin-forum.com

Şiir-hikaye-rpg
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2