House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Aléxis Lyré Xanlées

+7
CaroLiné XéuL's
Brookie Pearl Davis
Eléonora Jane Pércival
cLara jonés
Castor Warthader
Jakié Kénn Aréntino
Oceane Eleanor Depaisè
11 posters
YazarMesaj
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

Aléxis Lyré Xanlées Empty
MesajKonu: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:02 am

~Oceane Eleanor Depaisè

~ Genel Olarak

Isim: Oceane Eleanor
Soyisim: Depaisè
Doğum Yeri: İtalya
Konuştuğu Diller: İtalyanca, Latince, İngilizce
Uyruk ve Sınıf: 5. Sınıf mavi çaylak
Hobileri: Ata binmek, yüzmek ve bale
Çalabildigi Müzik Aletleri: Yan flüt ve piano

~ Aile Hayatı ve Geçmişi

Tanınmış ve seçkin bir ailenin tek çocuğu Oceane. Babası şehrin en ünlü beyin cerrahı. Annesinin ise dünyaca ünlü bir moda evi var. Babası işi dolayısıyla ona çok vakit ayıramasa da annesinin kanatları her zaman üstündeydi. Mükemmel bir yaşam tarzının getirdiği parlak bir öğrenim hayatı geçirdikten sonra işaretlendi. Şu anda gece evinde henüz 5. sınıfta bir çaylak.

~ Kişisel Özellikleri

Oceane bir prenses gibi yetiştirildi. Daima ağırbaşlı ve kibar olmuştur. Ara sıra el üstünde büyümenin yaptığı şımarıkliklari olsa da bu özelliği hiçbir zaman ön planda olmamistır. Neşeli, sosyal ve konuşmayı seven bir kız olan Oceane, bulunduğu ortamlarda daima sevilen bir lider olmuştur. Tüm bu özelliklerine rağmen başında gümüş halksıyla gezen bir melek de değildir. Kontrolü sever. Olayları daima kendi leyhinde görmekten hoşlanır ve bunun için her türlü entrikaya vardır. Şeytan ruhlu prensesinize 'Merhaba!' diyebilirsiniz.

İCONLAR

Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393478-100-100Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393481-100-100
Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393491-100-100Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393489-100-100
Aléxis Lyré Xanlées L-Meester-leighton-meester-12900058-100-100Aléxis Lyré Xanlées L-Meester-leighton-meester-12900047-100-100
Aléxis Lyré Xanlées Leightonicon16mc6Aléxis Lyré Xanlées Leightonicon17rz4
Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Aléxis Lyré Xanlées Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Aléxis Lyré Xanlées Leigh-leighton-meester-12806075-100-100

İCONLAR

Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393478-100-100Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393481-100-100
Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393491-100-100Aléxis Lyré Xanlées -Leighton-leighton-meester-12393489-100-100
Aléxis Lyré Xanlées L-Meester-leighton-meester-12900058-100-100Aléxis Lyré Xanlées L-Meester-leighton-meester-12900047-100-100
Aléxis Lyré Xanlées Leightonicon16mc6Aléxis Lyré Xanlées Leightonicon17rz4
Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Aléxis Lyré Xanlées Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Aléxis Lyré Xanlées Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Aléxis Lyré Xanlées Leigh-leighton-meester-12806075-100-100

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Cuma Ağus. 13, 2010 5:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 2:05 am

.:: İLİŞKİLER ::.

Aléxis Lyré Xanlées Adam-Brody-adam-brody-595675_100_100Aléxis Lyré Xanlées Adam-Brody-adam-brody-595676_100_100
.:: Aoron Jasper D'iara
x Herşeyim x Sevgilim x Prensim x
Verdiğim en doğru karar, yaşadığım en mutlu an, hayatın bana verdiği en güzel armağan.. Sen'sin.. Sen Hersey'sin..

Aléxis Lyré Xanlées Abd305f7343973a934fbb188f954ec2bAléxis Lyré Xanlées A5e061797631d5e741f49cf5c5f1f143
.:: Katrina Nina Dobrév
x Hiç Doğmayan Kardeşim ! x
Ruh ikizim, canım, birtanem, herşeyim ! Çok klişe ama sen olmasan napardım hiç bir fikrim yok. Hep benim ol, hep benimle kal. Hiç doğmayan kardeşim !

Aléxis Lyré Xanlées Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664902-100-100Aléxis Lyré Xanlées Chuck-Bass-3-chuck-bass-12664901-100-100
.:: Jackie Kenn Arentino
x Eski Sevgiliden Dost Olur mu ? x
Çok çekicisin kabul ama çok da ilgisizdin. Sıkılmıştım ayrıldık. Başımızdan buna rağmen baya olay geçti. Eski günlerin hatrına iyi anlaşmaya çalışıyoruz.

Aléxis Lyré Xanlées 4554Aléxis Lyré Xanlées 4558
.:: Brandon Crawford
x Uzak Dur Lütfen ! x
Hayatımda ters giden tek şeysin. Ama kurtulmamın imkanı yok. Nina seni çok seviyor. Yine de Brandon, uzak dur !

Aléxis Lyré Xanlées Adriana-adriana-lima-9900762-100-100Aléxis Lyré Xanlées Adriana-adriana-lima-9900761-100-100
.:: Caroline X'euls
x Destekçim ! x
Bana biraz beni hatırlatıyor. Benim gibi yere göğe sığamayan bir tip. Açıkcası seviyorum onu. Alışveriş, erkekler, yemek vs zevklerimiz nerdeyse ortak. Nina'dan sonra en yakın arkadaşım o !

Aléxis Lyré Xanlées MtthgAléxis Lyré Xanlées 2q80phv
.:: Natalia Ellié O'rélia
x Sakinleştirim x
İlaç gibi geiyorsun bebeğim. En beklenmedik fakat daima en doğru anda çıkıveriyosun. Sana bayılıyorum. Herşeyimsin !

Aléxis Lyré Xanlées Yea73Aléxis Lyré Xanlées Yea73
.:: Lillian Aurélia Slogéra
x Sadece Arkadasız x
k şeker bir kız. Sevimli ve zeki. İşaretini kaybetmesine çok üzüldüm. İyi anlaşıyorduk. Ama hala şehre indiğimde görüşüyoruz.

Aléxis Lyré Xanlées D234b6a4Aléxis Lyré Xanlées F08585e4
.::Katherine Mcgolough
x Sadece Arkadasız x
İyi bir kız. Birlikte sacma sapan işler çeviriyoruz. Bir sorunu olduğunda çekinmeden yardımımı isteyebilir. Çok iyi anlaşıyoruz. Onu Seviyorum..

Aléxis Lyré Xanlées Michelle15Aléxis Lyré Xanlées Michelle16
.:: Chanelle Peacock
x Yakın Arkadaş x
Bu kıza inanmakta güçlük çekiyorum. Resmen Brandon ile çıkıyor. İğrenç ! Ama şaşırtıcı biçimde iyi de anlaşıyoruz.

Aléxis Lyré Xanlées Jessicabatch27Aléxis Lyré Xanlées Jessicabatch28
.:: Clara Jones
x Profesörüm x
Vampir Sosyolojisi profesörüm. Ona saygım büyük. Dersini dinlemekten zevk almasamda..

Aléxis Lyré Xanlées 56Aléxis Lyré Xanlées 57
.:: Aurora Holly Beliancé
x Yakın Arkadaş x
Çok anlayışlı ve sempatik biri. Genelde yemeklerde buluşsak da zaman geçirmekten hoşlandığım biri.

Aléxis Lyré Xanlées C3ba29beAléxis Lyré Xanlées B41a0ee8
.:: Elenora Jane Percival
x Sadece Arkadaşız x
Kendi halinde sessiz bir kız. beni seviyor. Tabiki bu sevgisi karşılıksız değil. Ondan hoşlanıyorum, iyi niyetli ve şeker.

Aléxis Lyré Xanlées 0804099Aléxis Lyré Xanlées 08040913
.:: Agnes Schultz
x Sadece Arkadaşız x
Taş gibi hatun, güzelliği benim bile dikkatimi çekiyor. Fakat biraz soğuk geliyor açıkcası. Bilmiyrum zaman ne gösterir. Ama güzel yüzünün altında yatanları merak etmiyor değilim..

Aléxis Lyré Xanlées Chace-chace-crawford-11711324-100-100Aléxis Lyré Xanlées Chace-chace-crawford-11711318-100-100
.:: Parker Nathaniel Halford
x Yakın Arkadaş x
Evet bu yakışıklı da Natalia'mın erkek arkadası. Ve benim Aoron'umun en yakın arkadaşı. Seviyorum onu, iyi anlaşıyoruz.

Aléxis Lyré Xanlées 9351Ann5Aléxis Lyré Xanlées 5613Ann6
.:: Lisa Gardenia Mc'Kenna
x Nötr x
Bana anlamadığım bir nedenden dolayı ters davranıyor. Sanki umrumdaymış gibi. Prenseslerin oyun bahçesinde çok gezinmese iyi olur.

En son Oceane Eleanor Depaisè tarafından Cuma Ağus. 13, 2010 6:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Jakié Kénn Aréntino
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Jakié Kénn Aréntino

Oda Arkadaşı : Castor Warthader
İş/Hobiler : bütün sporlar
Lakap : yok.

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:01 am

Beni nsl ekleyeceğini biliyorsun Aléxis Lyré Xanlées Icon_cool Aléxis Lyré Xanlées Icon_wink
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:04 am

bilyorm .)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:12 pm

Aléxis ben insan oldum.Kurguyu düzenlermisin ona göre.
Castor Warthader
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 73
Castor Warthader

Oda Arkadaşı : Jackie Kenn Arentino
İş/Hobiler : Müzik, futbol, kızlar
Lakap : Castor demek çok mu zor ?

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:53 pm

ekle beni kurguyu biliyorsun.
iconlar imzamın altnda .D
cLara jonés

cLara jonés

Oda Arkadaşı : yk..
İş/Hobiler : vampir sosyolojisi profösörüym..
Lakap : farketmez ya.. takıL kafana göre :)

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:46 pm

arkadaş olmak ister misinnn?? Smile
biiz snle baya iiz. knka gibi bşe.
dönüşmeden öncede tanışıodk o zaman da ii anlaşıodk.
beni anlayan az sayıda insandan birisin Smile)

Aléxis Lyré Xanlées Jessicabatch27Aléxis Lyré Xanlées Jessicabatch28
Eléonora Jane Pércival
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Eléonora Jane Pércival

Oda Arkadaşı : Katherine McGolugh
İş/Hobiler : müzik dinlemek kitap okumak bilgisyarda bu siteye girmek en büyük hobilerim ....
Lakap : sen ne demek istersen onu söyle ... Tam adımı tercih ederim =)

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:49 pm

BEN SENİ BÖYLE EKLEDİM ^^ Buna göre birşeyler uydur =) Smile

Aléxis Lyré Xanlées Avi5Aléxis Lyré Xanlées Avi4

Alexis Lyré Xanlées
+ Arkadaşım +

Bence okulun en şımarık ve ukala kişisi... Ama seviyorum bu kızı. Çok güzel ve zeki olduğunu kabul ediyorum... Başı derde girse onu kollayacak bir abisi olduğundan şanslı...

KARAKTERİM

Utangaç biriyimdir.Bu buraya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdır yani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur. Ondan asla kopamam. Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım. O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem, yalnız bırakmam, bırakamam. Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim. Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten geçmiştir. Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu? Neden üzgünsün?”derim.

Aléxis Lyré Xanlées 64fb6f53Aléxis Lyré Xanlées 244efe4d
Aléxis Lyré Xanlées C3ba29beAléxis Lyré Xanlées 2118b742Aléxis Lyré Xanlées B41a0ee8
Aléxis Lyré Xanlées 1248996043_7210_fullAléxis Lyré Xanlées Simone_simons_026
Aléxis Lyré Xanlées Search-foxglove_iconsAléxis Lyré Xanlées SimonAléxis Lyré Xanlées 6205887h_0_p2O3E
Aléxis Lyré Xanlées Whd65W153864-01Aléxis Lyré Xanlées 442369143.img.small
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org/
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:48 am

güncelledimmm .)
Brookie Pearl Davis
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 90
5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 90
Brookie Pearl Davis

Oda Arkadaşı : Yanlız çalışırım ^^
İş/Hobiler : Çaylağız canım.
Lakap : İnsanların bana ismim dışı hitap etmelerinden hoşlanmam.

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 12:52 am

Benide ekle.
İcon, imzamda.
Lejantımda da varsın zaten (:
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 1:31 pm

güncellendi .)
cLara jonés

cLara jonés

Oda Arkadaşı : yk..
İş/Hobiler : vampir sosyolojisi profösörüym..
Lakap : farketmez ya.. takıL kafana göre :)

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:51 pm

Vampir sosyolojisi profösörü oLdum.
Kurguyu düzenlersen sevinirm.
Sana göre bende değiştircem.
Teşekkürler^^
Smile
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 9:06 pm

güncelledm XD
CaroLiné XéuL's
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
CaroLiné XéuL's

Oda Arkadaşı : Chanelle Peacock.. İyiki seni buldumm :)
İş/Hobiler : işim erkekleri tavlayıp işlerimi onlara yaptırmak xD
Lakap : sen kimsin ki bana lakap takıcaksın?

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:50 pm

biz birbirimize çok benziyoruz. ikimizde benciliz şımarığız ukalayız falan. ama benimki seninkinin bi alt derecesi Smile e hal böle olunca iyi anlaşıyoruz. Bazıları senin şımarıklığından hoşlanmasa da ben çok seviyorum. Smile
bu kurguya göre eğer beni eklemek istersen ..bir yer bul işte
Smile

iconlar:

Aléxis Lyré Xanlées Adriana-adriana-lima-9900762-100-100Aléxis Lyré Xanlées Adriana-adriana-lima-9900761-100-100
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:21 pm

Güncellemek ! Very Happy
Winter Schultz
Tsi Sgili | 6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92
Tsi Sgili | 6.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 92
Winter Schultz

Oda Arkadaşı : Dalga mı geçiyorsun?

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 5:51 pm

Aléxis Lyré Xanlées 0804099Aléxis Lyré Xanlées 08040913

Kolay kolay karanlık tarafa çekilebilecek bir kız. Aynı abisi gibi. Onuda ağıma düşürebilirim.
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:02 am

güncellendi ! Very Happy
Parkér NathaniéL HaLford
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Parkér NathaniéL HaLford

Oda Arkadaşı : Lucas Matthew O'mhéndiâ. Şanslıyım işte :D
İş/Hobiler : Birisinin yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirim. Biraz odaklanırsam olayı bile görebilirim.
Lakap : istediini de fark etmez.

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 2:51 am

Caroline'nin yakın arkadaşıyım. Natalia'nın da erkek arkadaşı.
ortak arkadaş çok olunca bizde iyi anlaşıyoruz. Ukala tavırların çok gözüme batmıyor. Hatta bazılarının çok hoş olduğunu bile söyleyebilirm.
buna göre bir yere ekle işte .)

icons::

Aléxis Lyré Xanlées Chace-chace-crawford-11711324-100-100Aléxis Lyré Xanlées Chace-chace-crawford-11711318-100-100
Aoron Jasper D'iara
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Aoron Jasper D'iara

Oda Arkadaşı : Hey! Ben yalnız takılırım..!
Lakap : Bana lakap takabilecek kadar yakınım mısın?

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:30 pm

ekle bakalımm .)
işte ben seni ekledm sende ona göre biişiler bul .))

iconss::
Aléxis Lyré Xanlées ICONATOR_ed611c364688babc77ddeff64c16f1d1Aléxis Lyré Xanlées ICONATOR_4b2c7cb59629d3fbe3bd097da70a2e24
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:00 pm

Ben yokuuuuuum Sad Aşk olsun Cizem -Arada"g"lerçıkmıyo xD-
Depresyonlu gençten eğlence makinasıra terfi -yadanasılyazılıyosaişte xD- ettim. Yakın arkadaşın olmayı isterim (= İconlar imzamda bulunmakta (=
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:53 pm

Cep telefonumdan kurtulup pc ye geçince eklicem hepinizi .)

ekiin aşkom rahibemdin en son XD kurgunu baya değiştirmişsin. En fav arkadaşlarıma eklicem seni yavru .D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:55 pm

Tamam yavru Razz Lejantı bitirirsem inşallah ilk seni eklicem Razz (=
Lisa Gardenia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 80
Lisa Gardenia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Isabella Lyndia Mc'Kena. İkizim, en iyi dostum, sırdaşım, can yoldaşım. Sen olmadan ne yapardım ? Güvenebilidiğim, açılabildiğim tek insansı canım ikizim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Lis//Nia//Kena//Garden//Sakar//Bayan Ah-Ne-Kadar-Mükemmelim//Zıt Kutupları Bir Arada Tutabilen Kız

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 1:58 am

~ Kurgu :

Çok da iyi anlaştığımız söylenemez. Hatta hiç iyi anlaşamıyoruz. Sana ters davranıyorum sürekli. Bu kadar tatlı görünmeme rağmen nasıl böyle cadı olabileceğime şaşıyorsun. Beni biraz dengesiz buluyorsun. Sürekli değişiyor duygularım çünkü. Yine de neden sana böyle davrandığımı anlamış değilsin.

~ İcons :

Aléxis Lyré Xanlées 8381Ann14Aléxis Lyré Xanlées 7944Ann13Aléxis Lyré Xanlées 2699Ann12
Aléxis Lyré Xanlées 2650Ann11Aléxis Lyré Xanlées 1805Ann10Aléxis Lyré Xanlées 5770Ann9
Aléxis Lyré Xanlées 3849Ann8Aléxis Lyré Xanlées 7947Ann7Aléxis Lyré Xanlées 5613Ann6
Aléxis Lyré Xanlées 9351Ann5Aléxis Lyré Xanlées 5062Ann4Aléxis Lyré Xanlées 115Ann3
Aléxis Lyré Xanlées 2808Ann2Aléxis Lyré Xanlées 3787Ann1Aléxis Lyré Xanlées DemiL1
Aléxis Lyré Xanlées DemiLovatoAléxis Lyré Xanlées LlAléxis Lyré Xanlées Demi-Icon
Aléxis Lyré Xanlées Demi-Lovato-Icon-2-2Aléxis Lyré Xanlées Demi-Lovato-brand-new-iconAléxis Lyré Xanlées T50o7t
Aléxis Lyré Xanlées 15mis5uAléxis Lyré Xanlées Mrg5qaAléxis Lyré Xanlées Demilovw6o
http://rpgakakademikraliyet.yetkinforum.com
Oceane Eleanor Depaisè
Oceane Eleanor Depaisè

MesajKonu: Geri: Aléxis Lyré Xanlées   Aléxis Lyré Xanlées Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 6:14 pm

Güncellendi !

uzun bi aradan snra Very Happy

Aléxis Lyré Xanlées
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aléxis Lyré Xanlées
» Miké Jéanil Xanlées
» Nina * Alexis * Caroline