House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Miké Jéanil Xanlées

+9
Jakié Kénn Aréntino
Winter Schultz
CaroLiné XéuL's
Natalia Ellié O'rélia
Castor Warthader
Chanelle Peacock
Oceane Eleanor Depaisè
Brandon Crawford
Lucas Matthéw O'mhéndia
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lucas Matthéw O'mhéndia
Kurucu-Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Erkek | Güç Seviyesi : 100
Lucas Matthéw O'mhéndia

Oda Arkadaşı : Parker.
İş/Hobiler : Linda

Miké Jéanil Xanlées Empty
MesajKonu: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:19 pm

Lucas Matthéw O'mhéndia

Miké Jéanil Xanlées 2im95s1

Ad: Lucas Matthéw
Soyad: O'mhéndia
Doğum Yeri: Paris
Doğum Tarihi: 22.01.1993
Burcu: Boğa
Uyruk: İtalyan
Ana Dil: İngilizce
Diğer Diller: İtalyanca , Fransızca , Almanca
Okuduğu Okul : Tulsa Gece Evi
Meslek: 5. Sınıf Çaylak

Miké Jéanil Xanlées Alex_pettyfer

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler: Uzun boylu , normal kiloda ve kaslı bir vücuda sahiptir . Saçları ve gözleri kahverengidir .

Kişisel Özellikler: Kendisi iyi birisi olmasına rağmen dışarıya karşı acımasız ve kötüdür . En yakın arkadaşları dışında kimseye karşı merhameti veya acıması yoktur . Onları kırmaktan veya kötülümekten çekinmez . Bunun nedeniyse küçükken yaşamış olduğun travmadır . Onun ve kardeşi Aléxis’in de olduğu arabaları uçuruma yuvarlanmış ve anne babası ölürken onlar sağ kalmayı başarmışlardır . O zamandan beri kardeşine bakmak Miké’ın görevi olmuştur . Büyük bir miras da ailelerinin ardından onlara kalmıştır . Bunun için Miké herkese karşı kötü ve acımasızdır … Sadece sevdiklerine karşı fazla korumacı ve iyidir . Bunun nedeni onları da kaybetmekten korkmasıdır …

Miké Jéanil Xanlées Alex-pettyfer-20080704-432833

NYX’İN ONA BAHŞETTİĞİ GÜÇ

Nyx onun bu dışarıya karşı olan hırçınlığına rağmen iç güzelliğinin ve ne kadar iyi birisi olduğunun farkındadır . Bunun ödülüyse sahip olduğu toprak elementidir…

Miké Jéanil Xanlées AlexPettyfer17

AİLESİ ve YAŞAMI

Aile Geçmişi: Ailesi son derece soylu ve varlıklıdır .

Öz Geçmiş: Ailesi onun her şeyidir başlarda . Hatta belki de onlardan daha mükemmelini hayal bile edememiştir Lucas . Fakat yaşadığı trajik olay her şeyi altüst etmiştir . Ailesini çok küçükken kaybetmiştir ve onlardan Lucas’a kalan miraslarıdır.Lucas ailesinin ölümüne dayanamamış ve krizle birlikte depresyona girmiştir.Kendisini bir aralar uyuşturucu ve içkiye adamıştır fakat sonra ona değer veren akrabalarını düşünerek bu huyundan vazgeçip akrabalarıyla iyi hayat geçirmesine yardımcı olmaya çalışmıştır.Akrabaları ona anne baba sevgisi göstermeye çalışmıştır.Fakat bunlar olurken hiçbir insana değer vermemiştir ve kendi yolunda yoluna devam etmiştir.En iyi dostu Kuzeni Nataliadır....
Miké Jéanil Xanlées 30sy7w0 Miké Jéanil Xanlées ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7
Canım Kuzenim ! Kötü günler geçirdim. Krize girdim . Beni en kötü günlerimde ve krize girdiğimde yanına aldığın ve değer vererek baktığınız için çok ama çok teşekkürler.Ben işaretlendikten birkaç ay sonra seninde işaretlenmen benim için mükkemmel ötesi bir şey oldu . Kendime Gece Evinde iyi arkadaşlar buldum fakat hep seni aradım . Şimdi yanımdasın . Bu beni çok ama çok mutlu etti . Seni Seviyorum Canım Kuzenim ! İyi varsın ....

Sevdikleri: Pop müzik , köpekler , şiir yazmak , şarkı yazmak , şarkı söylemek , dans etmek , içkiler , kan...

Sevmedikleri: Sürtük insanlar , kendisine zararı dokunan ve onu rahatsız eden insanlar , çok samimi olmak

Miké Jéanil Xanlées 10726552_tml

KEDİSİ

Kedinisin Karakteri : Çok tembeldir . Sabahtan akşama sadece mama yer , tüylerini temizler ve uyur . Ama bir o kadar da tatlıdır ...
Kedinisin adı : Davis

Miké Jéanil Xanlées Normal_Image3

İ C O N L A R ~

Spoiler:

En son Lucas Matthew O'mhéndiâ tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 4:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 29 kere değiştirildi
http://nightofhouse.yetkinforum.com
Lucas Matthéw O'mhéndia
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:40 pm

~ İlişki Türleri ~

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]
[Suç Ortakları]
[Yakın]
[Değer Verdiklerim]
[Kanımın Isınık Oldukları ]
[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ Ö Ğ R E N C İ L E R ~

[Bayıldığım Öğrenciler]
[Potansiyeli Olduğunu Düşündüklerim]
[Nötr Öğrenciler]
[Seviyesiz Öğrenciler]
[Zorunlu Sevdiğim]
[Zorunlu Sevmediğim]

~ A İ L E M ~

[Kuzenlerim]
[Teyzem/Halam/Eniştem/Amcam/Yengem]
[Annem/Babam/Kardeşim]
[Uzaktan Akrabam]

~İlişkiler~

[Değer Verdiklerim]
Miké Jéanil Xanlées Ad40ba72Miké Jéanil Xanlées 47958a17
Tatlı melek ! Seni çok seviyorum canım. Sen benim hiç olmayan kardeşimsin. Ailelerimiz eskiden çok görüşürlerdi tabi sen o zaman bebek sayılırdın. Şimdi kocaman olmuşsun. Ben ailemi kaybettikten sonra hiç görüşmedik. Ama hep aklımdaydın. Gece Evi bizi bir araya getirdi burada seni koruyacağıma söz veriyorum PRENSES !

[Suç Ortakları]
Miké Jéanil Xanlées JessandxxMiké Jéanil Xanlées Yea73
Gece Evi'ne ilk geldiğinde onu takmıyordum.Daha sonra onu üzdüğümü anladım.Onu tanımaya başlayınca benim kafadan olduğunu anladım.Şimdi harikayız.Sen ve ben suç ortağıyız.

[Ayrılmaz İkili]
Miké Jéanil Xanlées Chace-is-HOT-chace-crawford-12565810-100-100Miké Jéanil Xanlées Chace-is-HOT-chace-crawford-12565807-100-100
Sen benim biricik dostum ve kankamsın.Buraya ilk geldiğimde bana ilgi gösteren tek sen olmuştun en iyi bunu hatırlıyorum.Ama şunu sölemeyim ki eğer sen benle ilgilenmeseydin ben seni diğerlerinden sayacaktım.Ama iyi ki bana ilgi göstermişsin.
Sen benim her türlü kankam ve dostumsun.Seni Çok Seviyorum Biricik Dostum .

[Zararsızlar]
Miké Jéanil Xanlées Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-21Miké Jéanil Xanlées Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-23
Bilmiyorum ama ona nedene hiç alışkın değilim.Ama bana zarar vermez çünkü benimle düşman olmadığını sanıyor bense onu tam olarak düşman değilde zararsız bir kurbağa gibi görüyorum.Kurbağaları sevmem ama zarar vermezler işte aynen öleyiz.

Miké Jéanil Xanlées 3306Miké Jéanil Xanlées 3307
Başımdaki 2.Çapkındır kendisi.Ama bazen dua ediyorum çünkü Brandon gibi huysuz ve soğuk falan değildir.Etrafındakileri neşesiyle ve komikliğiyle rahatça çekebilen en yakın arkadaşlarımdan biridir.

Miké Jéanil Xanlées 4554Miké Jéanil Xanlées 4558
Kendisi başımdaki çapkınlardan biridir . Aramız çok iyidir. Birbirimizi çok iyi tanırız . Severim Kendisini . Aşık olmayı bilmez . Yardımcı olsamda beceremez bu yüzden hayatındaki tüm kadınlara aşık . Soğuk biri . Ama severim kendisini .

[Değer Verdiklerim]
Miké Jéanil Xanlées 18Miké Jéanil Xanlées 21
Böyle çok çok iyi bir arkadaşlığımız olduğu söylenemez. Ama sen bana bende sana çok değer veriyoruz.Benim bir derdim olduğunda hep yanında olur. Beni çok hoş ve ince biri olduğuna inanıyor.Ve gerçekten iyi biri olduğumu düşünüyor.

[Yakın]
Miké Jéanil Xanlées 0804099Miké Jéanil Xanlées 08040913
Benden hoşlanmasada benimle çok iyi anlaşıyor ve bana çok iyi davranıyor . Gece Evi'nde ne zaman karşılaşsak bana gülümser bende ona gülümserim .

[Yakın]
Miké Jéanil Xanlées Adam2Miké Jéanil Xanlées Adam1
Başındaki çapkın olmayan ikinci adam.Onunla aramız iyi. Oceane aracılığıyla hep görüşüyoruz. Beraber futbol oynadığımız çok olmuştur. Seninle takılmaktan keyif alıyorum. Sana değer veriyorum kesinlikle .

[Yakın]
Miké Jéanil Xanlées Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664902-100-100Miké Jéanil Xanlées Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664901-100-100
İyi dostuz . Kankayız . Birbirimize güvenimiz sonsuz . İyi anlaşırız . Seninle yakınız .

Eklenmek için bir adet icon , kurgu ve nereye eklenmek istediğinizi belirtin ! Bunun dışındakiler eklenmeyecektir !

En son Lucas Matthew O'mhéndiâ tarafından Perş. Tem. 29, 2010 6:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 22 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 11:44 pm

Miké Jéanil Xanlées B0fe905d Miké Jéanil Xanlées F364859d
Kurgu belli işte yazdırtma bana uzun uzun Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:34 am

Ad: Lillian Aurélia
Soyad:
Slogéra
Kurgu: Gece Evi'ne ilk geldiğimde beni takmıyordun.Daha sonra beni üzdüğünü anladın.Beni tanımaya başlayınca senin kafadan olduğumu anladın.Şimdi harikayız.Sen ve ben suç ortağıyız.
Eklenmek istediği yer: Suç Ortaklarım

İconlar : Miké Jéanil Xanlées JessandxxxxMiké Jéanil Xanlées Yea73
Brandon Crawford
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 82
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 1:08 am

Belirgin Özellikleri : Çapkın, güvenilmez ve çok zeki

Hobileri: Yüzme, Futbol ve kesinlikle bir hız tutkunu. Arabalara bayılıyor. Aynı zamanda oyunculuk yapıyor.

Kişilik olarak : Cesur, hırslı ve zeki. Çok çapkın, hayatındaki tüm kadınlara aşık. Çok çekici ve aynı zamanda soğuk. Tam bir hız tutkunu. Maceraperest ve aynı zamanda rahatına düşkün. Aşık olmayı bilmez.

İCONLAR

Miké Jéanil Xanlées 4554Miké Jéanil Xanlées 4558
Miké Jéanil Xanlées 4560Miké Jéanil Xanlées 4567
Miké Jéanil Xanlées 4574Miké Jéanil Xanlées 4576
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:02 am

İcon güncellemesii .) daha simdiden XD

Miké Jéanil Xanlées Leightonicon16mc6Miké Jéanil Xanlées Leightonicon17rz4
Miké Jéanil Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Miké Jéanil Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Miké Jéanil Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Miké Jéanil Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Miké Jéanil Xanlées Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Miké Jéanil Xanlées Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
Miké Jéanil Xanlées Avi5Miké Jéanil Xanlées Avi4
Miké Jéanil Xanlées G12Miké Jéanil Xanlées G17
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 10:53 pm

Flood için üzgünümm..
Egeee kardeşini eklememişsiinn .)
sana kolaylık olsun benm lejanttan kendni kopyalayablrsn.

NOT: kUrgumzda oda arkadasından hiç hoşlanmyorum. Brandon hem senin hem de benm yakın arkdasm Nina'nın çok yakın arkadası. ona sırf sen ve nina yüzünden katlanyorum.
Brandon Crawford
Brandon Crawford

Oda Arkadaşı : Miké Jéanill Xanlées.. Gerçek bir dost, iyi ki onunla karşılaşmışım.
İş/Hobiler : Çaylağım halaaa :D
Lakap : Kimseyle lakap takacak kadar yakın olmam .

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:04 pm

ekle bakalım oda arkadasın ve kankanı. yalnız söyle bir ayrıntı da var kız kardesinden hiç hoşlanmyorum. (şimdilik)
ona sadece senin ve ortak arkadasımız nina nın hatrına katlanıyorum.
ama kim bilr nefretten ask da doğablr XD
Lucas Matthéw O'mhéndia
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:21 am

Güncellledim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:41 am

Bana yazdığım kurguya bayıldım. [ Her ne kadar benim fikrim olsa da xD ]
Lucas Matthéw O'mhéndia
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:42 am

Very Happy:D xD Her ne kadar benm düzeltmem olsada xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:47 am

xD
Chanelle Peacock
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 83
Chanelle Peacock

Oda Arkadaşı : CaroLiné XéuL's
Lakap : Cha Cha.

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:51 am

Miké Jéanil Xanlées Michelle15Miké Jéanil Xanlées Michelle16//Miké Jéanil Xanlées Michelle17Miké Jéanil Xanlées Michelle18//Miké Jéanil Xanlées Michelle20Miké Jéanil Xanlées Michelle21
Miké Jéanil Xanlées MT_bornrestless6Miké Jéanil Xanlées MT_bornrestless7//Miké Jéanil Xanlées 3Miké Jéanil Xanlées 4//Miké Jéanil Xanlées Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-21Miké Jéanil Xanlées Angiebumliac_mtrachtenberg_2010_-23

İstediğini al.
Bana kurgu yazmamışsın, ben de kurgusuz eklemiyorum,
Şimdilik öylesine bir yere ekledim sendeki kurguya göre değiştiricem ^^
Lucas Matthéw O'mhéndia
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 1:09 am

Al ekledim Xd
Castor Warthader
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
Castor Warthader

Oda Arkadaşı : Jackie Kenn Arentino
İş/Hobiler : Müzik, futbol, kızlar
Lakap : Castor demek çok mu zor ?

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:57 pm

ekle beni de
basındaki 2. çapkın adam benim. fakat brandon gbi huysuz ve soguk bri dglm.
ben etrfamdakleri neşeli ve komik halimle çekiyorum. sen ben brand, iyi anlaşıyoruz. tabi senn brandonla yakın oldgn kdr yakın dglz ama hep brlkte takılıyoruz.
Miké Jéanil Xanlées 3306Miké Jéanil Xanlées 3307
Miké Jéanil Xanlées 3315Miké Jéanil Xanlées 3318
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 8:59 pm

[Kuzenlerim]

Ekle bakalım buraya . Döktürürsün artık . Yüksek bir performans bekliyorum Very Happy

İconlar:

Miké Jéanil Xanlées 30sy7w0 Miké Jéanil Xanlées ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 Miké Jéanil Xanlées 15s0tw0

Miké Jéanil Xanlées 2rgpeyo Miké Jéanil Xanlées 210bqxl Miké Jéanil Xanlées Mtthg

Miké Jéanil Xanlées 2q80phv Miké Jéanil Xanlées 2wec2zq Miké Jéanil Xanlées N4ehr4

Miké Jéanil Xanlées Fmhuma Miké Jéanil Xanlées 2kgdoi Miké Jéanil Xanlées 2i7ahrl

Miké Jéanil Xanlées 2wf1ykg Miké Jéanil Xanlées V3eihk Miké Jéanil Xanlées 9kx9jl

Miké Jéanil Xanlées Wrxo5c Miké Jéanil Xanlées 2qibn95 Miké Jéanil Xanlées V7y5o4

Miké Jéanil Xanlées 6yp88w Miké Jéanil Xanlées 5koxlc Miké Jéanil Xanlées N180vt

CaroLiné XéuL's
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
CaroLiné XéuL's

Oda Arkadaşı : Chanelle Peacock.. İyiki seni buldumm :)
İş/Hobiler : işim erkekleri tavlayıp işlerimi onlara yaptırmak xD
Lakap : sen kimsin ki bana lakap takıcaksın?

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:56 pm

beni de ekle .)
yer: değer verdiklerim
kurgu: böyle çok çok iyi bir arkadaşlığımız olduğu söylenemez. ama sen bna bende sana çok değer veriyoruz. senin bir derdin olduğunda hep yanında olurum. seni çok hoş ve ince biri olduğuna inanıyorum. ve gerçekten iyi biri olduğunu düşünüyorum falan Smile

iconlar

Miké Jéanil Xanlées 18Miké Jéanil Xanlées 21
Winter Schultz
Tsi Sgili | 6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92
Tsi Sgili | 6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92
Winter Schultz

Oda Arkadaşı : Dalga mı geçiyorsun?

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 5:40 pm

Miké Jéanil Xanlées 0804099Miké Jéanil Xanlées 08040913

Senden ne kadar hoşlanmasamda seni yandaşım olarak çekmeye uğraşıyorum. Elbette ki gerçek kimliğimi bilmiyorsun. Ama gece evinde karşı karşıya geldiğimizde gülümsüyorum sana.
Jakié Kénn Aréntino
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Jakié Kénn Aréntino

Oda Arkadaşı : Castor Warthader
İş/Hobiler : bütün sporlar
Lakap : yok.

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 12:03 am

beni de dosta veya kanka gibi bi yere ekle kuzi ^^

Miké Jéanil Xanlées Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664902-100-100Miké Jéanil Xanlées Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664901-100-100

Miké Jéanil Xanlées -Ed-Westwick-ed-westwick-12418567-100-100Miké Jéanil Xanlées -Ed-Westwick-ed-westwick-12418563-100-100
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 12:43 am

egeee beni eklememişsinn !

Edit: Sorry Görmemişim XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 3:30 am

Kurgu değişikliği !!! Kırmızıların Rahibesi değilim artık illa buraya yazmam mı lazım Razz İcon yapabilirsem yakın zamanda iki tane vericem valla Razz Şimdilik iconsuz güncelle.

Edit: Buyur iconcanlar Very Happy
Miké Jéanil Xanlées 33bf8ed0xMiké Jéanil Xanlées Fe25404e
Aoron Jasper D'iara
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Aoron Jasper D'iara

Oda Arkadaşı : Hey! Ben yalnız takılırım..!
Lakap : Bana lakap takabilecek kadar yakınım mısın?

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:41 pm

başındaki çapkın olmayan tek adamım Smile
ve kız kardeşinle çıkıyorum. SEninle aramız iyi. Oceane aracılığıyla hep görüşüyoruz. Beraber futbol oynadığımız çok olmuştur. Seninle takılmaktan keyif alıyorum. Sana değer veriyorum kesinlikle .)
yakına eklersen sevinirim.

telefondan girdiğim için icon koyamıyorum. lejanttan alırsan sevinirim .)
Aoron Jasper D'iara
Aoron Jasper D'iara

Oda Arkadaşı : Hey! Ben yalnız takılırım..!
Lakap : Bana lakap takabilecek kadar yakınım mısın?

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 1:41 pm

başındaki çapkın olmayan tek adamım Smile
ve kız kardeşinle çıkıyorum. SEninle aramız iyi. Oceane aracılığıyla hep görüşüyoruz. Beraber futbol oynadığımız çok olmuştur. Seninle takılmaktan keyif alıyorum. Sana değer veriyorum kesinlikle .)
yakına eklersen sevinirim.

telefondan girdiğim için icon koyamıyorum. lejanttan alırsan sevinirim .)
Natalia Ellié O'rélia
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:01 pm

Güncelle şunu artık!
Lucas Matthéw O'mhéndia
Lucas Matthéw O'mhéndia

MesajKonu: Geri: Miké Jéanil Xanlées   Miké Jéanil Xanlées Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 10:54 pm

GÜNCELLENDİ !

NOT : BESTE SENİ İLK MESAJA EKLEDİM KURGUMUN ALTINA Bİ BAKARSIN ^^

Miké Jéanil Xanlées
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Aléxis Lyré Xanlées
» Aléxis Lyré Xanlées
» Mike Pysean
» Karşılaşma (Miké- Androméda)