House Of Night Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gece Seni Seçti! Ölümün Doğuşun Olacak! Mavi Çaylaklar ve Kırmızı Çaylakların Birlikte Yaşadığı Bu Evde Gün Olmayacak!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Gece Evi Tekrar Doğruyor (: Haydiyin Eğlenelim ve Canlandıralım bu Sayede Büyük Bir Site Olalıım (:

Yeni Bir Dost

2 posters
YazarMesaj
Alessandra Mitchell Sydné
5. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 85

Oda Arkadaşı : Sphténréll Natalié C'Dléé
İş/Hobiler : Çaylak//Millete hava atmak...v.b.
Lakap : Sand, Aless, Mitch, Hell...

Yeni Bir Dost  Empty
MesajKonu: Yeni Bir Dost    Yeni Bir Dost  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:34 am

Yeni Bir Dost  Blair006 xxx Yeni Bir Dost  Ale-alessandra-ambrosio-1728733-100-100

Kişiler : Katherina McGolugh & Ysandré Wyngér
Zaman : Akşam saat 7.30 civarı.
Kaçıncı Şahıs : III. Şahıs
Kısa Kurgu : Katherina'nın Ysandré'yi merdivenlerde otururken bulması ve onunla konuşması.

RP IN

Ysandré, birkaç gündür derslerinde iyice afallamıştı. Git gide Natalié'ye ebnziyordu anlaşılan. Her neyse. Yine aynı şey olmuştu. Vampir Sosyolojisi dersinde yanlış cevap verdiği için sınıftan atılmıştı. Bu nedenle hemen merdivenlere gitti. Orada oturdu. Bir saat boyunca, sessizlik ile iç içeydi. Daha sonra ayak sesleri duydu. Biri aşağıya iniyordu. Ama umursamadı bile. Bu nedenle kafasını dizlerine gömdü ve düşünmeye başladı. Ne yaptım ki ben ? Yani sadece bir cevap yanlıştı be. Daha sonra bir kızın sinirle aşağıya doğru indiğini fark etti. Kızda Ysandré'yi fark etmişti. Zaten beni fark etmese şaşardım. Şimdi beni o gothic ucubelerden sanacak. Daha sonra kız ona " Merhaba. " dedi. Ysandré'de isteksizce " Merhaba. " dedi. Suratına sahte bir gülümseme yaydıktan sonra kız...
Katherine McGolugh
6. Sınıf Çaylak | Güç Seviyesi : 78
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

Yeni Bir Dost  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost    Yeni Bir Dost  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:43 am

Vampir Sosyoloji . . Nedense gerçekte de sosyoloji dersini sevmezdi. Şimdi birde vampir olanı çıkmıştı. Dersteyken kumral bir kız dersten atılmıştı. Onun üstüne bu kazık soruya kendisi cevap vermek istedi. Fakat yalnıştı. Öğretmen sinirlendi ve Katie'yi dışarı attı. Katie sinirlenmişti. Merdivenlere en kısa sürede ulaşmak istiyor ve odasına gidip ağlamak istiyordu. Herkesin önünde rezil olmuştu. Koştu merdivenlere kadar. Orada oturan kızı farketmeden yanından geçti. Ama kız yüzünü dizlerine gömmüştü. Eğer havalı olsaydı zaten burada olmazdı. Farketti ki bu o kovulan kızdı. "Merhaba" dedi Katie. Kız başını kaldırdı ve "Merhaba" dedi . İsteksizce cevap verdiği belliydi. Suratına istemsiz yapmacık bir gülüş ekledi kız . Katie gülümsedi. "Ah hadi ama , gerçek gülümseyiş sana daha çok yakışacaktır . " Elini uzattı kıza "Ben Katherine Ama Katie dersen sevinirim ." Gülümsedi.

Yeni Bir Dost  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost    Yeni Bir Dost  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:28 am

" Ben de Ysandré. Ysandré Wyngér. Ama bana Sand diyen çoktur. " dedi Ysandré. Daha sonra kızı başatan aşağıya süzdü. " Sen şu Vampir Sosyolojisi dersliğinde benden sonra cevap veren kız değil misin Katie ? " dedi. Katie başıyla onayladı. Daha sonra Ysandré " Bu arada benim zavallı olduğumu düşünme. Odama çıkıp ağlamak istemiştim ama olmadı işte. " dedim. Katie şaşırmış bir şekilde baktı. Daha sonra Ysandré'ye " Ben de. " dedi. Ysandré, bu kızla aynı kişiliğe sahip olduğunu düşünüyordu. Yani en azından dersler hakkında. Daha sonra " Seni başka bir yerden daha tanıyorum. Sen, milletle çarpışarak tanışan tek insanlardansın. " dedim ve ciddi anlamda güldü. GÜlmeyi pek sevmezdi. Bu nedenle bu ona tuhaf gelmişti. Katherine...
Katherine McGolugh
Katherine McGolugh

Oda Arkadaşı : Eléonora Jane Pércival.
Lakap : Katie, Kat , K -

Yeni Bir Dost  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost    Yeni Bir Dost  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:43 am

" Ben de Ysandré. Ysandré Wyngér. Ama bana Sand diyen çoktur. "dedi Ysandre . Gülümsedi Katie ona ve onun kendisini süzen bakışlarına dikkatle baktı. " Sen şu Vampir Sosyolojisi dersliğinde benden sonra cevap veren kız değil misin Katie ? " dedi. Katie başıyla onayladı. Daha sonra Ysandré " Bu arada benim zavallı olduğumu düşünme. Odama çıkıp ağlamak istemiştim ama olmadı işte. " dedi Katie şaşırmış bir şekilde baktı. Daha sonra Ysandré'ye " Ben de. " dedi. Katie ve Ysandre bir süre konuştular . Hem derslerden hemde başka konulardan. Katie gitgide sohpetten keyif almaya başlamıştı. Bir süre sonra Ysandre sordu . " Seni başka bir yerden daha tanıyorum. Sen, milletle çarpışarak tanışan tek insanlardansın. " dedi. Katherine başını sallayıp yere bakarak gülümsedi. "Evet böyle anıldığımı biliyordum. Ama dikkatsizimdir. Eğer beni üzen ve sinirlendiren bir olay varsa ben önümdeki kimseye dikkat etmem. Belkide bundan hep birileriyle tanışırım " Birkez daha güldü. Ama bu sefer gülüşüne Sand'de katılmıştı. Onu ilk defa cidden gülerken görmüştü. "İşte bunun geçrek oldugunu düşünüyorum ." dedi. Sand tek kaşını kaldırdı. "Neyin ?" Katie ona baktı . "Gülümsemenin. İnsanlarda sevdiğim en güzel yandır. " Sand bir kez daha güldü . Katherine "Hey , gel bir kaçamak yapalım ve gece evinden çıkalım ne dersin ?" Sand şaşkınca ona bakıyordu.

Yeni Bir Dost  Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Dost    Yeni Bir Dost  Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:34 am

" İnanamıyorum. Sen de mi ? " dedi Sand. " Elbette. Hadi gel. Ben hep bunu yaparım. Gece Evi derslerden sonra bayıyor. " dedi. Daha sonra Kaite " Ne çok ortak yanımız var. " dedi Sand'a. Sand " Elbette. Sana bir ipucu vereyim kendimle ilgili. Ne zaman biri ile konuşsam birkaç ortak özelliğim çıkar. Belkide Alessandra olmayı seviyorumdur. " dedi. Kaite " Alessandra mı ? " dedi. Sand " Özür dilerim bzen eski adımla tanıtıyorum kendimi. Adımı Alessandra olarak değiştirdim. " dedi. Kaite tamam anlamında başını salladı. Daha sonra...

Yeni Bir Dost
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Rp Sistemi
» Yeni Başlangıç.
» Toparlanma. Yeni birşeylermi var?
» Yeni rütbe- adminler lütfen bakın..