House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Parkér NathaniéL Halford

+5
Oceane Eleanor Depaisè
Natalia Ellié O'rélia
Miley Natalie Leonél
CaroLiné XéuL's
Parkér NathaniéL HaLford
9 posters
YazarMesaj
Parkér NathaniéL HaLford
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 79
Parkér NathaniéL HaLford

Oda Arkadaşı : Lucas Matthew O'mhéndiâ. Şanslıyım işte :D
İş/Hobiler : Birisinin yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirim. Biraz odaklanırsam olayı bile görebilirim.
Lakap : istediini de fark etmez.

Parkér NathaniéL Halford Empty
MesajKonu: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 6:46 pm

Parkér NathaniéL Halford 1242222055814_f
Parkér NathaniéL HaLford

Doğum Yeri: Manhattan

Doğum tarihi: 30.06

Uyruk: Mavi Çaylak

Konuşabildiği Diller: Fransızca, Almanca

Hobiler: Futbol ve
kızlar

Dış Görüşünüş

Boy-Kilo: 1.88 ve 75

Göz: Mavi

Saç: Kahverengi, düz

Kişilik Özellikleri

İnsanlara karşı hep çok
soğuktur. Kimseyle kolay kolay anlaşamaz. Ama eğer onu çözebildiyseniz ne kadar
sempatik ve neşeli biri olduğunu anlarsınız. Onun yanındayken sıkılmanıza imkan
yok.

Eğer size değer
veriyorsa üzülmenize asla tahammül edemez. Sizi üzene gidip dersini verir. Bundan
da mutluluk duyar.

Kızlarla arasın çok
iyidir. Ancak aşka, aşık olmaya inanmaz. Kızları çok kolay etkiler, etkilenmez.
Onlarla çıkar, ancak hevesini aldıktan sonra ayrılır. Bugüne kadar sadece bir
kişiye aşık oldu.

Futbol oynamaya
bayılır. Ancak sadece sevdiği kişilerle oynar. Eğer sevdikleri varsa 7/24
oynayabilir.

Aile Yaşantısı

Ailesini hiç tanımadı.
Ona söylenenlere göre Parker çok küçükken onu terk etmişler.

Küçüklüğüne dair
hatırladığı tek şey Caroliné XeuL’s. Caroline Parker’in çocukluk arkadaşı. Aynı
zamanda ilk aşık olduğu kız. Caroline’ye defalarca onu sevdiğini söylemiş ancak
karşılık alamamıştı. Ancak şimdi çok iyi arkadaşlar. Sevdiği kişilerin başında
gelir. Sadece arkadaş olarak.

Parkér NathaniéL Halford Chace-crawford-gap-ad

İLİŞKİLER

ARKADAŞLAR

%Hayatın Anlamı
Parkér NathaniéL Halford 18CaroLiné XéuL'sParkér NathaniéL Halford 21
Tam anlamıyla hayatımın anlamısın. Seninle çok iyi başlangıç yaptığımız söylenemez ama şuanda benim için herkesten daha değerlisin. İyi ki varsın canım .)

%Kanka
Parkér NathaniéL Halford Abd305f7343973a934fbb188f954ec2bKatherine Nina dobrévParkér NathaniéL Halford A5e061797631d5e741f49cf5c5f1f143
Bizi tanımlamak çok zor aslında. Çılgın harika mükemmel ikili gibi bir şeyler oluyor. Yaptığımız çılgınlıkların haddi hesabı yok. Gece evinden kaçmak ve zevk için bir yerlerden popcorn çalmak en sevdiğimiz şey. Öyle lafta kankalık değil bizimkisi. Gerçek. Kardeş gibiyiz. Sana bir şey yapan -yapamaz ama- karşısında beni bulur. İyi ki varsın kanka. Seviliyorsun Smile

%Oda Arkadaşı
Parkér NathaniéL Halford Alex-Pettyfer-Icons-alex-pettyfer-13188425-100-100Lucas Matthew O'mhéndiaParkér NathaniéL Halford Alex-Pettyfer-Icons-alex-pettyfer-13188416-100-100
Kardeşimsin. Dostumsun. Seni nasıl tanımlayacağımı bilemiyorum. Çünkü seninle biz bambaşkayız. Buraya ilk geldiğinde sana ben yardımcı olmuştum. Kimseye inanmıyor gibi bir halin vardı. Çevreye bakıyordun şaşkın şaşkın. Sonra birbirimize güvendik, inandık. Ve şimdi oda arkadaşımsın aynı zamanda. İyiki varsın dostum (Y)
%Sırdaş

Parkér NathaniéL Halford Adam2Aoron Jasper D'iaraParkér NathaniéL Halford Adam1
Doğduğumdan beri varsın heralde. Sürekli yanımdasın. Sürekli yanındayım. Her şeyini bilirim. Her şeyini bana anlatabileceğini biliyorsun. Biz farklı kutupların birleşii gibiyiz aslında. Sen soğuksun dışarıdakilere karşı. Bense herkese karşı iyiyim. Düşman olduklarım dışında tabi. Birbirimizi tamamlıyoruz. Sana gerçekten değer veriyorum. Yanımda olduğun için teşekkürler..

%Çocukluk Arkadaşı
Parkér NathaniéL Halford ZreojMiley Natalie LeonélParkér NathaniéL Halford 15n80lz
Miley ile çok eskiden tanışıyoruz. Tanıştığımız andan itibaren çok iyi anlaşmaya başladık. Beni gerçekten çok etkileyen gözleri var. Gayet iyi anlaşıyorduk ancak sonra ben işaretlendim. Şimdi ben Gece Evi'nden dışarı çıktığımda görüşebiliyoruz ancak. Seviliyorsun Wink

%En İyi Arkadaş

%İyi Arkadaş
Parkér NathaniéL Halford L-Meester-leighton-meester-12900058-100-100Aléxis Lyré XanléesParkér NathaniéL Halford L-Meester-leighton-meester-12900047-100-100
Kız arkadaşım Natalia sayesinde tanıştık. Onun en yakın arkadaşı. İyi
ki tanıştırmışsın bizi. Ukala ve şımarık olmasına rağmen o kızda benim
onu sevmeme neden olacak bir şeyler var. Seviliyorsun

%Arkadaş
Parkér NathaniéL Halford A50759d4Lydia Madeleine GloomParkér NathaniéL Halford Bfa514de
Caroliné bana karşılık vermeyince kendimi boşlukta gibi hissettim.
Tam o sırada sen çıktın karşıma. İyiki de çıktın yoksa toparlanamazdım.
Ama çok uzun sürmedi çünkü biz aşık değildik. Çocuktuk zaten. Şimdi iyi
birer arkadaşız. Seviliyorsun...
Parkér NathaniéL Halford 3Iweyn Stella DarciaParkér NathaniéL Halford Debby6
Seninle Starbucks'ta tanıştık. Baya uzun sahbet ettik. Sohbet ilerledi ve sen sanırım bana güvendin. Çünkü vampir olduğun söyledin. Sen onu söylediğinde aklıma hemen Natalia geldi. Tanıyıp tanımadığını sordum. Sen tanıdığını ama iyi arkadaş olmadığınızı söyledin.. Bir iki gün daha buluşup konuştuk. Şimdi iyi arkadaşız. Seviliyorsun...Ayrıca yakın arkadaşım Aoron'un kardeşi olmanda daha çok görüşmemize neden oluyor..

Parkér NathaniéL Halford SharpayUntitled3Ashley EvansParkér NathaniéL Halford 001
Seninle yakın bir arkadaşılığımızın olduğu söylenemez. Sadece Iweyn ile takıldığın için tanıyorum. Hoş ve sevimli bir kızsın. Natalia hayatımda olmasaydı belki sana asılabilirdim bile. Ama o varken gözüm başkasını görmüyor..Yine de arkadaşım olduğun için mutluyum. Belki ileride aramız daha iyi olur. Seviliyorsun...

%Suç Ortakları

DÜŞMANLAR

%Ölümcül Derecede Düşman

%Nefret Edilen

%Uzak Dur

%Düşmanın Düşmanıysa Dost Olunabilecekler

AŞK

Gerçek Aşk
Parkér NathaniéL Halford 2wf1ykg Natalia Ellié O'rélia Parkér NathaniéL Halford V7y5o4
Hayatımın tek gerçeğisin. Öyle bağlıyım ki sana her şeyden vazgeçtim. Tüm kötü huylarımdan. Sadece seninle olabilmek için... İlk gördüğüm anda bana her şeyi unutturdun Natalia... Sen içimdeki aptal herifi adam ettin. Hem de yıllardır bunu hiç kimse başaramamışken bir anda yaptın.
Sensiz bir dünya düşünemiyorum. İşaretlendiğinde o kadar kötü olmuştum ki. Ama Nyx de biliyor olmalı bizim ayrılamayacağımızı ki beni de işaretlendi. Teşekkürler Tanrıçam. Teşekkürler Natalia!
Natalia Ellié O'rélia... Gerçek aşkı, hayatımın tek aşkını belki de seninle tattım...
Seni çok seviyorum...
İlk Aşk
Parkér NathaniéL Halford 18CaroLiné XéuL'sParkér NathaniéL Halford 21
Hiç bir kızdan hoşlanmazken seni sevdim ben. Ama sen karşılık vermedin. İyi oldu. Yoksa bu kadar iyi arkadaş olabilir miydik bilemiyorum. Gerçekten çok ama çok güzelsin. Ve güzelliğin bazen yine de aklımı karıştırıyor. Ama artık sadece arkadaşımsın...

Hoşlanılan

Beğenilen

Eski
Parkér NathaniéL Halford A50759d4Lydia Madeleine GloomParkér NathaniéL Halford Bfa514de
Caroliné bana karşılık vermeyince kendimi boşlukta gibi hissettim. Tam o sırada sen çıktın karşıma. İyiki de çıktın yoksa toparlanamazdım. Ama çok uzun sürmedi çünkü biz aşık değildik. Çocuktuk zaten. Şimdi iyi birer arkadaşız. Ama hala Natalia'nın beni nasıl adam ettiğini anlayabilmiş değilsin..

Dikkat Çeken

Eklemem için

2 adet uyumlu icon

Nereye eklenmek istiyorsun

Kurgu

Teşekkürler .)

İconlar:

Parkér NathaniéL Halford Chace-is-HOT-chace-crawford-12565810-100-100Parkér NathaniéL Halford Chace-is-HOT-chace-crawford-12565807-100-100
Parkér NathaniéL Halford Chace-is-HOT-chace-crawford-12565800-100-100Parkér NathaniéL Halford Chace-is-HOT-chace-crawford-12565798-100-100
Parkér NathaniéL Halford Chace-Crawford-chace-crawford-12109904-100-100Parkér NathaniéL Halford Chace-Crawford-chace-crawford-12109895-100-100
Parkér NathaniéL Halford Chace-Crawford-chace-crawford-11796264-100-100Parkér NathaniéL Halford Chace-Crawford-chace-crawford-11796263-100-100
Parkér NathaniéL Halford Chace-chace-crawford-11711324-100-100Parkér NathaniéL Halford Chace-chace-crawford-11711318-100-100

En son Parkér NathaniéL HaLford tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 5:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
CaroLiné XéuL's
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi: 84
CaroLiné XéuL's

Oda Arkadaşı : Chanelle Peacock.. İyiki seni buldumm :)
İş/Hobiler : işim erkekleri tavlayıp işlerimi onlara yaptırmak xD
Lakap : sen kimsin ki bana lakap takıcaksın?

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 7:03 pm

arda ekle canım
kurgu belli x) icon istediğini al lejanttan
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

İş/Hobiler : Birisinin yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirim. Biraz odaklanırsam olayı bile görebilirim.

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:06 pm

ekledm .)
Miley Natalie Leonél
İnsan | Güç Seviyesi : 60
İnsan | Güç Seviyesi : 60
Miley Natalie Leonél

Oda Arkadaşı : Evim var!Sonunda evime birisi geldi Lillian Aurélia Slogéra
İş/Hobiler : öğrenciyiz başka ne yapalım
Lakap : N ~Lié~Smiley~Miley Ray~Destiny Hope

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:02 pm

Parkér NathaniéL Halford Zreoj & Parkér NathaniéL Halford 15n80lz

Kurguyu belirledik zaten hacı

[Değerimi bil bu ıconları ilk sende kullanıyorum xD]
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:05 pm

tamam ekliyorum
teşekkürler iconlar için. değerini bilicem xD
Natalia Ellié O'rélia
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Admin | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 100
Natalia Ellié O'rélia

Oda Arkadaşı : Natalia Aphrodite Tesher...Ruh ikizim :D Şu rpgyi bitirsek iyi olucak aslında ama kısmet olmuyo bi türlü :D
İş/Hobiler : Yorma beni ya!
Lakap : Adımı beğenmiyorsan benimle konuşma zahmetine girme bence!

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:13 pm

Beni de ekle nasıl olucağını biliosn işte .)

Bu arada iconlar hatalı 100x100 olması gerek Parkér NathaniéL Halford Lol

Al bu da bnm iconlar Very Happy

İconlar:

Parkér NathaniéL Halford 30sy7w0 Parkér NathaniéL Halford ICONATOR_5a1caa75cf83c5e1879e9b4cc91a0eb7 Parkér NathaniéL Halford 15s0tw0

Parkér NathaniéL Halford 2rgpeyo Parkér NathaniéL Halford 210bqxl Parkér NathaniéL Halford Mtthg

Parkér NathaniéL Halford 2q80phv Parkér NathaniéL Halford 2wec2zq Parkér NathaniéL Halford N4ehr4

Parkér NathaniéL Halford Fmhuma Parkér NathaniéL Halford 2kgdoi Parkér NathaniéL Halford 2i7ahrl

Parkér NathaniéL Halford 2wf1ykg Parkér NathaniéL Halford V3eihk Parkér NathaniéL Halford 9kx9jl

Parkér NathaniéL Halford Wrxo5c Parkér NathaniéL Halford 2qibn95 Parkér NathaniéL Halford V7y5o4

Parkér NathaniéL Halford 6yp88w Parkér NathaniéL Halford 5koxlc Parkér NathaniéL Halford N180vt
Oceane Eleanor Depaisè
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Yüksek Moderatör | 5. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 85
Oceane Eleanor Depaisè

Oda Arkadaşı : Katerina Nina Dobrev.. Bu kıza hastayım. !
İş/Hobiler : Müzik, flört ve alışveriş.. Yan flüt üflüyorum, okulun en cool çocuğuyla çıkıyorum ve TommyHilfiger'a aşığım !
Lakap : Teşekkürler , İsmimi tercih ederim.

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 12:42 am

arda ekle bakalım Very Happy
sevgilinin ennn yakını, tek yakını, best friend'iyim .D
aynı zaman da okuldaki en şımarık, huysuz ve ukala kızım.
nicholas var ya ege işte onun da kız kardesiyim
ama beni seviyorsun sanrm XD
Teşekkürler .)

Parkér NathaniéL Halford -Leighton-leighton-meester-12393478-100-100Parkér NathaniéL Halford -Leighton-leighton-meester-12393481-100-100
Parkér NathaniéL Halford -Leighton-leighton-meester-12393491-100-100Parkér NathaniéL Halford -Leighton-leighton-meester-12393489-100-100
Parkér NathaniéL Halford L-Meester-leighton-meester-12900058-100-100Parkér NathaniéL Halford L-Meester-leighton-meester-12900047-100-100
Parkér NathaniéL Halford Leightonicon16mc6Parkér NathaniéL Halford Leightonicon17rz4
Parkér NathaniéL Halford Leighton-M-leighton-meester-12846639-100-100Parkér NathaniéL Halford Leighton-M-leighton-meester-12846628-100-100
Parkér NathaniéL Halford Leighton-M-leighton-meester-12846622-100-100Parkér NathaniéL Halford Leighton-M-leighton-meester-12846620-100-100
Parkér NathaniéL Halford Leigh-leighton-meester-12806070-100-100Parkér NathaniéL Halford Leigh-leighton-meester-12806075-100-100
Parkér NathaniéL Halford Avi5Parkér NathaniéL Halford Avi4
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 3:24 pm

ekledim sizi kızlar .)
Lydia Madeleine Gloom
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 78
6. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız | Güç Seviyesi : 78
Lydia Madeleine Gloom

Oda Arkadaşı : Iweyn Stella Darcia çok iyi birisin Stel hep yanımda olacağını biliyorum ^^
İş/Hobiler : arkadaşlarla takılmak.onlarla alış veriş ve dedikodu yapıp frappucino içmek.
Lakap : Ly,Mad,Mady,line ama genelde Lydia derler ^^

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 2:19 am

eskinim Very Happy Caroliné sana yüz vermeyince benle çıktın.mutluyduk ama birbirimze aşık değildik sadece seviyoduk olmadı zaten çocuktuk daha. sonra arkadaş olduk şimdi yakın arkadaşız Very Happy
Parkér NathaniéL Halford A50759d4Parkér NathaniéL Halford Bfa514de
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:00 am

tamamdır hallettim .)
Alessandra Mitchell Sydné
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:40 am

Kurguyu belirledik zaten. Ona göre ekle bir yerlere. İconlar lejantta.
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:48 am

tamam en yakın zamanda ekliyorum. yarın falan yani .) üşendim şimdi xD

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 4:02 am

Tamam xD
Isabella Lyndia Mc'Kena
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
3. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 70
Isabella Lyndia Mc'Kena

Oda Arkadaşı : Lisa Gardenia Mc'Kena. Sensiz bir hiçim ikiz. Sen olmadan asla yaşayamam. Seni seviyorum. Unutulmazımsın. Seninle asla ayrılmamalıyız. Senden asla nefret etmeyeceğim. Seni çok seviyorum.
İş/Hobiler : Gizli Bilgidir.
Lakap : Bella//Bells//Isa//Dia//Mc'Kena

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 2:26 am

Parkér NathaniéL Halford SharpayUntitled3xParkér NathaniéL Halford Sharpay01xParkér NathaniéL Halford 001sharpayiconxParkér NathaniéL Halford 001sharpayxParkér NathaniéL Halford 001

Beni de ekle.

Iweyn'în en yakın arkadaşlarından biriyim. O yüzden beni de sık sık görüyorsun onunla karşılaştığında. Beni tatlı ve sevimli buluyorsun.
Katherine Nina dobrév
3.Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 90
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D
Lakap : Lakap tak da birdaha takılacak bir lakap için isim bulama!

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 7:37 am

Ben nerdeyim? kızıyorum ha deminden beri!
herneyse, natalia sayesinde tanıştık ama be seni enişte olarak görmüyorum.
2 seçenek veriyorum.

1.öyle çılgın kankalarız ki yapmadığımız hiç bişi yok kanklaığın sınırındayız öyle deli şeyler yapıyoruz ki, gece evinden kaçmak, sırf eğlenmek için marketlerden popcorn çalmak vb, bizim kankalığımız sözde değil.

2.senden hoşlanmıyorum, gördüğüm yerde aşşaıllıyorum. sende aşırı şımarıklılığımmı ve ukalalığımı sevmiyosun. düşmanız işte.

seç birini icon lejantta.
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 3:26 pm

1.yi seçiyorum çünkü henüz seninle düşman olmayı isteyecek kadar delirmedim .P

en yakın zamanda güncelliyeceğimm .)
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

Oda Arkadaşı : Oeana gülüşüne bayıldığımı söylemişmiydim? ve mekyaj yapmayı biliyor olman kesinlikle müthiş.D
İş/Hobiler : Aslında öyle çok hobim varki...Oje sürdürmek, makyaj, hırsızlık-eğlence için- ve erkekler!! =D

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 8:55 pm

En yakın zaman derken? Üşengeçlik istemem ha, ekle hemen .D
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 11:36 pm

ya ekliycemde telefondan giriyorum şimdi.
O yüzden iconları ekleyemiyorum .)
kendime pc bulanca ilk işim seni eklemek olcak xD
Katherine Nina dobrév
Katherine Nina dobrév

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 8:00 pm

Hala kendimi göremiyorum.
Parkér NathaniéL HaLford
Parkér NathaniéL HaLford

MesajKonu: Geri: Parkér NathaniéL Halford   Parkér NathaniéL Halford Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:23 pm

güncellendi.

Parkér NathaniéL Halford
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Parkér NathaniéL Halford
» Natalia-Nathaniel
» Dertler (Natalia-Nathaniél)